تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1361
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 13
همه : 1154103
 
نوشته شده توسط : طراح

چنان چه ليفتراك شما در كاركرد خود دچار مشكل شده است و به خوبي كار نمي كند احتمالاً يكي ازقطعات ليفتراك دچار مشكل شده است. چنان چه در زمينه خرابي ليفتراك و خرابي قطعات ليفتراك اطلاعات لازم و كافي را نداريد بنابراين مي توانيد با فروشگاه ايران هيدروليك مركزي تماس بگيريد تا كارشناسان ما پس از بررسي همه قطعات ليفتراك مشكل را شناسايي كرده و به شما پشنهاد تعمير قطعات ليفتراك و يا تعويض قطعات ليفتراك را بدهند.

 

قطعات ليفتراك معمولا مانند هر قطعه اي ديگر از ماشين آلات دچار خرابي و استهلاك مي شوند و در برخي موارد نيز از ليفتراك به درستي استفاده نمي شود و ناچار خواهيد بود كه اقدام به تعمير يكي از قطعات ليفتراك نماييد. قطعات ليفتراك را بايد از نمايندگي هاي معتبر خريداري نماييد تا با خريد قطعات ليفتراك غير اصل دچار مشكلات بيشتري نشويد. اگر قطعات ليفتراك را به شكل غير اصل خريداري نماييد ممكن است به ديگر قطعات ليفتراك نيز اسيب رسيده و ناچار به تعويض برخي ديگر از قطعات ليفتراك شويد و هزينه زيادي را از اين بابت بپردازيد. در بهترين حالت شما با خريد قطعات ليفتراك غير اصل به زودي دئوباره دچار مشكل خواهيد شد و مجبوريد بار ديگر اقدام به خريد همان قطعه نماييد و هزينه را مجدا پرداخت نماييد. بنابراين شما هر چه قدر هم هزينه بيشتري را بابت قطعات ليفتراك اصل بپردازيد باز نسبت به قطعات غير اصل سود خواهيد نمود.

فروشگاه ايران هيروليك مركزي يكي از معتبرترين فروشگاه ها مي باشد كه ما مي توانيد قطعات ليفتراك اصل را از آن ها خريداري نماييد. اين شركت با راه اندازي سايت اينترنتي توانسته است اطلاعات مناسبي را درباره قطعات ليفتراك در انواع مختلف به شما ارائه نمايد. همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت هيدرو سنتر تماس بگيريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اگر از ليفتراك استفاده مي كنيد مي دانيد كه دلايل مختلفي براي خراب شدن هر يك از قطعات ليفتراك وجود دارد اما در هر حال قطعات ليفتراك مانند هر يك ديگر از قطعات ماشين آلات دچار خرابي و استهلاك مي شوند و شما ناچار به تعمير و يا تعويض قطعات ليفتراك بر اثر نظظر كارشناسان و متخصصين ماشين هاي سنگين خواهيد شد. بهترين حالت براي تهيه قطعات ليفتراك اين است كه قطعات ليفتراك را با همان برندي خريداري نماييد كه ليفتراك شما از همان برند مي باشد تا با انطباق بيشتري نسبتت به ساير قطعات ليفتراك كار كنند.

براي تهيه قطعات ليفتراك بايد به نمايندگي هاي مجاز برند خود مراجعه نماييد تا ضمن دريافت راهنمايي بهترين نوع از قطعات ليفتراك را براي ليفتراك خريداري نماييد. خريد قطعات ليفتراكمناسب با ليفتراك شما از مهم ترين كارهايي است كه بايد در زمان خرابي هر يك از قطعات ليفتراك انجام دهيد. چنان چه اطلاعات كافي در زمينه انواع قطعات ليفتراك نداريد بهتري است با كارشناساني كه تخصص لازم و كافي دارند تماس گرفته و از آن ها براي خريد قطعات ليفتراك كمك بگيريد.فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به عنوان تامين كننده انواع قطعات ماشين آلات سنگين در برندهاي مختلف مي تواند در زمينه انتخاب و خريد انواع قطعات ليفتراك شما را راهنمايي نمايد. اين فروشگاه به دليل جلب رضايت مشتريان اقدام به راه اندازي سايتي در زمينه انواع قطعات ماشين هاي سنگين و قطعات ليفتراك نموده است و شما براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد به اين سايت مراجعه نماييد.

همچنين با شماره هاي درج شده در اين سايت مي توانيد تماس گرفته و هر يك از قطعات ليفتراك را كه مورد نياز شما مي باشد را  به صورت تلفني سفارش داده و خريداري نماييد و اين شركت بدون نياز حضوري قطعات ليفتراك مورد نظر را براي شما ارسال خواهد نمود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

پاركت لمينت نوعي پوشش براي كف ساختمان ها است كه معمولا آن را به نام پاركت مي شناسيم. از آن در كف ساختمان هاي مسكوني، اداري و تجاري استفاده مي شود. در گذشته براي لمينت كاري از ابزار و چسب هاي مخصوصي استفاده مي شد. بدي استفاده از چسب، كنده شدن كفپوش بعد از مدت ها بود و بايد پس از مدتي تعويض مي شد. اما امروزه لمينت ها با استفاده از سنگيني خودشان و با استفاده از كليك ك دور پاركت لمينت ها است و ايجاد نر و مادگي دارد در جاي خود قرار مي گيرند.

پاركت لمينت از تركيبات چوبي فشرده شده تشكيل مي شوند ولي مانند كفپوش هاي قديمي به طور مستقيم از چون ساخته نمي شود. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس انواع پاركت لمينت با قيمت مناسب را در اختيار شما قرار مي دهد.

از ديگر مزاياي پاركت لمينت قابليت دوباره استفاده كردن از آن است به اين صورت كه قابل بلند شدن و انتقال به جاي ديگر است و در صورت خواست مي توان آن را به محل ديگري انتقال داد و از هزينه ي دوباره ي آن جلوگيري كرد. پاركت لمينت باعث كاهش سر و صدا مي شود و مانند يك عايق مي توان از آن استفاده كرد. پاركت لمينت در برابر اجسام و ضربه مقاومت دارد و اين از ديگر مزايايش است. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس ارائه دهنده ي انواع پاركت لمينت مي باشد. 

پاركت لمينت ها به دليل قرار گيري فوم در زير آن ها علاوه بر جلوگيري از انتقال صدا از انتقال حرارت و هوا نيز جلوگيري مي كند. پاركت لمينت ها از كفپوش هاي چوبي قديمي مقاوم تر هستند. سرعت نصب پاركت لمينت ها بسيار بالاست و نصب راحت تري دارند. قيمت پاركت لمينت ها نسبت به ديگر كفپوش ها بسيار مناسب تر مي باشد. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس با شما همراه است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه استفاده از كاغذ ديواري سه بعدي رو به افزايش است. از كاغذ ديواري سه بعدي براي محيط هاي مختلفي استفاده مي شود. شركت هاي مختلفي اين گونه كاغذ ديواري ها را طراحي مي كنند كه هر روزه مدل هاي جديد آن به بازار عرضه مي شود. مدل هاي جديد كاغذ ديواري سه بعدي در دكور آفيس موجود است. يكي از انواع كاغذ ديواري، كاغذ ديواري سه بعدي مي باشد. كاغذ ديواري سه بعدي تصاوير را به صورت واقعي تر با طرح هاي سه بعدي نشان مي دهد. ايجاد تصاوير بخاطر زيبايي و عجيب بودنش توانسته خيلي ها را شيفته ي خود كند. تصاويري از قبيل شكل هاي پيچيده ي هندسي، تصاوير طبيعت و كارتوني را مي توانيم تهيه كنيم. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس با تنوع مدل ها در خدمت شماست. كاغذ ديواري سه بعدي همانند پوستر ديواري سه بعدي است. اين كاغذ ديواري ها به دليل خاص بودن و زيبايي اش مورد پسند همه واقع شده است.

نحوه انتخاب كاغذ ديواري سه بعدي

تصاوير كاغذ ديواري سه بعدي بايد با دكوراسيون منزل هم خواني داشته باشد مثلا در مكاني كه همه ي لوازم و طراحي آن كلاسيك است مي توان از كاغذ ديواري سه بعدي با طرح اشكال هندسي استفاده كرد. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس انواع طرح هاي كاغذ ديواري سه بعدي را در مجموعه ي خود دارد.

همين طور نوع كاغذ آن بسيار مهم است زيرا كاغذ ديواري سه بعدي در انواع كاغذ و كيفيت موجود است. عكس هايي كه قرار است براي كاغذ ديواري چاپ شوند بايد كيفيت عالي داشته باشند و اين مهم ترين نكته است. نصب كاغذ ديواري سه بعدي بسيار قابل اهميت است چون با نصب خوب آن تصاوير واقعي به نظر مي رسند و اگر خوب نصب نشود باعث كم شدن كيفيت تصاوير مي شود. فروشگاه دكور آفيس در زمينه ي نصب كاغذ ديواري سه بعدي تجربه ي بالايي دارد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

به شركت هايي كه كالايي را از يك مكان به مكان ديگري حمل ميكنند اتوبار گفته ميشود. همگي با اتوبار به خوبي آشنايي داريم و ميدانيم كه اين شركت ها به وسيله خودروهاي سنگين يا نيمه سنگيني كه در اختيار دارند كليه اثاثيه منازل را از هر منطقه اي به منطقه مد نظر مشتري جا به جا كرده و در ازاي خدماتي كه براي جابجايي ارائه ميدهند مبلغي را در نظر ميگيرند. نحوه فعاليت اتوبار نيز به دو صورت مييباشد. اتوبارها به دو صورت جابجايي را انجام ميدهند كه در يك روش جابجايي درون شهري ميباشد و در روش ديگر بار از يك شهر به شهري ديگر منتقل ميشود كه به آن برون شهري گفته ميشود.

در خدمات اتوبار درون شهري امكان جابجايي بار از يك منطقه شهري به ديگر مناطق امكان پذير ميباشد و اتوبار موظف ميشود كه تمامي اثاثيه را بدون اينكه آسيبي به آنها وارد شود به مقصد منتقل كند. تعرفه خدمات اتوبار درون شهري نسبت به خدمات برون شهري بسيار مناسب تر ميباشد زيرا مسير جابجايي بار كوتاه تر ميشود. در اتوبار برون شهري مدت زمان انتقال اثاثيه مطمئنا بيشتر خواهد بود كه از همين رو مبلغي كه بابت جابجايي دريافت ميشود نيز افزايش خواهد يافت.

اما يك اتوبار خوب چه ويژگي هايي بايد داشته باشد؟

يك اتوبار خوب بايد از پرسنلي برخوردار باشد كه بتوانند كليه اثاثيه را بدون اينكه آسيبي متوجه آنها شود جابجا كرده و رضايت كارفرما كسب شود. عدم آسيب رسيدن به اثاثيه در هنگام جابجايي يك مزيت بزرگ محسوب ميشود. آن تايم بودن اتوبار در ارائه خدمات از ويژگي هايي است كه ميتواند در جلب رضايت كارفرما موثر باشد. ارائه خدمات توسط اتوبار بايد بدون فوت وقت و در كوتاه ترين زمان ممكن انجام شود. اتوبار آزادي از جمله اتوبارهاي فعال در شهر تهران ميباشد كه كليه خدمات حمل اثاثيه و بار را از تمامي نقاظ تهران به دگر نقاط و شهرهاي مختلف كشور به انجام ميرساند. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

امروزه اسباب كشي بر خلاف گذشته از يك منطقه به منطقه اي ديگر و يا شهري به شهري ديگر توسط شركت هايي انجام ميشود كه خدمات اسباب كشي را ارائه ميدهند. خدمات اسباب كشي به تمامي افرادي كه قصد دارند اثاثيه يك منزل را جابجا كنند و با كليه شركت ها و يا مراكز اداري و تجاري كه قصد حمل بار را دارند ارائه ميشود. خدمات اسباب كشي از لحاظ نوع جابجايي نيز متفاوت ميباشد. ممكن است نسبت به درخواست كارفرما خدمات اسباب كشي تنها بمنظور جابجايي بار در داخل شهر ارائه شود و در مقابل نوعي از خدمات اسباب كشي نيز وجود دارد كه از يك شهر به شهري ديگر انجام ميشود.

خدمات اسباب كشي نسبت به نوع خدماتي كه ارائه ميشود از تعرفه هاي متفاوتي برخوردار هستند. همانطور كه گفته شد خدمات اسباب كشي به صورت درون شهري و برون شهري انجام ميشود كه معمولا تعرفه خدمات اسباب كشي برون شهري به دليل اينكه مسافت بيشتري براي جابجايي بار طي ميشود بالاتر ميباشد. تعرفه خدمات اسباب كشي همچنين نسبت به حجم و ابعاد بار نيز متفاوت خواهد بود. اگر حجم بار به حدي باشد كه نياز به چندين وسيله نقيله حمل بار باشد و  مدت زمان بيشتري نيز صرف حمل و جابجايي شود در نتيجه تعرفه ها افزايش خواهند يافت.

ارائه خدمات اسباب كشي بايد با در نظر گرفن نكاتي صورت گيرد. از جمله نكات مهمي كه براي ارائه خدمات اسباب كشي بايد در نظر گرفته شود عدم آسيب رسيدن به اثاثيه در هنگام حمل ميباشد. اثاثيه به هيچ وجه نبايد در هنگام حمل آسيب ببينند و سالم از مقصد به مبدا جابجا شوند. همچنين زمان جابجايي بار نيز در ارائه خدمات اسباب كشي بسيار مهم است. اتوبار آزادي از اتوبارهايي در شهر تهران محسوب ميشود كه خدمات اسباب كشي را از هر نقطه از شهر به منطقه اي ديگر و يا به درخواست كارفرما به شهرهاي ديگر بدون اينكه آسيبي به اثاثيه وارد شود و در كوتاه ترين زمان به انجام ميرساند. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لازمه يك رنگ آميزي بدون نقص و با كيفيت، يك رنگ كار ساختمان ماهر است. در واقع ميتوان گفت هر چه رنگ و مواد مورد استفاده براي رنگ آميزي مرغوب باشند اما رنگ كار ساختمان از مهارت كافي برخوردار نباشد نميتوان انتظار يك رنگ آميزي بدون نقص و با كيفيت را داشت. همه چيز به مهارت رنگ كار ساختمان بستگي دارد. در ادامه به نكاتي اشاره خواهيم نمود تا با در نظر گرفتن اين نكات نسبت به انتخاب رنگ كار ساختمان اقدام كنيد.

ويژگي هاي رنگ كار ساختمان

از مهمترين ويژگي هاي رنگ كار ساختمان تجربه او ميباشد. براي انتخاب رنگ كار ساختمان توجه داشته باشيد كه رنگ كار از چند سال سابقه كاري برخوردار است. هر چه رنگ كار ساختمان از تجربه كاري بالاتري برخوردار باشد در نتيجه به اصول و روش هاي رنگ آميزي نيز مسلط خواهد بود زيرا تجاربي كه در طي سالها كار به دست آورده او را به يك فرد ماهر تبديل كرده است. از ويژگي هاي رنگ كار ساختمان بايد رنگ شناس بودن او اشاره كرد. يك رنگ كار ساختمان حرفه اي بايد به خوبي تشخيص دهد كه از چه طيف رنگي براي رنگ آميزي سطوح مختلف استفاده كند. هر نوع رنگي را نميتوان  در هر شرايطي و براي هر ساختماني استفاده نمود زيرا ممكن است تناسب لازم را با محيط ايجاد نكند. رنگ شناسي رنگ كار ساختمان ميتواند به او كمك كند تا با تركيب رنگ هاي مختلف يك رنگ مناسب و ايده آل را انتخاب و استفاده نمايد.

از ديگر ويژگي هاي رنگ كار ساختمان آن تايم بودن او ميباشد. رنگ كار ساختمان بايد كار خود را در زمان توافق شده با كارفرما شروع و به پايان برساند. تاخيز رنگ كار در تحويل كار يكي از مشكلاتي است كه كارفرما با آن مواجه است. اگر به دنبال يك رنگ كار ساختمان ماهر و با تجريه هستيد ميتوانيد با گروه ساختماني بيرامي تماس حاصل كرده تا رنگ كاران با تجربه براي ارزيابي و بر آورد قيمت در محل حاضر شده و در صورت توافق، رنگ آميزي در زمان مشخص شده انجام شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از چالش هاي هميشگي ساختمان هايي كه از رنگ براي دكوراسيون داخلي استفاده ميكنند رنگ كاري ساختمان است رنگ كاري ساختمان بايد بصورت حرفه اي انجام شود تا بتواند نظر مالك را به خود جلب كند. مالكان ساختمان ها بخصوص ساختمان هاي مسكوني همواره تمايل دارند تا رنگ آميزي به نحو احسن و بدون نقص انجام شود كه البته بايد بگوييم يك رنگ اميزي بدون نقص به تجهيزات و همچنين مهارت نقاش نياز دارد.

عوامل تاثير گذار در رنگ كاري ساختمان

يكي از عوامل تاثيرگذار در رنگ كاري ساختمان نوع رنگ و همچنين زير سازي انجام شده قبل از رنگ آميزي ميباشد. مواد و همچنين رنگي كه براي رنگ كاري ساختمان مورد استفاده قرار ميگيرند بايد از نوع مرغوب باشند تا بتوانند به خوبي بر روي سطح ديوار باقي مانده و تا سالها كيفيت خود را از دست ندهند. حتما در ساختمان هاي مختلف مشاهده نموده ايد كه پس از مدت كمي رنگ از سطح جدا شده و يا ترك بر ميدارد كه هر دو عامل رنگ بي كيفيت و استفاده از مواد نامرغوب براي زير سازي در بروز اين مشكل تاثير گذار هستند. تجهيزاتي كه براي رنگ آميزي استفاده ميشوند از عوامل تاثيرگذار در رنگ كاري ساختمان هستند و هر چه ابزارآلات به مراتب تر جديدتر استفاده شود ميتواند در رنگ آميزي با كيفيت نقش مهمي داشته باشد. يكي ديگر از مهمترين عوامل تاثير گذار در رنگ كاري ساختمان مهارت نقاش ميباشد. توجه داشته باشيد كه هر چه نقاش ماهرتري را براي رنگ آميزي ساختمان خود انتخاب كنيد در نتيجه خروجي بسيار بهتري را دريافت خواهيد كرد زيرا نقاش ماهر به خوبي با تمامي اصول و روش هاي رنگ آميزي آشنايي داشته و همچنين در انتخاب رنگ و مواد لازم براي رنگ كاري بسيار حرفه اي تر عمل ميكند.

گروه ساختماني بيرامي با برخورداري از تيم متشكل از نقاشان حرفه اي به يكي از مجموعه هاي معتبر و نام آشنا در كشور تبديل شده است و هر روزه به تعداد مشتريان اين شركت افزوده ميشود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

دوسان به عنوان يكي از توليد كنندگان انواع ماشين سنگين انواع قطعات دوسان را نيز توليد كرده است. زيرا به دليل اين كه قطعات دوسان در ماشين الات سنگين بر اثر استفاده  يا بر اثر استفاده نادرست خراب مي شود بنابراين نياز به تعويض هر كدام از قطعات دوسان مي باشد و اين شركت با توليد انواع قطعات دوسان رضايت مشتريان خود را در جهت تامين قطعات دوسان جلب كرده است. در اين صورت ديگر با خرابي هر يك از قطعات دوسان ديگر نيازي به تعويض ماشين سنگين خود نداريد و با تعويضقطعات دوسان مي توانيد به راحتي ماشين را به روز اول خود برگردانيد.

در خريد قطعات دوسان در هر نوعي بايد نوع اصل آن را خريداري نماييد تا در استفاده از هر كدام از قطعات دوسان دچار مشكل نشويد. قطعات دوسانغير اصل ممكن است به ساير قطعات دوسان نيز آسيب برساند و شما ناچار به پرداخت هزينه هاي زيادي براي تعمير و يا تعويض قطعات دوسان شويد. برايخريد قطعات دوسان در انواع مختلف و براي انواع ماشين آلات سنگين عمراني بهتر است به فروشگاه هاي معتبر مراجعه نماييد و يا به نمايندگي هاي مجاز دوسان مراجعه نموده و قطعات دوسان را به شكل اصل خريداري نماييد.

فروشگاه ايران هيدروليك مركزي به عنوان يكي از معتبرترين مراكز فروش قطعات دوسان سعي در تهيه انواع مختلف قطعات دوسان و ديگر قطعات ساير برندها نموده است. براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت ايران هيدروليك مركزي مراجعه نماييد و ضمن دريافت اطلاعات بيشتر درباره انواع قطعات دوسان و يا ساير برندها اقدام به سفارش قطعات دوسان مورد نياز خود براي يكي از ماشين آلات كه در اختيار داريد نماييد. همچنين با تماس با اين شركت مي توانيد از كارشناسان ما راهنمايي هاي لازم را براي خريد قطعات دوسان دريافت نماييد تا در خريد قطعات دوسان دچار مشكلي نشويد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از ماشين آلات سنگين گريدر تام دارد كه يكي از ماشين هاي عمراني سنگين محسوب مي شود. به دليل كار سنگين گريدر هر يك از قطعات گريدر ممكن است دچار خرابي و استهلاك شوند. خرابي قطعات گريدر باعث مي شود گريدر ديگر به خوبي كار نكند و يا كلا از كار بيفتد بنابراين شما نياز داريد تا قطعات گريدر مورد نياز خود را خريداري نماييد. خريد قطعات گريدر بستگي به نظر كارشناسان دارد و اگر خودتان درباره تعمير و قطعات گريدر اطلاعات كافي داشته باشيد مي توانيد بعد از تشخيص خرابي هر كدام از قطعات گريدر اقدام به خريد قطعات گريدر كه مورد نياز شما مي باشد بكنيد.

قطعات گريدر را از نمايندگي هاي معتبر در شهر خود مي توانيد خريداري نماييد و از خريد قطعات گريدر غير اصل  به هر نحوي خود داري نماييد. استفاده از قطعات گريدر غير اصل باعث اسيب ديدن به ساير بخش هاي قطعات گريدر در گريدر مي شود و شما بايد هزينه چند برابر براي تعمير و يا تعويض هر يك از قطعات گريدر پرداخت نماييد. بهترين راه براي خريد قطعات گريدر مراجعه به نمايندگي هاي همان برندي است كه گريدر را از آن برند خريداري نموده ايد. يكي از فروشگاه هاي معتبر كه در زمينه تامين و فروش قطعات گريدر و ديگر انواع قطعات ماشين آلات سنگين فعاليت مي كند فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مي باشد.

اين فروشگاه ضمن فروش قطعات گريدر در بهترين كيفيت و اصل و با قيمتي مناسب سعي در جلب رضايت مشتريان نموده است و به همين منظور اقدام به راه اندازي سايت ايران هيدروليك مركزي نموده است كه ضمن ارائه اطلاعات مفيد به مشتريان خود شما مي توانيد با سفارش تلفني هر كدام از قطعات گريدر به شكل حضوري قطعه مورد نظر را سفارش دهيد تا فروشگاه ايران هيدروليك مركزيقطعه مورد نظر را براي شما ارسال نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]