دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 436
ديروز : 312
افراد آنلاين : 4
همه : 336375
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

يكي از برگه هايي كه براي دريافت مجوز ساخت و ساز به آن احتياج خواهيد داشت برگه محاسبات مي باشد كه در آن مهندسين ناظر و ساخت و ساز متعهد خوهند شد تا ساخت ساختمان را با هر نوعي از كاربري بر اساس قوانين و مقررات انجام دهند و در هر قسمت كه از قوانين و مقررات عدول نمايند بايد پاسخگو باشند.

برگه محاسبات كه نام ديگر آن برگه تعهد سازه مي باشد بايد پس از خريداري توسط مهندسين ساختمان تكميل و به دفتر خدمات شهرداري ارائه شود. چنان چه قصد تهيه برگه محاسبات را داريد بايد آن را خريداري نماييد. قيمت برگه محاسبات ثابت نبوده و بر حسب متراژ و محل قرار گيري ساختمان و برخي ديگر از شرايط  متفاوت بوده و در هر سال در صورت تغيير تعرفه ميزان ان اعلام خواهد شد. يكي از نكاتي كه در برگه محاسبات مي آيد اين است كه مهندس ناظر وظيفه دارد بر اساس قوانين و مقررات ساختمان سازي عمل كند و چنان چه  بر اساس مقررات انجام نشد بايد مهندس معمار يا مهندس ناظر پاسخگو باشد. همچنين نظارت مهندس ناظر  بر اساس قوانين و مقررات بر روند ساخت از مواردي است كه در  برگه محاسبات ذكر مي شود و بايد به آن توجه شود

رعايت اصول فني در ساختمان سازي از ديگر مواردي است كه در برگه محاسبات در نظر گرفته مي شود. مراحل مختلف پيشرفت ساختمان بايد  به دفتر خدمات الكترونيك شهرداري توسط مهندس ناظر ارائه شود و اين يكي ديگر از تعهداتي است كه در برگه محاسبات مهندس بايد به آن عمل نمايد.

چنان چه اطلاعات دقيقي درباره خريد برگه محاسبات نداريد مي توانيد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان تماس بگيريد تا آن ها ضمن ارائه مشاوره درباره خريد برگه محاسبات درباره نحوه قيمت گذاري برگه محاسبات نيز به شما راهنمايي هايي را ارائه نمايند


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۲۲ ] [ طراح ]

بهترين راه براي پياده سازي نقشه سازه اين است كه تمامي تيم مهندسي معماري و محاسبه و مهندس تاسيسات بر سر يك نقشه سازه با هم توافق نمايند. هر چند به طور حتم اختلاف نظراتي در زمينه نقشه سازه وجود خواهد داشت اما بايد در نهايت با هم توافق نمايند و بهترين راه حل را انتخاب نمايند.

يكي از بهترين راه ها براي طراحي نقشه سازه اين است كه با نرم افزارهاي به روز نقشه سازه پياده سازي شود. يكي از مسائلي كه بايد در طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود نظر كارفرا مي باشد كه حتي الامكان بايد در نظر گرفته شود. دقت و كيفيت كار و ميزان هزينه اي مناسب براي نقشه سازه و سرعت مناسب عملكرد از نكاتي است كه بايد در طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود و از نيازهاي كارفرما مي باشد.

در نقشه سازه بايد پلان ها با جزئيات كامل براي تيرها و شكل قرار گيري آن ها و تيپ بندي تيرها و اندازه گيري هاي لازم براي طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود. همچنين در طراحي نقشه سازه بايد مقاطع طولي تيرها در نظر گرفته شود كه اين ها شامل ميلگردهاي اصلي و تقويتي و ابعاد و بسياري ديگر از نكات مي باشد. در همه طبقات بايد ميل گردها تيپ بندي شوند. طراحي نقشه سازه بايد براي هر طبقه انجام شود. در طراحي نقشه سازه بايد ليستوفرهاي طولي و خاموت ها  فاصله آزاد ميلگردها و همه نكاتي كه در ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرد پياده سازي شود. هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان با داشتن متخصصيني خبره در اين زمينه مي تواند طراحي نقشه سازه را با بهترين و بروز ترين متدهاي روز به انجام برساند. براي ساختمان بتني و فلزي بايد موارد خاصي را رعايت نمود و بايد بر اساس نوع ساختمان بهترين و ايمن ترين طراحي نقشه سازه انجام شود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۵۱ ] [ طراح ]

براي طراحي سازه يك ساختمان بايد سه قسمت عمراني و معماري و تاسيسات را در نظر بگيريد. سازه ساختمان مي تواند فولادي و يا چوب و يا بتني و يا بنايي باشد. يكي از مواردي كه بايد در طراحي سازه در نظر بگيريد اين است كه طراحي سازه را مي خواهيد در چه محيطي و با چه نوع آب و هوايي انجام دهيد. بتن خود در انواع مختلفي مي باشد و براي طراحي سازه بايد نوع آب و هوا را براي استفاده از نوع بتن در نظر گرفت. فولاد نيز بر اساس نوع سازه و طراحي سازه در انوع مختلفي ساخته مي شود. براي مثال براي طراحي سازه ساختمان فولادي از فولاد نرم بايد استفاده شود. استفاده از اين نوع فولاد در طراحي سازه باعث مي شود تا اگر به ساختمان ضربه اي وارد شود ساختمان سازه از خود استحكام بيشتري نشان دهد.

طراحي سازه به شكل ها ي مختلفي انجام مي شود. يكي از انواع طراحي سازه قاب خمشي مي باشد. در اين نوع از طراحي سازه شما براي قرار دادن درب و پنجره  ها دست بازي داشته و مي توانيد در و پنجره را در هر كجا كه خواستيد قرار دهيد. استفاده از نور مناسب در اين نوع طراحي سازه از مزاياي اين نوع طراحي سازه مي باشد. از معايب اين نوع از طراحي سازه مي توان به بزرگ بودن سطح مقطع تير و ستون اشاره نمود.

طراحي سازه در انواع مختلفي انجام مي شود و بسيار كار تخصصي مي باشد. شما براي طراحي سازه مي توانيد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان تماس گرفته و راهنمايي هاي لازم را دريافت كرده و طراحي سازه خود را به اين شركت بسپاريد. ا با توجه اقليم و نوع ساختمان و با داشتن متخصصاني برتر در اين زمينه كار طراحي سازه را به بهترين شكل براي شما انجام خواهيم داد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۶:۲۷ ] [ طراح ]

براي ساخت يك ساختمان احتياج به رعايت و دريافت برگه هاي قانوني مي باشد كه در صورت عدم تهيه و يا عدم دريافت تاييديه قادر نيستيد اقدام به ساختمان سازي كنيد.

يك برگه معماري از بخش هايي تشكيل شده است. اگر مي خواهيد اقدام به ساخت يك ساختمان كنيد چه تجاري و چه مسكوني و هر نوعي از ساختمان با كاربري هاي متفاوت بايد براي دريافت مجوز به شهرداري منطقه خود مراجعه نماييد. مهندسين معمار پس از آن كه پلان هاي ساختمان را طراحي نمودد وظيفه دارند تا برگه م عماري را خريداري كرده و اطلاعات مورد نياز را پر كنند و به دفتر خدمات شهرداري براي دريافت مجوز ارائه نمايند. از مواردي كه در برگه سبز معماري آمده است اين است كه مهندس معمار متعهد مي شود تا نقشه ها را بر اساس قانون و مقررات طراحي كرده و چنان چه موردي با قانون و مقررات شرداري مغايرت داشته باشد بايد مهندس معمار پاسخگو باشد.

برگه تعهد معماري و برگه محاسبات از قسمت هاي مهم برگه معماري مي باشد. برگه معماري را براي دريافت مجوز از شهرداري احتياج داريد. بنابراين شركتي كه مي خواهد كار ساختمان سازي زا انجام دهد قبلاً بايد با ارائه برگه معماري مجوز ساخت و ساز را دريافت نمايد. برگه معماري براي تشكيل پرونده از مداركي است كه اگر به تاييد نرسد نمي توانيد مجوز ساخت و ساز را دريافت نماييد.

شما براي پر كردن برگه معماري نياز به خريد برگه معماري داريد. قيمت برگه معماري با توجه به موقغست ساختمان و متراژ ساختمان متغير مي باشد و در هر سال تعرفه هاي جديد براي خريد برگه معماري صادر مي شود. چنانچه شما در زمينه خريد و يا خريد برگه معماري با مشكلي مواجه شديد مي توايد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان  تماس گرفته و براي خريد برگه معماري راهنمايي و مشاوره لازم را دريافت نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۰:۳۱ ] [ طراح ]

در زمان تاسيس خانه كودك بايد به خريد لوازم خانه كودك و اسباب بازي هاي مورد نياز كودكان توجه داشته باشيم. وسايل خانه كودك بر حسب اندازه ي خانه كودك و ميزان سرمايه و تعداد ورودي كودكان خريداري مي شود. قبل از خريد ليستي از خريد وسايل خانه كودك در اختيار داشته باشيد تا چيزي از قلم نيفتد و هم چنين حساب شده خريدتان را انجام دهيد. براي شروع وسايل خانه كودك بايد كف و ديوار ها پوشانده شوند، كودكان بايد در محيطي باشند كه خطري آن ها را تهديد نكند پس از كف پوش و ديوار پوش مناسب استفاده مي كنيم. در قدم بعدي بخشي از فضا را محيط آموزشي قرار داده و ميز و صندلي مناسب كودكان براي آن جا خريداري مي كنيم. فروشگاه تجهيزات بازي انواع وسايل خانه كودك با كيفيت عالي را ارائه مي دهد.

در قسمت بازي كودكان به وسايل خانه كودك از جمله تاب و سرسره و وسايل ديگر بازي و لوازم آموزشي نياز است. در ترتيب چيدن وسايل خانه كودك دقت كنيد چون بايد با فاصله ي مناسب و امكان استفاده ي راحت از آن ها چيده شوند. فضاي خانه كودك نبايد خيلي كوچك باشد و با توجه به مساحت خانه كودك ورودي كودك و همينطور وسايل خانه كودك را تعيين كنيم. كودكان بايد به راحتي امكان تردد داشته باشند. از خريد لوازم بدون كاربرد و اضافي خود داري كنيد و هزينه ي اضافي انجام ندهيد، به جاي آن وسايل خانه كودك بايد براي كودكان خوشايند باشد.

براي خريد وسايل خانه كودك مي توانيد به صورت حضوري به فروشگاه ها سري بزنيد و يا از طريق فروشگاه هاي اينترنتي خريد خود را انجام دهيد كه ديگر نياز به حمل آن را نداريد و براي شما به راحتي ارسال مي شود. وسايل خانه كودك بايد از كيفيت عالي برخوردار باشد چون ممكن است در صورت كيفيت پايين كودكان آسيب ببينند و صدمات جبران ناپذيري داشته باشد. پس بهترين كيفيت را هنگام خريد انتخاب كنيد. فروشگاه تجهيزات بازي با بهترين قيمت در خدمت شماست.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۴:۴۱ ] [ طراح ]

زمان تاسيس مهد كودك بايد تجهيزات خانه بازي مناسبي خريداري شود. تجهيزات خانه بازي بر اساس اندازه ي خانه بازي و ميزان سرمايه و تعداد ورودي كودكان خريداري مي شود. قبل از خريد تجهيزات خانه بازي بايد بدانيد چه چيز هايي نياز است پس بهتر است يك ليستي از خريد تجهيزات خانه بازيتهيه كنيد تا بتوانيد بهترين خريد را داشته باشيد و چيزي كم و زياد نشود. در ابتداي خريد تجهيزات خانه بازي بايد كف و ديوار ها را بپوشانيد زيرا محل بازي كودكان بايد امن باشد تا مشكلي براي آن ها پيش نيايد. بعد از پوشش كف و ديوار ها، بخشي از فضا را مخصوص آموزش قرار دهيد و با توجه به آن ميز و صندلي مناسب كودكان تهيه كنيد. بخش بزرگتر از فضا كه اتاق بازي را تشكيل مي دهد نياز به تجهيزات خانه بازي مثل تاب و سرسره و تجهيزات ديگر بازي و لوازم آموزشي دارد. كيفيت تجهيزات بازي فروشگاه تجهيزات بازي سلامت كودكان را تضمين مي كند.

براي خريد تجهيزات خانه بازي مي توانيد هم به صورت حضوري از فروشگاه ها خريد كنيد و هم از طريق فروشگاه هاي اينترنتي خريد خود را انجام دهيد كه با پست براي شما ارسال مي شود. كيفيتتجهيزات خانه بازي بسيار قابل توجه است چون ممكن است در صورت كيفيت پايين كودكان آسيب ببينند و براي كودكان و شما مشكلات زيادي را ايجاد كند. از خريد لوازم بدون كاربرد و اضافي جلوگيري كنيد و اين هزينه را صرف تجهيزات خانه بازي مناسب و سرگرم كننده و قابل توجه براي كودكان كنيد. چيدن تجهيزات خانه بازي مورد اهميت است چون بايد به فاصله هاي مناسب و امكان استفاده ي راحت از آن ها توجه كنيد.

فضاي خانه بازي كودك بايد بزرگ و مناسب بازي باشد و با توجه به اندازه ي خانه بازي تجهيزات خانه بازي تهيه شود. كودكان بايد به راحتي امكان بازي كردن را داشته باشند. فروشگاه تجيزات بازي بهترين تجهيزات خانه بازي را ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۸:۵۱ ] [ طراح ]

با گسترش آلودگي هوا و آلودگي هاي معلق در هوا انسان ها، حيوانات و اكوسيستم ها دچار اختلال شده و به سوي و نابودي مي روند و يكي ديگر از موارد تخريب نماي ساخمان به دليل آلودگي هوا مي باشد. آلاينده هاي هوا در طول زمان به سطح نماي ساختمان ها مي چسبند و لايه اي از كثيف و سياه كه چسبنده هستند به نماي ساختمان اضافه مي شود. مي بينيد كه نماي ساختمان كاملا زيبايي خود را از دست داده است و زيبايي آن را  كاهش داده است گرد و غبار، آلودگي، آلاينده ها، سرما و ... با گذشت زمان، نماي سنگي ساختمان ها فرسوده مي كند. با اين شرايط نياز مبرم به خدمات نماشويي ساختمان خواهيد داشت.

اولين چيزي كه بايد بدانيد اين است كه نماي ساختمان را مي توانيد در دو حالت مورد نماشويي قرار دهيد: 1. نماشويي به شكل دستي 2. نماشويي به وسيله واترجت، كه نماشويي به اين روش براي ساختمان هاي مختلف متفاوت مي باشد. براي مثال، نماشويي نماي كامپوزيت با نماي سيماني ساختمان متفاوت است، براي نماشويي نماي سنگ و آجري و سنگ هاي تيشه از واتر جت استفاده مي شود.

پس از تصميم يك سازنده ساختمان براي نماشويي، وظيفه شركت نماشويي سپهر سپيد است كه بهترين راه حل براي پاكيزگي ظاهر ساختمان را انتخاب كند. بديهي است كه نوع مواد ساختاري ساختمان تأثير زيادي بر انتخاب روش نماشويي دارد، زيرا، به عنوان مثال، روش مطلوب نماشوييشيشه اي از ساختار نماي سنگي ساختمان متفاوت است يا با توجه به ميزان آلودگي و سن آن يا حساسيت و بودجه كارفرما در انتخاب روش كار تاثير مي گذارد. علاوه بر اين عوامل، تعداد طبقه ها، عرض پياده رو و عرض خيابان محل نماشويي، زمان در دسترس و DedLine بر روي روش نماشويي اثر بگذارد.

به عنوان مثال، در يك ساختمان دو طبقه كه در كنار چندين پروژه ساختماني اجرا مي شود، نصب و راه اندازي داربست و ترافيك به دليل تعداد زيادي از كارگران در مناطق مختلف امن تر و ايمن تر است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۷:۰۶ ] [ طراح ]

گوشت بوقلمون از محبوب ترين و پر خاصيت ترين مواد پروتئيني در سبد خانوار محسوب ميشود و به همين دليل بسياري از شركت هايي كه در زمينه پروش طيور فعاليت مي كنند به پرورش بوقلمون روي آورده اند. براي راه اندازي مزرعه پروش بوقلمون ابتدا بايد جوجه بوقلمون را تهيه نمود. با خريد جوجه بوقلمون امكان راه اندازي مزرعه پرورش بوقلمون وجود خواهد داشت و در مراحل بعدي نيز تغذيه و همچنين نگهداري جوجه ها در دستور كار قرار مي گيرد.

راهنماي خريد جوجه بوقلمون

براي خريد جوجه بوقلمون ابتدا بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه بوقلمون از نژاد گوشتي ميباشد يا خير. بوقلمون هايي كه از نژاد گوشتي هستند مي توانند رشد بيشتري داشته باشند و در نتيجه مي توانيد حجم بيشتري از گوشت بوقلمون را به بازار عرضه كنيد. براي خريد جوجه بوقلمون بايد به سلامت جوجه ها دقت داشته باشيد. هر چه ميزان مرگ و مير در ميان جوجه ها بيشتر شود در نتيجه ضرر و زيان بيشتري متوجه شما خواهد شد. تشخيص اينكه جوجه شتر مرغ ها از سلامت كامل برخوردار هستند يا نه معمولا مشكل ميباشد و تنها برخي افراد باتجريه قادر به تشخيص هستند. خريد جوجه بوقلمون سالم تنها از طريق فروشندگان معتبر امكان پذير است.

يكي از فروشندگان معتبر كه براي خريد جوجه بوقلمون مي توان انتخاب نمود شركت آريا منتخب پارسيان ميباشد. شركت آريا منتخب پارسيان از شركت هاي با سابقه و قديمي در زمينه عرضه و پخش جوجه بوقلمون در سراسر كشور مي باشد و بهترين نژادهاي جوجه بوقلمون را مي توانيد از اين شركت تهيه نمايد. خريد جوجه بوقلمون از شركت آريا منتخب پارسيان يك خريد كاملا مقرون بصرفه خواهد بود زيرا اين شركت نازلترين قيمت جوجه بوقلمون را در نظر گرفته است و اين قيمت پايين ميزان سود پروش دهندگان را بيشتر خواهد كرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۲۴ ] [ طراح ]

درب اتوماتيك شيشه اي از سري درب هاي ساخت كشور آلمان است كه امكان تردد نا محدود را براي ساختمان فراهم كرده است. درب اتوماتيك شيشه اي بسيار بي صدا است و به راحتي و نرمي نيز باز و بسته ميشود. صداي بسيار كمي كه درب اتوماتيك شيشه اي ايجاد ميكند باعث شده تا هيچ كس متوجه باز و يا بسته شدن آن نشود. يكي از موارد بسيار مهمي كه خريدار پيش از خريد درب هاي شيشه اي در نظر ميگيرد مصرف برق آن ميباشد. مصرف برق درب اتوماتيك شيشه اي بسيار پايين است و به همين دليل در هزينه هاي جاري ساختمان صرفه جويي زيادي به عمل مي آورد.

ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي

از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي پشتيبابي بسيار خوب آن در ايران است. اين برند از درب شيشه اي در كشور ما نمايندگي هايي دارد كه در صورت بروز مشكل براي درب ميتوان تعميرات آنرا به نمايندگي واگذار كرد. در صورتي كه قطعه اي از اين درب خراب شود به راحتي ميتوانيد آنرا از نمايندگي ها تهيه كنيد و يا حتي تعويض قطعه را به نمايندگي واگذار كنيد.

درب اتوماتيك شيشه اي به استوبلايزر مجهز شده است كه اين ويژگي را ايجاد ميكند تا نوسانات برق هيچگونه آسيبي به بخش هاي برقي درب وارد نكند. از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي بايد به غلطك هاي درجه يك آن اشاره كرد كه از جنس فايبرگلاس هستند و ميتوانند دوام بالايي داشته باشند. بيشتر قطعات درب اتوماتيك شيشه اي به دليل پشتيباني بسيار خوب از اين درب در كشور ما به راحتي يافت ميشود و در صورتي كه قطعه اي از اين درب خراب شود به راحتي ميتوانيد آنرا از نمايندگي ها تهيه كنيد و يا حتي تعويض قطعه را به نمايندگي واگذار كنيد. سنسورهاي هوشمند از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي است كه ميتواند در فاصله زماني بسيار كوتاهي بعد از مشاهده فرد نسبت به باز يا بستن درب عمل كند. شركت مهندسي دلتادر مي تواند در زمينه خريد انواع درب اتوماتيك شيشه اي شما را راهنمايي نمايد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۴:۲۲ ] [ طراح ]

اتوماتيك درب همانطور كه از نامش پيداست بر خلاف درب هاي قديمي كه بصورت دستي باز و بسته مي شدند به صورت اتوماتيك باز و يا بسته ميشود. اين باز و بسته شدن هاي خودكار مزيت هايي را ايجاد كند اما بخش هاي مختلف اتوماتيك درب به دليل  فعاليت مداوم و مكرر در طول روز از ميزان فرسايش زيادي برخوردار هستند و بايد  به صورت دوره اي سرويش شوند. سرويس اتوماتيك درب اين مزيت را ايجاد ميكند تا عملكرد درب تا حد زيادي بهبود يابد و روانتر و سريعتر باز و بسته شود.

نكات سرويس اتوماتيك درب

براي سرويس اتوماتيك درب اگر ميخواهيد تا درب بعد از سرويس تا مدت زمان زيادي با مشكل مواجه نشود بايد مراكز معتبر را براي سرويس انتخاب كنيد. مراكزي كه اعتبار بالايي دارند ميتوانند قطعاتي را براي سرويس درب به كار ببرند كه اصلي هستند و از كيفيت بالايي برخوردار ميباشند و ميتوانند شما را تا مدت ها از خريد درب بي نياز كنند. اما تعميركار نيز در سرويس اتوماتيك درب دخيل است و تعميركاراني كه از تجربه و تخصص بالايي برخوردار ميباشند ميتوانند سرويس درب را بسيار اصولي تر انجام دهند زيرا به محض مشاهده درب به مشكل آن پي برده و تعمير آنرا انجام ميدهند. سرويس اتوماتيك درب نياز به ابزارآلات مخصوص دارد. براي اينكه تعميركار بتواند سرويس اتوماتيك درب را انجام دهد بايد از ابزارآلات كمك بگيرد كه اين ابزارآلات هر چه مجهزتر باشند در نتيجه ميتواند تعمير را در مدت زمان كوتاه تر و همچنين اصولي تر انجام دهد. براي اطمينان از روش كار خود مي توانيد با شركت مهندسي دلتادر تماس بگيريد

هزينه سرويس اتوماتيك درب

هزينه سرويس اتوماتيك درب نسبت به برند و نوع درب متفاوت است. هزينه سرويس اتوماتيك درب را شدت خرابي نيز مشخص ميكند و هر چه درب به تعمير اساسي تري نياز داشته باشد به مراتب بايد مبلغ بالاتري را براي تعمير آن كنار بگذاريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۶:۲۱ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب