تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
سئو-طراحي سايت
امروز : 278
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 7
همه : 1164445
 
نوشته شده توسط : طراح

ميگرد استيل شباهت بسيار زيادي به ميلگردهاي آهني دارد اما همانطور كه از نامش نيز پيداست آلياژ به كار رفته در ساخت آن از استيل ميباشد. ميلگرد استيل از مقاومت بسيار بالايي برخوردار است و در برابر سايش و همچنين خوردگي ميتواند به خوبي دوام آورده و هيچگونه واكنشي نشان ندهد.

كاربرد ميلگرد استيل

ميلگرد استيل بر خلاف ميلگردهاي آهني كه در ساختمان سازي و بخش هاي عمراني مورد استفاده قرار ميگيرند كاملا بهداشتي است و به همين دليل ميتوان آنرا در صنايع غذايي و دارويي به كار برد. امروزه از ميلگرد استيل در توليد مواد غذايي و دارويي استفاده ميشود و به عنوان مثال همزن هايي كه براي تركيب مواد غذايي به كار برده ميشوند از ميلگرد استيل ساخته شده اند.

صنايع گاز، نفت و پتروشيمي از صنايعي هستند كه ميلگرد استيل در آنها كاربرد دارد و دليل كاربرد اين نوع ميلگرد در اين بخش ها نيز خوردگي بسيار كم و جزئي آنها ميباشد.

 

انواع ميلگرد استيل

انواع ميلگرد استيل به ۴ دسته مختلف تقسيم بندي ميشود كه اين ۴ دسته عبارتند از بگير، نگير، نسوز و همچنين آلياژي. ميلگرد استيل بگير بر اساس نوع استيلي كه در ساخت آن به كار رفته  نامگذاري شده است و از تمامي ويژگي هاي يك ميلگرد برخوردار ميباشد. ميلگرد استيل نگير در نقطه مقابل ميلگرد هاي بگير قرار ميگيرد و از عدم گيرايي در برابر آهن ربا برخوردار است.

نوعي از ميلگرد استيل وجود دارد كه به آن آلياژي گفته ميشود و ميتوان در ساخت آن عناصر مختلفي مانند فولاد و آلومينيوم را به كار برد. با اضافه كردن اين الياژها به ميلگرد استيل، خصوصيات ويژه اي در ميلگرد پديد مي آيد.

فروشگاه استيل الف بزرگترين مرجع فروش انواع لوله و ميلگرد استيل ميباشد كه محصولات موجود در فروشگاه را نه تنها به تهران بلكه به ساير نقاط كشور نيز ارسال مي كند. :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

لوله استيل از جمله لوله هايي است كه در ساخت آن از استيل استفاده شده است و يكي از لوله هاي مهندسي محسوب ميشود. لوله استيل خاصيت    ضد زنگ دارد و با برخورد آب و همچنين رطوبت هيچگونه تغييري در ظاهر و همچنين بافت آن رخ نميدهد. لوله استيل همچنين مقاومت بسيار بالايي در برابر خوردگي دارد و عوامل خارجي هيچ تاثيري بر روي آن نخواهند داشت. 

كاربرد لوله استيل

يكي از كاربردهاي لوله استيل در سيستم آبرساني و تصفيه فاضلاب ميباشد. همانطور كه گفته شد لوله استيل در برابر عواملي همچون آب و رطوبت مقاومت خوبي از خود نشان ميدهد كه همين موضوع باعث شده تا از آن براي انتقال آب و فاضلاب نيز استفاده شود. لوله استيل از نادرترين لوله هاي فلزي است كه ميتوان آنرا براي انتقال مايعات مورد استفاده قرار داد. كاربرد لوله استيلدر صنايع نفت، گاز و پتروشيمي بسيار زياد است و ميتوان اين نوع لوله را در اين مراكز به وفور يافت. لوله استيل كاملا بهداشتي است و همين موضوع باعث شده تا از آن در صنايع توليد محصولات بهداشتي و غذايي استفاده شود. لوله استيل هيچگونه آلودگي را به خود جذب نميكند و به همين دليل ميتواند براي انتقال مواد غذايي و دارويي از درون خود گزينه بسيار مناسبي محسوب شود.

كاربرد لوله استيل تنها به صنايع ختم نميشود و نوعي از استيل وجود دارد كه از آن در ساختمان سازي نيز استفاده ميشود. لوله استيل نرده از جمله لوله هاي استيل به شمار ميرود كه در ساختمان سازي كاربرد دارد و بيشتر از هر چيز جنبه دكوري دارد.

لوله استيل نرده كه در بخش ساختماني كاربرد دارد در انواع مختلفي همچون لوله استيل ۲۰۱، ۲۰۲ و همچنين ۳۰۴ توليد و عرضه ميشود. براي تهيه لوله استيل نرده پيشنهاد ميشود تافروشگاه استيل الف را انتخاب كنيد كه يكي از فروشگاه تخصصي در اين زمينه ميباشد و ميتوانيد نسبت به نياز خود هر نوع لوله استيلي را كه نياز داشتيد از اين فروشگاه خريداري كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

كاربرد پروفيل استيل در بخش هاي خانگي و همچنين صنعتي بسيار زياد است. پروفيل استيل به صورت مقاطع دايره اي شكل و يا مربع ساخته ميشوند و از استحكام بسيار بالايي در مقايسه با ديگر پروفيل ها برخوردار ميباشند. بيشترين كاربرد پروفيل استيل در ساخت درب و پنجره هاي ساختماني ميباشد و به راحتي ميتوانيد اين پروفيل را در ساخت درب و پنجره هاي منازل مسكوني و اداري و تجاري مشاهده كنيد.

ويژگي هاي پروفيل استيل

وزن كم يكي از ويژگي هاي پروفيل استيل محسوب ميشود. پروفيل استيل وزن بسيار كمي دارد و همين موضوع ميتواند وزن كلي سازه اي كه ممكن است درب يا پنجره باشد را تا حد زيادي كاهش دهد. وزن كم پروفيل استيل امكان حمل آسان را براي آن فراهم نموده است و هر محصولي كه بخش اعظم آن از پروفيل استيل تشكيل شده باشد وزن كمي خواهد داشت.

استحكام بسيار بالاي پروفيل استيل بسيار زبانزد است و در كنار وزن كم ميتواند مقاومت بسيار خوبي را از خود نشان دهد. فشار و همچنين وزن بالا نميتواند آسيبي را به پروفيل استيل وارد آورد و كاملا محكم و با دوام ميباشد. پروفيل استيل از معدود پروفيل هايي است كه ميتواند در برابر رطوبت و برخورد مستقيم آب مقاومت كرده و زنگ نزند. زنگ زدگي يكي از مشكلات پروفيل هاي فلزي محسوب ميشود اما پروفيل استيل اينگونه نيست و در برابر عامل رطوبت هيچ واكنشي را از خود نشان نميدهد.

پروفيل استيل قيمت كاملا مناسبي دارد و قيمت تمام شده محصول را تا حد زيادي كاهش ميدهد. فروشگاه استيل الف يكي از فروشگاه هاي تخصصي در زمينه عرضه انواع پروفيل و پروفيل استيل ميباشد كه در قيمت گذاري اين پروفيل نيز بسيار منصفانه عمل كرده است. براي خريد پروفيل استيل از فروشگاه استيل الف ميتوانيد با كارشناسان فروش اين فروشگاه تماس حاصل كرده و سفارش خود را ثبت نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

ورق خشدار استيل از جمله ورق هاي استيل مهندسي ميباشد كه كاربرد بسيار بالايي دارد و يكي از مشخصات بارز اين نوع ورق مقاومت بالاي آن در برابر خوردگي است. از جمله تركيبات به كار رفته در ساخت ورق خشدار استيل كروم ميباشد كه همين كروم به كار رفته در آن باعث شده تا مقاومت بالايي  در برابر هر گونه خط و خش داشته باشد. ورق استيل خشدار در صنايع مختلفي كاربرد دارد كه از جمله اين صنايع بايد به صنايع گاز، آب، نفت، هوا، پترو شيمي ، نيروگاهي، صنايع غذايي، دارويي و شيميايي اشاره نمود.

قيمت ورق خشدار استيل

قيمت ورق خشدار استيل به دو عامل بستگي دارد. يكي از عوامل تاثيرگذار در قيمت ورق خشدار استيل نوع استيلي است كه در ساخت ورق به كار رفته است. انواع ورق خشدار استيل وجود دارد كه هر يك با شماره خاصي نامگذاري شده اند. عامل دومي كه در قيمت ورق خشدار استيل تاثيرگذار است كشور توليد كننده ورق ميباشد. ايران و چندين كشور وجود دارند كه ورق خشدار استيل را توليد و به كشورهاي ديگر به فروش ميرسانند. در اين بين برخي از ورق هاي خشدار استيل كه كيفيت آنها بالا ميباشد قيمت به مراتب بيشتري دارند.

خريد ورق خشدار استيل

براي خريد ورق خشدار استيل بهتر است تا ابتدا از شركت ها و فروشندگاني كه در اين زمينه فعاليت ميكنند مشاوره دريافت نماييد. دريافت مشاوره بخصوص براي افرادي كه تجربه اولين خريد را دارند بسيار مهم است زيرا عدم آگاهي ميتواند باعث شود تا نتوانند ورق مناسب را تهيه كنند. همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره شد ورق خشدار استيل در انواع گوناگوني توليد ميشود كه هر يك نيز كاربرد خاص خود را در صنايع دارند. براي خريد ورق خشدار استيل ميتوانيد با فروشگاه استيل الف كه كارشناسان مجربي را در اين زمينه در اختيار دارد تماس حاصل كنيد تا اطلاعات كاملي را در اختيار شما قرار داده و خريد خود را آگاهانه انجام دهيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

از جمله آلياژهايي كه كاربرد بسيار زيادي در صنايع و همچنين ساختمان سازي دارد ورق استيل ميباشد. تمامي مقاطع و قطعات استيل به كار رفته در ساختمان ها و يا ساخت يك محصول همگي از ورق استيل تهيه شده اند. ورق استيل بعد از برش خوردن به قطعات كوچكتري تبديل ميشود كه ميتوان از اين قطعات براي ساخت يك محصول و يا همچنين ساختمان سازي استفاده نمود.

انواع ورق استيل

ورق استيل در انواع مختلفي توليد ميشود كه از اين بين بايد به ورق هاي طرح دار، ورق ضد خش، ورق بگير، ورق نگير، ورق ضد اسيد، ورق ضد زنگ، ورق خش دار و ديگر انواع ورق هاي استيل اشاره نمود.

ويژگي هاي ورق استيل

يكي از ويژگي هاي ورق استيل در سطح صاف و سيقلي آن ميباشد. سطح صاف و سيقلي ورق استيل باعث شده تا جلوه ظاهري بسيار زيبايي پيدا كند و همچنين تميز كردن آن نيز به راحتي انجام شود.ورق استيل به هيچ وجه زنگ نميزند. كمتر آلياژي را ميتوان يافت كه زنگ بزند اما ورق استيل به هيچ وجه زنگ نميزند و ميتوان از آن در مكان هايي كه ميزان رطوبت هوا بالاست استفاده نمود. به طور مثال در مناطق شمالي كشور ورق استيل به دليل مقاومت بالا در برابر زنگ زدگي كاربرد بسيار زيادي دارد.

كاربرد ورق استيل

از جمله كاربرد ورق استيل بايد به صنايع توليد شكر، صنايع اسياب، صنايع غذايي، صنايع روغن، صنايع ساخت قطعات بزرگ و همچنين صنايع پترو شيمي اشاره نمود. كاربرد ورق استيل در صنايع غذايي و دارويي بسيار زياد است زيرا اين نوع ورق از معدود آلياژهاي بهداشتي محسوب ميشود كه آلودگي كمتري به خود جذب ميكند و همچنين از خاصيت تميز شوندگي بهتري برخوردار است. مركز برش ليزر نيك عرضه كننده انواع ورق استيل در كشور ميباشد و همچنين در صورت نياز ميتوانيد سفارشات برش اين نوع ورق را نيز به اين مركز واگذار كنيد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

طرح توجيهي معادل مطالعه امكان سنجي به زبان انگليسي است و طرح توجيهي گزارشي است كه توجيه طراحي را از جنبه هاي مختلف بازار، فني، مالي و اقتصاد بررسي مي كند. هدف اين است كه طرح توجيهي  براي خدمات صنعتي يا خدماتي را كه پس از آن در نهايت منجر به ارائه يك محصول يا خدمات به كاربران نهايي شود خواهد داد. هدف طرح توجيهي ممكن است شامل توجيه ساخت يك كارخانه توليد يا افزايش يك خط توليد به خطوط توليد يك كارخانه موجود يا ايجاد يك شركت رفاهي باشد. بر اين اساس، گزارش طرح توجيهي مي تواند براي تجزيه و تحليل هر تصميم سرمايه گذاري آماده شود. اهميت طرح توجيهي براي كساني كه كسب و كارهاي بزرگ دارند ثابت شده است.

به طور معمول يك طرح توجيهي از بخش هاي زير تشكيل شده است.

قسمت اول - مطالعات بازار: معادل مطالعه بازار انگلستان كه جنبه هاي مختلف بازار را براي محصولات يا خدمات پيش بيني شده براي پروژه شامل عرضه، تقاضا، مصرف، بازار هدف و ساير موارد بررسي مي كند.

بخش دوم - توجيه فني: معادل كلمه انگليسي Financial Analysis  است. اين بخش از طرح توجيهي جنبه هاي فني مختلف طراحي، از جمله دانش فني، ظرفيت، مكان، ماشين آلات و تجهيزات و ساختار اجرايي آن را مورد بررسي قرار مي دهد.

بخش سوم - تجزيه و تحليل مالي: معادل آن است كه عبارت انگليسي مالي Analyse را نشان مي دهد كه در آن شاخص هاي مختلف مالي و سودآوري اين طرح توجيهي گزارش شده و با توجه به اصول و استانداردهاي اقتصاد مهندسي با استفاده از اطلاعات بخش هاي قبلي مورد استفاده قرار مي گيرد. و بر اين اساس، شاخص هاي طرح توجيهي بر اجراي يا عدم اجراي طرح تصميم مي گيرند. براي اطلاعات بيشتر درباره طرح توجيهي مي توانيد با شركت مهندسين مشاور طرح ريزي صنايع مطسا تماس حاصل نماييد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سيم خاردار تبري به سيم خارداري گفته ميشود كه تيغه هاي آن به شكل تبر هستند و ميتوانند امنيت بالايي را براي محوطه و فضايي كه با اين نوع سيم خاردار محصور شده اند به وجود آورد.سيم خاردار تبري قابليت استفاده در ارتفاع و همچنين كف زمين را دارد و به همين دليل كاربرد بسيار زيادي براي حفاظت از اماكن بخصوص اماكن با سطح امنيتي بالا پيدا كرده است.

سيم خاردار تبري از فولاد ضد زنگ ساخته شده است كه اين فولاد ميتواند در برابر خوردگي و سايش مقاومت بسيار زيادي از خود نشان دهد. فولاد ضد زنگ ميتواند در برابر برخورد آب بسيار مقاوم تر عمل كند. در مناطقي كه ميزان رطوبت هوا بيش از حد مجاز ميباشد اين نوع سيم خاردار گزينه مناسبتري محسوب ميشود و به هيچ عنوان زنگ نخواهد زد.

از خصوصيات سيم خاردار تبري اين است كه در برابر حرارت و نور مستقيم افتاب نيز مقاوم است. حرارت ميتواند باعث تغيير شكل و حالت داردن سيم خاردار شود اما سيم خاردار تبري هيچ واكنشي را در برابر برخورد آفتاب و حرارت مستقيم از خود نشان نميدهد و كاملا مقاوم است.

سيم خاردار تبري قابل جمع شدن و انتقال به مكان ديگر ميباشد. در صورت نياز ميتوان اين سيم خاردار را از يك مكان به مكان ديگري جابجا نمود.

سيم خاردار تبري تقريبا غير قابل نفوذ است و به گونه اي طراحي شده است كه ميتواند از ورود متجاوز به درون محوطه تا حد زيادي جلوگيري كند. اين نوع سيم خاردار به دليل همين ويژگي نفوذ نا پذير بودن امروزه براي حفظ امنيت پادگان ها و مراكز نظامي استفاده ميشود.

سيم خاردار تيغه اي را ميتوانيد از تيم حصار سيم يكي از شركت هاي فعال در زمينه فروش انواع سيم خاردار تهيه نماييد. تيم حصار سيم از مجموعه هاي قديمي در كشور است كه در شهر تهران فعاليت ميكند اما بنا به درخواست مشتري انواع سيم خاردار را به ساير شهرها نيز ارسال مينمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

سيم خاردار از پايه هاي مهم حصاري كشي براي بالا بردن امنيت است. سيم خاردار در قسمت بالا و يا مركز فنس و توري حصاري قرار مي گيرد. انواع سيم خاردار مختلف است كه قبل از پياده سازي بايد نوع سيم خاردار مورد نظرمان را به درستي انتخاب كنيم.

انواع سيم خاردار

سيم خاردار به دو نوع خطي و حلقوي تقسيم بندي مي شود.

سيم خاردار خطي

در نوع خطي از يك رشته مفتول گالوانيزه كه با مفتول هاي تيز خاردار شده، استفاده مي شود. سيم خاردار خطي از دو رشته سيم گالوانيزه مي باشد و بيشتر در حصاركشي زمين ها، مراتع و منابع طبيعي، زندان ها، مراكز نظامي و فرودگاه ها استفاده مي شود. بسته بندي آن بصورت كلاف و براساس نياز مشتري و معمولا بين 15 تا 25 كيلوگرم مي باشد و با توجه به سفارش مشتري و ضخامت سيم، وزن كلاف ها متغير است. به دليل نصب و باز كردن سريع و آسان، دوام بالا، جلوگيري از ورود حيوانات، انعطاف پذيري بالا در هنگام نصب در زمين ها و محيط هاي مختلف، سبك بودن در حمل و ارزان تر بودن نسبت به ساير روش ها پرطرفدار مي باشد.

سيم خاردار حلقوي

سيم خاردار حلقوي به دو شكل سيم خاردار معمولي و سيم خاردار حلقوي تيغي (تبري) تقسيم مي شود كه نوع معمولي آن به شكل سيم خاردار خطي مي باشد.

  • سيم خاردار حلقوي معمولي

سيم خاردار حلقوي معمولي براي محصورسازي باغ ها و زمين هاي كشاورزي، مناطق امنيتي استفاده مي شود. سيم خاردار حلقوي معمولي از يك رشته اصلي فولادي سخت فنر شده كه قطر اصلي آن 2.5 ميليمتر و قطر خار آن 2 ميليمتر است، تشكيل مي شود.

  • سيم خاردار حلقوي تبري

سيم خاردار حلقوي تبري براي حصار كشي هاي مصنوعي مانند حصار كشي به روش فنس و حصاركشي توري هاي زنجيري استفاده مي شود. استفاده از سيم خاردار تبري حلقوي به صورت تركيبي با سيم خاردار خطي كاملا اجرايي بوده و امنيت حصار را بالا مي برد. در سايت تيم حصار سيم انواع سيم خاردار موجود مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

فنس يا توري حصاري از رايج ترين نوع توري است. از فنس بيشتر در حصار كشي باغ ها و زمين هاي كشاورزي استفاده مي شود كه به همين دليل به آن فنس باغي هم گفته مي شود. اين محافظت  از زمان هاي گذشته در بين مردم وجود داشته و زمين هاي كشاورزي با استفاده از بوته درختان خاردار براي حفاظ كشي استفاده مي شدند. ايجاد فنس به وسيله ي پايه ي فنس انجام شده و هدف از ايجاد فنس برقراري امنيت بوده و ايمني حصار را بالا مي برد. دليل نصب فنس به خاطر جلوگيري از ورود افراد به زمين ها يا باغ ها يا مشخص كردن مرز همسايگي انجام مي شود. بنابراين از فنس براي مكان ‌هايي كه امكان وجود ديواركشي يا قصد ديواركشي ندارد، استفاده مي شود.

روش توليد فنس

توليد فنس به دو دسته‌ي دستي و صنعتي تقسيم مي‌شود. در توليد فنس قطر مفتولي كه از آن استفاده مي كنند متفاوت است پس بايد عرض فنس مورد نظرمان را بدانيم. در روش صنعتي همه‌ ي مراحل به صورت تمام اتوماتيك و در روش دستي به صورت نيمه اتوماتيك انجام مي شود.

 

توليد فنس به صورت اتوماتيك

در توليد فنس به صورت اتوماتيك، فنس را با دستگاه‌ هاي تمام اتوماتيك توليد مي كنند. مواد اوليه براي فنس جنسي از گالوانيزه و يا فولاد است. با توجه به نوع دستگاه و خواست مشتري ضخامت فنس مشخص مي شود. بعد از انتخاب فنس در صورت خواست مشتري فنس را روكش‌ دهي مي كنند. با انجام روكش‌ دهي ديگر نيازي به رنگ ‌آميزي حصار توري نداريم. روكش در مقابل هوا خشك مي شود و بعد از آن به قسمت بافت حصار مي رود.

توليد فنس به روش دستي

در توليد فنس به روش دستي مراحل كار بصورت نيمه اتوماتيك انجام مي گردد ولي از يك يا دو نفر كمك گرفته مي شود. در مراحل كار اوليه يك موتور الكتريكي وظيفه ي پيچاندن توري را روي قالب انجام مي دهد. محصولات در سايت تيم حصار سيم مي باشد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
نوشته شده توسط : طراح

بلبرينگ يك قطعه كاملا ضروري در تجهيزات و ماشين آلات مختلف مي باشد كه براي خريد آن بايد مواردي را در نظر داشته باشيد.

راهنماي خريد بلبرينگ

براي خريد بلبرينگ اولين موردي كه بايد به آن توجه داشته باشيد مدل بلبرينگ است. مدل بلبرينگ بايد با دستگاه شما سازگاري داشته باشد. نمي توان هر نوع بلبرينگي را براي هر دستگاهي به كار برد زيرا امكان سازگاري آن با دستگاه وجود نخواهد داشت.

برند بلبرينگ از نكات بسيار مهم در خريد است و بايد توجه داشته باشيد كه هر برندي قابل اعتماد نيست. برندهاي زيادي از بلبرينگ تا كنون توليد شده اند كه برخي از آنها كيفيت چندان مناسبي ندارند و اين كيفيت پايين ميتواند در فرسايش زود رس آنها تاثير گذار باشد. آلياژ به كار رفته در ساخت بلبرينگ هر چه مرغوبتر باشد در نتيجه عمر بيشتري خواهد داشت كه از اين رو در ساخت برخي از بلبرينگ ها آلياژهاي بسيار نامرغوبي استفاده شده كه پس از گذشت مدت كوتاهي كيفيت و كارايي خود را از دست مي دهند.

براي خريد بلبرينگ گارانتي آنرا مد نظر قرار دهيد. گارانتي مي تواند اين مزيت را ايجاد كند تا بتوانيد در صورت معيوب بودن بلبرينگ آنرا به شركت گارانتي كننده تحويل داده و بلبرينگ ديگري را دريافت نماييد. بخصوص اگر قصد خريد بلبرينگ بصورت عمده را داريد بايد نوع گارانتي دار را تهيه كنيد زيرا در صورت مشكل دار بودن آنها ممكن است تا متوجه ضرر و زيان زيادي شويد.

خريد بلبرينگ را از مراكز معتبر مانند فروشگاه بلبرينگ شكرالهي انجام دهيد تا از كيفيت و همچنين گارانتي آن اطمينان حاصل كنيد. فروشگاه هاي قديمي و همچنين فروشگاه هايي كه بلبرينگ را بصورت تضمين شده بفروش ميرسانند مي توانند براي افرادي كه تجربه چنداني براي خريد بلبرينگ ندارند گزينه بسيار مناسبي محسوب شوند.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ]