دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 383
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336322
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

بيشتر بسته بندي محصولات و توليدات كارخانجات توسط نايلون شيرينگ انجام ميشود. در ساخت  نايلون شيرينگ از مواد پلي اتيلني به همراه تركيبات ديگري به كار رفته است كه از خاصيت جمع شوندگي برخوردار هستند و به همين دليل است كه با اعمال حرارت بر روي آنها به سرعت جمع شده و كل محصول را به خوبي در بر ميگيرند. نايلون شيرينگ از ورود گرد و غبار و هر گونه آلودگي به درون خود جلوگيري ميكند كه به همين خاطر از آن در صنايع غذايي و دارويي براي بسته بندي محصولات استفاده ميشود.

ويژگي هاي نايلون شيرينگ

يكي از ويژگي هاي نايلون شيرينگ شفافيت آن است. نايلون شيرينگ از نايلون هاي شفاف است و به همين دليل بسته بندي بسيار زيبايي را ايجاد ميكند. پس از آنكه نايلون شيرينگ كل محصول را فرار گرفت به دليل شفافيتي كه دارد به خوبي تمام محصول قابل مشاهده خواهد بود.

يكي از ويژگي هاي نايلون شيرينگ در ارزان بودن آن است. نايلون شيرينگ قيمت بسيار مناسبي نسبت به ساير پوششهاي بسته بندي دارد و همين قيمت پايين باعث شده تا بتوان از آن براي بسته بندي محصولات بدون اينكه هزينه زيادي را به واحد توليدي تحميل كند استفاده نمود.  

نايلون شيرينگ از مقاومت بسيار خوبي در برابر ضربه برخوردار است و به همين دليل زماني كه بر روي محصول قرار ميگيرد ميتواند آنرا در برابر خط و خش و ضربات كوچك به خوبي حفظ نمايد. نايلون شيرينگ همانطوركه از چسبندگي خوبي بر روي محصول برخوردار است به آساني نيز از روي محصول جدا ميشود و اين موضوع براي خريدار يك ويژگي محسوب ميشود.

شركت ناب پلاستيك عرضه كننده نايلون شيرينگ با كيفيت و با قيمت مناسب به سراسر كشور ميباشد. براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت سفارش ميتوانيد با كارشناسان فروش اين شركت تماس حاصل نماييد.(لازم به ذكر است ارسال سفارشات به سراسر كشور انجام ميشود)


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۳۹ ] [ طراح ]

آهن يكي از پر كاربردترين فلزات در بخش هاي صنعتي و ساختماني است و در دسته سخت ترين فلزات نيز قرار ميگيرد. برش آهن نسبت به برش ساير فلزات سخت تر است و با روش هاي سنتي و دستي به سختي ميتوان آهن را به شكل و فرم مورد نظر در آورد. اما به لطف پيشرفت تكنولوژي دستگاه برش ليزر آهن پديد آمده است كه كار برش را تا حد زيادي تسهيل كرده است و قابل مقايسه با روش هاي دستي نميباشد. دستگاه برش ليزر آهن ميتواند به كمك فن آوري ليزري خود ورق هاي‌آهني را به راحتي و در كوتاه ترين زمان ممكن در مقايسه با روش هاي دستي برش دهد بدون آنكه نقصي بر روي ورق ايجاد شود.

برش ليزر آهن قادر است تا برشي بدون خطا را انجام دهد. خطاي انساني در هنگام برش يكي از مشكلاتي است كه صنايع و كارخانجات توليدي با آن مواجه هستند. در برش ليزر آهن به دليل عدم دخالت دست و نيروي انساني بروز هر گونه خطاي احتمالي به صفر رسيده است و برش به گونه اي بسيار حرفه اي انجام مي شود.

برش ليزر آهن نه تنها براي برش بلكه براي حكاكي بر روي ورق هاي فلزي نيز مناسب است. برش تنها يكي از كاربردهاي دستگاه برش ليزر آهن است و در صورت نياز مي توان طرح هايي را نيز بر روي ورق هاي آهني بوجود آورد. ايجاد طرح بر روي ورق هاي آهني بسيار دشوار است و به نيروي انساني بسيار زيادي نياز دارد اما دستگاه برش ليزر آهن به راحتي مي تواند برش را در مدت زمان بسيار كوتاهي به انجام برساند. برش ليزر آهن را مي توانيد به مركز برش ليزر نيك بسپاريد كه يكي از مجهزترين و مدرن ترين مراكز برش ليزر در كشور محسوب ميشود و از سابقه فعاليت طولاني برخوردار است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۸:۴۱ ] [ طراح ]

استيل از معدود فلزاتي است كه در هر بخشي از جمله بخش هاي صنعتي و ساختماني مورد استفاده قرار ميگيرد. ورق استيل قبل از هر چيز بايد برش بخورد تا بتوان آنرا براي توليد يك قطعه يا يك محصول مورد استفاده قرار داد. در گذشته برش استيل به روش دستي انجام ميشد اما امروزه به كمك دستگاه ليزر امكان برش ورق هاي استيل فراهم شده كه كار برش را نيز بسيار آسان تر كرده است. ورق استيل با فشاري كه ممكن است به هنگام برش به آن وارد شود تغيير شكل دهد كه با استفاده از دستگاه ليزر ديگر هيچگونه تغيير شكلي بر روي ورق استيل رخ نخواهد داد. لبه هاي ورق استيل از آسيب پذيرترين نقاط در هنگام برش هستند كه در هنگام برش به روش دستي ممكن است اين قسمت ها به سمت پايين يا بالا تغيير حالت داده و نقصي بر روي كار به وجود آيد. برش ليزر استيل به هيچ وجه نقصي را بر روي ورق استيل بوجود نمي آورد زيرا هيچگونه فشاري حاصل از برش بر روي ورق ايجاد نميشود.  برش ليزر استيل امكان ايجاد طرح هايي بر روي ورق استيل را فراهم كرده است. اپراتور طرح مورد نظر را به دستگاه برش ليزر استيل داده و سپس دستگاه نيز دقيقا همان طرح را بر روي ورق ايجاد خواهد كرد.

برش ليزر استيل ضايعات كمي را ايجاد ميكند زيرا احتمال بروز خطا در هنگام برش بسيار كم است و يا حتي به صفر ميرسد كه از اين رو ضايعات كمي نيز بر جاي خواهد ماند. دستگاه برش ليزر هزينه هاي برش و همچنين توليد محصول را به واسطه همين برش بدون نقص تا حد زيادي كاهش ميدهد زيرا ديگر ضايعاتي بر جاي نخواهد ماند كه اين به معناي تحميل هزينه هاي كمتر به توليد كننده ميباشد. 

مركز برش ليزر نيك با بكارگيري از دستگاه هاي پيشرفته و نسل جديد برش ليزر استيل توانسته نظر مشتريان را تا به امروز در تمامي سفارشات انجام شده جلب نمايد. تعرفه برش ليزر استيل در اين مركز بسيار مناسب ميباشد و افرادي كه قصد دارند تا هزينه هاي خود را تا حد زيادي كاهش دهند پيشنهاد ميشود تا با مركز برش ليزر نيك تماس حاصل نمايند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۰:۲۹ ] [ طراح ]

تمامي ورق هاي فلزي كه براي توليد محصولات مختلف مورد استفاده قرار ميگيرند امروزه به روش ليزري برش ميخورند. برش ليزر از جديدترين و پيشرفته ترين روش هاي برش فلزات گوناگون است كه در طي آن ورق ها بدون دخالت دست برش ميخورند. دستگاه برش ليزر توانسته با ويژگي هاي خود روند برش را بسيار تسريع كند و در نتتيجه توليد محصولات يك كارخانه نيز با سرعت بيشتري پيش برود.

تو رفتگي و خميدگي لبه ورق هاي فلزي يكي از مشكلاتي است كه با برش به روش هاي دستي ايجاد ميشود اما در برش ليزر به هيچ وجه مشكلاتي از قبيل تو رفتگي و خميدگي ورق هاي فلزي بوجود نخواهد آمد. در برش فلز به روش دستي به دليل فشار وارد آمده از سوي دست همواره لبه ها و همچنين سطح ورق با تو رفتگي هايي مواجه ميشود كه اين تو رفتگي ها باعث ضايع شدن كل ورق ميشود. عدم ايجاد تو رفتگي و خميدگي همچنين ميتواند در كاهش هزينه ها نيز تاثيرگذار باشد زيرا هر چه تعداد ورق كمتري با مشكل مواجه شود در نتيجه هزينه هاي توليد و برش نيز به همان مراتب كاهش خواهد يافت.

براي توليد كنندگان بسيار مهم است كه برش ورق هاي فلزي در مدت زمان كوتاهي انجام شود تا توليد با سرعت بيشتري پيش برود. برش ليزر سرعت برش را بسيار بالاتر ميبرد و به همين دليل سرعت توليد محصولات نيز افزايش مي يابد. در برش ليزر حتي امكان برش چندين ورق فلزي به صورت همزمان نيز وجود دارد و نيازي به برش يك به يك ورق ها نيست.

هزينه برش ليزر نيز بسيار مناسبتر از برش به روش هاي سنتي است. در برش ليزر به دليل اينگه دست هيچگونه دخالتي در روند برش ندارد به همين دليل هزينه برش نيز به دليل عدم به كارگيري ار نيروي انساني نيز كاهش چشمگيري پيدا ميكند. مركز برش ليزر نيك يكي از مراكز معتبر و مجهز در كشور است كه جديدترين دستگاه ها را براي ارتقا كيفيت برش در اختيار گرفته است و به همين دليل رضايت كامل تمامي افرادي كه برش فلزات را به اين مركز واگذار كرده اند كسب شده است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۸:۰۳ ] [ طراح ]

از فلز برنج براي ساخت بسياري از لوازم خانگي، تزئيني و صنعتي استفاده ميشود. تمامي وسايلي كه از فلز برنج در ساخت آنها استفاده شده است در ابتدا بصورت ورق برنج بوده اند كه بعد از برش خوردن در ساخت وسايل مورد استفاده قرار ميگيرند. اما برش ورق هاي برنج در ابتدا كه هنوز تكنولوژي پيشرفت چنداني نكرده بود بصورت دستي انجام ميشد اما امروزه برش با  دستگاه ليزر انجام ميشود كه كيفيت اين روش از برش با برش هاي دستي قابل مقايسه نيست. برش ليزر برنجمزيت هاي زيادي را نسبت به روش هاي سنتي و دستي بوجود مي آورد كه در ادامه به آنها اشاره خواهيم نمود.

مزيت هاي برش ليزر برنج

يكي از مزيت هاي برش ليزر برنج در برش سريع ميباشد و در مدت زمان بسيار كوتاهي ورق ها برش خورده و در اختيار توليد كننده براي توليد قطعه و يا محصولي خاص قرار ميگيرد. دستگاه برش ليزر برنج ميتواند ورق را بدون اينكه نيازي به مكث چندان زيادي باشد به محض ورود ورق برنج به دستگاه مورد برش قرار دهد.

كيفيت بالاي برش يكي از مزيت هاي برش ليزر برنج است. در برش ليزر برنج دستگاه تمامي مراحل برش را بدون هيچگونه دخالت دست انجام ميدهد كه عدم دخالت دست ميتواند در بالا رفتن دقت برش نقش بسيار زيادي داشته باشد. تو رفتگي و تغيير شكل دادن لبه ها يكي از مشكلاتي است كه در برش برنج به روش دستي مشهود است و ميتواند باعث ضايع شدن ورق شود.

برش ليزر برنج نه تنها براي برش بلكه براي ايجاد طرح هاي متنوع نيز بر روي ورق كاربرد بسيار زيادي دارد. در بسياري از موارد براي توليد يك محصول برنجي ممكن است نياز به ايجاد طرح و حكاكي هايي بر روي ورق باشد كه ايجاد اين طرح ها بوسيله دستگاه ليزر بسيار راحت تر از روش هاي حكاكي با دست است. مركز برش ليزر نيك يكي از مراكز تخصصي با بهره گيري از مدرن ترين دستگاه هاي روز دنيا ميباشد كه با بالاترين كيفيت و همچنين مناسبترين قيمت سفارشات برش را به انجام ميرساند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۴:۳۶ ] [ طراح ]

مس يكي از ارزشمندترين فلزاتي است كه از آن براي ساخت انواع قطعات صنعتي و همچنين لوازم خانگي استفاده ميشود. به دليل همين ارزش بالاي فلز مس از ليزر بمنظور برش آن استفاده ميشود تا دستگاه با دقت بالاي خود هيچگونه ضايعاتي ناشي از برش را بر جاي نگذارد. دستگاه برش ليزر مس با پيدايش خود توانست تحول بزرگي را در برش ورق هاي مس بوجود آورد.

دستگاه برش ليزر مس روند توليدات محصولات يك واحد توليدي را بسيار سريعتر ميكند. دستگاهبرش ليزر مس قادر است تا چندين ورق مسي را در زمان كوتاهي برش دهد در صورتيكه كه در روش هاي دستي اپراتور تنها ميتواند يك ورق مسي را در عرض مدت طولاني برش دهد كه اين موضوع روند توليد محصولات را بسيار كند ميكند.

روش هاي دستي به هيچ وجه از لحاط دقت قابل مقايسه با برش ليزر مس نيستند. بعد از آنكه اپراتور طرح مورد نظر را براي برش به كامپيوتر دستگاه برش ليزر مس وارد نمود اين دستگاه به صورت تمام اتوماتيك ورق هاي قرار داده شده بر روي دستگاه را با دقت برش ميدهد كه در حين برش كوچكترين خطايي رخ نميدهد و برشي بدون نقص و بدون تو رفتگي ايجاد خواهد شد. در روش هاي دستي از هر چندين برش مشاهده ميشود كه تو رفتگي هايي در اطراف محل برش و يا ساير نقاط ورق مشاهده ميشود كه  همين موضوع ميتواند ورق را بلا استفاده كرده و در مجموع ضررهاي مالي زيادي را ايجاد كند.

  در برش ليزر مس اين امكان وجود دارد تا طرح هاي متفاوتي را بر روي ورق مس ايجاد نمود. طرح مورد نظر  را ميتوان به كامپيوتر دستگاه برش ليزر مس وارد نمود تا دستگاه هر آنچه كه به سيستم وارد شده است را در هر سايز و ابعادي ايجاد نمايد. مركز برش ليزر نيك آخرين و پيشرفته ترين دستگاه هاي برش ليزر مس را از برندهاي معتبر جهاني در اختيار دارد و براي انجام كليه امور برش قيمت هاي مناسبي را در نظر گرفته است كه در هزينه هاي تمام شده توليد محصول با اين نوع فلز صرفه جويي خواهد نمود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۹:۵۳ ] [ طراح ]

ليزر از تجهيزاتي است كه امروزه از آن براي برش انواع فلزات استفاده ميشود و از جمله فلزاتي كه توسط ليزر برش داده ميشود آلومينيوم ميباشد. برش ليزر آلومينيوم جايگزين روش هاي قديمي شده است و ميتواند با كيفيت بالايي ورق هاي آلومينيوم را به هر اندازه و ابعادي برش دهد. برش ليزر آلومينيوم دقت برش را تا حد زيادي افزايش ميدهد و بر خلاف روش هاي سنتي نميتوان هيچگونه نقصي را بعد از برش مشاهده نمود.  دست هيچگونه دخالتي در روند برش ندارد كه همين عدم دخالت انسان ميتواند برش را بسيار با دقت تر كند.

برش ليزر آلومينيوم كار برش را بسيار سريعتر ميكند. در روش هاي قديمي برش آلومينيو علاوه بر اينكه كيفيت در حد مطلوب نبود انجام كار برش نيز بسيار طولاني و زمان نبر ميشد. در برش ليزر آلومينيوم چندين ورق آلومينيوم بصورت همزمان برش داده ميشود كه اين كار ميتواند سرعت روند كار را بسيار تند تر كند. سرعت برش ليزر آلومينيوم قابل مقايسه با برش به روش هاي دستي نيست و سرعت دستگاه ليزر بسيار بيشتر ميباشد.

برش ليزر آلومينيوم هيچگونه تو رفتگي را مانند روش هاي دستي بر روي ورق آلومينيوم به وجود نمي آورد و بعد از انجام برش با تو رفتگي هايي در سطح ورق مواجه نخواهيد شد. ضايعات ايجاد شده از برش ورق آلومينيوم هزينه هاي زيادي را بوجود خواهد آورد كه با استفاده از برش ليزر آلومينيوم و عدم توليد هر گونه ضايعاتي منجر شده تا هزينه هاي برش تا حد زيادي كاهش يابد و اين موضوع براي صاحبان صنايع كه با حجم بالايي از ورق آلومينيوم براي توليد محصولات خود سر و كار دارند ميتواند يك مزيت بسيار بزرگ محسوب شود. مركز برش ليزر نيك با استفاده از مجهزترين دستگاه هاي برش ليزر آلومينيوم توانسته انجام برش را با دقت بسيار بالا و و بدون توليد ضايعات به انجام برساند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۷:۲۰ ] [ طراح ]

نبشي از مقاطعي است كه در بخش هاي مختلف يك ساختمان و سازه مورد استفاده قرار ميگيرد.نبشي استيل از انواع نبشي ها به شمار ميرود كه در سازه ها به صورت منفرد و يا مركب به كار برده ميشود. از جمله كاربرد هاي نبشي استيل ميتوان به ساخت ستون و خرپا اشاره نمود. نبشي استيل از ويژگي هاي بيشتري به نسبت ساير نبشي ها برخوردار است.

ويژگي هاي نبشي استيل

يكي از ويژگي هاي نبشي استيل در شكل ظاهري بسيار زيباي آن ميباشد. به طور كلي استيل از فلزات بسيار زيبا محسوب ميشود و  از همين رو نبشي استيل نيز به دليل بدنه بكپارچه استيل از زيبايي بسيار زيادي برخوردار است.

مقاومت بسيار بالاي نبشي استيل ميتواند يك ويژگي بسيار بزرگ براي آن محسوب شود. نبشي استيل ميتواند در برابر فشار و وزن مقاومت بسيار خوبي از خود نشان دهد و هيچگونه تغيير شكلي مواجه نشود. نبشي استيل در برابر خوردگي و  همچنين سرما و گرما بسيار مقاوم است. درجه حرارت بسيار بالا مانند تابش مستقيم نور آفتاب و همچنين سرماي حاصل از برف يا درجه هواي بسيار پايين نميتواند در تغيير فرم و حالت آن و يا مقاومت آن تاثيري بگذارد.

انواع نبشي استيل

نبشي استيل در انواع مختلفي توليد ميشود كه يك نوع آن ورق يكپارچه استيل ميباشد كه بعد از خم شدن به يك نبشي تبديل شده و مورد استفاده قرار ميگيرد.

نوع ديگري ار نبشي استيل وجود دارد كه از همان ابتدا  بصورت نبشي توليد ميشود و از نبشي هاي پيش ساخته محسوب ميشود. اين نوع نبشي استيل را بايد متناسب با نياز خود تهيه نمود.فروشگاه استيل الف از فروشگاه هايي است كه به صورد اختصاصي در زمنه عرضه انواع پروفيل هاي استيل فعاليت ميكند و ميتوانيد براي خريد نبشي استيل با كارشناسان فروش اين فروشگاه تماس حاصل كرده و با دريافت اطلاعات كامل خريد خود را انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۵۷ ] [ طراح ]

ميگرد استيل شباهت بسيار زيادي به ميلگردهاي آهني دارد اما همانطور كه از نامش نيز پيداست آلياژ به كار رفته در ساخت آن از استيل ميباشد. ميلگرد استيل از مقاومت بسيار بالايي برخوردار است و در برابر سايش و همچنين خوردگي ميتواند به خوبي دوام آورده و هيچگونه واكنشي نشان ندهد.

كاربرد ميلگرد استيل

ميلگرد استيل بر خلاف ميلگردهاي آهني كه در ساختمان سازي و بخش هاي عمراني مورد استفاده قرار ميگيرند كاملا بهداشتي است و به همين دليل ميتوان آنرا در صنايع غذايي و دارويي به كار برد. امروزه از ميلگرد استيل در توليد مواد غذايي و دارويي استفاده ميشود و به عنوان مثال همزن هايي كه براي تركيب مواد غذايي به كار برده ميشوند از ميلگرد استيل ساخته شده اند.

صنايع گاز، نفت و پتروشيمي از صنايعي هستند كه ميلگرد استيل در آنها كاربرد دارد و دليل كاربرد اين نوع ميلگرد در اين بخش ها نيز خوردگي بسيار كم و جزئي آنها ميباشد.

 

انواع ميلگرد استيل

انواع ميلگرد استيل به ۴ دسته مختلف تقسيم بندي ميشود كه اين ۴ دسته عبارتند از بگير، نگير، نسوز و همچنين آلياژي. ميلگرد استيل بگير بر اساس نوع استيلي كه در ساخت آن به كار رفته  نامگذاري شده است و از تمامي ويژگي هاي يك ميلگرد برخوردار ميباشد. ميلگرد استيل نگير در نقطه مقابل ميلگرد هاي بگير قرار ميگيرد و از عدم گيرايي در برابر آهن ربا برخوردار است.

نوعي از ميلگرد استيل وجود دارد كه به آن آلياژي گفته ميشود و ميتوان در ساخت آن عناصر مختلفي مانند فولاد و آلومينيوم را به كار برد. با اضافه كردن اين الياژها به ميلگرد استيل، خصوصيات ويژه اي در ميلگرد پديد مي آيد.

فروشگاه استيل الف بزرگترين مرجع فروش انواع لوله و ميلگرد استيل ميباشد كه محصولات موجود در فروشگاه را نه تنها به تهران بلكه به ساير نقاط كشور نيز ارسال مي كند. 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۱:۱۴ ] [ طراح ]

لوله استيل از جمله لوله هايي است كه در ساخت آن از استيل استفاده شده است و يكي از لوله هاي مهندسي محسوب ميشود. لوله استيل خاصيت    ضد زنگ دارد و با برخورد آب و همچنين رطوبت هيچگونه تغييري در ظاهر و همچنين بافت آن رخ نميدهد. لوله استيل همچنين مقاومت بسيار بالايي در برابر خوردگي دارد و عوامل خارجي هيچ تاثيري بر روي آن نخواهند داشت. 

كاربرد لوله استيل

يكي از كاربردهاي لوله استيل در سيستم آبرساني و تصفيه فاضلاب ميباشد. همانطور كه گفته شد لوله استيل در برابر عواملي همچون آب و رطوبت مقاومت خوبي از خود نشان ميدهد كه همين موضوع باعث شده تا از آن براي انتقال آب و فاضلاب نيز استفاده شود. لوله استيل از نادرترين لوله هاي فلزي است كه ميتوان آنرا براي انتقال مايعات مورد استفاده قرار داد. كاربرد لوله استيلدر صنايع نفت، گاز و پتروشيمي بسيار زياد است و ميتوان اين نوع لوله را در اين مراكز به وفور يافت. لوله استيل كاملا بهداشتي است و همين موضوع باعث شده تا از آن در صنايع توليد محصولات بهداشتي و غذايي استفاده شود. لوله استيل هيچگونه آلودگي را به خود جذب نميكند و به همين دليل ميتواند براي انتقال مواد غذايي و دارويي از درون خود گزينه بسيار مناسبي محسوب شود.

كاربرد لوله استيل تنها به صنايع ختم نميشود و نوعي از استيل وجود دارد كه از آن در ساختمان سازي نيز استفاده ميشود. لوله استيل نرده از جمله لوله هاي استيل به شمار ميرود كه در ساختمان سازي كاربرد دارد و بيشتر از هر چيز جنبه دكوري دارد.

لوله استيل نرده كه در بخش ساختماني كاربرد دارد در انواع مختلفي همچون لوله استيل ۲۰۱، ۲۰۲ و همچنين ۳۰۴ توليد و عرضه ميشود. براي تهيه لوله استيل نرده پيشنهاد ميشود تافروشگاه استيل الف را انتخاب كنيد كه يكي از فروشگاه تخصصي در اين زمينه ميباشد و ميتوانيد نسبت به نياز خود هر نوع لوله استيلي را كه نياز داشتيد از اين فروشگاه خريداري كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۱:۰۷ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب