تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 2091
ديروز : 3718
افراد آنلاين : 7
همه : 1133686
 
نوشته شده توسط : طراح

درب اتوماتيك شيشه اي از سري درب هاي ساخت كشور آلمان است كه امكان تردد نا محدود را براي ساختمان فراهم كرده است. درب اتوماتيك شيشه اي بسيار بي صدا است و به راحتي و نرمي نيز باز و بسته ميشود. صداي بسيار كمي كه درب اتوماتيك شيشه اي ايجاد ميكند باعث شده تا هيچ كس متوجه باز و يا بسته شدن آن نشود. يكي از موارد بسيار مهمي كه خريدار پيش از خريد درب هاي شيشه اي در نظر ميگيرد مصرف برق آن ميباشد. مصرف برق درب اتوماتيك شيشه اي بسيار پايين است و به همين دليل در هزينه هاي جاري ساختمان صرفه جويي زيادي به عمل مي آورد.

ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي

از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي پشتيبابي بسيار خوب آن در ايران است. اين برند از درب شيشه اي در كشور ما نمايندگي هايي دارد كه در صورت بروز مشكل براي درب ميتوان تعميرات آنرا به نمايندگي واگذار كرد. در صورتي كه قطعه اي از اين درب خراب شود به راحتي ميتوانيد آنرا از نمايندگي ها تهيه كنيد و يا حتي تعويض قطعه را به نمايندگي واگذار كنيد.

درب اتوماتيك شيشه اي به استوبلايزر مجهز شده است كه اين ويژگي را ايجاد ميكند تا نوسانات برق هيچگونه آسيبي به بخش هاي برقي درب وارد نكند. از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي بايد به غلطك هاي درجه يك آن اشاره كرد كه از جنس فايبرگلاس هستند و ميتوانند دوام بالايي داشته باشند. بيشتر قطعات درب اتوماتيك شيشه اي به دليل پشتيباني بسيار خوب از اين درب در كشور ما به راحتي يافت ميشود و در صورتي كه قطعه اي از اين درب خراب شود به راحتي ميتوانيد آنرا از نمايندگي ها تهيه كنيد و يا حتي تعويض قطعه را به نمايندگي واگذار كنيد. سنسورهاي هوشمند از ويژگي هاي درب اتوماتيك شيشه اي است كه ميتواند در فاصله زماني بسيار كوتاهي بعد از مشاهده فرد نسبت به باز يا بستن درب عمل كند. شركت مهندسي دلتادر مي تواند در زمينه خريد انواع درب اتوماتيك شيشه اي شما را راهنمايي نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

اتوماتيك درب همانطور كه از نامش پيداست بر خلاف درب هاي قديمي كه بصورت دستي باز و بسته مي شدند به صورت اتوماتيك باز و يا بسته ميشود. اين باز و بسته شدن هاي خودكار مزيت هايي را ايجاد كند اما بخش هاي مختلف اتوماتيك درب به دليل  فعاليت مداوم و مكرر در طول روز از ميزان فرسايش زيادي برخوردار هستند و بايد  به صورت دوره اي سرويش شوند. سرويس اتوماتيك درب اين مزيت را ايجاد ميكند تا عملكرد درب تا حد زيادي بهبود يابد و روانتر و سريعتر باز و بسته شود.

نكات سرويس اتوماتيك درب

براي سرويس اتوماتيك درب اگر ميخواهيد تا درب بعد از سرويس تا مدت زمان زيادي با مشكل مواجه نشود بايد مراكز معتبر را براي سرويس انتخاب كنيد. مراكزي كه اعتبار بالايي دارند ميتوانند قطعاتي را براي سرويس درب به كار ببرند كه اصلي هستند و از كيفيت بالايي برخوردار ميباشند و ميتوانند شما را تا مدت ها از خريد درب بي نياز كنند. اما تعميركار نيز در سرويس اتوماتيك درب دخيل است و تعميركاراني كه از تجربه و تخصص بالايي برخوردار ميباشند ميتوانند سرويس درب را بسيار اصولي تر انجام دهند زيرا به محض مشاهده درب به مشكل آن پي برده و تعمير آنرا انجام ميدهند. سرويس اتوماتيك درب نياز به ابزارآلات مخصوص دارد. براي اينكه تعميركار بتواند سرويس اتوماتيك درب را انجام دهد بايد از ابزارآلات كمك بگيرد كه اين ابزارآلات هر چه مجهزتر باشند در نتيجه ميتواند تعمير را در مدت زمان كوتاه تر و همچنين اصولي تر انجام دهد. براي اطمينان از روش كار خود مي توانيد با شركت مهندسي دلتادر تماس بگيريد

هزينه سرويس اتوماتيك درب

هزينه سرويس اتوماتيك درب نسبت به برند و نوع درب متفاوت است. هزينه سرويس اتوماتيك درب را شدت خرابي نيز مشخص ميكند و هر چه درب به تعمير اساسي تري نياز داشته باشد به مراتب بايد مبلغ بالاتري را براي تعمير آن كنار بگذاريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

درب اتوماتيك بدون آنكه نياز به نيروي دست باشد باز و بسته ميشود و به همين دليلفشار به نسبت زيادي را تحمل ميكند كه اين فشار زياد منجر به خراب شدن و آسيب رسيدن به آن ميشود. درست است كه درب اتوماتيك باز و بسته كردن درب را تسهيل ميكند اما اين موضوع بي هزينه نخواهد بود و بايد منتظر خراب شدن درب نيز باشيد. تعمير درب اتوماتيك حرفه اي كاملا تخصصي است و فردي كه قرار است تا درب را تعمير كند بايد تجربه و تخصص كافي در اين زمينه داشته باشد.

تعمير درب اتوماتيك بايد با ابزار آلات مخصوصي انجام شود كه اين ابزار آلات تنها در اختيار شركت و افرادي است كه بعنوان تعميركار اين نوع درب فعاليت ميكنند ميباشد. از باز كردن قطعات تا تعمير و سپس بستن دوباره اجزاي مختلف درب نياز به ابزارهاي بخصوصي دارد و با هر نوع ابزاري نميتوان اين كار را انجام داد.

تعمير درب اتوماتيك بايد با قطعات با كيفيت انجام شود. تعمير درب اتوماتيك با قطعات يدكي با كيفيت اين ويژگي را به وجود مي آورد تا درب دير تر خراب شود و همچنين قطعات با كيفيت و اورجينال عملكرد بسيار بهتري را نسبت به قطعات بي كيفيت از خود نشان ميدهند.

شركت و يا فردي كه تعمير درب اتوماتيك را بر عهده ميگيرد بايد تعمير را بصورت تضمين شده انجام دهد. تعمير درب اتوماتيك اگر اصولي باشد تا مدت ها درب خراب نخواهد شد و در هزينه هاي نگهداري درب نيز تا حد زيادي صرفه جويي به عمل خواهد آمد.

هزيه تعمير درب اتوماتيك

هزينه تعمير درب اتوماتيك بستگي به ميزان خرابي درب دارد و هر چه آسيب ديدگي بيشتر باشد هزينه هاي تعمير و سرويس بالاتر مي رود. هزينه تعمير درب اتوماتيك را تعويض قطعه افزايش خواهد داد. در برخي از تعميرات ممكن است نياز باشد تا قطعه اي از درب تعويض شود كه اين تعويض قطعه هزينه را كه با احتساب دستمزد ميباشد بالاتر خواهد برد براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شركت مهندسي دلتادر تماس بگيريد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

در بخش توليدي لباس بچه توجه به جنس لباس ها از اهميت بالايي برخوردار است. لباس كودكان بايد جنس لطيف و بدون حساسيت همراه با مدل هاي متنوع داشته باشد. در توليدي لباس بچه بايد پارچه هاي مرغوب انتخاب كرده و با توجه به تقاضاي مشتري نسبت به مدل دوخت اقدام كرد. سادگي و راحتي در پوشش يك اصل مهم در لباس هاي كودكان مي باشد، كودك بايد لباس را به سادگي بپوشد و در آن احساس ناراحتي نكند.

بخش طراحي توليدي لباس بچه

براي خريد لباس بچه از توليدي لباس بچه چند مورد لزون دارد كه در ادامه اشاره مي كنيم  در توليدي لباس بچه براي توليد يك مدل از لباس بايد توجه داشته باشيم كه آن مدل مد باشد چون در غير اينصورت فروش زيادي نخواهيم داشت. بعد از انتخاب مدل لباس و طراحي آن با توجه به شرايط بازاري و شرايط مالي نسبت به تعداد لباس براي دوخت اقدام كنيم. لباس با توجه به مدلش بايد از پارچه ي مناسب و دوخت خوب برخوردار باشد.

 

كاركنان توليدي لباس بچه

براي توليدي لباس بچه به چند طراح كه كار طراحي و انتخاب مدل را انجام دهند، مسئول خريد كه پارچه و لوازم خياطي را تهيه كند، برش كار كه پارچه را از روي الگو برش دهد، چند كمك خياط و چند خياط ماهر براي دوخت و دوز پارچه، اتو كار براي مرتب نمودن لباس ها، بسته بند براي بسته بندي و آماده كردن لباس ها براي فروش و در انتها به بازارياب و مسئول پخش براي عرضه ي محصول به بازار نياز است. از جمله توليدي هاي لباس بچه كه بسيار شناخته شده است فروشگاه توليد و پخش پوشاك ايران نوين مي باشد .

 

 

سرمايه ي لازم براي توليدي لباس بچه

 براي توليدي لباس بچه سرمايه براي بخش هايي مانند محل احداث توليدي، خريد چرخ و لوازم مربوطه و حقوق پرسنل توليدي لباس بچه لازم است. حقوق كاركنان توليدي يكي نيست و با توجه به حرفه و فعاليت آن ها متفاوت مي باشد. براي شروع كار با 25 تا 30 كارمند مي توانيد كار خود را آغاز كني:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

شركت بازسازي ساختمان جايي است كه شما مي رويد تا مشكلات ساختمان خود را رفع نماييد. .شركت بازسازي ساختمان ها صفر تا 100 كار بازسازي ساختمان را انجام مي هند. اگر قصد داريد يك خانه را بازسازي كنيد يا خانه خود را بازسازي كنيد، به دنبال يك شركت بازسازي ساختمان بهبود خانه براي تعمير آپارتمان هستيد. بازسازي خانه قديمي و تغيير دكوراسيون داخلي خدماتي كه شركت بازسازي ساختمان انجام مي دهد.

هدف كار شركت بازسازي ساختمان چيست؟

نوسازي (تعمير ساختمان) تعمير، ترميم و تغيير ساختار با هدف بازسازي و از بين بردن بافت فرسوده و يا تغيير دكوراسيون است كه شركت بازسازي ساختمان آن را انجام مي دهد. هرگاه مشكلي در ساختمان ايجاد شود يا اگر ظاهر آپارتمان فرسوده و حتي قديمي باشد، ما به فكر به بازسازي ساختمان خواهيم افتاد كه توسط شركت بازسازي ساختمان انجام مي شود. گاهي اوقات نوسازي با هدف تغيير دكوراسيون انجام مي شود، كه تأثير زيادي بر روحيه ساكنين دارد. بازسازي و تعمير ساختمان از  كارهايي است كه  در شركت بازسازي ساختمان برنامه ريزي شده و با قيمت مناسبي ارائه مي شود مي باشد.

ساخت و ساز و بازسازي ساختمان توسط شركت بازسازي ساختمان

مرحله بعدي بازسازي ساختمان، ساخت و ساز و نوسازي ساختار است. شما مي توانيد با توجه به بودجه اي كه داريد، نگهداري ساختمان را انجام دهيد. نياز مشتري و بودجه عمليات ساخت و ساز توسط شركت بازسازي ساختمان تعيين مي شود.

در برخي موارد اولويت اصلي بازسازي آشپزخانه است. در اين مورد، دكوراسيون داخلي بسيار تغيير خواهد كرد. تخريب ديوار و ساخت آشپزخانه باز، نصب يك ميز آشپزخانه جزيره و جايگزيني كابينت آشپزخانه، كارهايي است كه شركت بازسازي ساختمان با توجه به نياز شما براي تعمير و دكوراسيون آشپزخانه انجام مي دهد. شركت بازسازي ساختمان هيردانا از شركت هاي معتبر براي انجام بازسازي ساختمان در همه زمينه ها مي باشد:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از پركاربردترين و پر طرفدارترين انواع قرنيز را بايد قرنيز ام دي اف ناميد. قرنيز ام دي اف از روكش پي وي سي برخوردار است كه اين روكش مي تواند از نفوذ آب به قرنيز جلوگيري كند. قرنيز ام دي اف به لطف اين روكش ام دي اف از خش پذيري بسيار نا چيزي برخوردار است. قرنيز ام دي اف در ابعاد مختلفي توليد مي شود كه از جمله ابعاد به كار رفته در ساخت قرنيز بايد به 7، 9، 11 و 15 سانتي متري اشاره نمود.

راهنماي انتخاب قرنيز ام دي اف بر حسب متراژ

براي اينكه سايز مناسب قرنيز ام دي اف را براي ساختمان انتخاب كنيد بايد متراژ ساختمان خود را ملاك قرار دهيد. قرنيز ام دي اف 7 سانتي متري براي ساختمان هايي مناسب است كه ارتفاع ديوار آنها 260 سانتي متر و متراژ ساختمان نيز بين 50 تا 100 متر باشد. اگر ارتفاع ديوار ساختمان بيشتر از 260 سانتي متر و متراژ ساختمان نيز 100 متر باشد بايد از قرنيز ام دي اف 9 سانتي متري استفاده شود. از قرنيز هاي ام دي اف 11 سانتي متري نيز در ساختمان هايي استفاده ميشود كه متراژ آنها بالاي 200 متر مي باشد.

قرنيز ام دي اف نصب سريع و آساني دارد كه اين به لطف وزن كم و همچنين جنس ام دي اف به كار رفته در آن ميباشد. قرنيز ام دي اف به راحتي بر روي ديوار نصب ميشود زيرا ديگر نيازي به استفاده از مصالح ساختماني براي نصب آن وجود ندارد و مي توان آنرا توسط چسب و يا ميخ بر روي ديوار ثابت نمود. قرنيز ام دي اف قيمت بسيار مناسبي نيز دارد و همين موضوع علاقه مردم را به استفاده از اين نوع قرنيز دو چندان كرده است. براي خريد قرنيز ام دف اف مشكلي با حمل نخواهيد داشت زيرا حمل قرنيز به لطف وزن كمي كه دارد به راحتي تا محل نصب انجام ميشود.  فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس از جمله مراكزي مي باشد كه مي توان خريد قرنيز را از آن انجام داد .:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

قرنيز نوعي پوشش براي ديوار ميباشد كه البته براي حاشيه پايين ديوار مورد استفاده قرار ميگيرد. قرنيز ميتواند زيبايي زيادي را براي ديوار بوجود آورد اما تنها زيبايي از ويژگي هاي قرنيز نيست و ميتواند از آسيب ديدگي ديوار كه ممكن است بر اثر برخورد اجسام مختلف رخ دهد نيز جلوگيري به عمل آورد.

انواع قرنيز

قرنيز در انواع مختلفي توليد ميشود و در واقع اين پروفيل به كار رفته در ساخت قرنيز ميباشد كه باعث ايجاد تمايز ميان قرنيز ميشود. از انواع قرنيز توليد شده تا كنون ميتوان به قرنيز پلاستيكي، قرنيز ام دي اف، قرنيز چوبي و قرنيز سراميكي و سنگي اشاره نمود. قرنيز پلاستيكي از انواع قرنيزهايي است كه ارزن، قابل شستشو، نصب آسان و همچنين تعويض راحتي دارند. قرنيز ام دي اف از انواع قرنيزهاي ضد خش محسوب ميشود كه اين ضد خش بودن به دليل استفاده از موادي همچون پلي استر و كامپوزيت در ساخت آن ميباشد.

قرنيز چوبي از ديگر مدل هاي قرنيز با زيبايي منحصر بفرد ميباشد و در ساخت آن نيز از تكه هاي چوب استفاده شده است. قرنيز چوبي از طرح ها و تراش خوردگي هاي مختلفي بر روي خود برخوردار است كه در زيبايي آن تاثير بسيار زيادي دارد. قرنيز سراميكي و سنگي نيز از انواع قرنيز است كه در ساخت آن تكه هاي سنگ و يا سراميك برش داده ميشوند تا به شكل قرنيز در آيند و در ساخت آنها ممكن است از برش خوردگي هايي به منظور ايجاد طرح بر روي سطح آنها به كار برده شود. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس از فروشگاه هاي فعال در اين زمينه ميباشد كه ميتوانيد با مراجعه و يا تماس با اين فروشگاه قرنيز مورد نظر خود را تيه نماييد. انواع قرنيز در طرح و رنگ هاي متنوع در اين فروشگاه وجود دارد كه ميتوانيد با قيمت مناسب سفارش دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

تغيير دكوراسيون يكي از چيزهاي ساده است كه هميشه شما را خوشحال مي كند، اما اگر از نظر علمي، با دقت و دقيق انجام شود، مي تواند فضاي خانه يا محل كار شما را از نظر منطقي و علمي به فضاهاي مناسبي تقسيم كند. مدت ها پيش ما مي خواستيم خانه ما را به درستي تزئين كنيم اما اين چنين به سادگي اتفاق نمي افتد و براي رسيدن به چنين تقاضايي نياز به كمك از مشاوراني است كه كار درستي را انجام مي دهند اما چه چيزي يك شركت طراحي و دكوراسيون داخلي خوب انجام مي دهد؟ خدمات شركت طراحي دكوراسيون داخلي را ارائه مي دهد و چگونه بايد آنها پيدا كرد؟ اگر چنين مسائلي را در ذهن داريد، اين مقاله  را از دست ندهيد.

شركت طراحي دكوراسيون داخلي چه  مي كند

شركت طراحي دكوراسيون داخلي هيردانا بر روي دكوراسيون خانه  و يا محل كار شما كار مي كنند. اين تغييرات مي تواند به طور كلي، مانند طراحي و اجراي دكوراسيون در يك خانه تازه ساز و يا منحصر به فرد به يك بخش خاص، به عنوان مثال، تغيير كابينت و يا رنگ پس زمينه باشد كه توسطشركت طراحي دكوراسيون داخلي انجام مي شود. اگر چه اين انتخاب ها در نگاه اول ساده به نظر مي رسد ولي وقتي به بازار مراجعه مي كنيد با تنوع محصولات مواجه شده و سر در گم مي شويد. به دنبال يك شركت طراحي دكوراسيون داخلي سليقه خود و كارفرما را در نظر مي گيرد ، و با توجه به افرادي كه براي مشاوره به شما مي آيند بايد يك شركت طراحي دكوراسيون داخلي  دكوراسيون را انجام دهد، اين عملا كاري روانشناسانه است، نه كار يك طراح ساده بنابراين بهترين راه براي انجام طراحي دكوراسيون داخلي استفاده از  شركت طراحي دكوراسيون داخلي مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

يكي از وسايلي كه در زيبايي دكوراسيون داخلي تاثير بسيار زيادي دارد تابلو ميباشد. تابلو در انواع مختلف و سبك هاي گوناگون توليد و بفروش ميرسد كه برخي از اين تابلو ها براي دكورهاي مدرن و برخي ديگر براي دكورهاي كلاسيك مناسب ميباشد.  در خريد تابلو نكاتي بايد مد نظر قرار گيرند تا بتوانند تناسبي را با ساير اجزا دكوراسيون برقرار كرده و در زيباتر شدن آن تاثيرگذار باشند.

راهنماي خريد تابلو

براي خريد تابلو ابتدا و قبل از هر چيز بايد به سبك آن توجه كنيد. دو سبك مدرن و كلاسيك از تابلو در حال حاضر وجود دارد كه سبك هاي كلاسيك براي دكور هاي سنتي و كلاسيك و تابلوهاي مدرن نيز طبيعتا براي دكورهاي مدرن مناسب هستند. در ساختمان هاي تجاري و اداري نيز از تابلوهاي مدرن براي تزئين دكوراسيون استفاده ميشود زيرا تنها تابلوهاي مدرن هستند كه ميتوانند با ساير اجزا موجود در اين دكوراسيون ها تناسب برقرار كنند.

براي خريد تابلو بايد رنگ ها را نيز مورد توجه قرار دهيد. رنگ تابلو بايد با رنگ ديوار تناسب و سازگاري داشته باشد. همچنين رنگ تابلو ميتواند نسبت به نورگير بودن محيط نيز تغيير كند. در محيط هاي روشن  ميتوان از تابلوهاي با رنگ بندي تيره استفاده نمود اما فضاهايي كه نورگير خوبي ندارند بايد با تابلو هاي روشن تزئين شوند.

تابلو هايي براي فضاهاي تجاري و اداري مناسب هستند كه از سبك هاي مدرن در طراحي بهره برده و يا به نوعي بيانگر نوع فعاليت مجموعه باشند.

ابعاد تابلو درهنگام خريد از  ديگر نكاتي است كه بايد در نظر گرفته شود. تابلوهاي بزرگ را نبايد بر روي ديوارهاي كوچك نصب كنيد و همچنين از خريد تابلوهاي كوچك براي ديوار بزرگ خودداري كنيد زيرا تضاد بوجود آمده بين آنها ميتواند جلوه ظاهري بدي را ايجاد كند. فروشگاه تزئينات داخلي دكور آفيس انواع تابلو در سبك ها و طرح هاي متنوع و گوناگون را با قيمت مناسب و بصورت تك و عمده بفروش ميرساند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فيلم استرچ از دسته محصولات ساخته شده با پليمر ميباشد كه از آن براي بسته بندي انواع پالت استفاده مي شود. فيلم استرچ كه بصورت رولي توليد مي شود مي تواند پالت به همراه محصولات روي آن را بسته بندي كند. فيلم استرچ براي بسته بندي محصولات غذايي نيز استفاده مي شود و مي تواند ماندگاري بيشتري را براي مواد غذايي درون يخچال يا فريزر به همراه داشته باشد.

فيلم استرچ از نايلون هاي شفاف است كه امكان مشاهده محصول بعد از بسته بندي را فراهم ميكند. اين موضوع ميتواند براي فروشندگان اين امكان را ايجاد كند كه بتوانند محصول خود را براي فروش در معرض ديد عموم اما در محيطي بسته بندي شده و بهداشتي قرار دهند.

فيلم استرچ از لحاظ بهداشتي در بالاترين سطح ممكن قرار دارد و مي تواند از بروز سرطان و امراضي كه سلامتي انسان را به طور جدي تهديد ميكنند تا حد زيادي جلوگيري كند.

فيلم استرچ كيفيت بسيار بالايي دارد و به راحتي پاره نميشود كه از جمله مزاياي آن به شمار ميرود. اشيا نوك تيز و برنده به راحتي نمي توانند در فيلم استرچ نفوذ كنند مگر آنكه شدت ضربه زياد باشد و فيلم استرچ نتواند در برابر شدت ضربه مقاومتي از خود نشان دهد.

قيمت فيلم استرچ بسيار مناسب است  بسته بندي با فيلم استرچ بسيار اقتصادي و مقرون بصرفه ميباشد و يكي از دلايل كاربرد بسيار بالاي آن نيز همين قيمت مناسب آن است. شركت ناب پلاستيك انواع فيلم استرچ را با مناسب ترين قيمت به فروش ميرساند و از معدود عرضه كنندگان  ميباشد كه قيمت محصولات خود را تا حد زيادي كاهش داده است. اگر قصد خريد فيلم استرچ از شركت ناب پلاستيك را داريد تنها يك تماس تلفني كافي است و به راحتي ميتوانيد خريد خود را به صورت غير حضوري از كارشناسان فروش اين شركت انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]