دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 401
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336340
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

ميكسر گوشت يكي ديگر از تجهيزات پر كاربرد موجود در آشپزخانه هاي بزرگ صنعتي مي باشد، كه عموما در رستوران ها، هتل ها، بيمارستان ها و مراكز تهيه غذا و غيره استفاده مي شود، و به روند خرد كردن استخوان سرعت بيشتري مي دهد. ميكسر گوشت ها را مي توان در دسته هاي دستي، نيمه صنعتي و صنعتي قرار داد، كه در هر آشپزخانه اي مي توان بسته به حجم كاري اش از نمونه اي از آن ها استفاده كرد. برند هاي سازنده، كيفيت ساخت و نوع دستگاه از ديگر شاخص هاي اصلي در تعيين قيمت ميكسر گوشت مي باشد. همان طور كه از نام اين دستگاه پيداست، ميكسر گوشت تنها براي استخوان از گوشت كاربرد دارد، كه  در بالا بردن  سرعت طبخ و آماده سازي غذا  بسيار موثر است.  براي خريد انواع ميكسر گوشت  بهتر است در ابتدا نوع انتظاري كه از دستگاه داريد و بودجه خود را مشخص نماييد، تا بتوانيد  ميكسر گوشت مورد نظر خود را در ميان صد ها برند داخلي و خارجي كه در بازار وجود دارد، انتخاب كنيد.

تنوع موجود در ساخت اغلب ميكسر گوشت  و تمايل مشاغل وابسته به اين دستگاه صنعتي سبب شده تا در گوشه و كنار شهر شعب نمايندگي انواع پوستگير داير شود، تا مشتريان بتوانند با خيال آسوده از خدمات پشتيباني و گارانتي محصول و با قيمتي بسيار مناسب پوستگير صنعتي و يا نيمه صنعتي خود را خريداري نمايند و در صورت لزوم از خدمات پشتيباني آن استفاده كنند.

انواع ميكسر گوشت نيمه صنعتي و صنعتي به لحاظ قدرت موتور، ظرفيت كاري( مخزن)، جنس به كار رفته در بدنه و غيره با هم تفاوت هايي دارند، كه همگي اين تفاوت ها به متقاضيان در خريد انواع دستگاه ميكسر گوشت مينروا كمك مي كند، تا انتخاب شايسته اي داشته باشند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۸:۰۲ ] [ طراح ]

ليبل پرينتر چاپگري است كه بر روي كاغذ چاپي مخصوص عمليات چاپ انجام مي گيرد. در ليبل پرينتر در دو نوع مي باشد كه چاپگر حرارتي مستقيم و چاپگر انتقال حرارت مي باشد. ليبل پرينتر به شارژ كردن احتياج ندارد و مي توان به راحتي از آن در مدت زمان بالايي استفاده كرد. با استفاده از ليبل پرينتر مي توانيم چاپ را با استفاده از حرارت و بدون استفاده از جوهر استفاده كرد. بنابراين هزينه ي جوهر با استفاده از ليبل پرينتر حذف مي شود و مي تواند دوام بالايي داشته باشد. در بسياري از مراكز مانند رستوران ها و فروشگاه ها و مطب ها و... از خريد انواع ليبل پرينتر استفاده مي شود. فروش ليبل پرينتر با كيفيت در سايت قرار دارد.

حرارتي كه در ليبل پرينتر ايجاد مي شود بر روي هد دستگاه انجام مي گيرد كه مي توان بر روي كاغذ هاي مخصوص در چند سايز مختلف چاپ را انجام داد. سرعت بالا با استفاده از خريد چاپگر ليبل دلتا مدل 8300 بسيار مهم بوده و همين طور كوچك بودن اين نوع از ليبل پرينتر بسيار مناسب براي استفاده مي باشد. براي استفاده از ليبل پرينتر نياز به پورت اتصال داريم كه با انواع كابل ها مانند پورت موازي و پورت سريال و يو اس بي و... مي توان از آن استفاده كرد.

 نسل جديد ليبل پرينتر به صورت بي سيم بوده كه مي تواند جابجايي راحت و استفاده ي آساني داشته باشد. صداي ليبل پرينتر از نوع حرارتي به نسبت ليبل پرينتر ليزري و ليبل پرينتر سوزني بسيار كم بوده و موجب آزار خود و مشتريان نمي شود. هزينه ي رول هاي كاغذ مورد استفاده در ليبل پرينتر از نوع حرارتي بسيار پايين بوده و هزينه ي يك ليبل ناچيز خواهد بود. براي خريد ليبل پرينتر دلتا مدل 8300TC به سايت مراجعه كنيد و ليبل پرينتر مورد نظر خود را تهيه كنيد. ما انواع ليبل پرينتر را با ضمانت به شما عرضه مي داريم.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۰:۵۰ ] [ طراح ]

در زمان هاي گذشته در فروشگاه ها و مغازه براي فروش محصولات مانند فروش بهترين صندوق فروشگاهي فراسو محاسبات به صورت دستي انجام مي شد ولي امروزه از وسيله اي به نام صندوق فروشگاهي فراسو استفاده مي شود. صندوق فروشگاهي فراسو شامل مانيتوري است كه شامل نرم افزار هاي فروش مي باشد. در صندوق فروشگاهي فراسو محاسبات فروش به راحتي انجام مي گيرد. با استفاده از خريد انواع صندوق فروشگاهي فراسو مشتريان به راحتي و سرعت تسويه مي كنند و با استفاده از چاپگر مي توان فاكتور خريد را به مشتريان تحويل داد. با داشتن فاكتور مشتري قيمت تمامي كالا ها را مي داند و از خريد خود رضايت بيشتري دارد. صندوق فروشگاهي فراسو امروزه در بسياري از فروشگاه ها وجود دارد و سيستمي بودن محاسبات جاي شك و ترديد از اشتباهات را از بين مي برد همچنين در صورتي كه اشتباهي در كارمان داشته باشيم با استفاده از صندوق فروشگاهي فراسو مي توانيم به آن پي ببريم.

در كنار صندوق فروشگاهي فراسو مي توان از دستگاه پوز استفاده كرد كه مشتريان تسويه را به راحتي انجام دهند. با استفاده از صندوق فروشگاهي فراسو مي توان گزارشات فروش را در دست داشت و سود و زيان و موجودي ها را در دست داشت. با استفاده از صندوق فروشگاهي فراسو ديگر نيازي نيست كه مشتريان در صف زمان بالايي را صرف كنند و با استفاده از يك باركدخوان در كنار صندوق فروشگاهي فراسو مي توان تمامي قيمت هاي اجناس را به صندوق فروشگاهي فراسو انتقال داد و جمع كلي را بدون اشتباه محاسبه كرد. فروش صندوق فروشگاهي سيار فراسو از طريق سايت انجام مي گيرد.

 

استفاده ازصندوقداران كم تر مي تواند هزينه ها را كاهش دهد و سرعت بالايي كه با استفاده از صندوق فروشگاهي فراسو ايجاد مي شود نيز موجب صرفه جويي بسياري شود. براي خريد صندوق فروشگاهي فراسو و سفارش آن مي توانيد به صورت حضوري و يا اينترنتي مراجعه داشته باشد. براي سفارش صندوق فروشگاهي تمام لمسي فراسو به سايت مراجعه كنيد و براي اطلاع از صندوق فروشگاهي فراسو با همكاران ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۵:۰۱ ] [ طراح ]

گاو صندوق جعبه اي فلزي و سنگين است، كه در برابر فشار، ضربه و حرارت بسيار مقاوم مي باشد، و تاريخچه اي بسيار طولاني دارد. انواع گاو صندوق آركا نوع پيشرفته گاو صندوق هاي مكانيكي مي باشند كه علاوه بر كليد، مجهز به سيستم رمزنگاري هم مي باشند، و دسترسي سارقان را به محتويات خود دشوار و در برخي موارد غير ممكن مي سازد. در نتيجه مي توان گفت: گاو صندوق وسيله اي براي حفاظت از اموال، اسناد و اشياء گرانبها از دسترس سارقان و افراد غير مجاز مي باشد، كه در مدل هاي بانكي، خانگي، طلا فروشي، سيف باكس، نگه داري سلاح و غيره توليد و عرضه مي شوند، و هر كدام از آن ها داراي تنوع بسيار زيادي مي باشند. با روي كار آمدن انواع گاو صندوق آركا، بازار فروش گاو صندوق هاي مكانيكي رونق اوليه خود را از دست داند، زيرا اين گاو صندوق ها مجهز به سيستم پيچيده رمز نگاري هستند و نسبت به ديگر گاو صندوق هاي مكانيكي امنيت بيشتري دارند، و به همين دليل است كه به سرعت مورد پذيرش افراد و اصناف مختلف قرار گرفتند و بازار خريد و فروش خوبي پيدا كردند. براي خريد بهترين گاو صندوق آركا به سايت مراجعه كنيد.

آلياژهاي فولادي كه در بدنه انواع گاو صندوق آركا به كار رفته است برحسب كيفيت ساخت آن ها، قابليت تحمل حرارت را تا دماهاي بسيار بالا دارد، و همچنين در برابر رطوبت، ضربه و بلاياي طبيعي مانند زلزله و سيل از دارايي ها و اسناد با ارزش افراد محافظت مي كنند. به همين دليل است، كه امروزه در اغلب مغازه ها، موسسات، شركت هاي خصوصي و دولتي و برخي منازل نمونه هايي از گاو صندوق آركا را مشاهده مي كنيم، كه سبب به وجود آمدن احساس امنيت و آرامش بيشتري در افراد براي حفاظت از اموالشان مي شود. از انواع باكيفيت خريد گاو صندوق هتلي آركا ms 25 مي باشد.

براي خريد بهترين سيف باكس ديجيتالي هتلي آركا بهتر است، به سراغ فروشگاه هاي معتبر و نمايندگي هاي فروش گاو صندوق آركا برويم تا بتوانيم مناسب ترين گاوصندوق را با بهترين قيمت خريداري نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۵۴ ] [ طراح ]

تردميل هاي باشگاهي  معمولا نمونه هاي كوچكتري  از برند هاي باشگاهي هستند، كه معمولا از لحاظ سايز، قدرت موتور و ديگر اكانات داخلي داراي تفاوت هايي مي باشند، و اين موارد سبب شده قيمت تردميل باشگاهي هم در مقايسه با نوع باشگاهي آن كاهش پيدا كند، و اين امر سبب رونق گرفتن بازار خريد و فرو ش تردميل هاي باشگاهي شده است. بيشترين برند هاي تردميل موجود در بازار عموما ساخت كشورهاي چين، كره، اسپانيا، تايوان ، فنلاند و امريكا است، كه هر كدام از آن ها داراي امكانات خاص خود مي باشند و اين ويژگي ها در قيمت خريد انواع بهترين تردميل هاي باشگاهي هم تاثير مي گذارد. مشخص كردن بودجه و سطح انتظاراتي كه از تردميل داريد از مهمترين گام هايي است كه در ابتداي خريد انواع تردميل باشگاهي بايد به آن توجه نماييد، بعد از آن نوبت به فضايي مي رسد كه براي آن در نظر گرفته ايد، تا بعد ها با مشكل رو به رو نشويد.

تردميل توربو فيتنس، اسپرتك، استرانك، تردميل جي كي اكسر از معروف ترين برند هاي موجود در بازار هاي جهاني هستند، كه توجه بسياري از مشتريان خريد انواع تردميل باشگاهي را به خود معطوف كرده اند. شركت هاي سبيار زيادي هستند كه در زمينه فروش و پشتيباني انواع تردميل باشگاهي مانند فروش تردميل باشگاهي 4 اسب بخار كريتون فيت فعاليت مي كنند، كه نمايندگي برخي از برند هاي معتبر و پر طرفدار تردميل را هم دارند، و متقاضيان با مراجعه به دفاتر فروش و يا آدرس وب سايت آن ها مي توانند به صورت حضوري و يا مجازي تردميل مورد نظر خود را با قيمت نمايندگي خريداري نمايند، و در صورت نياز از خدمات پشتيباني و يا گارانتي آن ها استفاده نمايند. خريد تردميل باشگاهي ماسل اسپيريت را ارزان انجام دهيد.

 از ديگر مواردي كه در تعيين قيمت انواع تردميل باشگاهي نقش پر رنگي دارند، مي توان به كشور سازنده، كيفيت بدنه، سرعت، تحمل وزن، ايمني، قدرت موتور، نوع نمايشگر و غيره اشاره كرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۰:۴۶ ] [ طراح ]

تردميل از موثرترين و پركاربرد ترين تجهيزات ورزشي در عضله سازي است، كه به چربي سوزي و افزايش متابوليسم بدن هم كمك بسيار بالايي مي كند. امروزه خريد و فروش انواع تردميل در بازار بسيار بالا است . تردميل در ظاهر وسيله اي بسيار ساده است، اما در حقيقت داراي قسمت هاي ثابت و محرك بسياري مي باشد، كه براي مثال مي توان به كنسول تردميل، شاسي، موتور، شيب تردميل، تسمه، غلتك و تخته تردميل اشاره كرد، كه معمولا در تمام مدل هاي تردميل يكسان هستند، و تفاوت آن ها اغلب در برند و كيفيت ساختشان مي باشد. تردميل از سري ابزارآلات ورزشي مي باشد، كه با تنظيم سرعت دويدن در آن مي توان هدف خود را مشخص كرد، براي مثال افرادي كه با هدف چربي سوزي از تردميل استفاده مي كنند اغلب سرعت آن را بروي حد متوسط قرار مي دهند، و يا براي آماده كردن بدن براي ورزش هاي سنگين كارديو از سرعت بالاي تردميل استفاده مي شود، تردميل ها بر حسب نوع استفاده به دو گروه خانگي و باشگاهي تقسيم مي شوند، و تردميل هاي خانگي همان طور كه از نام آن ها هم پيداست، براي انجام ورزش هاي كم حجم و خانگي مورد استفاده قرار مي گيرد، و ظرفيت موتور و قيمت آن ها هم نسبت به ديگر تردميل هاي باشگاهي پايين تر است. براي سفارش خريد بهترين تردميل در تهران به سايت مراجعه كنيد.

با افزايش گرايش مردم نسبت به تناسب اندام و انجام ورزش هاي هوازي بازاز خريد و فروش انواع دستگاه هاي تردميل مانند خريد تردميل تاشو برقي جي كي اكسر هم از رونق بسيار بالايي برخوردار شده است، و نمايندگي هايي بسياري در كشور براي راهنمايي متقاضيان داير شده اند، كه علاوه بر فروش حضوري امكان فروش اينترنتي را هم براي خريدارانشان فراهم كرده اند.

شما مراجعه به دفاتر و يا آدرس الكترونيك آن ها مي توانيد با مناسب ترين قيمت تردميل درخواستي خود را سفارش دهيد مانند سفارش اينترنتي تردميل چندكاره و خانگي توربو فيتنس 6603 ، و در كوتاه ترين زمان ممكن درب منزل و يا باشگاه خود تحويل بگيرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۰:۴۴ ] [ طراح ]

پياده روي از پر طرفدار ترين ورزش ها در بين مردم است، كه در متعادل نگه داشتن وزن افراد، سلامت افراد و سرعت بخشيدن به روند چربي سوزي در بدن افراد كمك مي كند، و تردميل يكي از تجهيزات ورزشي است كه با كيفيت بسيار بالاتري اين ورزش محبوب را شبيه سازي مي كند. تردميل از جمله تجهيزاتي است كه براي تمام افراد  به جز كساني كه داراي ضعف مفاصل و استخوان هستند، كاربرد دارد، و براي كساني كه امكان خروج از منزل و يا رفتن به باشگاه، براي پياده روي را ندارند بسيار ايده آل مي باشد. براي سفارش خريد بهترين تردميل در تهران بايد نكاتي را دانست تردميل ها برحسب كيفيت ساخت،برند سازنده و نوع استفاده به تردميل هاي باشگاهي و خانگي تقسيم مي شوند، كه البته انواع تردميل باشگاهي نسبت به خانگي از امكانات و ويژگي هايي بيشتري برخوردار هستند.

 استفاده از تردميل علاوه بر حفظ سلامتي و كمك به دستگاه قلب و عروق و عضله سازي به روند كاهش وزن و تناسب اندام كمك بسيار زيادي مي كند، و علاوه بر اينكه استفاده از اين دستگاه نياز به آموزش و تمرينات پيچيده اي ندارد. تمام موارد ذكر شده از جمله دلايلي هستند كه به بازار خريد و فروش انواع تردميل خانگي و باشگاهي مانند خريد تردميل استرانگ رونق بخشيده اند، و ورزشكاران و علاقه مندان به پياده روي را به خريد تردميل ترغيب مي كنند. وجود تردميل در باشگاه ها و مراكز تفريحي و ورزشي به يك ضرورت درآمده است، و اكثر ورزشكاران براي آماده سازي بدن خود براي انجام ورزش هاي سخت و سنگين از آن استفاده مي كنند، تا بتوانند نتيجه بهتري از تمرينات خود بگيرند. 

اگر بخواهيم فوايد دتردميل را به صورت موردي بررسي كنيم مي توان به تناسب اندام بدن، ورزش نكردن در هواي آلوده، سهولت استفاده، امكان ورزش در تمام ساعات شبانه روز، انتخاب سرعت و نوع حركات و عدم نياز به گرم كردن بدن را نام برد، و اين موارد را مي توان از جمله مواردي دانست، كه در ترغيب متقاضيان به خريد انواع تردميل مانند خريد تردميل آيرون مستر T900 دخيل هستند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۳:۲۳ ] [ طراح ]

كالباس بر دستگاهي مي باشد كه براي برش كالباس در رستوران ها و فروشگاه هاي مواد پروتئيني استفاده ي  بسياري دارد . دستگاه كالباس بر داراي دو نوع فروشگاهي و صنعتي مي باشد كه مردم با توجه به ميزان استفاده اي دارند يكي از دو مدل را خريداري مي كنند . در هنگام خريد كالباس بر بايد به اين نكته توجه كرد كه آيا فروشنده خدمات تعميرات كالباس بر  را نيز ارائه مي دهند يا خير ؟ تعميرات كالباس بر  بسيار حائز اهميت است زيرا با استفاده ي مداوم از دستگاه كالباس بر ممكن است اختلالاتي در عملكرد دستگاه به وجود بيايد اختلالاتي نظير كند شدن تيغه كالباس بر كه نياز به تعويض پيدا مي كند و يا اختلالاتي در سيتم برقي دستگاه كه تنها متخصص تعميرات انواع كالباس بر از پس آن بر مي ايد پس بهتر است به دنبال فروشگاهي باشيد كه داراي گارانتي بوده و خدمات تعمير كالباس بر را رايگان انجام مي دهد .

كالباس بر داراي برند هاي متنوع  مي باشد كه اصول تعميرات كالباس بر براي هر برند متفاوت است هنگام مراجعه به تعميركار كالباس بر بايد اين نكته را در نظر بگيريد. سايت تراز ايران در خدمت شماست.

فروشگاه تراز ايران يكي از برترين فروشندگان كالباس  بر مي باشد كه همواره توانسته رضايت مشتريان خود را جلب كند از جمله نكات مثبت اين فروشگاه تعمير كالباس بر رايگان مي باشد كه تا يك سال خدمات پس از فروش ارائه مي دهند .تعميركاراني كه در اين مجموعه فعاليت مي كنند متخصص تعميرات كالباس بر مي باشند همچنين كساني كه دستگاه كالباس بر خود را از اين فروشگاه انجام نداده اند مي توانند تعمير انواع كالباس بر را به مركز تعميرات كالباس بر تراز ايران بسپارند تا كاملا اصولي و با قيمت مناسب خدمات تعمير كالباس بر را براي آن ها انجام دهند فروشگاه تراز ايران قيمت تعميرات كالباس بر را منصفانه محاسبه مي كند .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۸:۴۶ ] [ طراح ]

تردميل يكي از پر استفاده ترين ابزارآلات ورزشي در محيط باشگاه ها و منازل است، كه در انجام ورزش هاي هوازي و كمك كردن به ورزشكاران براي گرم كردن بدن به منظور انجام ديگر ورزش ها كمك مي كند. دويدن به روي تردميل علاوه بر كمك به كاهش وزن به چربي سوزي و بالابردن متابوليسم بدن و عضله سازي كمك مي كند، از اين رو اين ابزار به يكي ار حياتي ترين تجهيزات ورزشي موجود در باشگاه ها تبديل شده است. خريد بهترين تردميل باشگاهي  بر حسب قدرت و  نوع موتور به كار رفته در آن داراي برند ها و قيمت هاي متفاوتي است، و معمولا اكثر آن ها ساخت كشور هاي چين، كره، اسپانيا، تايوان، فنلاند و يا آمريكا مي باشند. از اصلي ترين اجزاء تردميل كه معمولا در تمامي مدل ها يكسان است مي توان به تسمه تردميل، موتور، شاسي، شيب تردميل، كنسول تردميل، كفي تردميل و غيره اشاره كرد، كه تفاوت ها عموما در جنس به كار رفته، كيفيت ساخت و قدرت موتور آن ها بر مي گيرد.

هر باشگاهي بسته به ظرفيت و حجم كاري داري تعدادي تردميل مي باشد، تا بتواند به خوبي پاسخگوي نياز متقاضيانش باشد. وجود آپشن هاي متنوع در انواع تردميل باشگاهي سبب كار ساده تر با آن دستگاه مي شود، ضمن اينكه ورزشكاران را از علائم حياتيشان نيز آگاه مي كند. شركت هاي بسيار زيادي هستند كه امتياز نمايندگي فروش انواع تردميل باشگاهي در سراسر كشور از آن خود كرده اند، و متقاضيان خريد تردميل كريتون فيت را از خدمات فروش آنلاين محصولات و خدمات پس از فروش در صورت نياز بهره مند مي گرداند. 

با مراجعه به دفاتر فروش و يا فروشگاه اينترنتي اين نمايندگي ها مي توانيد با مناسب ترين قيمت موجود در بازار تردميل باشگاهي مورد نظر خود را سفارش دهيد، و در بازه زماني بسيار كوتاهي درب منزل و يا محل كار خود تحويل بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۴۲ ] [ طراح ]

قيمت تردميل از اصلي ترين شاخصه هايي است، كه در تعين نوع و آپشن هاي تردميل خريداري شده تاثير مي گذارد، بازار پر رونق خريد و فروش انواع تردميل و وجود آپشن هاي جديدي كه توسط برند هاي متعدد براي اين دستگاه ها ارائه مي شود، همه و همه در نوسان قيمت اين دستگاه ها با يكديگر نقشي اساسي دارد، و به مشتريان اين امكان را مي دهد تا با قدري مقايسه قيمت خريد انواع تردميل  و برند هاي متعدد تردميل مد نظر خود را يافته و خريداري نمايند. تردميل از پركاربرد ترين تجهيزات ورزشي موجود در باشگاه ها و منازل مي باشد، كه پياده روي و دويدن را براي اشخاص شبيه سازي مي نمايد، و در متعادل نگه داشتن وزن افراد، بالابردن متابوليسم بدن كمك مي كند و به فرايند چربي سوزي سرعت بيشتري مي بخشد، به همين علت است است كه امروزه در تمامي باشگاه هاي پرورش اندام و حتي منازل نمونه هايي از آن را مي توان مشاهده كرد.

تردميل هاي موجود در بازار اغلب ساخت كشور هايي همچون چين، اندونزي، كره، تايوان و اسپانيا مي باشد، كه البته نمونه هاي آمريكايي و تحت ليسانس آمريكا هم در اين ميان به چشم مي خورد، كه قيمت آن ها قدري بالاتر است.  قدرت موتور در انواع تردميل خانگي و باشگاهي با واحد اسب بخار محاسبه مي شود، براي مثال قدرت و يا ظرفيت موتور در تردميل هاي خانگي  از  1 اسب بخار آغاز مي شود، و تا 2.5 اسب بخار ادامه پيدا مي كند، كه اين مقدار در برخي از تردميل هاي با كيفيت باشگاهي به 7 اسب بخار هم مي رسد، كه البته برند سازنده و ظرفيت موتور هم در تعيين قيمت تردميل تاثير بسزايي دارد.  سايت تجهيزات ورزشي هايپرجيم در خدمت شماست.

علاوه بر موتور، جنس بدنه، سرعت، تحمل وزن، ايمني حركت، اثر ضربه گير، تنظيم شيب تردميل، كنسول يا نمايشگر تردميل از ديگر فاكتور هايي هستند، كه كيفيت و برند ها در قيمت تردميل بسيار موثر هستند فروشگاه هايپرجيم قيمت هاي مناسبي از تردميل را ارائه مي دهد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۷:۱۵ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب