تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 1247
ديروز : 3224
افراد آنلاين : 9
همه : 1153989
 
نوشته شده توسط : طراح

لوازم كوماتسو در انواع مختلفي براي انواع ماشين آلات توليد مي شوند. كوماتسو به عنوان يكي از توليدكنندگان انواع اشين آلات سنگين و عمراني براي جلب رضايت مشتريان خود اقدام به توليد لوازم كوماتسو در بالاترين كيفيت نموده ا ست و شما براي تهيه انواع لوازم كوماتسو مي توايند به نمايندگ هاي مجاز كوماتسو مراجعه نماييد و لوازم كوماتسو كه مورد نياز شما مي باشد را خريداري نماييد. لوازم كوماتسو به صورت غير اصل نيز توليد مي شود و داراي قيمت پايين تري نسبت به لوازم كوماتسو اصل دارد اما كيفيت بسيار پايين لوازم كوماتسو غير اصل باعث مي شود تا شما دوباره مجبور به خريد لوازم كوماتسو نماييد كه عملا بايد هزينه اي چند برابري در طول زمان بپردازيد.

ممكن است لوازم كوماتسو غير اصل به ساير لوازم كوماتسو نيز آسيب برساند و شما مجبور شويد به جز قطعه مورد نظر ساير لوازم كوماتسو را نيز كه آسيب ديده اند را خريداري نماييد كه در اين صورت ناچار به پرداخت هزينه هاي زيادي خواهيد شد بنابراين براي خريد لوازم كوماتسو به محل هاي معتبر فروش انواع لوازم كوماتسو مراجعه نماييد تا در استفاده از لوازم كوماتسو دچار هيچ مشكلي نشويد.

از فروشگاه هاي معتبر كه در زمينه فروش لوازم كوماتسو در انواع مختلف و اصل فعاليت مي نمايد فروشگاه ايران هيدروليك مركزي مي باشد. اين شركت با تهيه انواع لوازم كوماتسو و ساير لوازم در برندهاي مختلف اقدام به فروش آن ها با قيمت مناسبي كرده است. همچنين فروشگاه ايران هيدروليك مركزي برا رفاه حال مشتريان اقدام به راه اندازي سايت كرده است و اطلاعات لازم را درباره انواع لوازم كوماتسو در اين سايت قرار داده و شما پس از اين كه از لوازم كوماتسو مورد نياز خود اطمينان حاصل كرديد مي توانيد محصول خود را به صورت تلفني سفارش دهيد تا اين فروشگاه لوازم كوماتسو مورد نظر را براي شما ارسال نمايد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

معمولا بعد از اينكه افراد محل جديدي را براي سكونت انتخاب مي كنند، به نماي ديوار هاي آن محل دقت ميكنند. همه  ما ميخواهيم نماي داخلي منزل يا محل كار ما زيبا و متنوع باشد بطوريكه پس گذشتن مدتي از ديدن آن احساس رخوت و خستگي نكنيم و به عبارتي ديگر يكنواخت نباشد. بين حالت هاي مختلفي كه نماي داخلي يك مكان ميتواند داشته باشد، كاغذ ديواري يكي از پركاربردترين و متنوع ترين آنهاست كه به افراد اين امكان را ميدهد تا بتوانند بين موارد بسيار انتخاب دقيق و مورد رضايتي داشته باشند. حال بهتر است به سراغ توضيح برخي از كاربردهاي كاغذ ديواري برويم بدين منظور با فروشگاه تزئينات داخلي دكورآفيس همراه باشيد.

يكي از مزايايي كه براي كاغذ ديواري ميتوان نام برد اين است كه كاغذ ديواري بدون اينكه بويي شبيه به بوي رنگ در فضا منتشر كند استفاده ميشود و زمان خشك شدن آن هم پس از نصب بسيار كوتاه است پس مي توان گفت براي افرادي كه به بوي رنگ حساسيت دارند ميتواند گزينه مناسبي باشد. بعد از گذشتن مدتي ديوارها كه با گرد و خاك و دود و موارد ديگر دچار آلودگي شده اند نياز به تميزكاري دارند و يكي از نگراني هاي افراد در گذشته كه از كاغذ ديواري استفاده ميكردند اين بود كه قادر به شستوشوي آن نبودند اما امروزه اين نگراني برطرف شده است و كاغذ ديواري هاي قابل شستشو پا به عرصه ظهور گذاشته اند وبه راحتي قابل تميزكاري هستند بطوريكه تنها با يك دستمال مرطوب اين امر تحقق ميابد و اين خود مزيتي ديگر براي كاغذ ديواري است.

يكي ديگر از مزيت هاي كاغذ ديواري كه در صحبت هاي ابتدايي هم اشاره اي به آن شد تنوع آن هاست. در منزل و يا محل كار  به راحتي مي توان طرحي از كاغذ ديواري را انتخاب كرد كه با رنگ بندي وسايل،  مبل هاو صندلي ها و يا كف پوش منزل يا محل كار همخواني داشته باشد، در رستوران ها و فست فود ها به راحتي ميتوان دكوراسيون متفاوت و متنوعي به همراه كاغذ ديواري متناسب ايجاد كرد و در عين حال ميتوان از طرح هاي سنتي و يا مدرن بهره گرفت.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاغذ ديواري يكي از پوشش هاي بسيار زيبا و پركاربرد در ساختمان هاي مسكوني محسوب ميشود كه در طرح و رنگ هاي گوناگوني بفروش ميرسد. اما براي خريد كاغذ ديواري بايد نكاتي را مد نظر قرار داد تا بتوان دكوراسيون داخلي زيباتري را ايجاد نمود.

راهنماي خريد كافذ ديواري

براي خريد كاغذ ديواري مهمترين نكته اي كه بايد در نظر داشته باشيد طرح و رنگ آن است. شايد در هنگام خريد كاغذ ديواري يك مدل خاص توجه شما را به خود جلب كرده باشد اما بايد تناسب آن با ساير اجزا موجود در منزل و همچنين دكوراسيون داخلي را مد نظر قرار دهيد. رنگ و طرح كاغذ ديواري بايد تناسب كاملي را با دكوراسيون برقرار كند و هيچگونه تضادي بوجود نيايد. كاغذ ديواري ها به دو دسته مدرن و كلاسيك تقسيم بندي ميشوند كه هر يك براي يك دكوراسيون مناسب ميباشند.

براي خريد كاغذ ديواري گذشته از طرح و رنگ آن بايد به كيفيت توجه داشته باشيد. كاغذ ديواري هاي بي كيفيت بعد از چندين مرتبه شستشو و تميز كردن كيفيت خود را از دست ميدهند.

از نكاتي كه در خريد كاغذ ديواري بايد توجه ويژه اي به آن شود روشن و يا تيره بودن آن است. كاغذ ديواري هاي تيره براي دكوراسيون هايي كه نورگير خوبي ندارند مناسب نيست. اما كاغذ ديواري هايي كه رنگ روشني دارند را به راحتي ميتوانيد براي فضاهاي كم نور استفاده كنيد زيرا ميتواند تا حد زيادي كمبود نور را با رنگ روشن خود جبران كند.

كارشناسان فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس آمادگي دارند تا قبل از خريد كاغذ ديواري مشاوره كاملي را در اختيار شما قرار داده تا بتوانيد نسبت به دكوراسيون خود بهترين نوع كاغذ ديواري را انتخاب كنيد. خريد كاغذ ديواري از فروشگاه دكور آفيس يك خريد مقرون بصرفه نيز خواهد بود زيرا قيمت محصولات اين فروشگاه بسيار مناسب و اقتصادي در نظر گرفته شده اند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ورق كامپوزيت از ورق هاي بسيار سبك محسوب ميشود كه اين وزن كم باعث شده تا كاربرد آن در ساخت نماي ساختمان بسيار زياد باشد.  وزن نماي كامپوزيت به هيچ وجه قابل مقايسه با نماهاي ديگر از جمله نماي سنگي و آجري نيست و از وزن بسيار كمتري برخوردار است. نماي كامپوزيت وزني در حدود ۵ تا ۸ كيلوگرم در هر متر مربع ايجاد ميكند كه كاملا مناسب ميباشد. نماي كامپوزيت بسيار شكل پذيرتر و انعطاف پذيرتر از ساير نماها ميباشد. نماي كامپوزيت را ميتوان با تجهيزات مخصوص به هر شكل و فرمي در آورد. همين شكل پذيري نماي كامپوزيت منجر شده تا ورق هاي كامپوزيت را به اشكال مختلف بر روي نما به كار برد.

نماي كامپوزيت از تنوع رنگي بسيار زيادي برخوردار است در صورتيكه ساير نماها از اين تنوع رنگ برخوردار نيستند. تنوع رنگ نماي كامپوزيت نماي كلي ساختمان را بسيار زيباتر ميكند و افرادي كه قصد دارند تا براي ساخت نما چندين طريف رنگي را به كار ببرند بسيار مناسب ميباشد.

نماي كامپوزيت نيازي به مصالح ساختماني براي نصب و اتصال بر روي سطح سازه ندارد و به همين دليل در مدت زمان كوتاهتري نصب  و راه اندازي ميشود. زمان نصب نماي كامپوزيت قابل مقايسه با نماهاي آجري و سنگي نيست و بسيار كوتاه تر است. نماي كامپوزيت همچنين ار قابليت شستشو برخوردار است و شركت هاي نماشويي به راحتي ميتوانند سطح آن را با مواد شوينده معمولي مورد شستشو قرار دهند.

نماي كامپوزيت از مقاومت حرارتي بسيار خوبي برخوردار ميباشد و عايق بسيار خوبي در برابر حرارت محسوب ميشود. اين خاصيت نماي كامپوزيت باعث ميشود تا در آتش سوزي ها عملكرد بسيار خوبي را از خود نشان دهد و به مراتب ديرتر دچار حريق شود. شركت آكام گستر كيش از شركت هاي فعال در زمينه ساخت و اجراي انواع نماي ساختماني و همچنين نماي كامپوزيت ميباشد و مناسبترين قيمت ها را نيز براي ساخت نما در نظر گرفته است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

نماي آلومينيوم را دو متريال آلومينيوم و همچنين شيشه تشكيل داده اند و اين دو متريال در كنار يكديگر توانسته اند يك نماي زيبا و همچنين سبك را پديد آورند. كرتين وال اولين نمايي محسوب ميشود كه با مقداري فاصله از سطح بيروني ساختمان نصب و اجرا ميشود. وزن كم كرتين وال باعث شده تا وزن كلي ساختمان تا حد زيادي كاهش پيدا كند كه اين موضوع در هنگام زلزله و تكان هاي احتمالي يك مزيت بسيار بزرگ محسوب ميشود.

ويژگي هاي كرتين وال

كرتين وال يك عايق حرارتي بسيار مناسب و مثال زدني است و ميتواند ورود گرما و يا همچنين سرما را به داخل ساختمان تا حد زيادي كاهش دهد. اجزاي مختلف نماي كرتين وال به خوبي به يكديگر متصل ميشوند و از كمترين درز و منفذي برخوردار هستند كه اجازه ورود گرما يا سرما به داخل ساختمان را نميدهند. همچنين ورود صدا به داخل ساختمان نيز كه يكي از عوامل آذار دهنده محسوب ميشود كه با نصب نماي كرتين وال تا حد زيادي كاهش مي يابد.

از ويژگي هاي نماي كرتين وال قابليت تعمير آن است. كرتين وال به راحتي قابل تعمير است و در صورتيكه هر يك از قسمت هاي آن دچار آسيب ديدگي شود ميتوان به راحتي بخش آسيب ديده را تعويض نمود.

در  نصب كرتين وال به هيچ وجه از مصالح ساختماني مرسوم مانند سيمان و ديگر مواد استفاده نميشود. عدم استفاده از مصالح ساختماني در نصب نماي كرتين وال ميتواند كثيف كاري را به هنگام نصب را به حد اقل برساند. از شركت هاي پيشرو در ساخت و اجراي نماي كرتين وال در كشور كه از سابقه زيادي در اين زمينه برخوردار است و تا كنون توانسته پروژه هاي زيادي را به انجام برساند شركت آكام گستر كيش ميباشد. براي دريافت مشاوره و همچنين سفارش ساخت و اجراي نماي كرتين وال ميتوانيد با كارشناسان اين شركت تماس حاصل كرده و اطلاعات لازم را دريافت كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بيشتر نماهايي كه امروزه در ساختمان ها كاربرد دارند از انواع سنگ هاي مختلف، آجر و همچنين مصالح ساختماني تشكيل شده اند  كه اين موضوع وزن كلي سازه را تا حد زيادي افزايش داده است. در ساخت نماي ساختمان هاي بزرگ از شيوه ديگري براي ساخت نما استفاده ميشود و نماي كرتين وال از جمله نماهايي به شمار ميرود كه در اين ساختمان ها مورد استفاده قرار ميگيرد. اما دليل استفاده از نماي كرتين وال در ساختمان هاي مرتفع اداري و تجاري چيست؟

دلايل استفاده از نماي كرتين وال در ساختمان هاي مرتفع

 يكي از دلايل استفاده از نماي كرتين وال در ساختمان هاي مرتفع زيبايي منحصر بفرد اين نما ميباشد. اين نما ميتواند جلوه ظاهري ساختمان هاي بزرگ را بيش از بيش بهبود بخشد و جذابيت آنرا دو چندان كند. شيشه كه يكي از متريال هاي اصلي نماي كرتين وال محسوب ميشود در افزايش زيبايي و جذابيت نما تاثير بسيار زيادي دارد. از دلايل استفاده از نماي كرتين وال در ساختمان هاي مرتفع نصب آسان نما ميباشد. نصب نماي كرتين وال در كوتاه ترين زمان ممكن انجام ميشود در صورتيكه نماهاي ديگر به دليل استفاده از مصالح ساختماني زمان زيادي را براي نصب نياز دارند. بخش اصلي نماي كرتين واليعني سازه آن در محل كارگاه ساخته ميشود و پس از ساخت به محل نصب ارسال ميشود كه در حقيقت بخش اعظمي از كار در كارگاه انجام خواهد شد.

تنها شيشه و همچنين اتصالات هستند كه در محل ساختمان بر روي نما نصب ميشوند. ترميم و بازسازي نماي كرتين وال به راحتي انجام ميشود و نيازي نيست تا كل نما بازسازي شود. با تعويض يك قسمت از نما ترميم و بازسازي آن به راحتي انجام ميشود. شركت آكام گستر كيش از شركت هاي پيشرو در ساخت و اجراي نماي كرتين وال محسوب ميشود كه تعداد پروژه هاي زيادي را تا كنون در سطح شهر تهران به انجام رسانده است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درساختمان هاي تجاري و اداري بزرگ براي اينكه جذابيت و زيبايي نما دو چندان شود از نماي كرتين وال استفاد مي شود. نماي كرتين وال از نماهايي به شمار ميرود كه زيبايي آن به دليل شيشه به كار رفته بر روي نما چندين برابر نماهاي معمولي بيشتر مي باشد. نماي كرتين وال بر روي سازه اي كه اين سازه  معمولا از جنس آلومينيوم مي باشد نصب ميشود و وزن كم آلومينيوم در وزن كلي سازه تاثير بسيار زيادي گذاشته و به يكي از سبك ترين نماها بدل شده است. 

نماي كرتين وال قابل ترميم است به اين معنا كه اگر هر قسمت از نما با مشكلي مواجه شود ميتوان قسمت آسيب ديده را به راحتي و بدون اينكه آسيبي به ديگر بخش هاي نما وارد شود تعويض و ترميم نمود. نماي كرتين وال بصورت يك سازه يك تكه نميباشد و بخشهاي مختلف آن با قرار گرفتن در كنار يكديگر يك نماي كلي را تشكيل داده اند. نصب نماي كرتين وال در كوتاه ترين زمان ممكن انجام مي شود و تنها كافي است تا بخش هاي مختلف آن توسط اتصالاتي به يكديگر متصل شوند. هيچگونه كثيف كاري در هنگام نصب نماي كرتين وال وجود نخواهد داشت

زيرا سازه نما همانطور كه گفته شد از آلومينيوم و شيشه تشكيل شده است كه اين متريال ها بر خلاف متريال هايي همچون سنگ نيازي به مصالح ساختماني مانند سيمان براي اتصال به سطح ساختمان ندارند. نماي كرتين وال به راحتي نيز تميز مي شود و آلودگي كه بر اثر عوامل مختلف بر روي شيشه ايجاد مي شود به راحتي از روي آن حذف ميشود. شركت آكام گستر كيش پروژه هاي زيادي را در زمينه ساخت و اجراي نماي كرتين وال در كارنامه خود ثبت نموده است و يكي از شركت هاي با سابقه و نام آشنا در اين زمينه محسوب مي شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

خودروسوار

خودروسوار استفاده ي بسياري از خودرو دارد و مدام با خودرو در ارتباط است. زماني كه اتفاقي مانند پنچري يا خرابي ماشين بيفتد، خودروسوار توانايي ادامه ي حركت را ندارد و بايد خودرو را به تعمير گاه يا منزل برساند. امداد خودرو به خودروسوار كمك مي كند تا بتواند اين جابجايي را انجام دهد. امداد خودرو به وسيله ي خودروبر كه براي خودروسوار ارسال مي كند مي تواند با امنيت بالا خودرو را انتقال دهد. در مورد هزينه ي خودروبر بايد بگوييم كه بر اساس مسافت تعيين مي شود. خودروسوار براي در خواست خودرو بر با امداد خودرو تماس مي گيرد و خودرو بر خودرو را به مكان مورد نظر جابجا كرده و خودرو را سالم تحويل خودروسوار مي دهد. امداد خودرو وحيد با امنيت بالا شما را همراهي مي كند. خودرو بر طبق نظر مالك، خودرو را جابجا مي كند و با ضمانت خودرو را ايمن تحويل مي دهد. زاويه ي كفي خودرو بر امكان تغيير دارد و بر طبق نياز خودروسوار و مدل خودرو قابليت تنظيم دارد و خودرو را در بهترين وضعيت قرار مي دهد كه هيچ گونه مشكلي براي آن پيش نيايد.

Image result for ‫خودروبر‬‎

در خودرو بر براي تنظيم كفي از جك هاي پنوماتيكي و هيدروليكي استفاده مي شود. سرعت خودروبر بسيار بالا تر از روش هاي ديگر حمل خودرو است و همچنين امنيت ويژه اي دارد و خودروسوار به راحتي خودرو را تحويل مي گيرد. امداد خودرو وحيد امنيت خودرو شما را تضمين مي كند.

Image result for ‫خودروبر‬‎

موارد استفاده از خودرو بر

  • در موقع تحويل گرفتن خودرو صفر
  • در زمان مسافرت رفتن
  • فك پلاك خودرو
  • در زمان خرابي يا بروز مشكل

امداد خودرو وحيد خودرو را طبق نظر شما جابجا مي كند و در انتقال خودرو مي كوشد تا در زمان كمي انتقال را انجام دهد و سلامت خودرو را تضمين مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

جابجايي خودروي تصادفي

ما روزمره استفاده هاي بسياري از ماشين داريم و گاهي اوقات دچار شرايطي مي شويم كه ادامه ي مسير برايمان امكان پذير نمي باشد و بايد خودرو را به جايي امن انتقال دهيم و مشكلمان را رفع كنيم. ما مي توانيم از روش هاي مختلف براي جابجايي خودرو تصادفي ، استفاده كنيم. امداد خودرو وحيد به وسيله ي كفي خودروبر مي تواند به ما كمك كند تا انتقال خودرو را انجام دهيم. براي در خواست جابجايي خودرو تصادفي مي توان تلفني در خواست داد و خودرو توسط كفي خودروبر به مكان مورد نظر انتقال پيدا كند و به اين صورت امنيت خودرو تضمين مي شود. زاويه ي كفي خودرو بر مي تواند باز و بسته شود و با توجه به نياز مالك خودرو و مدل خودرو تنظيم شود و خودرو را در بهترين وضعيت قرار بگيرد كه بدين ترتيب مشكلي براي خودرو پيش نمي آيد. هزينه ي جابجايي خودرو با كفي خودروبر طبق مسافت طي شده حساب مي شود و در حمل تا شهرستان بر طبق كيلومتر حساب مي شود.

Image result for ‫کفی خودرو بر‬‎

سرعت جابجايي خودرو با كفي خودروبر بالا تر از روش هاي ديگر حمل خودرو است و امنيت بالايي هم دارد و شما به راحتي خودرو را تحويل مي گيريد. امداد خودرو وحيد با امنيت بالا در زمان كوتاهي خودرو شما را جابجا مي كند. در جابجايي خودرو تصادفي براي تنظيم كفي خودروبر از جك هاي پنوماتيكي و هيدروليكي استفاده مي شود. در جابجايي خودرو با كفي خودروبر، خودرو سالم به مالك تحويل داده مي شود. امداد خودرو وحيد در تلاش است تا بهترين شرايط را براي جابجايي خودرو فراهم كند.

Image result for ‫کفی خودرو بر‬‎

موارد استفاده از جابجايي خودرو 

تحويل گرفتن خودرو صفر – مسافرت رفتن - فك پلاك خودرو - در زمان خرابي خودرو يا پنچري.

امداد خودرو وحيد شما را همراهي مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

حمل خودرو با وينچ

در طول روز ما استفاده ي زيادي از خودرو داريم. زماني كه اتفاقي مانند پنچري يا خراب شدن ماشين پيش بيايد، بايد خودرو را به جايي امن انتقال دهيم تا در اولين فرصت خرابي را رفع كنيم. حمل خودرو با وينچ به ما كمك مي كند تا بتوانيم اين جابجايي را انجام دهيم. امداد خودرو وحيد به وسيله ي حمل خودرو با وينچ كه براي ما ارسال مي كند، مي تواند با امنيت بالا خودرو ما را جابجا كند. شما براي در خواست حمل خودرو با وينچ  مي توانيد تلفني در خواست بدهيد و خودرو بر خودرو شما را به مكان مورد نظر منتقل مي كند و امنيت خودرو شما را تضمين مي كند. امداد خودرو وحيد با امنيت بالا خودرو شما را منتقل مي كند.

Image result for ‫خودروبر وینچ‬‎

در حمل خودرو با وينچ براي تنظيم كفي از جك هاي پنوماتيكي و هيدروليكي استفاده مي شود. سرعت خودرو بر بسيار بالا تر از روش هاي ديگر حمل خودرو است و همچنين امنيت ويژه اي دارد و شما به راحتي خودرو را تحويل مي گيريد. در حمل خودرو با وينچ طبق نظر مالك، خودرو جابجا مي شود و خودرو سالم به مالك تحويل داده مي شود. زاويه ي كفي وينچ خودرو بر قابل تغيير است و طبق نياز مالك خودرو و مدل خودرو قابليت تنظيم دارد و خودرو را در بهترين وضعيت قرار مي دهد كه هيچ گونه مشكلي براي آن پيش نيايد. هزينه ي حمل خودرو بر طبق مسافت طي شده محاسبه مي شود و در حمل تا شهرستان بر طبق كيلومتر حساب مي شود. امداد خودرو وحيد در زمان كم انتقال خودرو را انجام مي دهد.

 Image result for ‫خودروبر وینچ‬‎

مواقع حمل خودرو با وينچ

  • تحويل گرفتن خودرو صفر
  • رفتن مسافرت ها
  • فك پلاك خودرو
  • در زمان خرابي خودرو يا پنچري

امداد خودرو وحيد خودرو را با امنيت بالا جابجا مي كند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]