دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 474
ديروز : 312
افراد آنلاين : 2
همه : 336413
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

بهداشت از مهمترين مسائلي است كه بايد در آشپزخانه هاي صنعتي رعايت شود. همين موضوع باعث شده تا تجهيزاتي ابداع شوند كه دخالت دست در شستشوي ظروف را تا حد زيادي كاهش دهد. از جمله تجهيزاتي كه امروزه در آشپزخانه هاي صنعتي كاربرد زيادي پيدا كرده است و وظيفه آن شستن ظروف ميباشد ظرفشويي صنعتي است. حتما با ظرفشويي هايي كه در منازل به كار ميروند آشنايي داريد. ظرفشويي صنعتي نيز همانند ظرفشويي هاي خانگي ميتواند انواع ظروف را شستشو دهد اما از لحاظ عملكرد، ساختار، شكل ظاهري و همچنين تعداد ظروفي كه ميتواند مورد شستشو قرار دهد متفاوت ميباشد. ظرفشويي صنعتي از زماني كه در آشپزخانه هاي بزرگ و صنعتي به كار گرفته شده است توانسته بهره وري را تا حد بسيار زيادي افزايش دهد.

انواع ظرفشويي صنعتي

ماشين ظرفشويي صنعتي در انواع مختلفي توليد و بفروش ميرسد كه هر كدام مناسب براي يك مكان خاص ميباشد. از انواع ظرفشويي صنعتي ميتوان به ظرفشويي رستوراني، ظرفشويي بيمارستاني، ظرفشويي هتلي و ظرفشويي هاي مناسب براي سازمان ها و ارگان هاي بزرگ اشاره نمود. انواع ظرفشويي صنعتي را ميتوانيد از شركت ها و فروشگاه ها بصورت حضوري و غير حضوري با دريافت مشاوره خريداري نماييد.

خريد ظرفشويي صنعتي

براي خريد ظرفشويي در هر نوعي كه باشيد بايد نكاتي را مد نظر داشته باشيد. از مهمترين نكاتي كه بايد در خريد ظرفشويي صنعتي مد نظر داشته باشيد ميزان مصرف انرژي آن ميباشد. در هنگام خريد ظرفشويي صنعتي ميتوانيد برچسب انرژي كه بر روي آن چسبانده شده است را بررسي كرده و سپس با اطلاع از ميزان مصرف آن خريد خود را انجام دهيد. در خريد ظرفشويي صنعتي بعد از آنكه از ميزان مصرف برق آن مطلع شديد بايد به ميزان مصرف آب آن نيز توجه داشته باشيد. ميزان مصرف آب ظرفشويي صنعتي در هر بار شستشو را از فروشنده جويا شده و سپس خريد خود را انجام دهيد. ظرفشويي هاي صنعتي كه ميزان مصرف آب آنها بهينه ميباشد، ميتوانند در مصرف هزاران ليتر آب در سال صرفه جويي كنند. راحتي كاربري يكي ديگر از نكاتي است كه در خريد ظرفشويي صنعتي بايد به آن توجه زيادي داشته باشيد. از اين دستگاه افرادي استفاده ميكنند كه تخصص و تجربه چندان زيادي نداشته و به همين دليل هر چه كاربري دستگاه راحت تر باشد فرد به راحتي ميتواند با دستگاه كار كند. در خريد ظرفشويي صنعتي از كيفيت دستگاه اطمينان حاصل كنيد زيرا برخي دستگاه ها به دليل اينكه كيفيت پاييني دارند در عرض مدت كوتاهي خراب ميشوند.

قيمت ظرفشويي صنعتي

تمام ويژگي هايي كه در بالا براي يك ظرفشويي مناسب و استاندارد نام برده شد ميتواند در قيمت ظرفشويي صنعتي تاثير گذار ميباشد. قيمت ظرفشويي صنعتي نسبت به كيفيت آن متفاوت است و هر چه كيفيت بالاتري داشته باشد در نتيجه قيمت آن افزايش خواهد يافت. فروشندگان نيز در قيمت ظرفشويي صنعتي تاثير زيادي دارند و برخي از فروشندگان به دليل اينكه محصولات خود را بصورت واسطه اي بفروش ميرسانند قيمت ها را تا حدي افزايش ميدهند تا سود بيشتري عايدشان شود. خريد ظرفشويي صنعتي را از شركتهايي انجام دهيد كه محصولات خود را بصورت مستقيم و بدون واسطه مانند فروشگاه اينترنتي ليون ايران بفروش برسانند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۵:۳۷ ] [ طراح ]

در قنادي ها و به طور كلي آشپزخانه هاي صنعتي از تنور گازي براي پخت نان و شيريني استفاده ميشود و توانسته سرعت و كيفيت پخت را نيز تا حد زيادي افزايش دهد. تنور گازي همانطور كه از نامش نيز پيداست انرژي مورد نياز خود براي پخت را از گاز تامين ميكند. در بيشتر  قنادي ها و نانوايي ها از تنور گازي براي توليد نان و شيريني و يا حتي كلوچه در تعداد بالا استفاده ميشود و جالب است بدانيد كه هيچ دستگاهي نميتواند پختي با كيفيت تر از اين دستگاه داشته باشد.

انواع تنور گازي

تنور گازي در انواع مختلفي توليد ميشود كه ميتوان به تنور گازي استيل، نيمه استيل، رنگ كوره اي و گالوانيزه اشاره نمود. تنور گازي در نوع خانگي نيز توليد ميشود كه علاقمندان به پخت كيك و شيريني در منزل ميتوانند آنرا تهيه و استفاده نمايند. انواع تنور گازي در نوع خانگي و صنعتي را بايد با در نظر  گرفتن ميزان مصرف خود تهيه نماييد. هر چه ميزان مصرف شما بالاتر باشد در نتيجه بايد تنوري را تهيه كنيد كه از مخزن بزرگتري برخوردار باشد.

خريد تنور گازي

اگر تصور ميكنيد كه براي خريد تنورگازي نياز به اطلاعات و دريافت مشاوره نداريد كاملا اشتباه ميكنيد. براي خريد تنور گازي بايد به نكات مهمي توجه داشته باشيد. براي خريد تنور گازي بايد به كيفيت بدنه دستگاه توجه كنيد. كيفيت بدنه تنور گازي بايد به گونه اي باشد كه در برابر حرارت مقاوم بوده و تغيير رنگ ندهد. در ساخت تنور گازي براي قسمت هاي داخلي و خارجي بدنه از استيل استفاده ميشود كه نوع استيل بايد درجه يك باشد تا بتواند حرارت بالا را به خوبي تحمل كند. ورق هاي استيل با كيفيت يك مزيت بزرگ را در اختيار شما قرار ميدهند كه آن هم نظافت آسان داخل دستگاه ميباشد. هر چه كيفيت استيل بالاتر برود در نتيجه راحت تر ميتوان بخش داخلي را تميز نمود. كاركرد آسان با دستگاه نيز در خريد تنور گازي بايد در نظر گرفته شود. هر چه دستگاه از كاربري آسانتري برخوردار باشد در نتيجه فرد به راحتي ميتواند با آن كار كند.

قيمت تنور گازي

عوامل زيادي وجود دارند كه در قيمت تنور گازي تاثير گذار هستند. در قيمت تنور گازي برند دستگاه تاثير بسيار زيادي دارد.  تنور گازي در برندهاي خارجي و داخلي توليد ميشود كه البته بايد خاطر نشان شويم برندهاي خارجي از قيمت بالاتري برخوردار هستند. در قيمت تنور گازي آلياژ به كار رفته در بدنه و قسمت هاي داخلي موثر هستند و اگر از متريال هاي درجه يك در ساخت آن استفاده شده باشد در نتيجه بايد بودجه بيشتري را براي خريد كنار بگذاريد. قيمت تنور گازي به يك مورد بسيار مهم نيز بستگي دارد و آن نيز فروشنده ميباشد. فروشندگان نسبت به برند و مدل دستگاه قيمت تنور گازي را تعيين ميكنند و در واقع ميتوان گفت قيمت معين و مشخصي براي آن در بازار وجود ندارد. براي اينكه بتوانيد بهترين و مناسبترين قيمت تنور گازي را بيابيد ميتوانيد استعلام قيمت را از چندين فروشگاه انجام داده و سپس خريد خود را انجام دهيد. پيشنهاد ما به شما خريد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۱:۱۹ ] [ طراح ]

امروزه غذاساز يا همان بلندر از وسايل ضروري يك آشپزخانه محسوب ميشود و به وسيله آن ميتوان انواع مواد غذايي را به خوبي و در عرض مدت كوتاهي له و يا به قطعات ريز تبديل نمود. بلندر از يك ظرف گود به همراه يك تيغه تيز تشكيل شده است كه اين تيغه ها ميتوانند مواد غذايي را به خوبي خرد و ريز كنند. بلندر از محبوبيت بسيار زيادي در ميان خانم هاي خانه دار و همچنين آشپزخانه هاي صنعتي برخوردار است كه همين موضوع آنرا در رده پر فروش ترين تجهيزات آشپزخانه قرار داده است.

انواع بلندر

انواع بلندر وجود دارد كه از لحاظ كاربرد با يكديگر متفاوت هستند. يكي از انواع بلندر كه براي آشپزخانه هاي خانگي مورد استفاده قرار ميگيرد بلندر خانگي نام دارد و ميتواند حجم كمي از مواد غذايي را در طول روز براي مصرف خرد و له كند. در بيشتر آشپزخانه ها بلندر خانگي مورد استفاده قرار ميگيرد و مطمئنا شما هم كه در حال خواندن اين مطلب هستيد از يك بلندر در آشپزخانه خود بهره ميبريد. از انواع بلندر كه تفاوت هايي از لحاظ گنجايش مخزن و قدرت موتور دارد بلندر صنعتي است. بلندر صنعتي داراي موتوري پر قدرت تر و همچنين يك مخزن با گنجايش بيشتر ميباشد كه براي آشپزخانه هاي صنعتي مانند رستوران ها كاربرد بسيار زيادي دارد.

خريد بلندر

براي خريد بلندر ابتدا بايد نكات بسيار مهمي را مد نظر قرار دهيد. در خريد بلندر ابتدا بايد به نياز و نوع مصرف خود توجه داشته باشيد. براي خريد بلندر  نسبت به مصرف خود ميتوانيد بلندر غذا، بلندر بار و بلندر دستي را خريداري نماييد. با خريد بلندر غذا قادر خواهيد بود تا به كمك تيغه هاي تيز آن انواع مواد غذايي را به راحتي خرد كرده و مورد استفاده قرار دهيد. بلندر بار همانطور كه از نامش نيز پيداست براي كافي شاپ ها و اين دست صنوف مناسب ميباشد. بلندر بار ميتواند انواع آبميوه، كوكتل ميوه و نوشيدني هاي مختلف را تهيه نمايد. با خريد بلندر دستي ميتوانيد مواد غذايي را در منزل خرد و به قطعات ريز تبديل كنيد. بلندر دستي از لحاظ ابعاد و اندازه با بلندرهاي صنعتي متفاوت است و كوچكتر ميباشد. براي خريد بلندر بايد بودجه خود را نيز مد نظر داشته باشيد و توجه داشته باشيد كه برخي بلندرها نسبت به برند و مدلشان از قيمت بالايي برخوردار هستند.

قيمت بلندر

قيمت بلندر نسبت به برند و مدل آن متفاوت ميباشد. در فروشگاه ها انواع بلندر در برندها و همچنين مدل هاي مختلف بفروش ميرسد كه  هر يك نيز از قيمت متفاوتي برخوردار هستند. البته نبايد اين موضوع نيز ناگفته بماند كه قيمت بلندر در فروشگاه هاي مختلف نيز متفاوت ميباشد و برخي از فروشگاه ها قيمت هاي خود را بسيار غيرمنصفانه و بالا در نظر ميگيرند. قيمت بلندر در فروشگاه هاي اينترنتي نسبت به فروشگاه هايي كه بصورت حضوري محصولات خود را عرضه ميكنند بسيار مناسب ميباشد. در فروشگاه اينترنتي ليون ايران علاوه بر اينكه ميتوانيد بلندر با قيمت مناسب را خريداري نماييد قادر خواهيد بود تا با مشاهده محصولات و دريافت اطلاعات كامل خريدي آگاهانه داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۶:۴۴ ] [ طراح ]

بستني از پرمصرف ترين  نوع دسر  در دنيا و همچنين كشور ما محسوب ميشود. بستني بخصوص در فصول گرم سال از مصرف بالايي برخوردار است و مطمئنا برخي از بستني فروشي ها را در بهار يا تابستان مشاهده نموده ايد كه صف هاي طويلي در مقابل آنها براي خريد بستني تشكيل شده است. از اسكوپ بستني براي قرار دادن تكه هاي بستني در ظرف استفاده ميشود و كاربرد بسيار زيادي دارد. اسكوپ بستني يكي از وسايل بسيار پركاربرد در بستني فروشي ها ميباشد.

انواع اسكوپ بستني

براي ساخت اسكوپ بستني از استيل استفاده شده است و كمتر اسكوپي را ميتوانيد بيابيد كه براي ساخت آن از ساير متريال ها استفاده شده باشد. البته اسكوپ بستني در اشكال مختلفي توليد ميشود كه هر كدام ميتوانند فرم خاصي را به بستني بدهند. انواع اسكوپ بستني در اشكال مختلف به صورت سليقه اي خريداري ميشوند كه البته پركاربردترين نوع آن اسكوپ بستني گرد ميباشد. اگر تا بحال به يك بستني فروشي براي خريد بستني مراجعه كرده باشيد متوجه شده ايد كه انواع اسكوپ بستني بصورت گرد موجود ميباشد.

خريد اسكوپ بستني

هر خريداري تمايل دارد تا اسكوپ بستني در اشكال مورد نظر خود را خريداري كند كه از همين رو در يك فروشگاه بايد تنوع زيادي از اسكوپ وجود داشته باشد تا دست خريدار براي انتخاب باز باشد. فروشگاه هاي مختلفي براي خريد اسكوپ بستني مشغول به فعاليت هستند كه در اين بين فروشگاه هاي اينترنتي بهترين گزينه پيش روي مشتريان خواهند بود. فروشگاه اينترنتي اين امكان را براي خريد اسكوپ بستني به وجود مي آورد تا بتوان از ميان تعداد زيادي محصول آنچه را كه مد نظر ميباشد سفارش داد.

قيمت اسكوپ بستني

قيمت اسكوپ بستني را چندين عامل مختلف تعيين ميكنند. يكي از مهمترين عواملي كه در قيمت اسكوپ بستني تاثيرگذار است را ميتوان نوع متريالي دانست كه در ساخت آن به كار رفته است. اگر نگاهي به مطالب بالا بيندازيد متوجه خواهيد شد كه اصلي ترين متريال ساخت اسكوپ استيل ميباشد. قيمت اسكوپ استيل از ساير اسكوپ هايي كه در ساخت آنها به طور مثال از پلاستيك استفاده شده است بالاتر ميباشد. قيمت اسكوپ بستني نسبت به اشكال آن نيز متفاوت است. اسكوپ بستني گرد از ساير اسكوپ ها قيمت مناسب تر و مقرون به صرفه تري دارد. البته اگر به دنبال مناسبترين قيمت اسكوپ بستني هستيد بهتر است فروشگاه هاي اينترنتي را براي خريد انتخاب كنيد. قيمت اسكوپ بستني در فروشگاه هاي اينترنتي كاملا مناسب و مقرون بصرفه ميباشد و ميتوانيد انواع اسكوپ را با قيمت هايي بسيار مناسبتر از فروشگاه هاي حضوري تهيه نماييد.

اسكوپ بستني را ميتوان بصورت يك مجموعه كامل از اشكال مختلف نيز خريداري نمود. برخي از افراد تمايل دارند تا بستني را در اشكال مختلف به خريدار ارائه دهند كه از اين رو ميتوانند يك ست كامل از اسكوپ كوچك تا بزرگ و همچنين اشكال مختلف را خريداري نموده و استفاده نمايند. برخي از فروشگاه ها وجود دارند كه مجموعه اي از اسكوپ ها را بفروش ميرسانند و فروش آنها نيز به صورت اينترنتي ميباشد مانند فروشگاه اينترنتي ليون ايران كه ميتوانيد بصورت آنلاين خريد خود را انجام داده و در محل تحويل بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۲:۵۳ ] [ طراح ]

يخ در بهشت يكي از نوشيدني هاي بسيار پر مصرف در فصول گرم سال ميباشد. يخ در بهشت توسط دستگاهي به همين نام يعني دستگاه يخ در بهشت توليد ميشود. دستگاه يخ در بهشت امروزه در بيشتر آبميوه فروشي ها و همچنين فروشگاه هاي مختلف مورد استفاده قرار ميگيرد. دستگاه يخ در بهشت  در برندها و مدل هاي مختلفي توليد ميشود كه هر يك از عملكرد و ظرفيت متفاوتي برخوردار هستند. دستگاه يخ در بهشت مانند ساير تجهيزات فروشگاهي بايد از كيفيت و همچنين عملكرد مناسبي برخوردار باشد.  برندهاي خارجي و ايراني زيادي از دستگاه يخ در بهشت وجود دارند كه هر يك از كيفيت و همچنين عملكرد متفاوتي برخوردار هستند. اما چگونه ميتوان تشخيص داد كه كدام يك از دستگاه هاي يخ در بهشت موجود در فروشگاه از كيفيت و عملكرد مناسبي برخوردار هستند؟ تشخيص اينكه كدام يك از دستگاه هاي يخ در بهشت كيفيت و عملمرد بهتري دارند براي خريدار مشكل ميباشد مگر آنكه خريدار تجربه استفاده از دستگاه هاي مختلف را داشته باشد.

انواع دستگاه يخ در بهشت

انواع دستگاه يخ در بهشت بفروش ميرسد كه از چند لحاظ با يكديگر متفاوت هستند. انواع دستگاه يخ در بهشت از لحاظ برند، كيفيت و همچنين ظرفيت با يكديگر متفاوت هستند. براي خريد انواع دستگاه يخ در بهشت بايد توجه داشته باشيد كه هر دستگاهي ممكن است متناسب با نياز شما نباشد. به همين دليل بهتر است ابتدا و قبل از آنكه اقدامي براي خريد دستگاه انجام دهيد ابتدا بررسي نماييد كه دستگاه مناسب با نياز شما ميباشد يا خير. فروشگاه اينترنتي كه در زمينه عرضه انواع دستگاه يخ در بهشت فعال هستند ميتوانند راهنمايي كاملي را نسبت به دستگاه در اختيار شما قرار دهند.

خريد دستگاه يخ در بهشت

براي خريد دستگاه يخ در بهشت بهتر است فروشگاه هايي را انتخاب كنيد كه در گام اول برندهاي زيادي از اين نوع دستگاه را موجود داشته باشند. فروشگاه هايي كه برندهاي زيادي از دستگاه يخ در بهشت را موجود داشته باشند دست خريدار را باز ميگذارند تا انتخابي آگاهانه تر داشته باشد. براي خريد دستگاه يخ در بهشت ميتوانيد فروشگاه هاي اينترنتي را نيز انتخاب كنيد و لزومي ندارد تا تنها انتخاب شما فروشگاه هاي حضوري باشد. براي خريد دستگاه يخ در بهشت در گام دوم بايد به ضمانت نامه دستگاه توجه داشته باشيد. برخي از دستگاه هاي يخ در بهشت داراي ضمانت نامه و برخي ديگر هيچگونه ضمانت نامه اي ندارند كه به همين دليل بهتر است نسبت به گارانتي دستگاه مد نظر خود اطمينان حاصل نماييد.

قيمت دستگاه يخ در بهشت

قيمت دستگاه يخ در بهشت نسبت به ايراني و خارجي بودن آن متفاوت است. معمولا قيمت دستگاه يخ در بهشت خارجي نسبت به نمونه هاي ايراني و داخلي بالاتر است و براي برندهاي خارجي بايد مبلغ بالاتري را بپردازيد.  البته  برخي از برندهاي ايراني دستگاه يخ در بهشت نيز وجود دارند كه از كيفيت بالا و مشابه با نمونه هاي خارجي برخوردار هستند كه اين دسته از دستگاه ها نيز قيمت تقريبا بالاتري دارند. استعلام قيمت دستگاه يخ در بهشت را ميتوانيد از فروشگاه اينترنتي ليون ايران انجام دهيد و راحت ترين روش براي دريافت استعلام ميباشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۸:۰۲ ] [ طراح ]

بستني يكي از لذيذ ترين دسرها در فصول گرم سال محسوب ميشود كه البته بسياري از مردم تمايل زيادي دارند تا در ساير فصل ها نيز از آن استفاده كنند. بستني به دور روش توليد و به فروش ميرسد. يكي از روش هايي كه براي توليد بستني از گذشته تا كنون كاربرد دارد روش دستي يا سنتي ميباشد. مشكلي كه در روش سنتي تهيه بستني وجود دارد بايد به غير بهداشتي بودن آن اشاره كرد. اما روش ديگري نيز براي تهيه بستني وجود دارد كه در آن استفاده از دست به طور كامل حذف شده و بستني به طور كاملا بهداشتي تهيه ميشود. دستگاه بستني يكي از دستگاه هاي عصر جديد محسوب ميشود كه توسط آن انواع بستني بصورت كاملا بهداشتي توليد و به مشتري عرضه ميشود. اگر نگاهي به بستني فروشي ها انداخته باشيد حتما دستگاه بستني را مشاهده نموده ايد.

انواع دستگاه بستني

دستگاه بستني در انواع مختلفي توليد ميشود كه هر يك از ويژگي ها و خصوصيات خاصي برخوردار هستند. انواع دستگاه بستني را بايد متناسب با نياز خود خريداري نماييد. دستگاه هاي بستني بصورت كوچك و بزرگ توليد و بفروش ميرسند كه بايد به نوع مصرف توجه داشته باشيد. انواع دستگاه بستني در برندهاي داخلي و خارجي توليد ميشوند كه هر يك نيز از لحاظ كيفي، قيمت و همچنين عملكرد با يكديگر تفاوت هايي دارند. انواع دستگاه بستني را بايد با در نظر گرفتن گارانتي آن خريداري كنيد. تا جاي ممكن سعي كنيد تا به سراغ انواع دستگاه بستني كه از گارانتي برخوردار ميباشند برويد. البته برخي از انواع دستگاه بستني نيز وجود دارند كه از نوع وارداتي و بدون گارانتي هستند كه كيفيت آنها بي نظير ميباشد. اما براي تهيه اين دسته از دستگاه ها بهتر است تا ابتدا بررسي هايي را نسبت به كارايي و كيفيت دستگاه انجام دهيد.

خريد دستگاه بستني

براي خريد دستگاه بستني بايد نكات مهمي را به خاطر بسپاريد. يكي از نكات مهم براي خريد دستگاه بستني ابعاد آن ميباشد. هر چه ابعاد دستگاه بيشتر بايد در نتيجه ظرفيت مخزن آن نيز بالاتر خواهد رفت. براي خريد دستگاه بستني بايد در نظر داشته باشيد كه كيفيت آن بسيار حائز اهميت است و دستگاه هاي بي كيفيت در عرض مدت كوتاهي خراب شده و مجبور به تعمير آن خواهيد شد. براي خريد دستگاه بستني اگر نسبت به كيفيت آن اطمينان نداريد پس بايد از فروشنده مدل مورد نظر خود را بصورت گارانتي دار خريداري كنيد تا در صورت لزوم از گارانتي براي تعمير استفاده نماييد.

قيمت دستگاه بستني

قيمت دستگاه بستني نسبت به برند و مدل آن متفاوت است. برخي از برندهاي دستگاه بستني وجود دارند كه چندين مدل دستگاه را توليد ميكنند كه برخي از آنها به دليل قابليت هاي زيادي كه دارد از قيمت بالاتري نيز برخوردار هستند. بهتر است به قيمت بالاي دستگاه بستني در برخي برندها توجهي نكرده و خريد خود را انجام دهيد زيرا بايد اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه قيمت بالا به معناي كيفيت بالاتر خواهد بود. دستگاه بستني را بدون استعلام قيمت خريداري نكنيد و قبل از هر چيز ابتدا نسبت به قيمت آن اطمينان حاصل كنيد. براي خريد مي توانيد به سراغ فروشگاه اينترنتي ليون ايران برويد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۹:۳۷ ] [ طراح ]

هيچ يك از تجهيزات به كار رفته در يك بستني فروشي به اندازه تاپينك بستني كاربرد ندارد. تاپينگ بستني از تجهيزاتي است كه همگي ما بارها آنرا در قسمت وردي بستني فروشي ها و يا داخل مغازه  ديده ايم. تاپينگ بستني وسيله اي يخچال مانند است كه بستني ها درون ظرف هاي آن ريخته شده و سپس بصورت اسكوپي بفروش ميرسند. تاپينگ بستني اين امكان را ايجاد ميكند تا انواع بستني در معرض ديد مشتري قرار گرفته و به راحتي بتواند بستني مورد نظر خود را انتخاب نمايد.

انواع تاپينگ بستني

تاپينگ بستني در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشتري تفاوت هر مدل با يكديگر در ابعاد و همچنين شكل ظاهري آنها ميباشد. انواع تاپينك بستني در داخل و همچنين خارج كشور توليد ميشوند كه البته برند و مدل هاي ايراني با كيفيتي در بازار وجود دارد كه ميتوانيد خريد خود را از ميان نوع ايراني انجام دهيد. انواع تاپينگ بستني ساخت داخل از قيمت مناسبي نيز برخوردار هستند.

خريد تاپينگ بستني

مهمترين نكته براي خريد تاپينگ بستني ابعاد و شكل ظاهري آن ميباشد. اما چرا ابعاد و شكل در خريد تاپينگ بستني مهم است؟ همانطور كه ميدانيد تمام بستني فروشي ها از متراژ معين و مشخصي برخوردار نيستند. همين موضوع باعث شده تا براي خريد تاپينگ بستني نسبت به فضاي خود اقدام كنيد. اگر فضاي مغازه كوچك باشد در نتيجه نميتوانيد از تاپينگ هاي بستني بزرگ استفاده كنيد. بهتر است براي متراژ هاي كم از تاپينگ هاي كوچك و براي متراژهاي بالا از تاپينگ هاي بزرگ استفاده نماييد. با خريد تاپينگ بستني تعداد كاسه هاي داخل آنرا نيز لحاظ كنيد. هر چه تعداد كاسه هاي داخل تاپينگ بيشتر باشد در نتيجه ميتوانيد تنوع بستني براي فروش را نيز بالاتر ببريد. براي خريد تاپينگ بستني با شركت هايي تماس بگيريد كه بتوانند متناسب با فضاي شما بهترين نوع دستگاه را عرضه كنند.

قيمت تاپينگ بستني

قيمت تاپينگ بستني را شركت هاي سازنده نسبت به ابعاد و كيفيت متريال به كار رفته در ساخت آن تعيين ميكنند. تاپينگ بستني از تجهيزات تقريبا گران قيمتي است كه خريد آن بايد با دقت زيادي انجام شود. قيمت تاپينگ بستني را بهتر است ابتدا استعلام نموده و سپس خريد خود را انجام دهيد زيرا هيچ قيمت مشخصي براي اين دسته تجهيزات تعريف نشده است و ممكن است فروشنده دستگاهي را با قيمت بالا به شما بفروش برساند. امروزه مانند گذشته ديگر نيازي نيست تا براي استعلام قيمت تاپينگ بستني به صورت حضوري به فروشگاه ها مراجعه نماييد. با پيشرفت تكنولوژي انواع تاپينگ بستني بصورت اينترنتي نيز بفروش ميرسد كه ميتوانيد استعلام قيمت خود را بصورت اينترنتي انجام داده و سپس خريد خود را انجام دهيد. فروشگاه اينترنتي همچنين از كارشناساني در تيم فروش خود برخوردار ميباشد كه ميتوانند به صورت تلفني شما را راهنمايي كرده و استعلام قيمت تاپينگ بستني را در اختيار شما قرار دهند.

از فروشگاه اينترنتي ليون ايران بعد از دريافت استعلام قيمت تاپينگ بستني ميتوانيد خريد خود را انجام داده و ديگر نيازي به مراجعه حضوري نداشته باشيد. قيمت تاپينگ بستني در فروشگاه اينترنتي حتي از فروشگاه هاي حضوري نيز مناسب تر و منصفانه تر نيز ميباشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۸:۴۸ ] [ طراح ]

از تجهيزاتي كه براي تهيه ذرت مكزيكي مورد استفاده قرار ميگيرد دستگاه ذرت مكزيكي ميباشد. دستگاه ذرت مكزيكي از دستگاه هايي است كه در فصل زمستان زياد به چشم ميخورد. امروزه بسياري از فروشگاه ها با  بكارگيري از دستگاه ذرت مكزيكي توانسته اند درآمد خوبي را براي خود كسب كنند. دستگاه ذرت مكزيكي از دستگاه هايي است كه چندان پيچيده نيست و از ساختار ساده اي برخوردار ميباشد. دستگاه ذرت مكزيكي از جنس بدنه استيل تشكيل شده است و دليل به كارگيري از استيل نيز خواص آن ميباشد. از جمله دلايل به كارگيري از استيل براي ساخت دستگاه ذرت مكزيكي بايد به بهداشتي بودن، قابليت پاك شوندگي آسان و همچنين انتقال حرارت اشاره نمود.

انواع دستگاه ذرت مكزيكي

دستگاه ذرت مكزيكي در انواع مختلفي توليد ميشود كه بيشترين تفاوت آنها به شكل ظاهري هر يك مربوط ميشود. همانطور كه گفته شد دستگاه ذرت مكزيكي از شكل ظاهري و همچنين ساختار پيچيده اي برخوردار نيست و به همين دليل از لحاظ فني تفاوت زيادي با يكديگر ندارند. اما انواع دستگاه ذرت مكزيكي را ميتوانيد با شكل ظاهري متفاوت خريداري نماييد.

خريد دستگاه ذرت مكزيكي

براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي دست شما باز خواهد بود تا بتوانيد دستگاه متناسب با فضاي خود را خريداري نماييد. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي نيازي به تخصص چنداني نخواهيد داشت. از نكاتي كه براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي بايد در نظر داشته باشيد را در ادامه توضيح خواهيم داد. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي به جنس بدنه دستگاه توجه داشته باشيد. همانطور كه گفته شد در ساخت دستگاه ذرت مكزيكي از استيل استفاده شده است كه البته اين استيل در نوع مرغوب و بي كيفيت براي ساخت دستگاه استفاده ميشود. براي خريد دستگاه ذرت مكزيكي به فروشنده تاكيد نماييد تا دستگاهي را به شما معرفي كند تا از جنس استيل مرغوب ساخته شده باشد. خريد دستگاه ذرت مكزيكي كه از استيل مرغوب در ساخت آن استفاده شده است باعث ميشود تا دوام و عمر دستگاه نيز تا حد زيادي افزايش يابد. استيل بي كيفيت بر اثر گذشت زمان با تغيير شكل در رنگ و همچنين ساختار خود مواجه ميشود و مجبور به تعويض آن خواهيد شد.

قيمت دستگاه ذرت مكزيكي

قيمت دستگاه ذرت مكزيكي نسبت به نوع ساخت دستگاه متفاوت ميباشد. بر روي قيمت دستگاه ذرت مكزيكي عواملي همچون نوع بدنه، قطعات به كار رفته در دستگاه و همچنين مشعل تاثير گذار ميباشد. قيمت دستگاه ذرت مكزيكي اگر اگر از بدنه استيل با كيفيت ساخته شده باشد بالاتر خواهد بود كه البته پرداخت مبلغ بالاتر به معناي عمر و دوام بيشتر دستگاه خواهد بود. قطعات و مشعلي كه براي ساخت دستگاه ذرت مكزيكي به كار رفته است ميتواند بر روي قيمت تاثير داشته باشد. يكي از مراكز فروش اين دستگاه فروشگاه اينترنتي ليون ايران مي باشد .

دستگاه ذرت مكزيكي در برخي از فروشگاه ها با گارانتي و در برخي ديگر از فروشگاه بدون گارانتي عرضه ميشود كه البته بهتر است تا نوع گارانتي دار را خريداري كنيد. اگر از فروشگاه مورد اعتماد و مطمئن خريد خود را انجام ميدهيد ميتوانيد نوع بدون گارانتي را خريداري كنيد زيرا اين فروشگاه ها دستگاهي را بفروش ميرسانند كه از كيفيت بالايي برخوردار هستند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۴:۴۰ ] [ طراح ]

يكي از انواع مدرن نما نماي كرتين وال نام دارد. استفاده از نماي كرتين وال داراي مزايايي  دارد  كه باغث شده بسياري از معماران و مهندسان و مشتريان علاقمند به استفاده از نماي كرتين وال شده اند. يكي از مزاياي نماي كرتين وال اين است كه اين است كه بار اضافي به ساختمان وارد نمي كند. براي پياده سازي نماي كرتين وال بايد استانداردهايي در نظر گرفته شود. نماي كرتين وال داراي انواع متنوعي مي باشد و مي توانيد به روش هاي مختلفي آن را اجرا نماييد.

مزاياي استفاده از نماي كرتين وال

طراحي و پياده سازي نماي كرتين وال به گونه اي انجام شده است كه در برابر انواع لرزش هاي واكنش هاي بسيار مناسبي از خود نشان مي دهد. در برابر زلزله نماي كرتين وال از مناسب ترين انواع نماي ساختمان به حساب مي آيد. همچنين در برابر وزش باد داراي انعطاف بوده و به شكل خود ايستا عمل مي كند. يكي ديگر از مزاياي نماي كرتين وال اين است كه به غير از وزن خودش باري به آن تحميل نمي شود و به لحاظ نفوذ آبو هوا به داخل نماي كرتين وال كاملاً آب بندي و هوابندي شده است.

نصب نماي كرتين وال

نماي كرتين وال مي تواند به دو شكل فريم لس و فيس گپ نصب مي شود. همچنين نماي كرتين وال داراي ضخامت هاي مختلفي مي باشد و بر حسب نياز يكي از آن ها بر روي ساختمان نصب مي شود. يك قسمت از نماي كرتين وال پروفيل هايي با جنس آلومينيوم مي باشد كه نماي شيشه اي بر روي آن سوار مي شوند. لامل در نماي كرتين وال داراي دو بخش عمودي و افقي مي باشد. در نماي كرتين وال لامل افقي نسبت به لامل عمودي داراي اندازه بزرگ تري مي باشد. ولي عرض لامل در نماي كرتين وال بايد با يكديگر مساوي باشد.

نماي كرتين وال داراي انواع مختلفي مي باشد يكي از انواع نماي كرتين وال نماي كرتين وال شيشه اي مي باشد. روش نصب نماي كرتين وال مي تواند فيس كپ و با فول فريم باشد كه روش هاي نصب هر كدام از نماي كرتين وال در اين انواع با يك ديگر متفاوت خواهد بود. در نصب نماي كرتين وال فيس گپ در اطراف شيشه قابي آلومينيومي موجود نمي باشد. و قرار گيري شيشه به شكل مستقيم بر روي ساختار آلومينيوم استراكچر انجام مي شود. و همچنين يك پروفيل كه نقش آن نگه دارندگي مي باشد بر روي پايه لامل قرار مي گيرد و به اين ترتيب باعث مي شود شيشه نگه داري شود و واژگون نشود. نماي نماي كرتين وال فيس گپ همچنين به خوبي هوابندي  و آب بندي خواهد شد. براي آب بندي از لاستيك هايي به نام EPDM استفاده مي شود ه اين كار به منظور هوابندي نيز انجام مي شود. براي اطلاعات بيشتر درباره انواع نماي كرتين وال مي توانيد به سايت شركت آكام گستر كيش مراجعه نماييد و به اين ترتيب اطلاعات بيشتري درباره انواع نماي كرتين وال دريافت نماييد همچنين براي دريافت بيشتر اطلاعات مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت نيز تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۰:۱۷ ] [ طراح ]

يكي از وسايلي كه امروزه در بسياري از شركت ها و كسب و كار ها مورد استفاده قرار ميگيرد گاو صندوق مي باشد. همانطور كه مي دانيد گاوصندوق داراي انواع مختلفي مي باشد كه هر يك از آنها ويژگي هاي خاص مربوط به خود مي باشند، يكي از پركاربرد ترين نوع هاي گاوصندوق با نام گاوصندوق ديجيتالي شناخته مي شود. اين گاوصندوق كه نسل پيشرفته گاوصندوق هايي كه در گذشته مورد استفاده قرار ميگرفتند مي باشد داراي ويژگي هايي هستند كه آنرا به عنوان برترين گاوصندوق موجود در بازار معرفي نموده است كه در ادامه به بررسي همه جانبه گاوصندوق ديجيتالي خواهيم پرداخت.

گاوصندوق ديجيتالي و مزاياي استفاده از آن

گاوصندوق ديجيتالي به عنوان يكي از جديد ترين انواع گاوصندوق شناخته مي شود كه نسبت به ساير گاو صندوق هايي كه در گذشته مورد استفاده قرار ميگرفت داراي مزاياي مختلفي مي باشد. اولين مزيتي كه با اولين رو به رويي به آن پي خواهيد برد طراحي و ساخت گاوصندوق ديجيتالي مي باشد. گاو صندوق هاي ديجيتالي بر خلاف مدل هاي قديمي خود در مدل هاي مختلف با ابعاد متفاوتي ساخته مي شود كه استفاده از آنها را بهينه تر نموده است. در حال حاضر گاوصندوق ديجيتالي در مدل هاي رو ميزي و ايستاده طراحي و ساخته مي شوند كه شما مي توانيد بر اساس نياز خود نسبت به خريد هر يك از مدل هاي آن اقدام نماييد. از جمله ديگر مزاياي استفاده از گاوصندوق ديجيتالي مي توان به افزايش ايمني آن با به كار بردن قفل الكترونيكي آن اشاره نمود. قفل هاي الكترونيكي با قابليت رمز گذاري عددي ده ها برابر بيشتر از گاوصندوق هاي قديمي كه به وسيله كليد و قفل هاي چرخشي باز مي شدند امنيت داشته و احتمال باز شدن آنها توسط سارقين بسيار كاهش يافته است.

امنيت بيشتر با گاوصندوق ديجيتالي

سرقت از منازل و محيط هاي كاري هميشه وقتي صورت خواهد گرفت كه شما در محيط حضور نداشته باشيد. با توجه به اينكه سارقين در بسياري از مواقع از زمان بازگشت شما به محيط اطلاعي ندارند در نتيجه مدت زمان كمي را براي سرقت در نظر ميگيرند از اين رو يكي از راه هايي كه مي توان آنها را در اين امر ناكام گذاشت اين است كه با انجام كارهايي از جمله خريد گاوصندوق ديجيتالي زمان را از آنها گرفت. يكي از ويژگي هايي كه گاوصندوق هاي ديجيتالي از آن برخوردار مي باشند آن است كه براي بازكردن آنها نياز به زمان بسياري مي باشد و همين امر سبب مي شود تا سارقين در مدت زمان كمي كه دارند نتوانند گاوصندوق را باز كرده و اموال موجود در آن را مورد سرقت قرار دهند. گاوصندوق هاي ديجيتالي به طور معمول از 6 الي 16 رقم رمز را خواهند پذيرفت كه شما مي توانيد با در نظر گرفتن يك رمز دقيق و غير قابل حدس زدن بر روي گاو صندوق ديجيتالي خود هر سارقي را ناكام گذاشته و به بهترين نحو ممكن از اموال و دارايي هاي خود محافظت نمايد. گاوصندوق هاي ديجيتالي به دليل دارا بودن فضاي بسيار بزرگ و بهينه و حتي داراي درب هاي داخلي براي محافظت بيشتر به شهرت رسيده اند كه خريد آنها را به صرفه تر نموده است.شما مي توانيد به راحتي نسبت به خريد گاوصندوق ديجيتالي از فروشگاه تجهيزات فروشگاهي، اداري و لوازم جانبي اقدام نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۲:۵۲ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب