سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 153
دیروز : 214
افراد آنلاین : 3
همه : 82129
چت باکس

از زماني كه كاغذ ديواري اختراع شد و انواع و اقسام آن براي مكان هاي مختلفي مورد استفاده قرار گرفت و استقبال زيادي از آن صورت گرفت پيشرفت هاي زيادي كرد. پوستر ديواري نيز به عنوان يكي از ابزاري كه ديوار را به نحو زيبايي پوشش مي دهد توليد و به بازار عرضه شد كه استقبال زيادي از آن صورت گرفت. تفاوت پوستر ديواري با كاغذ ديواري در اين است كه، پوستر ديواري داراي يك تصوير واحد مي باشد و بايد به گونه اي در كنار هم نصب شود كه تصويري واحد را بر روي ديوار تشكيل دهند.

تصاوير فوق العاده اي توسط پوستر ديواري بر روي ديوار مي تواند ايجاد شود. پوستر ديواري مي تواند شامل تصاويري از مناظر طبيعي، سنتي و يا تصاوير مشاهير و اشكال هندسي باشد البته مي توانيد براي پوستر ديواري تصاوير پيشنهادي خود را نيز به فروشگاه ارائه داده تا آن ها را بر روي پوستر ديواري چاپ نمايند. شما مي توانيد با استفاده از پوستر ديواري فضاي سرد و بي روح يك فضا را به فضايي گرم و دلنشين تبديل نماييد و از بودن در آن فضا لذت ببريد.

قيمت پوستر ديواري

عوامل متعددي بر روي قيمت پوستر ديواري تاثير مي گذارند. اين كه چه ابعادي را از پوستر ديواري مي خواهيد براي ديوار خود تهيه نماييد بر روي قيمت پوستر ديواري تاثير مي گذارد. يكي ديگر از مواردي كه بر روي قيمت پوستر ديواري اثر مي گذارد جنس پوستر ديواري مي باشد كه تصاوير بر روي آن چاپ مي شود. تصوير و نحوه چاپ و مواد رنگي كه براي چاپ پوستر ديواري از آن ها استفاده مي شود نيز بر روي قيمت پوستر ديواري تاثير مي گذارد. هر چه از رنگ هايي كه براي چاپ بر روي پوستر ديواري استفاده مي شود استفاده شود كه داراي كيفيت بالاتري باشد نيز قيمت پوستر ديواري افزايش پيدا مي كند اما تصاويري كه با كيفيت رنگ بالا بر روي كاغذ هاي مرغوب پوستر ديواري چاپ مي شوند باعث مي شود تا پوستر ديواري داراي ظاهري بسيار زيبا و خارق العاده باشد. اگر تصويري كه براي پوستر ديواري مد نظر داريد را مي خواهيد بر روي پوستر ديواري چاپ كنيد قيمت پوستر ديواري نسبت به نوع آماده آن افزايش پيدا مي كند

انتخاب و خريد پوستر ديواري

 

شما بايد خريد پوستر ديواري را بر اساس نوع دكوراسيوي كه انتخاب مي كنيد انجام دهيد بنابراين رنگ پوستر ديواري نيز بايد هماهنگي لازم را با ساير دكوراسيون منزل داشته باشد. قبل از خريد پوستر ديواري بهتر ا ست با انواع مختلف پوستر ديواري اشنا شويد تا بهترين نوع پوستر ديواري را براي منزل خود انتخاب نماييد. فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس براي رفاه مشتريان و اطلاع رساني در زمينه انواع پوستر ديواري و ابزار دكوراتيو اقدام به راه اندازي سايتي كرده است كه شما ضمن دريافت بسياري از اطلاعات درباره پوستر ديواري و انواع كاغذ ديواري مي توانيد پوستر ديواري مورد نظر خود را نيز خريداري نماييد و در صورتي كه نياز به مشاوره داشته باشيد مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۷:۲۸ ] [ طراح ]

در بسياري از موارد نياز به بازسازي ساختمان داريد. براي مثال اگر زمان زيادي از زما ساخت يك ساختمان گذشته باشد و ساختمان داراي ساختاري كهنه شده باشد مي توان با بازسازي ساختمان شرايط ساختمان را بهبود بخشيد. شرطي كه نياز است تا بتوانيد بازسازي ساختمان را انجام دهيد اين است كه ساختمان داراي چهارچوب سالم و مستحكمي باشد در غير اين صورت با بازسازي ساختمان، ساختمان سست شده و مي تواند خطر آفرين باشد. بررسي استحكام ساختمان توسط كارشناسان شركت هاي بازسازي ساختمان انجام مي شود. در بحث بازسازي ساختمان بايد اولويت ها در نظر گرفته شود و با توجه به بودجه اي كه در نظر داريد اولويت ها را بررسي نماييد كه البته شركت بازسازي ساختمان براي اولويت بندي در كنار شما خواهد بود.

اولين قدمي كه در بازسازي ساختمان انجام مي شود مستحكم سازي ساختمان مي باشد. تاسيسات ساختمان نيز كه بر اثر گذشت زمان دچار خرابي مي باشد در اولويت بعدي قرار دارد. در بازسازي ساختمان همچنين مي توان با كم و يا زياد كردن ديوار هاي تيغه اي تعدا اتاق ها را در يك ساختمان كم و يا زياد نمود. يكي از مهم ترين قسمت هاي بازسازي ساختمان تخريب ساختمان مي باشد كه به نظر ساده ترين مرحله به حساب مي آيد. ولي مي توان گفت خطرناك ترين مرحله در بازسازي ساختمان تخريب مي باشد زيرا اگر با استفاده از تخصص انجام نشود مي تواند براي ساكنين و همسايه ها بسيار خطر ساز مي باشد.

يكي ديگر از مواردي كه بازسازي ساختمان مورد نياز مي باشد زماني است كه از دكوراسيون منزل يا محل كار خود خسته شده ايد مي توانيد با استفاده از بازسازي ساختمان دكوراسيون منزل خود را تغيير دهيد. يكي ديگر از نكاتي كه بايد در بازسازي ساختمان در نظر بگيريد انتخاب شركت بازسازي ساختمان مي باشد براي انتخاب شركت بازسازي ساختمان بايد به آن شركت مراجعه كرده و نمونه كارهاي بازسازي ساختمان ان شركت را مشاهده كرده و يا به محل پروژه هاي بازسازي ساختمان مراحعه نماييد و از كارفرما نيز ميزان رضايت را درباره بازسازي ساختمان جويا شويد.

قيمت بازسازي ساختمان

قيمت بازسازي ساختمان نيز مي تواند بسيار متغير باشد و چنان چه از ابتدا طي قرارداد ميزان قيمت بازسازي ساختمان را مشخص نكنيد ممكن است در حين پروژه با مشكلات بسيار زيادي مواجه شده و از عهده مخارج بازسازي ساختمان بر نياييد بنابراين بايد از ابتدا هزينه بازسازي ساختمان را معين نماييد. و ميزان آن را در قرار داد قيد كنيد.

شما قبل از اغاز به بازسازي ساختمان بايد بدانيد كه مي خواهيد دكوراسيون منزل شما مدرن و يا كلاسيك باشد و بر آن اساس بازسازي ساختمان را انجام دهيد. چنان چه نوع مدرن را براي دكوراسيون منزل خود انتخاب مي نماييد بايد نوع كاغذ ديواري و وسايل متزل خود را نيز بر آن اساس انتخاب نماييد. شما مي توانيد با مراجعه به سايت شركت طراحي و بازسازي ساختمان هيرادكو اطلاعات بيشتري درباره بازسازي ساختمان به دست آوريد. شما مي توانيد با تماس با شماره هاي درج شده در اين سايت اطلاعات كاملي را درباره بازسازي ساختمان به دست آوريد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۹:۴۴ ] [ طراح ]

با توجه به بازاري كه براي خريدن خانه اي جديد وجود دارد بهترين روش استفاده از خدمات بازسازي و دكوراسيون داخلي مي باشد. اگر بازسازي و دكوراسيون داخلي طبق اصول درستي و طبق آخرين معماري ها  و تكنولوژي انجام شود مي تواند ارزش منزل شما را نيز بالا ببرد. همچنين با استفاده از خدمات بازسازي و دكوراسيون داخلي شما مي توانيد در خانه تان راحت تر زندگي كنيد و ديگر دغدغه تعميرات را براي قسمت هاي مختلف منزل نداشته باشيد. در بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد نكاتي را در نظر بگيريد پس در ادامه با ما همراه باشيد.

تعيين بودجه در بازسازي و دكوراسيون داخلي

يكي از مهم ترين بخش هايي كه بايد در بازسازي و دكوراسيون داخلي  در نظر بگيريد اين است كه چه ميزان بودجه اي مي خواهيد براي بازسازي و دكوراسيون داخلي هزينه نماييد. شما بايد حداقل 10 در صد از هزينه ي كه مي توانيد براي بازسازي و دكوراسيون داخلي هزينه كنيد را براي موارد پيش بيني نشده اي كه در حين بازسازي و دكوراسيون داخلي به وجود مي آيد تخصيص دهيد. پس در اين محاسبات واقع بينانه عمل كنيد تا در آينده با مشكلي مواجه نشويد.

طبق بودجه اي كه براي بازسازي و دكوراسيون داخلي در نظر گرفته ايد بايد طراحي منزل تان را انجام دهيد. اين مرحله بايد به شكل دقيقي انجام شود و بايد زمان مناسبي براي اين كار در نظر بگيريد. براي طراحي بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد هدف خود را از بازسازي و دكوراسيون داخلي مشخص نماييد و نيازهاي خود را بيان و يا اين كه بر روي كاغذ بياوريد. براي انجام اين كار بهترين كار اين است كه به افرادي كه در اين زمينه تخصص لازم و دانش كافي و تجربه زيادي را دارند مراجعه نماييد.  همچنين مي توانيد براي يافتن بسياري از طرح ها به اينترنت مراجعه نماييد و با مشاهده طرح هايي متنوع اقدام به بازسازي و دكوراسيون داخلي بر اساس يكي از آن ها نماييد.

براي آغاز بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد تمام جزئيات پروژه را در قرارداد بياوريد و تعيين هزينه نماييد بدون انجام اين كار بازسازي و دكوراسيون داخلي را آغاز نكنيد زيرا ممكن است از نظر مالي به مشكلاتي بخوريد كه جبران آن ها بسيار سخت باشد. زماني كه براي بازسازي و دكوراسيون داخلي نيز عموماً بيش از يك هفته مي باشد و در زمان بندي بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد واقع بينانه عمل نماييد و خودتان را براي اتفاقاتي كه آن ها را پيش بيني نكرده ايد نيز آماده نگهداريد.

براي انجام بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد به شركت هاي معتبري مراجعه نماييد تا كار شما را به درستي به پايان برساند و همچنين اصول و دانش و تجربه كافي را در اين زمينه براي بازسازي و دكوراسيون داخلي پياده نمايند. يكي از شركت هاي معتبر براي بازسازي و دكوراسيون داخلي شركت طراحي و بازسازي ساختمان هيرداكو مي باشد. اين شركت با داشتن متخصصان و كارشناسان خبره در اين زمينه مي تواند در تمامي بخش هاي بازسازي و دكوراسيون داخلي در كنار شما باشد و همچنين مي توانيد مشاوره هاي لازم را از كارشناسان اين شركت دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۱:۳۶ ] [ طراح ]

يك ساختمان هنگامي كه چندين سال مورد استفاده قرار مي گيرد دچار خرابي هايي مي شود و هر چند وقت يك بار بايد شروع به تعميرات بخشي از ساختمان نماييد. بنابراين بهترين راه براي خلاص شدن از تعميرات ساختمان به شكل جزئي تعميرات ساختمان به شكل كلي مي باشد.

تاسيسات ساختمان يكي از بخش هايي مي باشد كه پس از مدتي نياز به تعميرات پيدا مي كند و بايد تعميرات ساختمان را براي تاسيسات ساختمان استفاده نماييد. لوله كشي هاي ساختمان، برق كشي ساختمان و سيستم گرمايشي و سرمايشي ساختمان پس از مدتي نياز به تعميرات پيدا مي كنند كه در تعميرات ساختمان همه اين قسمت ها بايد تعمير شوند تا ديگر نيازي به  تعميرات ساختمان به شكل جزئي نباشد.

تعويض كفپوش و ديوارپوش در تعميرات ساختمان

يكي ديگر از كارهايي كه مي توان در هنگام تعميرات ساختمان انجام داد تعويض كفپوش و يا تعمير آن ها در صورت خرابي مي باشد. هچنين در تعميرات ساختمان مي توانيد ديوار پوش را نيز تعويض نماييد. يكي از گزينه هاي مناسب براي تعميرات ساختمان و تعويض ديوارپوش استفاده از كاغذ ديواري مي باشد كه شما مي توانيد بر اساس دكوراسيون منزل خود يكي از انواع كاغذ ديواري را براي منزل خود انتخاب نماييد. در تعميرات ساختمان بايد كاغذ ديواري و كفپوش نيز با يكديگر هماهنگي لازم را داشته باشند.

تغييرات دكوراسيون در تعميرات ساختمان

شما مي توانيد با استفاده از تعميرات ساختمان دكوراسيون منزل خود را تغيير دهيد و بر اساس چيزي كه دوست داريد دكوراسيون منزل خود را تغيير دهيد. به اين ترتيب شما مي توانيد بر اساس سليقه خود تعميرات ساختمان را انجام دهيد. مي توانيد شومينه را حذف كنيد و يا اشپزهانه را اپن و به روز رساني نماييد. همچنين در تعميرات ساختمان مي توانيد ديواري را كم يا زياد كنيد و به اين ترتيب تعداد اتاق هاي منزل خود را كم يا زياد كنيد. همچنين مي توانيد در تعميرات ساختمان سرويس بهداشتي و حمام را به روز رساني نماييد و در صورت لزوم شير آلات را تعويض نماييد حتي در صورتي كه محل سرويس بهداشتي و حمام مناسب نمي باشد مي توانيد در صورت توان مالي آن ها را جا به جا نماييد.

تعميرات آشپزخانه در تعميرات ساختمان

يكي از مهم ترين بخش هايي كه مي توانيد در تعميرات ساختمان آن را بهبود دهيد ايجاد تغييرات در آشپزخانه مي باشد. از آن جا كه آشپزخانه يكي از مهم ترين بخش هاي منزل مي باشد بخش اعظمي از تعميرات ساختمان مربوط به تعميرات آشپزخانه مي باشد. در بازسازي آشپزخانه مي توانيد كابينت ها را تعويض نماييد و همچنين مي توانيد سينك را تعويض نماييد و همچنين مي توانيد  آشپزخانه را به شكل جزيره اي درآوريد. ديوار پوش ها و كفپوش آشپزخانه را مي توانيد در تعميرات ساختمان تعويض نماييد. در تعميرات ساختمان بايد هماهنگي ما بين آشپزخانه و ساير قسمت هاي خانه داشته باشد.

براي انجام بهترين روش براي تعميرات ساختمان بايد با شركت بازسازي ساختمان تماس بگيريد. شركت طراحي و بازسازي ساختمان هيرداكو داراي متخصصيني بسيار حرفه اي مي باشد و شما مي توانيد در انجام تعميرات ساختمان بهترين مشاوره را دريافت نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۱:۳۴ ] [ طراح ]

به دلايل مختلفي بازسازي منزل مورد استفاده قرار مي گيرد. اگر بخواهيد منزل خود را با منزلي ديگر تعويض نماييد و يا منزل را بكوبيد و از نو بسازيد با هزينه هاي بسيار زيادي روبرو خواهيد شد بنابراين بهترين راه براي بهبود دادن به وضعيت منزل بازسازي منزل مي باشد. در بازسازي منزل چهارچوب خانه تغييري نمي كند ولي كليه موارد با استفاده از بازسازي منزل مي تواند تغيير كند. در بازسازي منزل مي توانيد تاسيسات خانه قديمي را تغيير دهيد زيرا تاسيسات يك خانه پس از گذشت سال ها دچار پوسيدگي مي شود و در استفاده از آنن ها دجار مشكل خواهيد شد. همچنين در بازسازي منزل مي توانيد سرويس بهداشتي و كفپوش و ديوار پوش را به شكلي كه دوست داريد تغيير دهيد.

قبل از بازسازي منزل بايد مشخص كنيد كه چه نوع دكوراسيوني را دوست داريد و بازسازي منزل را بر آن اساس انجام دهيد. قبل از بازسازي منزل بايد ميزان هزينه اي را كه مي خواهيد براي بازسازي منزل هزينه نماييد مشخص كنيد.در صورتي كه ميزان هزينه را قبل بازسازي منزل را مشخص نكرده باشيد در حين بازسازي منزل و يا  در پايان بازسازي منزل با مشكلات مالي زيادي رو به رو خواهيد شد.

تغييرات آشپزخانه در بازسازي منزل

در بازسازي منزل مي توانيد اگر داراي آشپزخانه اي قديمي مي باشيد آن را مدرن نماييد. اپن كردن آشپزخانه هاي قديمي از مهم ترين بخش هاي بازسازي منزل مي باشد. تعويض كابينت يكي ديگر از موثر ترين قسمت هاي بازسازي منزل مي باشد كه به دليل اين كه ديد زيادي دارد از هميت بالايي در بازسازي منزل برخوردار مي باشد. تغييرات در كف پوش آشپزخانه از ديگر بخش هاي بازسازي منزل مي باشد. تغيير در ديوار پوش و همچنين استفاده از سننگ دكوراتيو از ديگر بخش هاي مهم بازسازي منزل مي باشد. يكي از نكاتي كه بايد در بازسازي منزل در نظر گرفته شود هماهنگي آشپزخانه با ديگر اجزاي منزل مي باشد.

بازسازي سرويس بهداشتي در بازسازي منزل

اين كه تاسيسات سرويس بهداشتي نياز به تعويض دارد يا ندارد و همچنين شيرآلات احتياج به تغيير دارند و يا دارند را كارشناسان بازسازي منزل مشخص مي كنند و به شما ا علام مي كنند. چنانچه بودجه لازم را براي جابه جايي و تغييرات بزرگ داشته باشيد مي توانيد سرويس بهداشتي را جا به جا كنيد ولي اگگر چنين بودجه اي را در اختيار نداشتيد مي توانيد با استفاده از طراحي پس از تعميرات لازم ساختمان شكل تازه اي به سرويس بهداشتي و حمام بدهيد. كارشناسان شركت طراحي و بازسازي ساختمان هيرداكو مي توانند با استفاده از طراحي هاي بسيار زيبايي تغييراتي اساس در سرويس بهداشتي و حمام شما ايجاد نمايند.

يكي ديگر  كارهايي كه مي توان در بازسازي منزل انجام داد تغييرات در اتاق خواب مي باشد . استفاده از رنگ هاي مناسب و آرامبخش در اتاق خواب مي تواند فضاي اتاق شما را به فضايي آرامبخش براي استراحت مبدل نمايد. استفاده از انواع كمد ديواري در بازسازي منزل مي تواند از قسمت هاي بازسازي منزل باشد. نكته اي كه بايد در تمام بخش هاي بازسازي منزل در نظر گرفته شود اين است كه هارموني بين اجزاي مختلف منزل در بازسازي منزل برقرار باشد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۵:۳۳ ] [ طراح ]

براي اين كه بتوانيد با كم ترين هزينه وضعيت ساختمان خود را به وضعيت دل خواه خود تبديل نماييد مي توانيد از خدمات بازسازي ساختمان استفاده نماييد. در بازسازي ساختمان مي توانيد دكوراسيون داخلي و خارجي منزل خود را به شكل دل خواه خود تغييردهيد همچنين مي توانيد مشكلاتي كه در خانه وجود دارد را در بازسازي ساختمان رفع نماييد.

يكي از مهم ترين قسمت هاي بازسازي ساختمان مراجعه به يك شركت بازسازي ساختمان مي باشد كه دراين زمينه تجربه كافي داشته باشد. تخصص و دانش و تجربه حرف اول يك بازسازي ساختمان را در موفقيت بازسازي ساختمان مي زند. بنابراين بايد در انتخاب شركت بازسازي ساختمان نكاتي را رعايت نماييد. شما براي انتخاب شركت بازسازي ساختمان بايد به شركت بازسازي ساختمان مراجعه نموده و نمونه كارهاي آن شركت بازسازي ساختمان را ببينيد و به برخي از پروژه هاي بازسازي ساختمان مراجعه كرده و از نزديك روند انجام كار توسط شركت بازسازي ساختمان را مشاهده نماييد و همچنين مي توانيد از كارفرما درباره روند انجام بازسازي ساختمان سوال كنيد و به اين ترتيب شركت بازسازي ساختمان را انتخاب كنيد.

براي بازسازي ساختمان هرگز به افراد آماتور مراجعه نكنيد زيرا آن ها از تخصص لازم در بازسازي ساختمان برخوردار نبوده و ممكن است در حين بازسازي ساختمان با مشكلات فراواني مواجه شويد. براي مثال يكي از مهم ترين بخش هاي بازسازي ساختمان تخريب ساختمان مي باشد و در صورتي كه اين كار به درستي اننجام نشود مي تواند شما را با خطراتي جبران ناپذير و هزينه هاي زيادي مواجه نمايد. يك شركت بازسازي ساختمان با داشتن متخصصيني خبره مي تواند تمام بخش هاي بازسازي ساختمان را با موفقيت به اتمام برساند. يكي از نكاتي كه بايد در هنگام انتخاب شركت بازسازي ساختمان رعايت نماييد اين است كه قرار داد خوبي را با شركت بازسازي ساختمان ببنديد به نحوي كه همه قسمت هاي بازسازي ساختمان بدون هيچ مشكلي به اتمام برسانيد.

يكي از وظايف شركت بازسازي ساختمان دارد اين است كه قبل از انجام بازسازي ساختمان ساختمان را بررسي نمايد و در صورتي كه چهار چوب ساختمان سالم نباشد و توان بازسازي ساختمان را نداشته باشد بازسازي ساختمان را براي شما انجام نمي دهد زيرا در صورتي كه بدون داشتن استحكام بازسازي ساختمان انجام شود مي تواند بسيار خطرناك باشد.

هزينه بازسازي ساختمان توسط شركت بازسازي ساختمان

بسته به اين كه شما چه ميزاني تغييرات مي خواهيد در منزل انجام دهيد هزينه بازسازي ساختمان متفاوت خواهد بود. بنابراين ممكن است بخواهيد تاسيسات ساختمان را را تغيير دهيد و كف پوش و ديوار پوش را نيز تغيير دهيد و با كم و زياد كردن ديوار تعداد اتاق ها را كم و زياد نماييد. ممكن اسن بخواهيد براي سرويس بهداشتي تغييراتي اساسي ايجاد نماييد يا فقط بخواهيد دكوراسيون سرويس بهداشتي و حمنام را تغيير دهيد و اين كه مي خواهيد چه ميزان تغييرات را در آشپزخانه به عنوان مهم ترين بخش بازسازي ساختمان انجام دهيد بر روي هزينه بازسازي ساختمان تاثير مي گذارد كه همه بايد در قرار دادي كه توسط شركت بازسازي ساختمان نوشته مي شود به دقت ذكر شود. شركت طراحي و بازسازي ساختمان هيرادكو در كليه مراحل در كنار شما خواهد بود


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۶:۲۷ ] [ طراح ]

 

شستشوي نماي ساختمان بهترين روش براي تميز كردن نماي ساختمان مي باشد. ساختمان چه اداري باس و چه مسكوني و چه مجتمع تجاري و يا هر نوعي ديگر از ساختمان باشد احتياج به نماشويي خواهد داشت. يكي از مواردي كه شما نياز به نماشويي پيدا خواهيد كرد زماني است كه كار ساخت يك ساختمان به اتمام رسيده است و مصالح بر روي نماي ساختمان ريخته شده است بر اين اساس براي بازيافتن زيبايي نماي ساختمان بهترين راه استفاده از نماشويي مي باشد.

نماشويي به دو روش نماشويي با داربست و يا نماشويي بدون داربست امكان پذير مي باشد كه نماشويي بدون داربست از طرفداران بيشتري برخوردار مي باشد. نماشويي بدون داربست داراي مزايايي مي باشد كه از آن جمله مي توان به قيمت نماشويي بدون داربست اشاره نمود زيرا در اين روش از نماشويي ديگر نيازي به بستن داربست بر روي ساختمان نمي باشد بنابراين هم در زمان وهم در هزينه صرفه جويي خواهد شد.  قيمت نماشويي ساختمان بر اساس همچنين بر اساس  متراژ نماي ساختمان و همچنين بر اساس ارتفاع ساختمان تعيين مي شود. همچنين قيمت نماشويي ساختمان بر اساس ميزان آلودگي و نوع آلودگي نماي ساختمان نيز متفاوت خواهد بود كه همه اين موارد توسط كارشناساني كه براي نماشويي به محل ساختمان شما مراجعه مي كنند بررسي شده و به شما اعلام مي شود.

در نماشويي بدون داربست فرد نماشور به طنابي كه با رعايت تمام نكات ايمني به بالاترين نقطه ساختمان بسته شده است متصل مي شود و كار نماشويي را شروع مي كند. فرد نماشور در نماشويي بدون داربست بايداز سلامت روحي و فيزيكي مناسبي برخوردار باشد تا بتواند بدو هيچ خطري كار شستشوي نماي ساختمان را به پايان برساند.

موادي كه براي نماشويي مورد استفاده قرار مي گيرد بر اساس نوع نماي ساختمان متفاوت مي باشد و در صورتي كه  از موادري نا مناسب و يا با خلوص بيش از حد مورد نياز نماي ساختمان براي شستشوي نماي ساختمان استفاده شود اين امكان وجود دارد كه اسيب به نماي ساختمان وارد شده  و شما متحمل هزينه هاي سنگيني  براي ترميم و يا تعويض نماي ساختمان شويد. زيرا ممكن است نماي ساختمان تخريب شود و يا دچار بسياري از خرابي ها شود كه خطر آفرين باشد.

براي نماشويي بايد به شركتي مراجعه كنيد كه در زمينه نماشويي دانش و تجربه مناسبي داشته باشد تا بتواند با استفاده از اطلاعات خود از بهترين روش نماشويي براي ساختمان شما استفاده نمايد. شركت كار در ارتفاع سپهرسپيد با داشتن متخصصيني مجرب در زمينه نماشويي انواع ساختمان ارائه دهنده بهترين خدمات در كليه شهرهاي ايران مي باشد. بنابراين چنانچه مي خواهيد كار نماشويي را براي ساختمان خود انجام دهيد مي تواينيد به سايت سپهر سپيد مراجعه كرده و ضمن دريافت بسياري از اطلاعات در زمينه نماشويي  با شما ره هاي درج شده در سايت تماس بگيريد  و با كارشناسان ما مشورت نماييد تا براي بررسي شرايط ساختمان شما به محل ساختمان شما مراجعه نمايند. با مراجعه به محل ساختمان و بررسي ارتفاع و نوع مواد مورد نياز و متراژ ساختمان قيمت نماشويي ساختمان نيز محاسبه مي شود و به شما اعلام مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۷:۳۶ ] [ طراح ]

شايد تصور كنيد كه رنگ آميزي تنها مختص داخل ساختمان است اما نوعي رنگ مخصوص نيز وجود دارد كه براي رنگ آميزي در نماي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد. رنگ نما از لحاظ تركيباتي كه در ساخت آن به كار رفته است تفاوت هايي با ساير رنگ ها دارد و بر پايه اكريليك بوده كه به آن مواد سيليكوني نيز افزوده ميشود. اما رنگ نما بايد توسط افرادي انجام شود كه تبحر كافي در اين زمينه را داشته باشند و بتوانند رنگ آميزي را به نحو احسن انجام دهند. رنگ نما مزيت هاي زيادي را بوجود مي آورد كه در ادامه مطلب به اين مزيت ها اشاره خواهيم نمود.

مزيت رنگ نما

رنگ نما ميتواند مقاومت بسيار زيادي را در برابر رطوبت و همچنين گرد و غبار از خود نشان دهد. در ساخت رنگ نما همانطور كه در بالا به آن اشاره شد از مواد خاصي استفاده ميشود كه اين مواد اجازه نفوذ آب و گرد و خاك را نميدهند. رطوبت ميتواند به مرور باعث فرسايش نما به خصوص مصالحي شود كه براي نگهداري سنگ نما مورد استفاده قرار ميگيرد. اما رنگ نما تنها يك پوشش است كه هيچ نگهدارنده اي ندارد. رنگ نما به راحتي بر روي نما باقي ميماند و ماندگاري آن معمولا بيشتر از ساير نماها همچون نماي سنگي ميباشد.

از مزيت رنگ نما كه ميتواند در زمان صرفه جويي زيادي به عمل آورد، اجرا در كوتاه ترين زمان ممكن ميباشد. رنگ نما در مدت زمان بسيار كوتاهتري نسبت به ساير نماها اجرا ميشود كه خود يك مزيت بسيار بزرگ محسوب ميشود. زماني كه براي رنگ نما صرف ميشود بسيار كوتاه تر از زماني است كه براي اجراي نما با سنگ و همچنين آجر صرف ميشود.

رنگ نما به هيچ وجه پوسته پوسته نشده و از سطح نيز جدا نميشود. از مزيت رنگ نما اين است كه حتي اگر چند سالي نيز از عمر آن بگذرد به هيچ وجه بر خلاف رنگ هاي معمولي پوسته پوسته نميشود. رنگ نما در واقع گسست ناپذير است و بافت آن هرگز و در هر شرايطي از يكديگر جدا نميشوند.

رنگ نما شادابي بسيار زيادي را به ساختمان ميخشد و ظاهر بنا همواره سر زنده و زيبا باقي ميماند. باران هاي اسيدي و همچنين مواد قليايي نميتوانند تاثيري بر روي كيفيت رنگ نما داشته باشند و به همين دليل در مناطقي كه پر بارش هستند و همچنين ميزان رطوبت بسيار بالاست ميتوان از اين نوع رنگ براي پوشش نما استفاده نمود.

رنگ نما از رشد جلبك و قارچ در مناطقي كه رطوبت هوا بالا ميباشد جلوگيري كرده و اگر به ساختمان هايي كه با اين نوع رنگ پوشانده شده اند توجه كنيد متوجه خواهيد شد كه هيچگونه قارچ و يا گياهي بر روي آن رشد نكرده است.

در رنگ نما موادي به كار رفته كه باعث شده تا نسبت به نور ماورابنفش و همچنين نور خورشيد كاملا مقاوم باشد. عدم جذب نور خورشيد ميتواند ماندگاري و دوام رنگ را تا حد بسيار زيادي افزايش دهد. همچنين اين خاصيت از رنگ پريدگي و همچنين كمرنگ شدن رنگ تا حد زيادي جلوگيري ميكند. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت شركت مبتكران رنگ و رزين مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۹:۳۱ ] [ طراح ]

كفپوش هايي كه در بخش هاي صنعتي و كارخانجات به كار مي روند از هر لحاظ با كفپوش هاي خانگي تفاوت دارند. مهمترين عاملي كه تفاوت ميان كفپوش صنعتي با نوع خانگي را بوجود آورده است مقاومت آن ميباشد. مقاومت كفپوش صنعتي نسبت به ديگر كفپوش ها بسيار بالا است و ميتواند در برابر عوامل مختلف محيطي و جوي از خود مقاومت بالايي نشان دهد. كفپوش صنعتي در زمينه هاي بسيار زيادي كاربرد دارد.

كاربرد كفپوش صنعتي

از جمله صنايعي كه كاربرد كفپوش صنعتي در آنها بسيار زياد ميباشد:

صنايع غذايي

صنايع بهداشتي و دارويي

صنايع توليدي

انبارها

مكان هاي اداري و تجاري

پاركينگ هاي طبقاتي و مسكوني

كفپوش صنعتي مزيت هاي بسيار زيادي را بوجود مي آورد كه در ادامه اين مطلب به طور مختصر به بخشي از آن خواهيم پرداخت.

مزيت كفپوش صنعتي

كفپوش صنعتي به خوبي بر روي سطح ميچسبد و به راحتي نيز جدا نميشود. همين چسبندگي از مزيت كفپوش صنعتي محسوب ميشود زيرا فشار و وزن در مراكز صنعتي به حدي بالا است كه هر كفپوشي تاب نمي آورد و بعد ازمدتي جدا ميشود. در يك مجتمع صنعتي همواره احتمال برخورد مواد قليايي و اسيد بر روي كف وجود دارد كه خوشبختانه كفپوش صنعتي از مقاومت بسيار بالايي برخوردار است و بافت آن به راحتي تجزيه نميشود. بافت كفپوش صنعتي تراكم بسيار زيادي دارد كه اين تراكم بالا اين قابليت را بوجود آورده است كه مايعات به راحتي درون آن نفوذ نكند. بر اثر ريزش مايعات به هيچ وجه به بافت كفپوش نفوذ نخواهند كرد. بيشتر تجهيزات  و ماشين آلاتي كه در مجتمع هاي صنعتي وجود دارند همگي سنگين و سخت هستند كه برخورد آنها با هر سطحي ميتواند آسيب زيادي را ايجاد كند. كفپوش صنعتي در برابر برخورد اجسام سنگين و نوك تير بسيار مقاوم است و هر جسمي نميتواند آسيبي به بافت آن وارد كند. يك مزيت كفپوش صنعتي كه باعث شده تا بسيار بهداشتي باشد شستشوي آسان آن ميباشد. كفپوش صنعتي به راحتي و با مايعات قابل شستشو است و تميز كردن آن با سهولت بيشتري انجام ميشود. اگر به سطح كفپوش صنعتي دقت كرده باشيد هيچگونه ترك خوردگي را بر روي آن مشاهده نميكنيد.

دليل عدم مشاهده هر گونه ترك خوردگي نيز تراكم بسيار بالاي بافت كفپوش ميباشد. بافت كفپوش هيچگونه ترك خوردگي بر روي خود ندارد كه امكان استفاده براي طولاني مدت را براي آن ميسر ميكند. مراحل اجرايي كفپوش صنعتي بسيار سريعتر انجام ميشود و در نتيجه كل سازه در مدت زمان كمتري آماده بهره برداري ميشود. از مزيت كفپوش صنعتي بايد تميز بودن آنرا نام برد. سطح كفپوش صنعتي همواره تميز است و اين به دليل قابل شستشو بودن آن است. مهمترين مزيت كفپوش صنعتي قيمت مناسب آن ميباشد. قيمت كفپوش صنعتي بسيار مناسب است و نيازي به پرداخت هزينه سنگين براي  خريد و نصب كفپوش وجود ندارد. كفپوش صنعتي از كفپوش هاي مقاوم به حرارت است و در صورتيكه در برابر  حرارت با دماي بالا قرار بگيرد واكنشي را از خود نشان نميدهد. در حقيقت اين تركيبات به كار فته در ساخت كفپوش صنعتي هستند كه باعث شده اند تا مقاومت بالايي در برابر حرارت از خود نشان دهد. براي اطلاعات بيشتر با شماره هاي درج شده در سايت شركت مبتكران رنگ و رزين تماس حاصل نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۰:۲۴ ] [ طراح ]

افرادي كه از نارحتي و مشكلات تنفسي رنج ميبرند با دستگاه اكسيژن ساز به خوبي آشنا هستند. دستگاه اكسيژن ساز از جمله دستگاه هاي كمك تنفسي براي بيماران محسوب ميشود كه ميتواند اكسيژن مورد نياز براي بيمار را به خوبي فراهم كند. اكسيژن ساز ميتواند با يك تكنيك خاص اكسيژن و يا هواي مورد نياز بيمار را در منزل و هر مكان ديگري فراهم كند. اكسيژن ساز چگونه عمل ميكند؟ اكسيژن ساز ابتدا هواي داخل منزل را مكيده و سپس طي فرايندي آنرا تصفيه و در اختيار بيمار براي تنفس قرار ميدهد. فروش اكسيژن ساز در شركت ها و فروشگاه هاي تجهيزات پزشكي انجام ميشود.  فروش اكسيژن ساز به صورت اينترنتي و بدون مراجعه حضوري نيز توسط فروشگاه ها و شركت هاي تجهيزات پزشكي نيز انجام ميشود و به راحتي ميتوانيد خريد خود را آنلاين انجام دهيد.

فروش اينترنتي اكسيژن ساز

فروش اكسيژن ساز بصورت اينترنتي از روش هايي است كه شركت ها و فروشندگان براي خدمات دهي هر چه بهتر به مشتريان خود در نظر گرفته اند. فروش اينترنتي انواع دستگاه اكسيژن سازميتواند براي افرادي كه زمان كافي براي خريد ندارند گزينه بسيار مناسبي باشد و بدون اينكه از منزل و محل كار خود خارج شوند دستگاه اكسيژن ساز مورد نياز خود را تهيه كنند. فروش اينترنتي اكسيژن ساز بخصوص براي افرادي مناسب است كه در مناطق غير شهري زندگي ميكنند و دسترسي به فروشگاه ها و شركت هاي پخش و عرضه تجهيزات پزشكي ندارند.  يكي از مهمترين مزيت هايي كه فروش اينترنتي اكسيژن ساز بوجود آورده است در قيمت بسيار مناسب آن ميباشد. معمولا در فروش اكسيژن ساز بصورت اينترنتي قيمت ها تا حدي كاهش داده ميشوند و به همين دليل خريدار ميتواند با قيمت هايي بسيار مناسب تر محصول مورد نظر خود را خريداري كند.

شركت ها و همچنين فروشگاه هايي كه در زمينه فروش اكسيژن ساز فعاليت ميكنند  بايد مجوز هاي لازم از سازمان هاي مربوطه و همچنين وزارت بهداشت را دريافت كرده باشند زيرا اين دستگاه ها از نوع غير استاندارد و به صورت غير مجاز وارد و به فروشگاه ها عرضه ميشود كه پايين ترين كيفيت ممكن را دارد و نميتوانند عملكرد خوبي داشته باشند.

 فروش اكسيژن ساز در كشور ما به دو صورت در حال انجام است. در يك روش فروش اكسيژن ساز، فروشنده محصولات خود را از ساير شركت هاي وارد كننده تجهيزات پزشكي خريداري و به مشتري عرضه ميكند. در روش ديگر فروش اكسيژن ساز فروشنده محصولات خود از شركت هاي توليد كننده كه بيشتر خارجي هستند تهيه نموده و سپس به مشتري عرضه ميكند. در اين روش فروش اكسيژن ساز قيمت محصولات بسيار مناسب تر هستند و همچنين از لحاظ كيفي نيز در رده بالاتري قرار دارند. فروش اكسيژن ساز بايد توسط كارشناسان فروش حرفه اي انجام شود. شركت تجهيزات پزشكي بارمان  مي تواند در زمينه خريد فروش انواع دستگاه اكسيژن ساز به شما مشاوره داده و بهترين نوع را به شما معرفي نمايد. زيرا اين نوع تجهيزات نياز به ارائه اوليه مشاوره دارد و بايد خريدار به خوبي از دستگاهي كه خريداري ميكند اطلاعات به دست آورد كه البته ارائه اين اطلاعات نياز به تخصص دارد. اگر از جمله خريداران دستگاه اكسيژن ساز هستيد به نكاتي همچون كيفيت دستگاه، قيمت و همچنين گارانتي آن توجه داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۹:۴۱ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب