تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 269
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 8
همه : 1164436
 
نوشته شده توسط : طراح

يك نوع جديدي از وسايل حمل خودرو، خودرو بر يا خودرو سوار است كه نسبت به جرثقيل بسيار ايمن تر است. خودروبر در مواقع ضروري كه نياز به حمل خودرو را داريد و مي خواهيد خودرو را به محل ديگري منتقل كنيد يا اينكه در صورت خراب شدن مي خواهيد تا تعميرگاه خودرو را حمل كنيد، استفاده مي شود. شما با امداد خودرو وحيد تماس مي گيريد و خودرو بر خودرو شما را به محل مورد نظر حمل كرده و خودرو شما را سالم تحويل مي دهد. خودرو بر طبق نظر مالك خودرو جابجايي خودرو را انجام مي دهد و با ضمانت خودرو را ايمن تحويل مي دهد. تغيير زاويه ي كفي خودرو بر بر طبق نياز مالك خودرو قابليت تغيير دادن دارد و خودرو در وضعيت مناسبي قرار مي گيرد. در خودروبر براي تنظيم كفي از جك هاي پنوماتيكي و هيدروليكي استفاده مي شود. سرعت خودرو بر از روش هاي ديگر حمل خودرو بالا تر است و همچنين امنيت ويژه اي دارد، بنابراين خودرو شما در كم ترين زمان و سالم به محل جديد انتقال مي يابد. امداد خودرو وحيد در حمل خودرو شما ايمن بودن خودرو را تضمين مي كند.

موارد استفاده از خودروبر

  • در زمان تحويل خودرو صفر تا منزل
  • در هنگام مسافرت ها
  • فك پلاك خودرو
  • در زمان خرابي يا بروز مشكل در خودرو

 

امداد خودرو وحيد همراه شما و خودرو شماست تا به بهترين شكل خودرو را طبق نظر شما جابجا كند و سلامت خودرو را تضمين مي كند و در زمان كمي جابجايي را انجام مي دهد.

مزاياي استفاده از خودرو بر نسبت به روش هاي ديگر

  1. پايداري خودروبر ها از روش هاي ديگر بالا تر است
  2. كفي خودروبر طبق اندازه ي انواع ماشين ها تعبيه شده و اصطحكاك بالايي دارد
  3. خودرو بر حركت اضافه اي در موقع حركت ندارد


:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در شهرها بسياري از ساختمان ها مشاهده مي شوند كه  بر اساس قوانين و مقررات مصوب ساخته نشده اند و با مشكلات زيادي رو به و بوده و از نظر ايمني نيز در وضعيت مناسبي قرار ندارند و استفاده از اين ساختمان ها امكان بروز خطراتي را براي ساكنين ساختمان خواهد داشت. بنابراين براي رفع اين مشكل سازمان نظام مهندسي اقدام به اجرا كردن قوانين و مقرراتي نموده است كه ساختمان ها بدون رعايت اين قوانين و مقررات ساخته نشوند. ساخته شدن ساختمان هايي كه از قانون و مقررات در آن ها استفاده نمي شود مي تواند براي ساكنين بسيار خطر آفرين باشد بنابراين برگه مجري ذيصلاح يكي از راه حل هاي سازمان نظام مهندسي مي باشد كه با اجباري بودن برگه مجري ذيصلاح از ساخت و ساز انواع ساختمان توسط افراد غير حرفه اي جلوگيري به عمل مي آورد. اين كه شما بتوانيد كار ساخت و ساز يك ساختمان را انجام دهيد بايد قبل آن برگه مجري ذيصلاح را خريداري  و به تاييد برسانيد.

مي توان گفت زماني برگه اغاز عمليات صادر مي شود كه مجري ساختمان برگه مجري ذيصلاح را داشته باشد. كارگراني كه براي كار انتخاب مي شوند بايد داراي گواهينامه فني باشند و در غير اين صورت مي توان بر اساس برگه مجري ذيصلاح مراتب را به نظام مهندسي اعلام نمود. همچنين در صورتي كه از تبعه هاي خارجي براي ساخت ساختمان استفاده مي شود بايد داراي مجوز كار باشند و در غير اين صورت مراتب به سازمان نظام مهندسي اعلام مي شود.

از آن جا كه براي تهيه برگه مجري ذيصلاح بايد آن را خريداري نماييد و اطلاعاتي در اين زمينه نداريد مي توانيد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان تماس بگيريد و از اين طريق براي خريد برگه مجري ذيصلاح اقدام نماييد و همچنين مي توانيد از كارشناسان ما راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از برگه هايي كه براي دريافت مجوز ساخت و ساز به آن احتياج خواهيد داشت برگه محاسبات مي باشد كه در آن مهندسين ناظر و ساخت و ساز متعهد خوهند شد تا ساخت ساختمان را با هر نوعي از كاربري بر اساس قوانين و مقررات انجام دهند و در هر قسمت كه از قوانين و مقررات عدول نمايند بايد پاسخگو باشند.

برگه محاسبات كه نام ديگر آن برگه تعهد سازه مي باشد بايد پس از خريداري توسط مهندسين ساختمان تكميل و به دفتر خدمات شهرداري ارائه شود. چنان چه قصد تهيه برگه محاسبات را داريد بايد آن را خريداري نماييد. قيمت برگه محاسبات ثابت نبوده و بر حسب متراژ و محل قرار گيري ساختمان و برخي ديگر از شرايط  متفاوت بوده و در هر سال در صورت تغيير تعرفه ميزان ان اعلام خواهد شد. يكي از نكاتي كه در برگه محاسبات مي آيد اين است كه مهندس ناظر وظيفه دارد بر اساس قوانين و مقررات ساختمان سازي عمل كند و چنان چه  بر اساس مقررات انجام نشد بايد مهندس معمار يا مهندس ناظر پاسخگو باشد. همچنين نظارت مهندس ناظر  بر اساس قوانين و مقررات بر روند ساخت از مواردي است كه در  برگه محاسبات ذكر مي شود و بايد به آن توجه شود

رعايت اصول فني در ساختمان سازي از ديگر مواردي است كه در برگه محاسبات در نظر گرفته مي شود. مراحل مختلف پيشرفت ساختمان بايد  به دفتر خدمات الكترونيك شهرداري توسط مهندس ناظر ارائه شود و اين يكي ديگر از تعهداتي است كه در برگه محاسبات مهندس بايد به آن عمل نمايد.

چنان چه اطلاعات دقيقي درباره خريد برگه محاسبات نداريد مي توانيد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان تماس بگيريد تا آن ها ضمن ارائه مشاوره درباره خريد برگه محاسبات درباره نحوه قيمت گذاري برگه محاسبات نيز به شما راهنمايي هايي را ارائه نمايند:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بهترين راه براي پياده سازي نقشه سازه اين است كه تمامي تيم مهندسي معماري و محاسبه و مهندس تاسيسات بر سر يك نقشه سازه با هم توافق نمايند. هر چند به طور حتم اختلاف نظراتي در زمينه نقشه سازه وجود خواهد داشت اما بايد در نهايت با هم توافق نمايند و بهترين راه حل را انتخاب نمايند.

يكي از بهترين راه ها براي طراحي نقشه سازه اين است كه با نرم افزارهاي به روز نقشه سازه پياده سازي شود. يكي از مسائلي كه بايد در طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود نظر كارفرا مي باشد كه حتي الامكان بايد در نظر گرفته شود. دقت و كيفيت كار و ميزان هزينه اي مناسب براي نقشه سازه و سرعت مناسب عملكرد از نكاتي است كه بايد در طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود و از نيازهاي كارفرما مي باشد.

در نقشه سازه بايد پلان ها با جزئيات كامل براي تيرها و شكل قرار گيري آن ها و تيپ بندي تيرها و اندازه گيري هاي لازم براي طراحي نقشه سازه در نظر گرفته شود. همچنين در طراحي نقشه سازه بايد مقاطع طولي تيرها در نظر گرفته شود كه اين ها شامل ميلگردهاي اصلي و تقويتي و ابعاد و بسياري ديگر از نكات مي باشد. در همه طبقات بايد ميل گردها تيپ بندي شوند. طراحي نقشه سازه بايد براي هر طبقه انجام شود. در طراحي نقشه سازه بايد ليستوفرهاي طولي و خاموت ها  فاصله آزاد ميلگردها و همه نكاتي كه در ساختمان سازي مورد استفاده قرار مي گيرد پياده سازي شود. هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان با داشتن متخصصيني خبره در اين زمينه مي تواند طراحي نقشه سازه را با بهترين و بروز ترين متدهاي روز به انجام برساند. براي ساختمان بتني و فلزي بايد موارد خاصي را رعايت نمود و بايد بر اساس نوع ساختمان بهترين و ايمن ترين طراحي نقشه سازه انجام شود.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي طراحي سازه يك ساختمان بايد سه قسمت عمراني و معماري و تاسيسات را در نظر بگيريد. سازه ساختمان مي تواند فولادي و يا چوب و يا بتني و يا بنايي باشد. يكي از مواردي كه بايد در طراحي سازه در نظر بگيريد اين است كه طراحي سازه را مي خواهيد در چه محيطي و با چه نوع آب و هوايي انجام دهيد. بتن خود در انواع مختلفي مي باشد و براي طراحي سازه بايد نوع آب و هوا را براي استفاده از نوع بتن در نظر گرفت. فولاد نيز بر اساس نوع سازه و طراحي سازه در انوع مختلفي ساخته مي شود. براي مثال براي طراحي سازه ساختمان فولادي از فولاد نرم بايد استفاده شود. استفاده از اين نوع فولاد در طراحي سازه باعث مي شود تا اگر به ساختمان ضربه اي وارد شود ساختمان سازه از خود استحكام بيشتري نشان دهد.

طراحي سازه به شكل ها ي مختلفي انجام مي شود. يكي از انواع طراحي سازه قاب خمشي مي باشد. در اين نوع از طراحي سازه شما براي قرار دادن درب و پنجره  ها دست بازي داشته و مي توانيد در و پنجره را در هر كجا كه خواستيد قرار دهيد. استفاده از نور مناسب در اين نوع طراحي سازه از مزاياي اين نوع طراحي سازه مي باشد. از معايب اين نوع از طراحي سازه مي توان به بزرگ بودن سطح مقطع تير و ستون اشاره نمود.

طراحي سازه در انواع مختلفي انجام مي شود و بسيار كار تخصصي مي باشد. شما براي طراحي سازه مي توانيد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان تماس گرفته و راهنمايي هاي لازم را دريافت كرده و طراحي سازه خود را به اين شركت بسپاريد. ا با توجه اقليم و نوع ساختمان و با داشتن متخصصاني برتر در اين زمينه كار طراحي سازه را به بهترين شكل براي شما انجام خواهيم داد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

براي ساخت يك ساختمان احتياج به رعايت و دريافت برگه هاي قانوني مي باشد كه در صورت عدم تهيه و يا عدم دريافت تاييديه قادر نيستيد اقدام به ساختمان سازي كنيد.

يك برگه معماري از بخش هايي تشكيل شده است. اگر مي خواهيد اقدام به ساخت يك ساختمان كنيد چه تجاري و چه مسكوني و هر نوعي از ساختمان با كاربري هاي متفاوت بايد براي دريافت مجوز به شهرداري منطقه خود مراجعه نماييد. مهندسين معمار پس از آن كه پلان هاي ساختمان را طراحي نمودد وظيفه دارند تا برگه م عماري را خريداري كرده و اطلاعات مورد نياز را پر كنند و به دفتر خدمات شهرداري براي دريافت مجوز ارائه نمايند. از مواردي كه در برگه سبز معماري آمده است اين است كه مهندس معمار متعهد مي شود تا نقشه ها را بر اساس قانون و مقررات طراحي كرده و چنان چه موردي با قانون و مقررات شرداري مغايرت داشته باشد بايد مهندس معمار پاسخگو باشد.

برگه تعهد معماري و برگه محاسبات از قسمت هاي مهم برگه معماري مي باشد. برگه معماري را براي دريافت مجوز از شهرداري احتياج داريد. بنابراين شركتي كه مي خواهد كار ساختمان سازي زا انجام دهد قبلاً بايد با ارائه برگه معماري مجوز ساخت و ساز را دريافت نمايد. برگه معماري براي تشكيل پرونده از مداركي است كه اگر به تاييد نرسد نمي توانيد مجوز ساخت و ساز را دريافت نماييد.

شما براي پر كردن برگه معماري نياز به خريد برگه معماري داريد. قيمت برگه معماري با توجه به موقغست ساختمان و متراژ ساختمان متغير مي باشد و در هر سال تعرفه هاي جديد براي خريد برگه معماري صادر مي شود. چنانچه شما در زمينه خريد و يا خريد برگه معماري با مشكلي مواجه شديد مي توايد با هلدينگ ساختماني بنيادين سازه پويان  تماس گرفته و براي خريد برگه معماري راهنمايي و مشاوره لازم را دريافت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در زمان تاسيس خانه كودك بايد به خريد لوازم خانه كودك و اسباب بازي هاي مورد نياز كودكان توجه داشته باشيم. وسايل خانه كودك بر حسب اندازه ي خانه كودك و ميزان سرمايه و تعداد ورودي كودكان خريداري مي شود. قبل از خريد ليستي از خريد وسايل خانه كودك در اختيار داشته باشيد تا چيزي از قلم نيفتد و هم چنين حساب شده خريدتان را انجام دهيد. براي شروع وسايل خانه كودك بايد كف و ديوار ها پوشانده شوند، كودكان بايد در محيطي باشند كه خطري آن ها را تهديد نكند پس از كف پوش و ديوار پوش مناسب استفاده مي كنيم. در قدم بعدي بخشي از فضا را محيط آموزشي قرار داده و ميز و صندلي مناسب كودكان براي آن جا خريداري مي كنيم. فروشگاه تجهيزات بازي انواع وسايل خانه كودك با كيفيت عالي را ارائه مي دهد.

در قسمت بازي كودكان به وسايل خانه كودك از جمله تاب و سرسره و وسايل ديگر بازي و لوازم آموزشي نياز است. در ترتيب چيدن وسايل خانه كودك دقت كنيد چون بايد با فاصله ي مناسب و امكان استفاده ي راحت از آن ها چيده شوند. فضاي خانه كودك نبايد خيلي كوچك باشد و با توجه به مساحت خانه كودك ورودي كودك و همينطور وسايل خانه كودك را تعيين كنيم. كودكان بايد به راحتي امكان تردد داشته باشند. از خريد لوازم بدون كاربرد و اضافي خود داري كنيد و هزينه ي اضافي انجام ندهيد، به جاي آن وسايل خانه كودك بايد براي كودكان خوشايند باشد.

براي خريد وسايل خانه كودك مي توانيد به صورت حضوري به فروشگاه ها سري بزنيد و يا از طريق فروشگاه هاي اينترنتي خريد خود را انجام دهيد كه ديگر نياز به حمل آن را نداريد و براي شما به راحتي ارسال مي شود. وسايل خانه كودك بايد از كيفيت عالي برخوردار باشد چون ممكن است در صورت كيفيت پايين كودكان آسيب ببينند و صدمات جبران ناپذيري داشته باشد. پس بهترين كيفيت را هنگام خريد انتخاب كنيد. فروشگاه تجهيزات بازي با بهترين قيمت در خدمت شماست.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

زمان تاسيس مهد كودك بايد تجهيزات خانه بازي مناسبي خريداري شود. تجهيزات خانه بازي بر اساس اندازه ي خانه بازي و ميزان سرمايه و تعداد ورودي كودكان خريداري مي شود. قبل از خريد تجهيزات خانه بازي بايد بدانيد چه چيز هايي نياز است پس بهتر است يك ليستي از خريد تجهيزات خانه بازيتهيه كنيد تا بتوانيد بهترين خريد را داشته باشيد و چيزي كم و زياد نشود. در ابتداي خريد تجهيزات خانه بازي بايد كف و ديوار ها را بپوشانيد زيرا محل بازي كودكان بايد امن باشد تا مشكلي براي آن ها پيش نيايد. بعد از پوشش كف و ديوار ها، بخشي از فضا را مخصوص آموزش قرار دهيد و با توجه به آن ميز و صندلي مناسب كودكان تهيه كنيد. بخش بزرگتر از فضا كه اتاق بازي را تشكيل مي دهد نياز به تجهيزات خانه بازي مثل تاب و سرسره و تجهيزات ديگر بازي و لوازم آموزشي دارد. كيفيت تجهيزات بازي فروشگاه تجهيزات بازي سلامت كودكان را تضمين مي كند.

براي خريد تجهيزات خانه بازي مي توانيد هم به صورت حضوري از فروشگاه ها خريد كنيد و هم از طريق فروشگاه هاي اينترنتي خريد خود را انجام دهيد كه با پست براي شما ارسال مي شود. كيفيتتجهيزات خانه بازي بسيار قابل توجه است چون ممكن است در صورت كيفيت پايين كودكان آسيب ببينند و براي كودكان و شما مشكلات زيادي را ايجاد كند. از خريد لوازم بدون كاربرد و اضافي جلوگيري كنيد و اين هزينه را صرف تجهيزات خانه بازي مناسب و سرگرم كننده و قابل توجه براي كودكان كنيد. چيدن تجهيزات خانه بازي مورد اهميت است چون بايد به فاصله هاي مناسب و امكان استفاده ي راحت از آن ها توجه كنيد.

فضاي خانه بازي كودك بايد بزرگ و مناسب بازي باشد و با توجه به اندازه ي خانه بازي تجهيزات خانه بازي تهيه شود. كودكان بايد به راحتي امكان بازي كردن را داشته باشند. فروشگاه تجيزات بازي بهترين تجهيزات خانه بازي را ارائه مي دهد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

با گسترش آلودگي هوا و آلودگي هاي معلق در هوا انسان ها، حيوانات و اكوسيستم ها دچار اختلال شده و به سوي و نابودي مي روند و يكي ديگر از موارد تخريب نماي ساخمان به دليل آلودگي هوا مي باشد. آلاينده هاي هوا در طول زمان به سطح نماي ساختمان ها مي چسبند و لايه اي از كثيف و سياه كه چسبنده هستند به نماي ساختمان اضافه مي شود. مي بينيد كه نماي ساختمان كاملا زيبايي خود را از دست داده است و زيبايي آن را  كاهش داده است گرد و غبار، آلودگي، آلاينده ها، سرما و ... با گذشت زمان، نماي سنگي ساختمان ها فرسوده مي كند. با اين شرايط نياز مبرم به خدمات نماشويي ساختمان خواهيد داشت.

اولين چيزي كه بايد بدانيد اين است كه نماي ساختمان را مي توانيد در دو حالت مورد نماشويي قرار دهيد: 1. نماشويي به شكل دستي 2. نماشويي به وسيله واترجت، كه نماشويي به اين روش براي ساختمان هاي مختلف متفاوت مي باشد. براي مثال، نماشويي نماي كامپوزيت با نماي سيماني ساختمان متفاوت است، براي نماشويي نماي سنگ و آجري و سنگ هاي تيشه از واتر جت استفاده مي شود.

پس از تصميم يك سازنده ساختمان براي نماشويي، وظيفه شركت نماشويي سپهر سپيد است كه بهترين راه حل براي پاكيزگي ظاهر ساختمان را انتخاب كند. بديهي است كه نوع مواد ساختاري ساختمان تأثير زيادي بر انتخاب روش نماشويي دارد، زيرا، به عنوان مثال، روش مطلوب نماشوييشيشه اي از ساختار نماي سنگي ساختمان متفاوت است يا با توجه به ميزان آلودگي و سن آن يا حساسيت و بودجه كارفرما در انتخاب روش كار تاثير مي گذارد. علاوه بر اين عوامل، تعداد طبقه ها، عرض پياده رو و عرض خيابان محل نماشويي، زمان در دسترس و DedLine بر روي روش نماشويي اثر بگذارد.

به عنوان مثال، در يك ساختمان دو طبقه كه در كنار چندين پروژه ساختماني اجرا مي شود، نصب و راه اندازي داربست و ترافيك به دليل تعداد زيادي از كارگران در مناطق مختلف امن تر و ايمن تر است.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

گوشت بوقلمون از محبوب ترين و پر خاصيت ترين مواد پروتئيني در سبد خانوار محسوب ميشود و به همين دليل بسياري از شركت هايي كه در زمينه پروش طيور فعاليت مي كنند به پرورش بوقلمون روي آورده اند. براي راه اندازي مزرعه پروش بوقلمون ابتدا بايد جوجه بوقلمون را تهيه نمود. با خريد جوجه بوقلمون امكان راه اندازي مزرعه پرورش بوقلمون وجود خواهد داشت و در مراحل بعدي نيز تغذيه و همچنين نگهداري جوجه ها در دستور كار قرار مي گيرد.

راهنماي خريد جوجه بوقلمون

براي خريد جوجه بوقلمون ابتدا بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه بوقلمون از نژاد گوشتي ميباشد يا خير. بوقلمون هايي كه از نژاد گوشتي هستند مي توانند رشد بيشتري داشته باشند و در نتيجه مي توانيد حجم بيشتري از گوشت بوقلمون را به بازار عرضه كنيد. براي خريد جوجه بوقلمون بايد به سلامت جوجه ها دقت داشته باشيد. هر چه ميزان مرگ و مير در ميان جوجه ها بيشتر شود در نتيجه ضرر و زيان بيشتري متوجه شما خواهد شد. تشخيص اينكه جوجه شتر مرغ ها از سلامت كامل برخوردار هستند يا نه معمولا مشكل ميباشد و تنها برخي افراد باتجريه قادر به تشخيص هستند. خريد جوجه بوقلمون سالم تنها از طريق فروشندگان معتبر امكان پذير است.

يكي از فروشندگان معتبر كه براي خريد جوجه بوقلمون مي توان انتخاب نمود شركت آريا منتخب پارسيان ميباشد. شركت آريا منتخب پارسيان از شركت هاي با سابقه و قديمي در زمينه عرضه و پخش جوجه بوقلمون در سراسر كشور مي باشد و بهترين نژادهاي جوجه بوقلمون را مي توانيد از اين شركت تهيه نمايد. خريد جوجه بوقلمون از شركت آريا منتخب پارسيان يك خريد كاملا مقرون بصرفه خواهد بود زيرا اين شركت نازلترين قيمت جوجه بوقلمون را در نظر گرفته است و اين قيمت پايين ميزان سود پروش دهندگان را بيشتر خواهد كرد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]