تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2150
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 9
همه : 1133745
 
نوشته شده توسط : طراح

پلت ( pellet ) نوعي خوراك براي انواع دام هاي بزرگ و كوچك است. پلت ها كنسانتره ايي فرموله شده هستند كه تحت فشار مكانيكي در دستگاه هاي پرس پلت توليد مي شوند. پلت كردن در واقع پرس دانه هاي آسياب شده است كه بعد از گذشتن از روزنه هاي بخار ، محصول نهايي به شكل حبه توليد مي شود كه خوراكي ارزان ، فرموله شده و با كيفيت است كه علاوه بر تامين احتياجات دام ، از بسياري خطرات جلوگيري مي كند. پلت ها به دليل عبور از روزنه ها تحت فشار و بخار فاقد بسياري از ميكروبها و باكتريهاي موجود در سويا ، گندم ، جو و ساير خوراك هاي دام مي باشند. فرآوري شدن پلت در اين دماي بالا و تحت بخار باعث مي شود تا مواد نشاسته ايي تاثير گرفته و هضم آن در گوارش دام راحتر صورت پذيرد.

در صورت عدم استفاده از پلت ، خوراكي كه براي دام درنظر گرفته مي شود ممكن است با كوچكترين باد در هوا پراكنده شده و از بين بروند ولي پلت ها در برابر تركيب ذرات ريز مغذي مقاوم هستند. از طرفي دام هاي بزرگ هنگام استفاده از كنسانتره به طور انتخابي خوراك خود را مصرف مي كنند و در نهايت مقدار زيادي از كنسانتره غير قابل استفاده در آخور باقي مي مانند ولي پلت از ساير خوراك هاي دام و طيور خوش خوراكتر بوده و تمام مواد مورد نياز براي پروار شدن گله را در خود جا داده است كه اين باعث مي شود تا پلت ها بهترين گزينه براي خوراك دام ها باشند.

پلت ها در شكل ها و اندازه هاي منظم توليد مي شوند و بدليل غلظت مواد استفاده شده در پلت ها ، ميزان انرژي ذخيره شده در پلت بسيار زياد است كه اين مورد موجب مي شود تا دام دير تر به غذا نياز پيدا كند و وزن مطلوبي بدست بياورد.

شركت درگستر ساحل از باسابقه ترين شركتهاي فروش دستگاه هاي پرس پلت است . مي توانيد با مراجعه به سايت شركت درگستر ساحل از دستگاه هاي اين شركت ديدن كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اكسترودر دستگاهي است شامل پيچ هايي داراي دور گرم . كه اين پيچ ها با چرخش خود خوراك ورودي را فشرده كرده و در شكل هايي منظم به صورت لوله ايي خارج مي كنند. اكسترودر مي تواند با گرما و چرخش خوراك ورودي را به شكل مذاب نيز توليد كند و يا اگر خوراك ورودي مذاب بود محصول نهايي اكسترودر در شكل هاي جامد و منظم توليد مي شود. در اكسترودر يك موتور الكتريكي به طور پيوسته پيچ داخل لوله را مي چرخاند ، ذرات از طريق دهانه ي ورودي وارد لوله شده و چرخش پيچ ها ذرات را به داخل لوله مي كشاند. پيچ ها و لوله توسط المان هايي از بيرون گرم مي شوند ، اين فشار پيچ و گرما مواد ذوب شده ي نهايي را به سمت خروجي هدايت مي كند. محصول توليد شده غالبا به صورت نواري با قطر داخلي منظم است.

گرماي حاصل از المان ها باعث پخته شدن مواد مي شود و اين امر از كپك زدن محصول توليد شده در اكسترودر جلوگيري مي كند. همچنين اكسترودر در هنگام اعمال فشار روي خوراك مقداري رطوبت به مواد اضافه مي كند تا جلوي كپك زدگي محصول گرفته شود.

در انتهاي پيچ ها در اكسترودر يك صافي تعبيه مي شود كه تمامي ناخالصي هاي نهايي را از محصول جدا كرده و محصول صاف و بدون ناخالصي را وارد مخزن نهايي مي كند. نوع صافي استفاده شده در اكسترودر تاثير زيادي در همگن بودن و كيفيت محصول نهايي اكسترودر دارد.

يكي از اجزاي اكسترودر كه مهم است پيچ تعبيه شده در آن است . نوع مارپيچ ، زاويه مارپيچ و نوع چرخش مارپيچ از عوامل مهم در نوع اكسترودر است. علاوه بر اكسترودرهاي تك مارپيچ ، انواع اكسترودرهاي دو مارپيچ ، با قابليت انواع چرخش ها و در ظرفيت هاي گوناگون وجود دارند.

شركت درگستر ساحل از قديمي ترين شركت هاي فروش و پخش انواع دستگاه هاي اكسترودر است. مي توانيد با مراجعه به سايت شركت درگستر ساحل از انواع اكسترودر هاي موجود در اين شركت بازديد نماييد.  :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ميكسرها در صنعت براي مخلوط كردن انواع مواد جامد يا مايع در مقادير زياد و با حجم بالا استفاده مي شوند. ميكسر ها متناسب با نوع فعاليتي كه انجام مي دهند داراي تيغه ي مخصوص به خود هستند. ولي غالبا هر ميكسر داراي چند تيغه ي اضافه مي باشد كه در صورت نياز به تغيير كار ميكسر بتوان با عوض كردن تيغه ، از ميكسر در زمينه ي مورد نظر استفاده كرد. ميكسر مي تواند متناسب با نوع فعاليت خود حتي مواد را ذوب كند. هر ميكسر از يك مخزن خيلي بزرگ جهت نگه داري مواد و يك تيغه خهت خرد كردن و مخلود كردن مواد تشكيل شده است.

ميكسر صنعتي به دليل استفاده ي زياد و امكان قرار گرفتن در مجاورت آب و هوا از انواع استيل هاي ضد زنگ ، فولاد ، چدن و آلمينيوم توليد مي شود كه در مقابل فرسايش مقاومت بالايي دارد. همچنين ميكسر در برابر نفوذ گرد و غبار ايزوله شده است و داخل آن كاملا بهداشتي مي باشد ولي در صورت نياز به شستشوي داخل ميكسر مي توانيد به راحتي اين كار را انجام دهيد.

ميكسر در صنعت از ماشين آلات مهم و ضروري محسوب مي شود زيرا مخلوط كردن و تركيب مواد از جمله كارهاي اوليه براي توليد يك محصول مي باشد. به همين دليل ازميكسر در صنايع بسياري از جمله شيميايي ، دارويي ، خمير و كاغذ ، آرايشي و بهداشتي و خودروسازي استفاده مي شود . به همين دليل بدنه ي ميكسر بايد از بهترين آلياژ ضد زنگ توليد شود و علاوه بر اين در تيغه و الكتروموتور گرداننده ي تيغه بايد از باكيفيت ترين قطعات استفاده شود.قرار دادن ميكسر در محل مورد نظر در زمان كوتاهي قابل اجراست ولي بايد قطعات ميكسر و مونتاژ ميكسر از كيفيت بالايي برخوردار باشد.

شركت درگستر ساحل از معتبرتيرين شركت هاي فروش ميكسر در كشور مي باشد ، با مراجعه به سايت شركت درگستر ساحل از نمونه ميكسر ها ديدن نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

مويك 2 وسيله اي پروازي است كه اغلب براي فيلم برداري و نصب دوربين بر روي آن استفاده مي شود. نام ديگر مويك 2 ، كوادكوپتر است. تعميرات مويك 2 يكي از مهم ترين بخش داشتن يك مويك 2 است به اين ترتيب بايد شركتي را براي تعميرات مويك 2 خود انتخاب كنيم كه اين اطمينان حاصل شود كه مويك 2 ما تعميرات مويك 2 مناسبي داشته باشد و سلامت آن تضمين شود.

برخي از تعميرات مويك 2 به طور رايگان با توجه به نمايندگي آنان انجام مي پذيرد. تعميرات مويك 2 بايد بسيار حرفه اي صورت بگيرد و براي مواردي مانند سقوط مويك 2 در آب و يا موجه شدن آن با ساختمان و اشياء بتوان آن را مجدد به حركت درآورد. براي جلوگيري از بروز بيشتر مشكلات و تعميرات مويك 2 اگر در حين پرواز مويك 2 ما به چيزي برخورد كرد ما بايد اهرم قدرت آن را بكشيم به اين صورت موتور مويك 2 خاموش مي شود و از آسيب ديدن بقيه ي لوازم آن جلوگيري مي شود. اگر هم مويك 2 شما داخل آب افتاد بايد موتور ها و برد اصلي را خاموش كنيد و سپس به تعميرات مويك 2 بپردازيد. به اين صورت شما از طريق اين كار ها پنجاه درصد مويك 2 خود را نجات داده ايد. هزينه ي تعميرات مويك 2 بسيار بالا مي باشد ولي شما با مراقبت خوب از دستگاه مي توانيد كمتر به تعميرات مويك 2 نياز پيدا كنيد. بعد از تعميرات مويك 2 شما بايد ملخ هاي آن را چك كنيد كه شكستگي نداشته باشد و همينطور به باتري نگاهي بيندازيد كه دچار خرابي يا باد كردگي نباشد.

زماني كه مويك 2 شما در حال پرواز به يك سمت كشيده شود يعني نياز به تعميرات مويك 2 داريد. همينطور زماني كه باتري آن دچار مشكل شود و يا موتور كار كند ولي عملا پروازي صورت نگيرد نيز به تعميرات مويك 2 نياز داريد. فروشگاه اينترنتي شركت آموت در خدمت شماست تا تعميرات مويك 2 شما را به صورت حرفه اي انجام دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

زماني كه خودروي شما آسيب مي بيند و دچار خط و خش مي شود شايد ناراحت كننده باشد و شما به فكر رفع اين خط و خش هاي سطحي باشيد. لاك خش گير به اين منظور طراحي شده است. خط و خش هايي مثل سنگ ريزه ي خيابان و برخورد درب خودرو با خودروي كناري در پارك و خط هاي ريزي كه بنا به هر دليلي به وجود آمده باشد با استفاده از لاك خش گير برطرف مي شود. اگر شما اقدام به رفع خط و خش ها نكنيد و آن ها كهنه تر شوند امكان ترميمش نيز كمتر مي شود. شما با استفاده از لاك خش گير در زمان وقوع حادثه بلافاصله بايد آن محل را ترميم كنيد. لاك خش گير و يا همان قلم خش گير در اكثر فروشگاه هاي مخصوص خودرو پيدا مي شود. لاك خش گير در انواع رنگ ها وجود دارد كه در زمان خريد بايد بسيار دقت كنيد و كد لاك خش گير را با كد رنگ خودروي خود يكي بگيريد.

 براي اين كه بدانيد رنگ خودروي شما چه كدي دارد و لاك خش گير خود را تهيه كنيد مي توانيد سمت داخلي ستون خودرو را مشاهده كنيد. براي كار كردن با لاك خش گير شما بايد بدانيد لايه اي از خودرو كه آسيب ديده كدام لايه است زيرا رنگ خودرو شامل 4 لايه ي مختلف رنگي مي باشد و با توجه به همان لايه ترميم را با لاك خش گير انجام دهيد. براي استفاده از لاك خش گير بايد با دقت لايه ها را بررسي كنيد و اگر نتوانستيد دقيق لايه ها را حدس بزنيد بهتر است لايه ي زيري حدس خود را نيز براي ترميم با لاك خش گير در نظر بگيريد به اين صورت خيال شما راحت است كه ترميم با استفاده از لاك خش گير به درستي انجام مي گيرد.

فروشگاه ايران خودروان ارائه دهنده ي انواع لاك خش گير خودرو با كيفيت اصلي مي باشد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك  يكي از قطعات مهم خودرو محسوب ميشود كه شركت توليد كننده تاريخ انقضايي را براي آن تعيين كرده است و بعد از گذشت اين تاريخ بايد نسبت به تعويض آن اقدام نمود. خريد لاستيك  بايد توسط مالك خودرو به صورت دوره اي انجام شود و نميتوان يك لاستيك را به صورت مادام العمر استفاده نمود. در خريد لاستيك نكاتي وجود دارد كه خريدار بايد اين نكات را مورد توجه قرار داده تا بتواند يك لاسيتك مناسب و با كيفيت را خريداري كند. براي خريد لاستيك اول از هر چيز بايد برند لاستيك را مد نظر قرار دهيد.

امروزه با نگاهي به فروشگاه هاي سراسر كشور ميتوانيد به خوبي در يابيد كه برندهاي متعددي از لاستيك بفروش ميرسند كه برخي از آنها از كيفيت به مراتب بالاتري برخوردار هستند. براي اينكه بهترين برند لاستيك را تهيه كنيد بايد از يك فروشنده معتبر مانند فروشگاه تاير ايرانيان اطلاعات كافي را كسب كنيد. براي خريد لاستيك به تاريخ انقضاي آن توجه كنيد. تاريخ انقضا از نكات خريد لاستيك محسوب ميشود و بايد لاستيكي را تهيه كنيد كه به تازگي توليد شده و زمان زيادي به تاريخ انقضاي آن باقي مانده باشد. سايز مناسب از نكات خريد لاستيك ميباشد. لاستيك بايد از لحاظ سايز و ابعاد متناسب با خودرو باشد. به كار بردن لاستيك هايي كه سايز مناسبي ندارند ميتواند مشكلاتي را براي خودرو به وجود آورد از اين رو بايد با مشاوره اي كه با فروشنده انجام ميدهد اطلاعاتي را نسبت به لاستيكي كه براي خودروي شما مناسب ميباشد را كسب نماييد.

خريد لاستيك را به صورت غير حضوري نيز ميتوانيد انجام دهيد. فروشگاه تاير ايرانيان امكان خريد لاستيك به صورت غير حضوري را نيز براي مشتريان فراهم نموده است و خريدار به راحتي ميتواند لاستيك مد نظر خود را از وب سايت فروشگاه و يا بصورت تلفني سفارش داده تا در كوتاه ترين زمان ممكن ارسال شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك  يكي از قطعات مهم خودرو محسوب ميشود كه شركت توليد كننده تاريخ انقضايي را براي آن تعيين كرده است و بعد از گذشت اين تاريخ بايد نسبت به تعويض آن اقدام نمود. خريد لاستيك  بايد توسط مالك خودرو به صورت دوره اي انجام شود و نميتوان يك لاستيك را به صورت مادام العمر استفاده نمود. در خريد لاستيك نكاتي وجود دارد كه خريدار بايد اين نكات را مورد توجه قرار داده تا بتواند يك لاسيتك مناسب و با كيفيت را خريداري كند. براي خريد لاستيك اول از هر چيز بايد برند لاستيك را مد نظر قرار دهيد.

امروزه با نگاهي به فروشگاه هاي سراسر كشور ميتوانيد به خوبي در يابيد كه برندهاي متعددي از لاستيك بفروش ميرسند كه برخي از آنها از كيفيت به مراتب بالاتري برخوردار هستند. براي اينكه بهترين برند لاستيك را تهيه كنيد بايد از يك فروشنده معتبر مانند فروشگاه تاير ايرانيان اطلاعات كافي را كسب كنيد. براي خريد لاستيك به تاريخ انقضاي آن توجه كنيد. تاريخ انقضا از نكات خريد لاستيك محسوب ميشود و بايد لاستيكي را تهيه كنيد كه به تازگي توليد شده و زمان زيادي به تاريخ انقضاي آن باقي مانده باشد. سايز مناسب از نكات خريد لاستيك ميباشد. لاستيك بايد از لحاظ سايز و ابعاد متناسب با خودرو باشد. به كار بردن لاستيك هايي كه سايز مناسبي ندارند ميتواند مشكلاتي را براي خودرو به وجود آورد از اين رو بايد با مشاوره اي كه با فروشنده انجام ميدهد اطلاعاتي را نسبت به لاستيكي كه براي خودروي شما مناسب ميباشد را كسب نماييد.

خريد لاستيك را به صورت غير حضوري نيز ميتوانيد انجام دهيد. فروشگاه تاير ايرانيان امكان خريد لاستيك به صورت غير حضوري را نيز براي مشتريان فراهم نموده است و خريدار به راحتي ميتواند لاستيك مد نظر خود را از وب سايت فروشگاه و يا بصورت تلفني سفارش داده تا در كوتاه ترين زمان ممكن ارسال شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لاستيك  يكي از قطعات مهم خودرو محسوب ميشود كه شركت توليد كننده تاريخ انقضايي را براي آن تعيين كرده است و بعد از گذشت اين تاريخ بايد نسبت به تعويض آن اقدام نمود. خريد لاستيك  بايد توسط مالك خودرو به صورت دوره اي انجام شود و نميتوان يك لاستيك را به صورت مادام العمر استفاده نمود. در خريد لاستيك نكاتي وجود دارد كه خريدار بايد اين نكات را مورد توجه قرار داده تا بتواند يك لاسيتك مناسب و با كيفيت را خريداري كند. براي خريد لاستيك اول از هر چيز بايد برند لاستيك را مد نظر قرار دهيد.

امروزه با نگاهي به فروشگاه هاي سراسر كشور ميتوانيد به خوبي در يابيد كه برندهاي متعددي از لاستيك بفروش ميرسند كه برخي از آنها از كيفيت به مراتب بالاتري برخوردار هستند. براي اينكه بهترين برند لاستيك را تهيه كنيد بايد از يك فروشنده معتبر مانند فروشگاه تاير ايرانيان اطلاعات كافي را كسب كنيد. براي خريد لاستيك به تاريخ انقضاي آن توجه كنيد. تاريخ انقضا از نكات خريد لاستيك محسوب ميشود و بايد لاستيكي را تهيه كنيد كه به تازگي توليد شده و زمان زيادي به تاريخ انقضاي آن باقي مانده باشد. سايز مناسب از نكات خريد لاستيك ميباشد. لاستيك بايد از لحاظ سايز و ابعاد متناسب با خودرو باشد. به كار بردن لاستيك هايي كه سايز مناسبي ندارند ميتواند مشكلاتي را براي خودرو به وجود آورد از اين رو بايد با مشاوره اي كه با فروشنده انجام ميدهد اطلاعاتي را نسبت به لاستيكي كه براي خودروي شما مناسب ميباشد را كسب نماييد.

خريد لاستيك را به صورت غير حضوري نيز ميتوانيد انجام دهيد. فروشگاه تاير ايرانيان امكان خريد لاستيك به صورت غير حضوري را نيز براي مشتريان فراهم نموده است و خريدار به راحتي ميتواند لاستيك مد نظر خود را از وب سايت فروشگاه و يا بصورت تلفني سفارش داده تا در كوتاه ترين زمان ممكن ارسال شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در حال حاضر از انواع باسكول به جهت وزن كشي محصولات در وزن هاي بسيار بالا استفاده مي شودباسكول پند يكي از آن دست باسكول هايي است كه در فروشگاه هاي مختلف از آن به جهت وزن كشي محصولات در اندازه هاي بزرگ و يا وزن هاي بسيار زياد استفاده مي شود. استفاده از باسكول پند داراي ويژگي هاي بسيار زيادي بوده كه از جمله آنها مي توان به اندازه كوچك ومناسب قرار گرفتن در بسياري از فروشگاه ها و انبارهاي كالا اشاره نمود. در ادامه در رابطه با باسكول و همچنين قيمت باسكول اطلاعات بيشتري در اختيار شما قرار خواهيم داد پس تا انتها با ما همراه باشيد

مزاياي استفاده از باسكول

همانطور كه مي دانيد ترازو هاي معمولي براي كشيدن وزن محصولات داراي محدوديت هايي هستند و بيش از مقدار مشخصي كه براي آنها تعريف شده است امكان سنجش وزن را ندارند. در اين مواقع در صورتي كه قصد داريد تا محصولاتي با وزن بالا را وزن كشي كنيد دو راه بيشتر پيش رو نخواهيد داشت، يكي كوچك كردن محصول به قطعات با وزني متناسب با وزني كه ترازو قابليت تشخيص آنرا داشته باشد و يا استفاده از باسكول، مطمئنا با توجه به اينكه بسياري از انواع محصولات قابليت تبديل شدن به قطعات كوچكتر با وزن كمتر را نداشته و يا كوچكتر كردن آنها زمان زيادي را از شما خواهد گرفت استفاده از اين روش به صرفه نبوده و به همين جهت مراجعه به مراكز فروش باسكول پند و تهيه يكي از آنها مي تواند تنها راهكاري باشد كه  مي توانيد به كمك آن محصولات و كالاهاي مورد نظر خود را وزن كشي كنيد. مطمئنا يكي از اصلي ترين مواردي كه در رابطه با خريد باسكول پند مي بايست به آن دقت داشته باشيد قيمت باسكول مي باشد و تلاش كنيد تا از فروشگاهي خريد نماييد كه با مناسبترين قيمت باسكول مورد نظر شما را در اختيارتان قرار دهد.

 

فروش باسكول  به صورت اينترنتي

يكي از روش هايي كه مي توانيد به كمك آن نسبت به خريد باسكول پند با مناسب ترين قيمتاقدام نماييد خريد آن به صورت اينترنتي مي باشد. وب سايت هاي مختلفي در ايران وجود داشته كه شما مي توانيد اين محصول را به صورت اينترنتي از آنها خريداري نماييد. يكي از آن دست وب سايت هايي كه شما مي توانيد با قيمتي مناسب و ضمانت هاي لازم نسبت به فروش باسكول از آن اقدام مي نماييد بزرگترين فروشگاه باسكول و ترازو مي باشد و شما مي توانيد با مراجعه به آن نسبت به فروش اينترنتي باسكول بي نظير اقدام نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي رو به افزايش است. از كاغذ ديواري سه بعدي براي محيط هاي مختلفي استفاده مي شود. شركت هاي مختلفي اين گونه كاغذ ديواري ها را طراحي مي كنند كه هر روزه مدل هاي جديد آن به بازار عرضه مي شود. مدل هاي جديد كاغذ ديواري سه بعدي در دكور آفيس موجود است. يكي از انواع كاغذ ديواري، كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي تصاوير را به صورت واقعي تر با طرح هاي سه بعدي نشان مي دهد. ايجاد تصاوير بخاطر زيبايي و عجيب بودنش توانسته خيلي ها را شيفته ي خود كند. تصاويري از قبيل شكل هاي پيچيده ي هندسي، تصاوير طبيعت و كارتوني را مي توانيم تهيه كنيم. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس با تنوع مدل ها در خدمت شماست. كاغذ ديواري سه بعدي همانند پوستر ديواري سه بعدي است. اين كاغذ ديواري ها به دليل خاص بودن و زيبايي اش مورد پسند همه واقع شده است.

نحوه انتخاب كاغذ ديواري سه بعدي

تصاوير كاغذ ديواري سه بعدي بايد با دكوراسيون منزل هم خواني داشته باشد مثلا در مكاني كه همه ي لوازم و طراحي آن كلاسيك است مي توان از كاغذ ديواري سه بعدي با طرح اشكال هندسي استفاده كرد. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس انواع طرح هاي كاغذ ديواري سه بعدي را در مجموعه ي خود دارد.

همين طور نوع كاغذ آن بسيار مهم است زيرا كاغذ ديواري سه بعدي در انواع كاغذ و كيفيت موجود است. عكس هايي كه قرار است براي كاغذ ديواري چاپ شوند بايد كيفيت عالي داشته باشند و اين مهم ترين نكته است. نصب كاغذ ديواري سه بعدي بسيار قابل اهميت است چون با نصب خوب آن تصاوير واقعي به نظر مي رسند و اگر خوب نصب نشود باعث كم شدن كيفيت تصاوير مي شود. فروشگاه دكور آفيس در زمينه ي نصب كاغذ ديواري سه بعدي تجربه ي بالايي دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]