تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2269
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133864
 
نوشته شده توسط : طراح

رينگ لايت يكي از ابزاري است كه در عكاسي به ويژه عكاسي حرفه اي از آن استفاده مي شود. رينگ لايت همان طور كه از اسمش پيداست به صورت رينگي و دايره شكل است كه تماما لامپ مي باشد. از رينگ لايت براي نور دهي بسيار بالا در آتليه ها استفاده مي شود. با استفاده از رينگ لايت عكس هاي نوراني و زيبايي خواهيم داشت. نمونه هاي مهتابي كه به صورت دايره وار باشد نمونه اي مشابه با رينگ لايت است. در واقع در درون رينگ لايت ال اي دي هاي كوچكي قرار گرفته اند كه در كنار يكديگر هستند.

در آرايشگاه ها و مزون ها از رينگ لايت بسيار استفاده مي شود. براي شما هم اتفاق افتاده است كه در زمان گرفتن عكس سايه هايي مزاحم كارتان شود و نور يكدستي را نتوانيد پيدا كنيد. در واقع رينگ لايت براي جلوگيري از افتادن سايه و علاوه بر آن به دليل افزايش نور مي باشد. دليل گرد ساخته شدن رينگ لايت اين است كه بتوانيم آن را در دور دوربين و لنز آن قرار دهيم و در برخي از دوربين ها به وسيله ي پايه اي رينگ لايت دور دوربين وجود دارد. با خريد رينگ لايت مي توانيم از آن در فيلم برداري نيز استفاده كنيم و تفاوتي در عكاسي و فيلم برداري با استفاده از رينگ لايت وجود ندارد. در واقع براي عكاسي حرفه اي در ابتدا نور هاي اتاق را كم مي كنند و نور را فقط از رينگ لايت مي گيرند تا سايه ايجاد نشود كه از اين حرفه در بازيگري نيز استفاده مي شود. مي توان بجاي رينگ لايت از نور هايي كه دور آينه را پر كند استفاده شود كه مي تواند مشابه رينگ لايت عمل كند.

براي تهيه ي رينگ لايت مي توانيد از فروشگاه سيما گستران نوين خريد خود را به صورت تضميني انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اگر ايده اي براي شروع يك كسب و كار نوين در اختيار داريد پيش از هر چيزي بايد اقدام به تهيه يك طرح توجيهي نماييد. طرح توجيهي در حقيقت بررسي مي كند كه آيا امكان تحقق ايده ي شما وجود دارد يا خير. طرح توجيهي مي تواند ايده ي شما را از سه منظر بررسي نمايد. اول از نظر اقتصادي ، دوم از نظر بازار مشتريان و سوم از نظر توجيح فني. از نظر اقتصادي بايد فعاليت شما توجيح مالي داشته باشد .

به اين معني كه در طرح توجيهي فعاليت شما بايد از جهات مالي ، سودآوري و ضرر و زيان هاي احتمالي بررسي شود و در نهايت به اين نتيجه مي رسيد كه آيا اين طرح سودآوري مالي دارد يا خير. براي بازار مشتريان با استفاده از طرح توجيهي ميزان كمبود بازار به طرح پيشنهادي شما، بازار هدف ، عرضه و تقاضا و ساير فاكتورهاي ارائه محصول به بازار بررسي مي شوند. در بخش سوم طرح توجيهي فعاليت شما از نظر مسائل فني بررسي مي شود. فضاي مورد نياز براي تحقق طرحتان ، تعداد افراد مورد نياز ، ماشين آلات ، ظرفيت توليد و ... در امكان سنجي طرح توجيهي مطرح مي شوند .

نرم افزارهاي زيادي در زمينه طرح توجيهي توليد و اجرا شده اند كه از معروفترين آن ها مي توان به نرم افزار كامفورت اشاره كرد ولي ايرادات بسياري بر اين نرم افزار وارد است كه باعث مي شود تا نياز به يك متخصص با تجربه در ارائه طرح توجيهي بيشتر احساس شود. اگر براي شروع كسب و كار نوپاي خود به يك طرح توجيهي معتبر احتياج داريد كه بر مبناي تحليل بازار تهيه شده باشد بهتر است با مراجعه به يك شركت فعال در اين زمينه از طرح توجيهي توليد شده توسط كارشناسان اين شركت بهره ببريد. شركت مطصا از معتبرترين شركت هاي ارائه طرح توجيهي در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از انواع كفپوش ها كه امروزه بسيار جايگاه بالايي دارد و به صورت گسترده كاربرد دارد پاركت لمينت است. كفپوش هاي قديمي با استفاده از چسب به كف نصب مي شدند و همين طور سنگين بودند ولي پاركت لمينت نصب ساده تري دارد و مي تواند مزيت هاي بيشتري نسبت به كفپوش هاي قديمي داشته باشد. پاركت ها در ابتدا وجود داشتند كه پس از مدتي پاركت لمينت جاي آن ها را گرفت. تفاوت ميان پاركت و پاركت لمينت در اين است كه در پاركت لمينت يك لايه ي لعابي روي پاركت را مي گيرد. استفاده از يك لايه روي پاركت لمينت به اين دليل است كه مقاومت آن بيشتر شود. به اين صورت كه در زمان ضربه اتفاقي براي پاركت لمينت به وجود نيايد و بتوان از آن در مدت بالاتري استفاده كرد.

پاركت لمينت را مي توانيد از فروشگاه هاي فروش لوازم دكوراسيون داخلي خريد كنيد. در زمان خريد پاركت لمينت به كيفيت بسيار توجه داشته باشيد زيرا امروزه با زياد شدن پاركت لمينت نمونه ي بي كيفيت آن هم در بازار وجود دارد كه بسيار دوام كمي دارد و به سرعت دچار آسيب مي شود. براي همين شما با خريد از فروشگاه هاي معتبر جنس اصل را خريداري كنيد تا بتوانيد با خيال راحت از آن در چندين سال استفاده كنيد. زماني كه مي خواهيد پاركت لمينت نصب كنيد از يك نصاب بخواهيد تا اين كار را براي شما انجام دهد. در زماني كه پاركت لمينت را به اشتباه نصب كرديد و خواستيد آن را جابجا كنيد به راحتي مي توانيد اين كار را انجام دهيد زيرا پاركت لمينت در نصب به چسب نياز ندارد و به راحتي از كف بلند مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع پاركت لمينت را با طرح بندي و كيفيت بالا در مجموعه ي خود دارد و مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را بدهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت يكي از اجزاي داخلي ساختمان ها به شمار مي رود. براي زيبا شدن كف از پاركت استفاده مي شود. پاركت وزن كمي دارد و مي تواند عايق بسيار مناسبي براي گرما و سرما باشد. از نظر ظاهري نيز مي تواند در طرح و رنگ هاي متنوعي باشد. پاركت توانسته جايگاه بالايي را در دكوراسيون داخلي پيدا كند.

از مزيت هاي پاركت مي توان به عدم نيازش به چسب اشاره كرد زيرا پاركت توسط وزن خودش در زمين قرار مي گيرد و در انواعي با به كار بردن نر و مادگي آن پاركت در هم چفت مي شود و ديگر جابجا نمي شود. براي اين كه در نصب پاركت از چسب استفاده نمي شود مي توان آن را از جا درآورد و به محل ديگري انتقال داد كه به اين صورت مي توان از هزينه ي مجدد جلوگيري كرد. نصب پاركت نياز به مهارت بسياري دارد و شما به تنهايي نمي توانيد نصب را انجام دهيد و براي اين كار به يك متخصص نياز داريد.

مراحل نصب مي تواند به آساني انجام گيرد و در گوشه ها نصاب با استفاده از اره ي مخصوص پاركت را به اندازه ي جايگاه برش مي دهد تا كف كاملا يك دست شود. براي اين كه پاركت مناسب و خوبي داشته باشيد بايد در خريد پاركت به كيفيت آن توجه بسياري داشته باشيد. پاركت ها دوام بالايي دارند و به راحتي دچار آسيب نمي شوند. پاركت در سايز هاي مختلفي وجود دارد كه با توجه به نوع سليقه ي شما و كارامدي آن تايين مي شود. شما مي توانيد خريد پاركت را به صورت اينترنتي نيز انجام دهيد. فروشگاه هاي بسياري وجود دارد كه پاركت را به فروش مي رسانند.

از فروشگاه هاي معتبر در فروش پاركت فروشگاه دكورآفيس مي باشد و شما مي توانيد از طريق سايت سفارش خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دكوراسيون داخلي در يك ساختمان بسيار مهم و پر اهميت است. عوامل بسياري در دكوراسيون داخلي موثر هستند. يكي از مهم ترين عضو دكوراسيون داخلي كاغذ ديواري است. كاغذ ديواري جزء دكوراسيون داخلي به شمار مي رود كه تمام مكان را فرا گرفته است و انتخاب نوع آن خيلي مهم است. كاغذ ديواري انواع بسياري دارد كه يكي از نمونه هاي جديد و زيباي آن كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي نمونه اي از كاغذ ديواري است ولي به صورت سه بعدي و برجسته مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي انواع مختلفي دارد كه مي تواند انواع طرح ها را با رنگ هاي مختلف داشته باشد.

از كاغذ ديواري سه بعدي براي منازل و شركت و هر محيطي مي توان استفاده كرد. براي اين كه محيط ما زيبا به نظر برسد بايد نوع كاغذ ديواري سه بعدي را به درستي انجام دهيم تا زيبا باشد. اما اگر انتخاب نوع كاغذ ديواري سه بعدي با محيط هماهنگ نباشد مي تواند تاثير بدي را روي افراد ايجاد كند مثلا براي شركت و محيط كار از كاغذ ديواري سه بعدي با طرح هاي كلاسيك و ساده و يا مرتبط با شغل استفاده مي شود و در منازل از طرح هاي گل دار و طبيعت و شلوغ مي توان استفاده كرد. شما مي توانيد كاغذ ديواري سه بعدي را سفارشي سازي كنيد و طرح دلخواهتان را داشته باشيد كه اين بسيار مورد توجه افراد قرار گرفته تا بتوانند كاغذ ديواري سه بعدي با طرح متمايز ايجاد كنند. براي خريد كاغذ ديواري سه بعدي بايد از مراكز مطمئن اقدام به خريد داشته باشيد. برخي از طرح هاي كاغذ ديواري سه بعدي به صورت ميكس استفاده مي شود كه در آن از چند طرح مكمل استفاده مي شود.

فروشگاه دكورآفيس انواع كاغذ ديواري را با كيفيت عالي به شما عرضه مي دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از اصلي ترين بخش در داخل ساختمان پوستر ديواري است. پوستر ديواري شبيه به كاغذ ديواري مي باشد ولي فرق هايي هم دارد. در كاغذ ديواري يك طرح را به صورت تكرار داريم ولي در پوستر ديواري يك طرح كلي را داريم كه از پيوستن پوستر ديواري به هم به وجود مي آيد.

پوستر ديواري را مي توانيد در اكثر فروشگاه ها پيدا كنيد. ولي در زمان خريد پوستر ديواري بايد دقت كنيد كه جنس خوبي را بخريد. پوستر ديواري مي تواند طرح هاي مختلفي از طبيعت و گل باشد و همين طور شكل هاي هندسي و يا يك طرح خاص كه به انتخاب شما ساخته مي شود. انواع پوستر ديواري در ضخامت هاي مختلفي توليد مي شوند كه مي تواند جنس هاي متفاوت داشته باشد پس در زمان خريد در ابتدا به جنس آن دقت كنيد و بعد طرح و بقيه ي مسائل زيرا در صورت كيفيت پايين مجبور خواهيد بود كه پس از مدت كوتاهي آن را تعويض كنيد. براي محل كار نيز مي توان از انواع پوستر ديواري استفاده كرد، مثلا مي توان از طرح هاي نقشه و يا اشكال هندسي و طرح هاي راه راه و شطرنجي استفاده كرد. معمولا پوستر ديواري را در يك بخش از اتاق نصب مي كنند مثلا يك ديوار را به پوستر ديواري اختصاص مي دهند كه هم جذاب تر باشد هم از شلوغي جلوگيري شود و ديگر ديوار ها را هم معمولا از كاغذ ديواري تقريبا ساده و هماهنگ با پوستر ديواري استفاده مي كنند. براي نصب پوستر ديواري بايد از يك نصاب ماهر كمك بگيريد زيرا نصب پوستر ديواري بسيار مهم مي باشد و بايد به درستي انجام گيرد.

فروشگاه دكورآفيس انواع پوستر ديواري را براي فروش دارد كه در كيفيت هاي بسيار عالي بوده و طرح هاي متنوعي هم دارد. از سايت ديدن فرماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلبرينگ قطعه اي است كه در بسياري از لوازم مورد استفاده قرار مي گيرد و در واقع بلبرينگ داراي سطح گرد با گلوله هاي گردي در داخلش مي باشد كه براي راحتي كار با دستگاه ها از آن استفاده مي شود. بلبرينگ در جاهايي كه حركت در آن وجود دارد مانند بازو ها قرار مي گيرد و براي كار كردن ساده تر از آن استفاده مي شود. در حقيقت بلبرينگ با توجه به داشتن سطح صيقلي آن و طراحي ويژه اش مي تواند حركت دستگاه ها را با اصطحكاك كمتري مواجه كند و در نتيجه قطعات در كنار هم راحت تر به حركت در بيايند.

با استفاده از بلبرينگ علاوه بر خراب نشدن دستگاه مي توان سرعت كار را بسيار بالا برد و در نتيجه بازدهي كار بالا مي رود. با استفاده از بلبرينگ مي توانيم نيروي كمتري را به كار بگيريم كه اين مي تواند هزينه ها را تا حدودي كاهش دهد و روند كاري را بهتر نمايد. مكانيزم بلبرينگ به اين صورت است كه كره هاي درون آن در سطح كمتري با دستگاه برخورد دارند كه به اين صورت بلبرينگ همانند اهرمي عمل مي كند و حركت را روان تر مي گرداند.

قفسه ي بلبرينگ از جنس هاي فولاد، پلاستيك و آهن مي باشد. انواع بلبرينگ را داريم كه عبارتند از : بلبرينگ سوزني، بلبرينگ بشكه اي، بلبرينگ مخروطي، بلبرينگ شيار عميق، بلبرينگ كف گرد، بلبرينگ زاويه اي و... كه هر كدام از اين ها در كاربرد هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرند. شما مي توانيد انواع بلبرينگ را در بازار تهيه كنيد. براي خريد انواع بلبرينگ از فروشگاه هاي معتبر اقدام به خريد كنيد تا جنس با كيفيتي داشته بغاشيد. در قسمت هايي كه ممكن است رطوبت وجود داشته باشد از نمونه هاي ضد زنگ بلبرينگ استفاده كنيد تا به دستگاه صدمه وارد نشود. انواع بلبرينگ را مي توانيد در فروشگاه بلبرينگ شكرالهي تهيه كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نوع حساب كاربري در وب ماني به سه دسته تقسيم مي شود. با پاسپورت الياس مي توانيد خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. ولي اين نوع از كيف پول داراي امنيت كمتر و سقف تراكنشات پايينتر است. دريافت پاسپورت فرمال و پرسونال نيازمند ارائه مدارك به شركت هاي طرف قرارداد وب ماني و يا مراجعه به سفارت روسيه در ايران مي باشد. خريد وب ماني بدون احراز هويت در ابتداي شروع به كار با وب ماني توصيه مي شود زيرا شما را از درگير شدن با اصطلاحات ناآشنا و يا از دست دادن پول در امان نگاه مي دارد.

شما مي توانيد با مراجعه به وب ماني و ثبت نام ، خريد وب ماني بدون احراز هويت را انجام دهيد. اين نوع از تراكنش در وب ماني داراي سقف مجاز روزانه 100 ، هفتگي 300 و ماهيانه 500 دلار مي باشد. در ازاي هر مبلغ انتقال وجه ، فرستنده ملزم است درصدي از وجه منتقل شده را به عنوان كارمزد پرداخت نمايد. در صورت نياز به خريد وب ماني بدون احراز هويت و انتقال وجه بهتر است با شركتي فعاليت نماييد كه كمترين مبلغ را به عنوان كارمزد از شما دريافت نمايد. علاوه بر قيمت ، امنيت سايت و صداقت شركت فروشنده وب ماني جهت خريد وب ماني بدون احراز هويت بسيار مهم است و مي تواند شما را از انواع كلاهبرداري ها در امان نگاه دارد.

شركت آي آر اكسچنجر از شركت هاي فعال در زمينه ي خريد وب ماني بدون احراز هويت است كه با سالها فعاليت صادقانه و دريافت قيمت هاي منصفانه توانسته جايگاه خوبي را بين رقبا كسب نمايد. با مراجعه به سايت اين شركت مي توانيد از انواع خدمات مالي شركت مطلع شده و انتقال وجه خود را در امنيت كامل با نازلترين قيمت انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ويدئو پروژكتور نوعي وسيله است كه از نوع صوتي تصويري مي باشد. در واقع ويدئو پروژكتور سيگنال هاي ويدئويي را مي گيرد كه مي تواند شامل عكس و فيلم باشد و آن را به صورت واضح بر روي پرده ي نمايش نشان مي دهد. اديسون ويتاسكوب نام ديگر ويدئو پروژكتور مي باشد. از ويدئو پروژكتور استفاده هاي زيادي مي شود مثلا مي توان در شركت ها از ويدئو پروژكتور براي اجراي ويدئو كنفرانس استفاده كرد، همچنين مي توان در مراكز آموزشي از ويدئو پروژكتور بهره برد كه امروزه در اكثر اين مراكز ويدئو پروژكتور به صورت فراوان به چشم مي خورد. زماني كه از ويدئو پروژكتور استفاده مي كنيم مي توانيم يك تصوير را در ابعاد بزرگ توليد كنيم و براي آموزش هاي گروهي مفيد است و تمام افراد به صورت هم زمان مي توانند از ويدئو پروژكتور استفاده كنند.

 

در زمان استفاده از ويدئو پروژكتور لازم به خاموش كردن چراغ نمي باشد. مي توان به صورت شبكه از ويدئو پروژكتور استفاده كرد يعني از طريق سرور آن را كنترل كرد و به اين ترتيب اساتيد در دانشگاه ها و كلاس هاي درس اكثرا از  ويدئو پروژكتور استفاده مي كنند چون مي تواند مانند تخته ي درس عمل كند. نكته ي بسيار مهم در خريد ويدئو پروژكتور استفاده ي بسيار ساده از آن مي باشد به اين صورت كه كامپيوتر و يا دستگاهي كه مي خواهيم به آن اتصال دهيم به وسيله ي كابل مخصوصي به ويدئو پروژكتور متصل مي شود و حال هر چه كه در تصوير داشته باشيم را مي توانيم به صورت بزرگتر در صفحه نمايش و حتي روي ديوار داشته باشيم. براي پخش تصاوير فقط بايد صفحه اي كه ويدئو پروژكتور بر روي آن پخش مي شود سفيد يكدست باشد كه معمولا يك پرده ي مخصوص به خودش دارد كه مي تواند تصوير را بهتر نمايش دهد.

در فروشگاه اينترنتي نيزا كالا انواع ويدئو پروژكتور موجود مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳ شهريور ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از تابلوسازي براي تبليغات مغازه و فروشگاه ها استفاده مي شود. در واقع تابلوسازي توانسته نقش بزرگي را در معرفي يك برند و يا يك فروشگاه داشته باشد و به مراتب در فروش تاثير خود را بگذارد. كمتر فروشگاهي وجود دارد كه تابلو نداشته باشد زيرا براي بهتر ديده شدن فروشگاه با استفاده از تابلوسازي مي توانيم فروش خود را بالا ببريم. تابلوسازي انواع مختلفي دارد.

انواع مختلف تابلو ها در تابلوسازي از قبيل تابلو پلاستيكي، تابلو فلزي، تابلو بنر و تابلوسازي نئون مي باشد. انواع تابلوسازي به صورت حروف برجسته انجام مي گيرد كه مي تواند در خود لامپ داشته باشد و بدرخشد. يكي از مدل هاي تابلوسازي ساخت تابلو رينگي است كه حروف موجود در آن از فلز و پلاستيك تشكيل مي شود.

در تابلوسازي بيشتر از فلز و پلاستيك استفاده مي شود كه برخي از تابلو ها بدون نور مي باشند و برخي ديگر داراي لامپ بوده و مي تواند بيشتر جلب توجه كند. كلمات مورد استفاده در تابلوسازي بسيار مهم است اغلب اين كلمات نام فروشگاه و تبليغ برند مي باشد ولي گاها نيز محصولات را به نمايش مي گذارد و متن هاي رفت و برگشتي دارد كه بايد در استفاده از كلمات آن دقت كافي داشته باشيم. تابلوسازي داراي مقاومت و ماندگاري بالايي مي باشد و با خريد يك تابلو شما مي توانيد سال ها از آن استفاده كنيد و بعده ها هم آن را بفروشيد در واقع تماما به سود شما مي باشد. تابلوسازي معمولا در ابعادي ساخته مي شود كه از دور نيز ديده شود.

در تابلوسازي استفاده از افكت هاي جذاب و زيبا مي تواند بسيار در فروش موثر واقع شود. شركت هاي زيادي براي تابلوسازي وجود دارند كه شما مي توانيد سفارش خود را براي داشتن يك تابلوي خوب بدهيد.گروه تابلوسازي راما از بهترين شركت ها در زمينه ي تابلوسازي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲ شهريور ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]