تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1171
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 12
همه : 1153913
 
نوشته شده توسط : طراح

اسباب بازي ها نقش بزرگي در رشد و خلاقيت كودكان دارند. اسباب بازي ها به دو دسته ي اسباب بازي پسرانه و اسباب بازي دخترانه تقسيم مي شوند. اسباب بازي پسرانه داراي انواع مختلفي مي باشند كه هر كدام به نحوي مي توانند در سرگرم كردن كودكان نقش خوبي داشته باشند. از انواع اسباب بازي پسرانه مي توان به لوازم فني و ابزاري اشاره كرد. پسران بسيار دوست دارند تا فني را ياد بگيرند و بتوانند وسيله ها را تعمير كنند كه اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي تواند كمك بسياري در آموزش كودكان داشته باشد.

 از انواع ديگر اسباب بازي كودكان ماشين ها هستند، كودكان پسر از بازي با ماشين هاي كوچك لذت مي برند و همين طور از اسباب بازي پسرانه شخصيت هاي جنگجو هستند كه مي توانند از خود دفاع كنند و قدرتمند هستند، با الگو گيري از شخصيت هاي خوب مي توانند حس قدرت و اعتماد به نفس را در خود پرورش دهند. برخي ديگر از اسباب بازي پسرانه شامل آموزشي و خلاقيتي مي باشد كه كودكان به وسيله ي اين نوع از اسباب بازي پسرانه مي توانند آموزش ببينند و چيز هاي مختلفي ياد بگيرند و قدرت يادگيري آن ها بيشتر شود.

 در بسياري از خانه هاي كودك براي اسباب بازي پسرانه و دخترانه بخش هايي جدا از هم را تعبيه كردند تا هر گروه از كودكان دختر و پسر بتوانند با توجه به سليقه هايشان از اسباب بازي ها استفاده كنند و به اين طريق تاثير بيشتري در آن ها ايجاد شود. اسباب بازي پسرانه را مي توانيم از فروشگاه هاي مختلف تهيه كنيم. در زمان خريد اسباب بازيپسرانه بهتر است كودكمان را براي انتخاب اسباب بازيش دخيل كنيم و با توجه به سليقه ي او آن را تهيه كنيم. فروشگاه بازيسازماركت از معتبر ترين فروشگاه هاي اسباب بازي پسرانه مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پيجر فراخوان گارسون رستوران يك نوع دستگاه پيشرفته مي باشد كه با پيشرفت تكنولوژي پا به عرصه گذاشته است كه در اكثر رستوران ها و مراكز بيمارستاني و... استفاده مي شود. پيجر فراخوان گارسون رستوران براي برقراري ارتباط استفاده مي شود و مي تواند بدون استفاده از نرم افزار خاصي مورد استفاده قرار مي گيرد و به صورت بي سيم مي باشد و بسيار ساده و آسان است. پيجر فراخوان گارسون رستوران به صورت عددي متني صوتي مي باشد.

پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند به صورت يك طرفه و يا دو طرفه باشد كه هر كدام مزايا و معايب خودش را دارد. استفاده هاي زيادي را مي توانيم با خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران داشته باشيم مثلا در رستوران و در اداره جات نيز براي اطلاع رساني استفاده مي شود. مثلا زماني كه در رستوراني از پيجر فراخوان گارسون رستوران استفاده مي كنند، شما به هنگام آماده شدن غذا با در آمدن صداي آن متوجه خواهيد شد و براي تحويل غذا به كانتر مراجعه مي كنيد. برخي از پيجر فراخوان گارسون رستوران دو طرفه اند كه مي توانند ارتباطي توسط فرستنده و گيرنده به وجود آورند كه در مدارس و حراست نيز از آن استفاده مي شود.

اطلاعات با استفاده از پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانند تا كيلومتر ها ارسال شوند و همين طور براي نامحدود سازي آن مي توان از تقويت كننده استفاده كرد. مثلا در بيمارستان ها از پيجر فراخوان گارسون رستوران در هر طبقه استفاده مي كنند كه به منظور برقراري ارتباط و هشدار استفاده مي شود كه معمولا آن را به صورت نامحدود تبديل مي كنند. فركانس پيجر فراخوان گارسون رستوران معمولا در حدود 433 مگاهرتز مي باشد. براي خريد پيجر فراخوان گارسون رستوران مي توانيد به فروشگاه هاي معتبر مانندتجهيزات رستوراني روما مراجعه حضوري يا اينترنتي داشته باشيد و خريد خود را انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از تجهيزاتي كه در زيبايي لاستيك هاي يك خودرو تاثير بسيار زيادي دارد رينگ اسپرت ميباشد. رينگ اسپرت براي افرادي كه علاقه زيادي به خودروهاي اسپرت دارند بسيار مناسب ميباشد و ميتوانند جلوه خودروي خود را از حالت معمولي و ساده به حالت اسپرت در آورند. رينگ اسپرت همچنين ميتواند اين ويژگي را براي لاستيك و خودرو به وجود آورد كه بتوان در مسابقات رانندگي به راحتي از آن استفاده نمود.

ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب

در انتخاب و خريد رينگ اسپرت بايد دقت داشته باشيد و نكاتي را مد نظر قرار دهيد. از ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب بايد به تناسب آن با خودرو و لاستيك اشاره نمود. هر رينگ اسپرتي براي استفاده در لاستيك مناسب نميباشد و بايد رينگ كاملا با سايز لاستيك شما تناسب داشته باشد. براي اينكه بتوانيد رينگ اسپرت مناسب با لاستيك خود را تهيه كنيد بهتر است تا با افرادي كه در اين زمينه از تخصص و تبحر بالايي برخوردار هستند مشورت كنيد. در صورتي كه اصرار به استفاده از يك نوع رينگ اسپرت خاص را داريد بهتر است رينگ كد نظر را يك سايز بزرگ تر و پهن تر انتخاب كنيد.

از ويژگي هاي رينگ اسپرت مناسب وزن آن ميباشد. رينگ اسپرت در كنار زيبايي بايد از وزن مناسبي نيز برخوردار باشد. وزن رينگ اسپرت نبايد چندان بالا باشد زيرا وزن زياد رينگ باعث سنگين تر شدن لاستيك و در نتيجه عملكرد بد خودرو خواهد شد. رينگ اسپرت آلومينيومي شايد نسبتا گران تر از ساير رينگ ها باشد اما بايد توجه داشته باشيد كه ميتواند عملكرد بهتر لاستيك و خودرو را به همراه داشته باشد و در هنگام خريد رينگ بهتر است تا نوع آلومينيومي آنرا انتخاب كنيد.

فروشگاه اينترنتي ويتو يكي از فروشگاه هاي عرضه انواع رينگ اسپرت ميباشد كه رينگ هاي متناسب با نوع خودروي شما را با بهترين قيمت بفروش ميرساند. فروشگاه اينترنتي ويتو فروشندگاني را در اختيار دارد كه ميتوانند مشاوره كاملي را قبل از خريد در اختيار شما قرار دهند تا  بتوانيد بهترين رينگ متناسب با لاستيك خود را تهيه نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

غلطك يكي از ماشين آلات براي ساخت و ساز مي باشد. غلطك از لوازم يدكي غلطك مخصوص به خودش ساخته شده است. از كار هايي كه با غلطك مي توانيم انجام بدهيم آسفالت سازي و صاف كردن زمين و خاك مي باشد. از انواع غلطك مي توانيم به مدل هاي غلطك ارتعاشي، غلطك پاچه بزي و غلطك فولادي اشاره كنيم كه در لوازم يدكي غلطكمقداري با هم تفاوت دارند. لوازم يدكي غلطك در غلطك پاچه بزي داراي تعداد استوانه هاي بيشتري مي باشد. در زمان خريد لوازم يدكي غلطك بسيار توجه داشته باشيد كه از چه برندي و با چه كيفيت خريد خود را انجام مي دهيد.

برخي از لوازم يدكي غلطك داراي انواع تقلبي مي باشند و تشخيص لوازم يدكي غلطك اصل با نمونه هاي تقلبي آن مي تواند كار دشواري باشد پس به شما توصيه مي شود كهلوازم يدكي غلطك خود را از سايت هاي معتبر خريداري كنيد. برخي از فروشگاه ها به صورت اينترنتي سفارش لوازم يدكي غلطك را انجام مي دهند و اكثرا داراي گارانتي مي باشند كه شما مي توانيد خريد راحت تري داشته باشيد.

 پس براي خريد لوازم يدكي غلطك در ابتدا از فروشگاه هاي مطمئن خريد خود را انجام دهيد و سپس در جنس و برند آن توجه كنيد، برخي از برند ها داراي لوازم يدكي غلطك با قيمت بالاتري هستند كه اگر اين قيمت به دليل بهتر بودن جنس لوازم يدكي غلطك باشد بهتر است آن را خريداري كنيد. زيرا تعويض لوازم يدكي غلطك مي تواند كار دشواري باشد و همين طور با خريد لوازم يدكي غلطك با جنس خوب علاوه بر كاركرد بهتر اين وسيله مي توانيد تا مدت ها با آن كار كنيد و نيازي به لوازم يدكي غلطك جديد نداشته باشيد.

فروشگاه سرويس قطعه از معتبرترين فروشگاه ها در زمينه ي لوازم يدكي غلطك مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيل مكانيكي يكي از وسيله هايي است كه براي ساخت و ساز و خاك برداري استفاده مي شود. بيل مكانيكي از لوازم يدكي بيل مكانيكي بهرمند است و هر چه قدر لوازم يدكي بيل مكانيكي بهتر باشد مسلما كاركرد آن نيز بهتر خواهد شد. در ابتدا بيل هاي بخار وجود داشتند كه با پيشرفت تبديل به بيل هاي مكانيكي شده اند. لوازم يدكي بيل مكانيكي مانند چنگك، سنگ جت، گراپ، لوازم يدكي بيل مكانيكي هستند. از بيل مكانيكي در بخش عمران استفاده ي بسياري مي شود. امروزه برخي از لوازم يدكي بيل مكانيكي به صورت فيك و تقلبي رواج يافته است. براي اينكه در دام اين لوازم يدكي بيل مكانيكي از نوع تقلبي نيفتيد بايد در خريد خود دقت داشته باشيد. لوازم يدكي بيل مكانيكي را از فروشگاه هاي بزرگ و معتبر خريداري كنيد. در زمان خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي به اين نكته توجه داشته باشيد كه از چه نوع برندي مي باشد.

كيفيت لوازم يدكي بيل مكانيكي بايد بسيار عالي باشد، اگر شما لوازم يدكي بيل مكانيكي از جنس مرغوب تهيه كنيد خيالتان براي مدت طولاني راحت خواهد بود زيرا لوازم يدكي بيل مكانيكي با كيفيت دوام و ماندگاري بالايي دارند. جدا از بحث تهيه ي لوازم يدكي خوب و عالي، بايد در هنگام استفاده از بيل مكانيكي بسيار دقت كنيد و آن را در مناطق ناهموار از نوع سخت نبريد و با استفاده ي درست از بيل مكانيكي مي توان طول عمر لوازم يدكي بيل مكانيكي را نيز بالا برد. با توجه به اين كه بيل مكانيكي يكي از لوازم كاربردي است لوازم يدكي بيل مكانيكي مقداري گران مي باشد ولي برخي از شركت ها اين لوازم يدكي بيل مكانيكي را به قيمت منصفانه عرضه مي دارند پس براي خريد لوازم يدكي بيل مكانيكي عجله نداشته باشيد.

 

شما مي توانيد لوازم يدكي بيل مكانيكي خود را از فروشگاه سرويس قطعه خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لودر از انواع ماشين هاي سنگين مي باشد كه لوازم يدكي لودر مخصوص به خود را دارد. از لودر به منظور خاك برداري استفاده مي شود. از لوازم يدكي لودر مي توان به چرخ هاي لودر اشاره كرد كه داراي نوع پلاستيكي مي باشد كه در سطوح هموار استفاده مي شود و همچنين نوع ديگر چرخ آن به صورت زنجيري مي باشد كه در مكان هاي ناهموار نيز قابل استفاده مي باشد. از ديگر لوازم يدكي لودر مي توان به موتور آن اشاره كرد . موتور اين نوع ماشين ها بسيار قوي بوده و توانايي بالايي در به حركت درآوردن لودر دارد. لودر نيز مانند هر وسيله ي ديگري نياز به لوازم يدكي دارد كه در برخي شركت ها مي توان اين لوازم يدكي لودر را تهيه كرد.

لوازم يدكي مورد استفاده در لودر بايد از كيفيت بالايي برخوردار باشد زيرا لودر در شرايط سختي مي تواند قرار بگيرد و اگر از لوازم يدكي لودر بي كيفيت استفاده شود ممكن است دچار مشكل شود و به كار آسيب وارد كند. براي تهيه ي لوازم يدكي لودر از مراكز معتبر اقدام به خريد اين لوازم يدكي لودر كنيد. در زمان خريد لوازم يدكي لودر توجه داشته باشيد كه محصولات از چه برندي مي باشند. از ديگر لوازم يدكي لودر مي توان به بيل و بدنه ي اصلي لودر اشاره كرد كه از لوازم يدكي لودر بسيار محكم و مقاومتي در طراحي اين وسيله مي باشند. لوازم يدكي لودر به صورت خيلي كم در بازار وجود دارند كه تهيه ي اين محصولات با كيفيت خوب كار دشواري است ولي برخي از فروشگاه هاي معتبر لوازم يدكي لودر را با بهترين كيفيت عرضه مي كنند.

فروشگاه سرويس قطعه از معتبر ترين فروشگاه ها در زمينه ي لوازم يدكي لودر مي باشد كه مي توان خريد خود را به صورت اينترنتي يا حضوري از اين شركت انجام داد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شركت آمريكايي دوسان از محبوب ترين و برترين توليد كنندگان ماشين آلات سنگين ، لودرها و ميني لودرهاست. لودر دوسان جز ده لودر برتر دنياست كه كاربردهاي فراواني دارد. شركت دوسان به دليل نياز بازار به قطعات دوسان اقدام به توزيع قطعات دوسان نموده است. قطعات دوسان پس از مدتي دچار فرسايش و خرابي شده و نياز به تعمير و يا تعويض پيدا مي كنند. متناسب با محيط كاركرد قطعات دوسان و ساعت كار قطعات دوسان در روز ، طول عمر قطعات دوسان متفاوت مي باشد. بهتر است قطعات دوسان در بازه هاي زماني مشخص توسط فردي خبره بازرسي شود تا در صورت نياز به تعمير و يا تعويض قطعات دوسان اقدام نماييد. قطعات دوسان اصلي در آمريكا توليد شده و به سراسر دنيا از جمله ايران وارد مي شوند.

قيمت قطعات دوسان اصلي نسبتا بالا است ولي در صورت نياز به تعويض قطعات دوسان حتما قطعات دوسان اصلي را از وارد كننده ي معتبر تهيه نماييد و از خريد قطعات دوسان تقلبي و يا با برندهاي متفرقه خوداري نماييد. استفاده از قطعات دوسان تقلبي ممكن است در نگاه اول از نظر قيمت مناسب به نظر برسد ولي بعد از مدتي دوباره نياز به تعويض پيدا مي كنند و يا ممكن است به ساير قطعات دوسان اصلي نيز آسيب وارد نمايند.

قطعات دوسان مانند واشرها و فيلترها ارزان هستند و به راحتي مي توانيد آن ها را تعويض نماييد ولي قطعات دوسان مربوط به موتور به دليل قيمت بالاي محصول ممكن است با تعمير قابل استفاده ي مجدد باشند و نياز به تعويض قطعات دوسان نباشد. اين روزها بدليل نواسانات قيمت ارز قيمت قطعات دوسان نيز دستخوش تغيير شده است.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از باسابقه ترين واردكنندگان قطعات دوسان مي باشد كه فروش قطعات دوسان اصلي با مناسبترين قيمت باعث شده تا رضايتمندي مشتريان را در اين سالها به همراه داشته باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

محصولات بابكت در حقيقت ميني لودرهاي كوچكي هستند كه جهت كارهاي سبك در كشاورزي ، ساختمان سازي و يا راه سازي در كشور آمريكا توليد شده اند و امروزه لوازم  يدكي بلدوزر كوماتسو در سراسر جهان مورد استفاده قرار مي گيرند. دسترسي آسان و سريع به لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو در ايران باعث انتخاب راحتتر و با اطمينان اين مدل از ميني لودرها مي باشد. بديهي است چنانچه مشتريان از تامين لوازم  يدكي بلدوزر كوماتسو مطمئن باشند مي توانند با استفاده بهينه از ماشين آلات خود به آساني پروژه ها را مديريت نمايند و يا در صورت نياز اضطراري بتوانند در سريعترين زمان و با مناسبترين قيمت لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو را خريداري نمايند.

لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو نيز مانند ساير مدل هاي ميني لودرها بعد از مدتي دچار فرسايش شده و نياز به تعمير و يا تعويض دارند. استفاده از قطعات تقلبي و كم كيفيت باعث مي شود تا لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو اصلي نيز دچار مشكل شوند و استفاده نكردن از لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو اصلي مي تواند در دراز مدت هزينه هاي جانبي نگه داري و تعمير لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو را افزايش دهد.

لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو كه در جلوي ميني لودر نصب شده اند قابليت تعويض دارند و مي توانيد لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو مختلفي مانند چكش ، چنگك ، جارو و ...  را به جاي بيل روي بابكت نصب نماييد. بعضي از لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو كه مصرفي و ارزان قيمت هستند را بعد از مدتي بايد حتما تعويض نماييد. بدليل تغييرات قيمت ارز اين روزها تامين لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو نيز دچار نواسانات قيمتي شده و مي توانيد با كمك گرفتن از يك تكنسين بعضي از لوازم  يدكي بلدوزر كوماتسو كه گرانتر هستند را تعمير نماييد. بهتر است از يك شخص ماهر جهت بازرسي دوره اي لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو استفاده نماييد تا در صورت نياز به خرابي و تعمير لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو بتوانيد زودتر اقدام به رفع مشكل نماييد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از باسابقه ترين واردكنندگان لوازم يدكي بلدوزر كوماتسو در ايران است كه با تامين قطعات در سريعترين زمان و با مناسب ترين قيمت در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لودر ولووها در كارگاه ها و عمليات عمراني استفاده هاي فراواني دارند. لودر ولوو ها براي خاك برداري ، حمل خاك و پركردن ماشين هاي حمل خاك و... استفاده مي شوند. لوازم يدكي لودر ولوو بدليل كار در محيط هاي فرسايشي و سخت بعد از مدتي بايد تعمير و يا تعويض شوند. لوازم يدكي لودر ولوو ساده تر بدليل قيمت پايين تر بعد مدتي تعويض مي شوند و لوازم يدكي بزرگتر بدليل قيمت بالاتري كه دارند با تعمير توسط متخصصان دوباره به كار بر مي گردند.

بهتر است لوازم يدكي لودر ولوو را توسط يك نيروي ماهر در فواصل زماني مشخص بازديد نماييد تا از آسيب يك قطعه ي خراب به ساير لوازم يدكي لودر ولوو پيشگيري نماييد. لوازم يدكي لودر ولوو با كيفيت شامل موتور لودر ولوو ، شاسي ، سيستم هيدروليك و جام لودر ولوو مي شود. موتور از لوازم يدكي لودر ولوو مي باشد كه به تناسب كاركرد لودر ولوو و نوع چرخ لودر ولوو كه پلاستيكي يا زنجيري باشد ممكن است در پشت لودر ولوو يا جلوي لودر ولوو تعبيه شود. سيستم هيدروليك نيز از لوازم يدكي لودر ولوو مي باشد كه وظيفه ي اين قطعه انتقال نيرو از موتور لودر ولوو به ساير لوازم يدكي لودر ولوو از جمله جام مي باشد.  

جام لودر ولوو وظيفه ي اصلي را بين لوازم يدكي لودر ولوو انجام مي دهد. جام مي تواند كاملا روي بدنه لودر ولوو بچرخد و اقدام به پر و خالي كردن بار نمايد بدون اينكه ساير لوازم يدكي لودر ولوو جا به جا شوند. لوازم يدكي لودر ولوو بر حسب ظرفيت جام و ميزان وزني كه مي توانند بلند كنند متفاوت هستند ولي در هر حال بايد تمامي لوازم يدكي لودر ولوو داراي استاندارد باشند و نبايد بيش از ظرفيت تعيين شده توسط كارخانه از لوازم يدكي لودر ولوو استفاده نمود زيرا علاوه بر خرابي لوازم يدكي ممكن است خسارات جبران ناپذيري دربر داشته باشد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي از واردكنندگان و فروشندگان با تجربه لوازم يدكي لودر ولوو مي باشد كه با كسب رضايتمندي مشتري توانسته بالاترين جايگاه را بين رقبا كسب نمايد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيل مكانيكي كوماتسو از ماشين آلات سنگين مهندسي راه و ساختمان محسوب مي شود. قطعات بيل مكانيكي كوماتسو شامل كابين كنترل كننده ، چرخ ها ، سربيل ، بازو و مفاصل مي باشد ؛ مهمترين قطعات بيل مكانيكي كوماتسو موتور آن مي باشد كه براي تامين نيروي بازو و چرخ ها و ساير قطعات بيل مكانيكي كوماتسو با عامل احتراق فعاليت مي كند. از ديگر قطعات بيل مكانيكي كوماتسو پمپ هيدروليكي بيل مكانيكي كوماتسو مي باشد كه با نيرو گرفتن از موتور ديزلي به توليد روغن مي پردازد. شير تقسيم يكي ديگر از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو است كه روغن و فشار را بين ساير قطعات بيل مكانيكي كوماتسو تقسيم مي كند. قطعات بيل مكانيكي كوماتسو براي بيل هاي مكانيكي و هيدروليكي براي گودبرداري بر روي زمين هاي خاكي كاربرد دارند و از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو نبايد بر روي حفر گودال روي سنگ استفاده نمود.

در حقيقت حفر گودال توسط بازوي بيل مكانيكي كوماتسو كه از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو است انجام مي شود. قطعات بيل مكانيكي كوماتسو بدليل كار زياد سريعا دچار فرسودگي مي شوند و قطعات بيل مكانيكي كوماتسو نياز به بازديد دوره اي دارند تا بتوانند به درستي كار كنند. قطعات بيل مكانيكي كوماتسو مانند بازو از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو كوچكتري تشكيل شده اند كه خرابي هريك از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو مي تواند باعث اختلال در كاركرد ساير قطعات بيل مكانيكي كوماتسو بشود. لاستيك ها نيز از قطعات بيل مكانيكي كوماتسو بشمار مي آيند كه امروزه به صورت زنجيري يا پلاستيكي توليد مي شوند.

مي توان قطعات بيل مكانيكي كوماتسو را جا به جا نمود و از ادواتي مانند چكش ، قيچي فلزبر و يا چنگك روي بيل مكانيكي كوماتسو استفاده كرد. برندهاي معتبر از جمله بيل مكانيكي كوماتسو ، هپكو ، ولوو ، هيوندا و ... اقدام به توليد انواع قطعات بيل مكانيكي كوماتسو و توزيع آن در بازار نموده اند

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي با خريد قطعات بيل مكانيكي كوماتسو اصلي و واردات آن به ايران امكان خريد معتبر و با قيمت مناسب را براي مشتريان عزيز فراهم نموده است:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]