تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1435
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 10
همه : 1154177
 
نوشته شده توسط : طراح

از كلاه ايمني استفاده هاي بسياري مي شود كه از بروز مشكلات و آسيب به سر جلوگيري مي كند. همان طور كه مي دانيد سر بخش مهمي در بدن مي باشد كه بايد از آن مراقبت كنيم. وارد آمدن هر گونه آسيبي به سر مي تواند مشكلات بسيار مهمي را به بار بياورد كه مي تواند جان افراد را به خطر بندازد. كلاه ايمني اغلب از جنس پلاستيك و آهن موجود مي باشد. سالانه آسيب هاي زيادي به كارگران بر اثر استفاده نكردن از كلاه ايمني وارد مي شود كه گاه اين صدمات مي تواند منجر به شكستگي و بروز مشكلات جدي و حتي مرگ شود.

كلاه ايمني از خطر هاي مختلفي مانند ريزش سنگ به سمت سر و آتش گرفتن مو و انتقال برق به سر و... محافظت مي كند. اين خطرات را مي شود با نكات استفاده از كلاه ايمني بسيار ناچيز كرد. كلاه ايمني بايد داراي استاندارد هايي باشد مثلا در زمان برخورد شيء با سر، كلاه ايمني آن ضربه را تقسيم نمايد و به صورت پخش وارد نمايد تا مشكلي ايجاد نشود. پوسته ي كلاه ايمني بايد مقاوم باشد و در اثر برخورد ضربه سوراخ و يا پاره نشود. كلاه ايمني بايد استفاده ي راحتي داشته باشد و استفاده ي آن براي كارگران راحت و بدون مشكل باشد. كلاه ايمني شامل شيار هاي ايمني براي نصب كردن تجهيزات ايمني مي باشد. بر روي كلاه ايمني سوراخ هايي براي نصب چانه بند وجود دارد كه براي ايمن تر بودن كلاه ايمني استفاده مي شود. بر روي كلاه ايمني سوراخ هايي تعبيه شده كه اغلب در سمت بالاي كلاه ايمني وجود دارد كه براي تهويه ي هوا مي باشد. در كلاه ايمني صفحه اي براي تقسيم ضربه وجود دارد كه از فشار مستقيم بر روي سر جلوگيري مي كند.

فروشگاه تجهيزات ايمني عاقل داراي انواع مختلف كلاه ايمني با جنس هاي عالي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در هر محيط كاري كه باشيد استفاده از دستكش ايمني بسيار ضروري مي باشد حال برخي از كار ها استفاده ي زيادي از دستكش ايمني ندارند ولي در برخي ديگر دستكش ايمني مي تواند از آسيب ديدن دست ها به طور جدي جلوگيري كند. انواع مختلفي از انواع دستكش ايمني وجود دارد كه هر كدام در محيط هاي مختلفي به كار مي رود و فرق هاي به خصوصي دارند كه با استفاده از آن دستكش ايمني از وارد آمدن انواع آسيب ها و حتي در شرايطي از قطع دست و يا انگشتان جلوگيري مي كند.

images?q=tbn:ANd9GcQ3ZIi4I-hIS4-Vw0wlVnydPdlnRkjX_cl9_3Qo36WwIaip6TJ-lg

در مواردي در شغل هايي ما با مواد شيميايي و مضر براي بدن سر و كار داريم كه بايد از دستكش ايمني مناسب با آن محيط بهره ببريم و همچنين در دماي بالا كه با ابزار داغ سر و كار داريم بايد از دستكش ايمني استفاده كنيم. دستكش ايمني شامل دو بخش مي شود كه شامل دستكش ايمني حفاظتي و يا آستين هاي حفاظتي مي باشد كه هر كدام وظيفه ي نگهداري دستان ما را بر عهده دارند. دستكش ايمني انواع مختلفي دارند و در جنس هاي مختلفي توليد مي شود كه مي تواند در جنس هاي چرمي و يا كاموايي باشند و يا در آن از قطعات آهن به كار رود و يا دستكش ايمني مي تواند از جنس پلاستيكي ضخيم باشد. از انواع دستكش ايمني در محيط هاي مخصوصي استفاده مي شود. نوعي از دستكش ايمني از جنس زنجيري مي باشد كه مقاومت بسياري دارند و از آن مي توان در قصابي ها و سلاخي ها و يا كشتارگاه ها استفاده كرد كه در سايز هاي مختلفي توليد مي شوند. در برخي ديگر از دستكش ايمني نوعي عايق حرارتي وجود دارد كه در حرارت بالا از آن استفاده مي شود و مي تواند كاربرد بسياري داشته باشد.

images?q=tbn:ANd9GcSo-__IXbUX2nwkeFqiY_pNBqng7dUP7wxEEDnnTGf702YArz_taA

فروشگاه تجهيزات ايمني عاقل در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كفش ايمني يك نوع كفش براي كار مي باشد. از كفش ايمني در محيط هاي كاري سخت و پر خطر كه محافظت از بدن ضروري است، به كار مي رود. در كفش ايمني در قسمت جلويي از فولاد استفاده مي شود. در برخي مشاغل استفاده از كفش ايمني ضروري است زيرا اين نوع مشاغل بسيار پر خطر مي باشند و در صورت استفاده نكردن از كفش ايمني جان ما به خطر مي افتد و احتمال از دست دادن انگشتان و يا افتادن اجسام سنگين روي پا ها وجود دارد. در مكان هايي كه امكان افتادن اجسام وجود دارد و نيز در زمان كار كردن با ابزار و وسايل خاص كه بايد از پاهاي خود مراقبت كنيم از كفش ايمني استفاده مي شود. به اين دليل كه پا به عنوان قلب دوم ما ياد مي شود و بسيار سلامتي آن در زندگي ما مهم مي باشد استفاده از كفش ايمني مناسب ضروري مي باشد.

 كفش ايمني مناسب بايد از هر لحاظ استاندارد باشد يعني زماني كه پا ها داخل كفش ايمني قرار مي گيرد بايد احساس راحتي ايجاد كند و پوشانندگي مناسب در اطراف پا ها داشته باشد. در داخل كفش ايمني بايد از آستري مناسبي استفاد ه شود زيرا در غير اينصورت به انواع بيماري هاي پوستي دچار خواهيم شد. نحوه ي قرار گيري پا ها در داخل كفش ايمني بسيار مهم مي باشد زيرا رابطه ي مستقيم با ستون فقرات ما دارد و ما بايد از كفش ايمني بتوانيم در زمان كار به شكل بلند مدت استفاده كنيم بدون اينكه فشار غير عادي به پا ها وارد شود. در نهايت زيبايي كفش ايمني اهميت دارد و بايد زيبا و كاربردي باشد

 در فروشگاه تجهيزات ايمني عاقل انواع متنوعي از كفش ايمني مطابق استاندارد و با كيفيت عالي عرضه مي گردد و شما مي توانيد خريد خود را از سايت انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لباس كار لباسي است كه در زمان كار استفاده مي شود و داراي خصوصيات خاص و متنوعي است. هر شغلي نياز به پوشش مناسب به آن با توجه به خطرات و آلودگي و... وجود دارد. از لباس كاربراي پوشش با توجه به نوع شغل كه مي تواند صنعتي و يا شركتي باشد استفاده مي شود. در برخي از محيط هاي كاري افراد با آلاينده و يا مواد شيميايي سركار دارند كه بايد از پوشش لباس كار به همراه كلاه مخصوص استفاده كنند. در برخي از مشاغل نيز به دليل آلوده شدن بدن از لباس كار استفاده مي شود.

يكي از مزاياي ديگر لباس كار زيبايي آن است و ايجاد هماهنگي پرسنل را بيشتر مي كند. يكي ديگر از مواردي كه مي توان از لباس كار استفاده كرد معرفي برند مي باشد به اين صورت كه مشاغل بر پشت لباس نام برند و يا شغل خود را چاپ مي كنند كه نوعي تبليغ به حساب مي آيد. لباس كار بايد كاربردي باشد و همچنين كارايي درست و راحتي داشته باشد. يك لباس كار خوب و با كيفيت بايد از جنس پارچه ي با كيفيت و با دوام تهيه شده باشد زيرا لباس كار براي استفاده ي روزمره مي باشد و بايد در آن احساس راحتي داشت. پلي استر موجود در لباس كار بايد بسيار كم باشد كه حالت پلاستيكي به لباس كار ندهد زيرا ايجاد حساسيت مي شود. شما در زمان خريد مي توانيد مقدار زيادي پلي استر را تشخيص دهيد كه به صورت پلاستيكي مي باشد و در زير نور نيز بيشتر نمايان مي شود. سايز لباس كار بسيار مهم مي باشد زيرا براي كارايي درست لباس كار در هنگام كار كردن بايد اندازه ي مناسبي داشته باشد تا از بروز خطر جلوگيري شود.

فروشگاه تجهيزات ايمني عاقل داراي انواع لباس كار با كيفيت خوب و قيمت عالي مي باشد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لوازم ايمني به منظور محافظت كردن از خود در مقابل خطرات كاري صورت مي گيرد كه در هر حرفه اي لوازم ايمني بايد مخصوص به آن باشد. براي اين كه محيطي سالم داشته باشيم بايد از لوازم ايمني استفاده كنيم حال مي تواند اين لوازم ايمني كلاه و يا ماسك باشد كه در محيط هايي كه در آن جا گاز و مواد شيميايي موجود است، استفاده شود و يا براي محافظت از دستان از دستكش استفاده كنيم و يا لوازم ايمني ديگري كه هر كدام در محيط هاي خاصي كه لازم است، استفاده شود. براي كار فرمايان بسيار اهميت دارد كه پرسنل آن ها بسيار با مراقبت و لوازم ايمني مخصوص كار كنند زيرا جان پرسنل در امان خواهد بود و همين طور كارفرما به نوعي مسئول مي باشد و وظيفه دارد تا لوازم ايمني را فراهم نمايد.

 

 در محيط هايي كه گرماي فراواني وجود دارد لوازم ايمني كارگران بايد شامل لباس از جنسي كه قابل تنفس باشد، وجود داشته باشد تا از تعرق جلوگيري شود. همچنين در محيط هايي كه با ابزار آلات سنگين كار مي كنند بايد از لوازم ايمني كه در آن كفش مخصوص وجود داشته باشد استفاده شود تا لوازم بر روي پا ها نيفتد و در اكثر محيط هاي كاري از دستكش و كلاه ايمني نيز استفاده مي شود.

 

لوازم ايمني در محيط هاي ساختماني شامل بند و داربست مي باشد كه كارگران در ارتفاع به وسيله ي طناب مخصوصي به ساختمان متصل مي شوند تا از افتادن آن ها بر روي زمين جلوگيري شود. در كارگاه ها و معادن استفاده از لوازم ايمني كه در آن كلاه ايمني مخصوص وجود داشته باشد ضروري است چون از برخورد لوازم و سنگ و... به سر جلوگيري مي كند و كلاه از مهم ترين لوازم ايمني مي باشد. فروشگاه تجهيزات ايمني عاقل توليد كننده ي انواع لوازم ايمني استاندارد و متنوع براي هر حرفه اي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پيچ و مهره ها و ساير قطعاتي كه به صورت رزوه اي بسته مي شوند در ابتدا بسيار مقاوم و قابل اطمينان به نظر مي رسند ولي تمامي اين قطعات رزوه ايي پس از قرارگيري در لرزش و حركات شديد بسيار متحرك هستند و ممكن است به راحتي از يكديگر جدا شوند. براي محكم شدن قطعات رزوه ايي از انواع چسب براي محكم گردن آن ها استفاده مي شود. لاك رزوه در حقيقت نوعي چسب رزوه ايي محسوب مي شود. با اين تفاوت كه به عنوان يك روكش روي قطعه پوشش داده شده و پس از بسته شدن رزوه و وارد شدن فشار به لاك رزوه اين محصول به عنوان نوعي چسب بين دو قطعه قرا مي گيرد و مانع از باز شدن قطعات رزوه ايي مي شود.

قطعات رزوه ايي به دليل راحتي در نصب در صنايع بسيار محبوب هستند و در انواع صنايع استفاده هاي فراواني از آن ها مي شود، با استفاده از لاك رزوه مي توانيد از استحكام قطعات پس از رزوه كاملا مطمئن باشيد و بدون نگراني از لرزش و تكان هاي شديد از لاك رزوه استفاده نماييد. از ديگر مزيت لاك رزوه مقاومت بسيار بالاي اين محصول نسبت به تنش هاي برشي و همچنين انواع حلال هاي آلي و معدني مي باشد. از طرفي لاك رزوه در برابر رطوبت و ساير محيط ها مقاومت بالايي دارد.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار اولين شركت توليد كننده ي لاك رزوه در ايران است كه با دارا بودن مهندسان و متخصصين باتجربه و محقق و پس از سالها تلاش و تحقيقات علمي در آمريكا توانسته اين تكنولوژي را وارد ايران كرده و به ثبت برساند. لاك رزوه اكنون به توليد انبوه نرسيده و در حال تحقيقات و بررسي هاي تكميلي جهت عرضه به بازار مصرف داخلي مي باشد. جهت كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران شركت تماس حاصل نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جلوگيري از خورده شدن قطعات و فرسايش آن ها امروزه به يكي از بزرگترين دغدغه هاي مهندسين مواد تبديل شده است كه هر روزه تلاش بر اين است تا پوشش هاي جديدي براي سالم نگه داشتن قطعات توليد شود. پوشش هاي قديمي مانند گالوانيزه كردن نسبت به پوشش هاي فليك روي داراي مقاومت كمتري هستند و از طرفي پوشش هاي فليك روي بدليل دارا بودن كروم شش ظرفيتي هرچند كم براي انسان ها مضر و سمي هستند. پوشش كروم فري فاقد كروم شش ظرفيتي مي باشد.

در حقيقت پوشش كروم فري نوعي پوشش فليك روي فاقد كروم مي باشد كه توسط شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار براي اولين بار در ايران توليد شده است كه اكنون در حال انجام آزمايشات نهايي و كنترل كيفيت مي باشد.

پوشش كروم فري نوعي پوشش براي جلوگيري از اكسيد شدن قطعات مي باشد كه مضرات ساير پوشش هاي فليك روي را ندارد. اين پوشش نسبت به پوشش هاي قديمي تر مانند گالوانيزه داراي مقاومت بسيار بالاتري مي باشد كه تقريبا هفت برابر محاسبه شده است. قطعات با پوشش گالوانيزه معمولا مقاومت حرارتي بسيار پايينتري نسبت به پوشش كروم فري دارند. در انواع پوشش هاي قديمي معمولا از جريان الكتريسيته براي پوشش دهي قطعه استفاده مي شد كه اين امر سبب مي شد تا هيدروژن روي قطعه قرار گرفته و مقاومت آن را كاهش دهد ولي در پوشش كروم فري از جريان الكتريسيته استفاده نمي شود. از طرفي در پوشش كروم فري بدليل عدم استفاده از الكتريسيته پوشش بصورت يكسان در تمام پستي بلندي هاي قطعه پخش مي شود. حتي يك لايه يك ميكرو از پوشش كروم فري مي تواند تا حدود صد ساعت مقاومت داشته باشد. پوشش كروم فري در برابر فرسايش نيز بسيار مقاوم است. بعد از پخته شدن قطعه و چسبندگي بالايي كه پوشش كروم فري دارد قطعه از هرگونه آسيب و فرسايش در امان مي ماند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه يكي از بزرگترين دغدغه هاي مهندسين مواد و متخصصان خوردگي ، جلوگيري از خوردگي قطعات فلزي و اكسيد شدن آن ها و همچنين حفظ محيط زيست مي باشد. قطعات در محيط مورد حمله ي عوامل خورنده و حتي اكسيژن هستند كه اين موضوع باعث شده تا اعمال پوشش و حفظ قطعات در برابر خوردگي بسيار مهم جلوه كند . در گذشته از انواع روش هاي قديمي مانند گالوانيزه كردن گرم و ... جهت پوشش دهي قطعات استفاده مي شد تا زماني كه پوشش داكرومت وارد عرصه ي صنعت شد. پوشش داكرومت مي تواند با ايجاد حداقل آلودگي هاي زيست محيطي بهترين پوشش را ايجاد نمايد. امروزه از پوشش داكرومت در انواع صنايع استفاده هاي گوناگوني مي شود.

از مزيت هاي پوشش داكرومت مقاومت بسيار بالا در برابر خوره شدن است به اين صورت كه هر ميكرون پوشش داكرومت تا صد ساعت در برابر خوردگي مقاوم است. مقاومت پوشش داكرومت تقريبا سه برابر انواع پوشش هاي ديگر است و مي تواند بدون ايجاد تغيير در خواص فيزيكي و شيميايي در قطعه مقاومت بالايي را ايجاد نمايد. هنگامي كه فلزات در مجاورت يكديگر قرار مي گيرند نوعي خوردگي ايجاد مي كند كه به آن خوردگي گالوانيكي گويند و قطعات داكرومت شده با پوشش داكرومت داراي كمترين خوردگي گالوانيكي مي باشند. پوشش هايي مانند گالوانيزه در برابر سايش مقاومت بسيار پاييني دارند ولي پوشش داكرومت از مقاومت خيلي خوبي در برابر سايش و فرسايش برخوردار است از طرفي ديگر در پوشش داكرومت سطح پوشش دهي شده در تمامي پستي بلندي هاي قطعه يكسان است. هنگامي كه از پوشش داكرومت براي زيرسازي رنگ استفاده مي شود چسبندگي رنگ به قطعه بسيار بيشتر و متفاوت تر از ساير پوشش ها مي باشد.

شركت نانو فن آور پوشش پارس ماندگار با سالها تلاش و تحقيق در پيشرفته ترين كشورهاي دنيا توانسته تكنولوژي پوشش داكرومت را براي ايرانيان به ارمغان بياورد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد. انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.

+ نوشته شده در پنجشنبه 21 شهريور 1398ساعت 9:21 توسط مبنا | نظر بدهيد | تعداد بازديد : 0

تابلوسازي نئون

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد. انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

حتما شما هم با عبور از خيابان ها و مشاهده تابلوهاي تبليغاتي متوجه اهميت تابلو سازي در جذب مشتريان شده ايد؛ درست همين موضوع است كه باعث بوجود آمدن حرفه ي تابلو سازي شد.

در اينجا ما مختصرا انواع روش هاي تابلو سازي را بررسي مي كنيم:

چلنيوم در واقع تركيب دو كلمه ي آلمينيوم و كانال است كه به معني نوعي آلياژ ميباشد؛ براي تابلو سازي چلنيوم ابتدا حروف در نرم افزار كرل طراحي ميشوند سپس طرح مورد نظر روي يك سطح پلكسي گلس بوسيله دستگاه ليزري برش داده ميشود. اين ورق هاي پلكسي توسط ورق هاي چلنيوم دورگيري شده و در نهايت لامپهاي smd براي روشنايي حروف روي اين صفحات نصب ميشوند ودر آخر بعد از كامل شدن روي صفحه ي مورد نظر فيكس ميشوند. مزيت اين نوع تابلو سازي برجسته بودن حروف و طول عمر بالاي آن است.

يكي ديگر از انواع روشهاي تابلو سازي ساخت تابلو با فلز است ؛ به اين صورت كه طرح مورد نظر را روي انواع فلزات مانند آهن يا برنج برش داده و آن را روي سطح مورد نظر نصب ميكنند. مزيت استفاده از اين روش طول عمر بالاي اين نوع از تابلو سازي است. روش ديگري در تابلو سازي استفاده از لايت باكس هاست ؛ لايت باكس ها در واقع جعبه هايي هستند كه شامل طرح مورد نظر ميباشند و داخل اين جعبه ها از لامپهاي LED براي روشنايي و زينت بخشيدن به طرح استفاده ميشود ؛ كاربرد اين نوع تابلو سازي معمولا داخل ساختمان ها مي باشد زيرا داراي نور و جلوه ي خاصي هستند.

تابلو سازي توسط پلاستيك هم يكي ديگر از انواع روشهاي ساخت تابلوي تبليغاتي است ؛ در اين روش هم از پلاستيك براي ساخت حروف برجسته استفاده ميشود با اين تفاوت كه اين حروف نميتوانند نور را از خود عبور دهند.

گروه تابلو سازي راما با طراحاني مجرب آماده خدمت رساني به شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]