دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 365
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336304
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

فون بك گراند كه به آن فون عكاسي نيز گفته ميشود در حقيقت همان پرده يا تصوير ديجيتالي است كه در پشت سر سوژه براي عكاسي قرار ميگيرد. تصور كنيد تا عكس شما بدون فون بك گراند گرفته شود، مطمئنا تصوير  كاملا نامناسب و غير استاندارد خواهد بود. فون بك گراند در طرح و رنگ هاي گوناگوني توليد و بفروش ميرسد. فون عكاسي تاثير زيادي در شفافت و وضوح عكس ثبت شده دارد. انتخاب فون بك گراند مناسب يكي از چالش هايي است كه همواره عكاسان با آن مواجه بوده اند و البته عكاسان حرفه اي چندان مشكلي با آن ندارند. فون بك گراند در انواع مختلفي توليد ميشود كه فون پارچه اي، فون مخملي و شطرنجي، فون بك گراند كاغذي و فون بوم نقاشي ميباشد.

فون بك گراند پارچه اي از گزينه هاي بسيار ايده آل براي عكاسان ميباشد و در تهيه آن از پارچه و همچنين رنگ هاي كاملا خالص استفاده شده است. از اين نوع فون بك گراند براي تهيه عكس هاي پرتره استفاده ميشود و از قابليت شستشو برخوردار است.

فون بك گراند مخملي و يا شطرنجي تفاوت زيادي با فون هاي پارچه اي ندارند و در خانواده فون هاي پارچه اي قرار ميگيرند.

فون كاغذي از فون هاي تهيه شده از كاغذ مخصوص ميباشد كه استفاده از آن تنها براي يكبار امكان پذير ميباشد. فون بك گراند كاغذي در طيف گسترده اي از رنگ ها توليد ميشود.

فون بك گراند بوم نقاشي از فون هاي سفارشي است كه طرح توسط نقاش بر روي آن پياده و يا چاپ ميشود. فون بك گراند بوم نقاشي وزن زيادي دارد كه همين وزن قابليت حمل را از آن گرفته است و تنها بصورت ثابت در آتليه ها مورد استفاده قرار ميگيرد.

راهنماي خريد فون بك گراند

اولين نكته اي كه در خريد فون بك گراند بسيار مهم است رنگ آن ميباشد. رنگ فون عكاسي بايد نسبت به سوژه انتخاب شود. يك نكته كلي كه براي انتخاب رنگ فون بك گراند وجود دارد استفاده از طيف هاي رنگي است كه توجه مخاطب و بيننده را از سوژه به سمت رنگ جلب نكند.

براي خريد فون عكاسي اگر علاقمند به عكاسي در محيط باز هستيد بايد در نظر داشته باشيد كه فون هاي قابل حمل مناسب كار شما ميباشد. در مطالب قبل به انواع فون بك گراند اشاره شد و متوجه شديد كه فون بوم نقاشي به دليل وزن بالا از قابليت حمل برخوردار نيستند كه اين موضوع را بايد مد نظر قرار دهيد.

براي خريد فون بك گراند اگر اطلاعات كافي در اختيار نداريد بهتر است به صورت خودسرانه عمل نكنيد و خريد خود را با كسب اطلاعات از فروشندگان انجام دهيد. اگر از افرادي هستيد كه تازه پا به عرصه عكاسي گذاشته ايد بايد خريد خود را حتما بصورت آگاهانه و كسب اطلاعات انجام دهيد. همچنين قيمت فون بك گراند نيز در هر فروشگاهي متفاوت است و بايد توجه داشته باشيد كه قبل از خريد قيمت ها را با يكديگر مقايسه كرده و سپس فوني را تهيه نماييد كه از قيمت منصفانه و مناسبي برخوردار باشد. براي اطلاعات بيشتر با فروشگاه فوكوس نگار تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۶:۴۸ ] [ طراح ]

در دكوراسيون منازل  از چندين نوع مبل براي چيدمان در پذيرايي استفاده ميشود كه يكي از زيباترين و شكيل ترين آنها مبل استيل است. مبل استيل از زيبايي ظاهري بسيار زيادي برخوردار است و ميتواند جلوه ظاهري دكوراسيون را متحول كند. به مبل استيل مبل سلطنتي نيز گفته ميشود.

عمده تفاوت مبل استيل با ساير مبل ها در منبت كاري به كار رفته بر روي اين نوع مبل ميباشد. مبل استيل از منبت كاري هايي بر روي خود برخوردار است كه زيبايي آنرا چندين برابر كرده است. هيچ يك از مبل هاي ديگري كه توليد و بفروش ميرسند از منبت كاري برخوردار نيستند و يا اگر بر روي آنها منبت استفاده شده باشد به زيبايي منبت هاي مبل استيل نيستند.

مبل استيل از ارتفاع بيشتري نسبت به ساير مبل ها برخوردار است. ارتفاع مبل استيل همواره از مبل هاي ديگر بيشتر است كه البته ممكن است مبل هاي استيلي نيز وجود داشته باشند كه ارتفاع كمتري دارند اما به طور كلي ارتفاع آنها بيشتر از ساير مبل ها است.

مبل استيل از وزن بالاتري نيز برخوردار ميباشد كه البته اين وزن بالا نيز بي دليل نيست. وزن بالاي مبل استيل به دليل استيل به كار رفته در آن و همچنين اجزاي بيشتري كه نسبت به ساير مبل ها دارد بيشتر ميباشد.

تشك مبل استيل به صورت يك تكه است در صورتي كه در ساير مبل ها ممكن است تشك از بدنه مبل جدا شود. تشك مبل استيل به دليل اينكه زيبايي مبل حفظ شود به صورت يك تكه و چسبيده به مبل توليد ميشود. تشك مبل استيل از نوع دوبل است كه اين دوبل بودن زيبايي آنرا دو چندان كرده است.

قيمت مبل استيل

قيمت مبل استيل به نوع چوب به كار رفته در ساخت مبل بستگي دارد. حتما از خود ميپرسيد مگر در ساخت مبل استيل از چوب استفاده شده است؟ درست است كه نام اين نوع مبل را مبل استيل گذاشته اند اما در ساخت آن از چوب استفاده شده است. از انواع چوب به كار رفته در ساخت مبل استيل بايد به چوب راش و توسكا اشاره نمود. البته از كلاف هايي نيز براي ساخت مبل استيل استفاده ميشود كه رزين نام دارد.

شايد چندادن باور پذير نباشد اما بهتر است بدانيد كه رنگ نيز در قيمت مبل استيل تاثير گذار است. قيمت مبل استيل با رنگ طلايي بالاتر از ساير طيف هاي رنگي ميباشد. در ساخت مبل استيل با رنگ طلا از ورق هاي طلايي رنگ بعنوان پوشش مبل استفاده ميشود كه زيبايي آنرا دوچندان ميكند. فروشگاه اينترنتي ديجي چوب يكي از بهترين مشاوران شما در زمينه خريد انواع مبل مي باشد

از ديگر عوامل تاثير گذار در قيمت مبل استيل پارچه آن ميباشد. هر چه پارچه بكار رفته در ساخت مبل استيل نفيس تر و مرغوب تر باشد در نيتجه قيمت مبل نيز بالاتر خواهد رفت. پارچه اي كه براي ساخت مبل استيل در كارگاه هاي كشور ما مورد استفاده قرار ميگيرند از نوع ايراني و ترك هستند كه در اين بين پارچه هاي ترك اختلاف قيمت بيشتري نسبت به پارچه هاي ايراني دارند. پارچه ترك از كيفيت بالايي برخوردار است كه اين كيفيت بالا بي هزينه نخواهد بود و بايد مبلغ بالاتري را براي خريد آن پرداخت كنيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۹:۵۵ ] [ طراح ]

مبل راحتي از انواع مبل هاي مورد استفاده در منازل ميباشد كه راحتي و آسايش را براي اهالي منزل به همراه دارد. مبل  راحتي در مدل هاي مختلف توليد ميشود و كشور ما نيز يكي از كشور هاي پيشرو و نام آشنا در زمينه توليد انواع مبل راحتي ميباشد. براي خريد مبل راحتي مانند ديگر مبلمان بايد نكاتي را مد نظر قرار دهيد. بسياري از خريداران به دليل اينكه نكات خريد اين نوع مبل را مد نظر قرار نداده اند قادر به خريد مكبل مناسب نشده اند.

راهنماي خريد مبل راحتي

براي خريد مبل راحتي بايد توجه داشته باشيد كه مبل چند نفره ميباشد. مبل راحتي معمولا به صورت ۷ نفره توليد و بفروش ميرسد كه الزاما نبايد نوع ۷ نفره را تهيه كنيد. اگر از خانواده هاي پر جمعيت هستيد و يا اهل رفت و آمد ميباشيد بايد مبل هاي راحتي ۹ نفره و يا حتي بالاتر را سفارش دهيد. در مقابل اگر از خانواده هاي كم جمعيت هستيد ميتوانيد به سراغ مبل هاي راحتي ۷ نفره يا حتي كمتر برويد.

مبل راحتي بايد از استحكام بالايي برخوردار باشد و اگر قصد نداريد تا بعد از چند سال مجبور به تعويض مبل شويد بايد به دنبال مبلمان با كيفيت كه از بهترين متريال ها در ساخت آن استفاده شده است باشيد. مبل راحتي علاوه بر زيبايي بايد از كيفيت ساخت خوبي برخوردار باشد. مبل راحتي كه در فروشگاه هاي مبلمان بفروش ميرسند در ظاهر ممكن است توجه شما را به خود جلب كنند اما در كنار ظاهر زيبا بايد از كيفيت مناسبي نيز برخوردار باشند.

بايد تناسب دكوراسيون با مبل راحتي را قبل از خريد مد نظر قرار دهيد زيرا هر مبلي با دكوراسيون منزل شما از لحاظ رنگ و طرح همخواني و هماهنگي نخواهد داشت. براي خريد مبل راحتي بايد به تناسب و تطابق ميان طرح و رنگ مبل با دكوراسيون توجه داشته باشيد. مبل ها در دو نوع مدرن و كلاسيك و همچنين رنگ بندي هاي متنوع توليد ميشوند كه با در نظر گرفتن اين دو مورد خواهيد توانست مبل مناسب خود را تهيه كنيد.

مبل راحتي بايد كاملا راحت باشد اما برخي از مبل ها وجود دارند كه تنها نام راحتي را يدك ميكشند. ابتدا قبل از خريد مبل راحتي بهتر است تا راحتي آنرا مورد ارزيابي قرار دهيد زيرا پشيماني بعد از خريد هيچ سودي نخواهد داشت. مبل هاي راحتي چه در قسمت پشتي و چه در قسمت نشيمنگاه بايد از راحتي زيادي برخوردار باشند. فروشگاه اينترنتي ديجي چوب يكي از فروشگاه هاي معتبر در عرصه توليد انواع سرويس هاي چوبي مي باشد

براي خريد مبل راحتي به بودجه خود توجه داشته باشيد. امروزه مبل هاي راحتي با قيمت هاي متنوعي به فروش ميرسند كه برخي از آنها را ميتوان با ۵ ميليون تومان و برخي ديگر را با ۲۰ تا ۳۰ ميليون تومان در بازار خريداري نمودو البته مبل راحتي با قيمت بالاتر از رقم هاي ياد شده نيز بفروش ميرسدكه اين رقم ها بطور ميانگين بدست آمده اند. برخي تصور ميكنند كه هر چه قيمت مبل راحتي بالاتر باشد در نتيجه از كيفيت و ظاهر بهتري نيز برخوردار خواهد بود. البته شكي نيست كه قيمت مبل ميتواند در كيفيت و خاص بودن آن تاثير داشته باشد اما برخي از سودجويان براي اينكه بتوانند سود و منفعت بيشتري از فروش مبل به دست آورند اقدام به فروش مبل با قيمت هاي غير واقعي ميكنند كه بايد قبل از خريد بررسي هايي را نسبت به اين موضوع انجام دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۸:۲۲ ] [ طراح ]

پوشاك بچه گانه از ميزان مصرف به مراتب بيشتري نسبت به پوشاك بزرگسالان برخوردار است كه تنها دليل آن نيز رشد دائم كودك ميباشد. پوشاك بچه گانه در توليدي هاي خارج و داخل كشور توليد ميشود كه در فروشگاه هاي سراسر كشور ميتوانيد نوع داخلي و خارجي را خريداري نماييد. در توليد و پخش لباس بچه گانه تمامي البسه مورد نياز پسر بچه و دختر بچه ها  در سايزهاي متنوع توليد ميشود. توليد و پخش لباس بچه گانه نيازمند در نظرگرفتن نياز جامعه ميباشد و افرادي كه قصد دارند تا به اين عرصه ورود كنند بايد در زمينه توليد و همچنين پخش از تجربه كافي برخوردار باشند.

در توليد و پخش لباس بچه گانه اول از هر چيز بايد به كيفيت توليد توجه داشت. كيفيت در توليد و پخش لباس بچه گانه حرف اول را ميزند و بايد محصولي را به توليد و به بازار عرضه كرد كه رضايت مشتري با يكبار مصرف جلب شده و مجددا از محصولات برند شما خريداري نمايد. كيفيت توليدو پخش لباس بچه گانه از اهميت بسيار بيشتري نسبت به پوشاك بزرگسالان برخوردار است. يك پوشاك بچه گانه با كيفيت بايد از پارچه و همچنين دوخت مناسبي برخوردار باشد زيرا كودكان جنب و جوش زيادي دارند و به همين دليل اگر لباس از كيفيت مناسبي برخوردار نباشد در اينصورت در مدت كوتاهي پارچه و يا دوخت آن از بين خواهد رفت. پارچه به كار رفته در توليد پوشاك بچه گانه نيز نبايد حساسيت زا باشد. پوست كودك بسيار لطيف است و اگر پارچه نا مناسب  و نامرغوب باشد در نتيجه حساسيت هايي را بوجود خواهد آورد.

براي موفق شدن در توليد و پخش لباس بچه گانه بايد مطابق با مد روز پيش رفت. امروزه والدين كودكان تنها كيفيت پوشاك را لحاظ نمي كنند و به دنبال مدل هاي جديدي از پوشاك هستند تا كودك دلبندشان خوش  پوش و خوش تيپ شود. بهتر است براي توليد و پخش لباس بچه گانه به دنبال كپي برداري و تقليد از ساير توليدي ها نباشيد و مدل هاي جديد و روز دنيا را به بازار معرفي كنيد تا برند شما در ميان ساير برندها بدرخشد و فروش بالايي را به خود اختصاص دهيد.

در توليد و پخش لباس بچه گانه سعي كنيد تا پوشاك با بهترين قيمت را به مشتري عرضه كنيد. قيمت براي خرده فروشان و همچنين مصرف كنندگان بسيار مهم است و در كنار پوشاك با كيفيت، قيمت آن را نيز مد نظر ميگيرند. هر چه پوشاك از قيمت مناسب تري برخوردار باشد در نتيجه مشتري رغبت بيشتري از خود براي خريد نشان ميدهد.

از ديگر نكاتي كه با رعايت آن ميتوانيد در توليد و پخش لباس بچه گانه موفق ظاهر شويد تعهد در قابل سفارش دريافت شده ميباشد. بايد سفارشاتي كه دريافت نموده ايد را در موعد مقرر تحويل دهيد زيرا فروشندگان به هيچ وجه با توليد كنندگاني كه بد عهد هستند همكاري نميكنند. به طور كلي براي توليد و پخش لباس بچه گانه بايد مشتري مدار باشيد تا بتوانيد در اين بازار رقابتي محصولات خود را به فروش رسانده و اعتباري براي خود كسب نماييد. توليدي ايران نوين يكي از برترين توليد كنندگان لباس بچه مي باشد كه همه اصول را در زمينه توليد لباس بچه گانه به درستي رعايت مي كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۲۱:۱۶ ] [ طراح ]

پوشاك بچه گانه از ميزان مصرف به مراتب بيشتري نسبت به پوشاك بزرگسالان برخوردار است كه تنها دليل آن نيز رشد دائم كودك ميباشد. پوشاك بچه گانه در توليدي هاي خارج و داخل كشور توليد ميشود كه در فروشگاه هاي سراسر كشور ميتوانيد نوع داخلي و خارجي را خريداري نماييد. در توليدي لباس بچه گانه تمامي البسه مورد نياز پسر بچه و دختر بچه ها  در سايزهاي متنوع توليد ميشود. توليد و پخش لباس بچه گانه نيازمند در نظرگرفتن نياز جامعه ميباشد و افرادي كه قصد دارند تا به اين عرصه ورود كنند بايد در زمينه توليد و همچنين پخش از تجربه كافي برخوردار باشند.

در توليد و پخش لباس بچه گانه اول از هر چيز بايد به كيفيت توليد توجه داشت. كيفيت در توليد و پخش لباس بچه گانه حرف اول را ميزند و بايد محصولي را به توليد و به بازار عرضه كرد كه رضايت مشتري با يكبار مصرف جلب شده و مجددا از محصولات برند شما خريداري نمايد. كيفيت توليدي لباس بچه گانه از اهميت بسيار بيشتري نسبت به پوشاك بزرگسالان برخوردار است. يك پوشاك بچه گانه با كيفيت بايد از پارچه و همچنين دوخت مناسبي برخوردار باشد زيرا كودكان جنب و جوش زيادي دارند و به همين دليل اگر لباس از كيفيت مناسبي برخوردار نباشد در اينصورت در مدت كوتاهي پارچه و يا دوخت آن از بين خواهد رفت. پارچه به كار رفته در توليد پوشاك بچه گانه نيز نبايد حساسيت زا باشد. پوست كودك بسيار لطيف است و اگر پارچه نا مناسب  و نامرغوب باشد در نتيجه حساسيت هايي را بوجود خواهد آورد.

براي موفق شدن در توليد و پخش لباس بچه گانه بايد مطابق با مد روز پيش رفت. امروزه والدين كودكان تنها كيفيت پوشاك را لحاظ نمي كنند و به دنبال مدل هاي جديدي از پوشاك هستند تا كودك دلبندشان خوش  پوش و خوش تيپ شود. بهتر است براي توليد و پخش لباس بچه گانه به دنبال كپي برداري و تقليد از ساير توليدي ها نباشيد و مدل هاي جديد و روز دنيا را به بازار معرفي كنيد تا برند شما در ميان ساير برندها بدرخشد و فروش بالايي را به خود اختصاص دهيد.

در توليد و پخش لباس بچه گانه سعي كنيد تا پوشاك با بهترين قيمت را به مشتري عرضه كنيد. قيمت براي خرده فروشان و همچنين مصرف كنندگان بسيار مهم است و در كنار پوشاك با كيفيت، قيمت آن را نيز مد نظر ميگيرند. هر چه پوشاك از قيمت مناسب تري برخوردار باشد در نتيجه مشتري رغبت بيشتري از خود براي خريد نشان ميدهد.

از ديگر نكاتي كه با رعايت آن ميتوانيد در توليدي لباس بچه گانه موفق ظاهر شويد تعهد در قابل سفارش دريافت شده ميباشد. بايد سفارشاتي كه دريافت نموده ايد را در موعد مقرر تحويل دهيد زيرا فروشندگان به هيچ وجه با توليد كنندگاني كه بد عهد هستند همكاري نميكنند. به طور كلي براي توليد و پخش لباس بچه گانه بايد مشتري مدار باشيد تا بتوانيد در اين بازار رقابتي محصولات خود را به فروش رسانده و اعتباري براي خود كسب نماييد. توليدي ايران نوين يكي از برترين توليد كنندگان لباس بچه مي باشد كه همه اصول را در زمينه توليد لباس بچه گانه به درستي رعايت مي كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۵:۱۱ ] [ طراح ]

رنگ گالوانيزه از رنگ هاي مناسب براي رنگ آميري ورق هاي گالوانيزه و سطوح فلزي ميباشد. ورق هايي كه گالوانيزه هستند را نميتوان با رنگ هاي معمولي رنگ آميزي كرد و بايد از رنگ گالوانيزه استفاده نمود.

مزاياي رنگ گالوانيزه

رنگ گالوانيزه از پايداري بسيار خوبي برخوردار ميباشد و ميتواند چسبندگي به نسبت بهتري را با سطح بر قرار كند. رنگ گالوانيزه بعد از آنكه بر روي سطوح اعمال شود به سختي قابل جدا شدن خواهد بود كه در نتيجه سطح حفاظت آن از فلز به مراتب افزايش خواهد يافت و همچنين نيازي به رنگ آميزي مجدد در مدت زمان كوتاه نميباشد. ميزان خوردگي فلز به دليل چسبندگي بالا به پايين ترين حد خواهد رسيد.

از مزاياي رنگ گالوانيزه بايد به مقاومت آن در برابر حرارت اشاره نمود. مقاومت رنگ گالوانيزه در برابر حرارت بسيار بالا است و ميتواند درجه حرارت بالايي را به راحتي تحمل كند. تحمل دماي بالاي رنگ گالوانيره اين قابليت را ايجاد كرده كه بتوان از آن در رنگ آميزي سطوح مختلف پالايشگاه ها، اسكله ها و خطوط انتقال نيرو استفاده نمود. يكي از مهترين عواملي كه رنگ هاي معمولي را تحت تاثير قرار ميدهد حرارت ميباشد و موجب ذوب شدن و يا كاهش كيفيت آن ميشود. رنگ گالوانيزه در برابر حرارت و ذوب شدن كاملا مقاوم است.

از مزاياي رنگ گالوانيزه ميتوان زود خشك شدن آن را ناميد. رنگ هاي گالوانيزه در مدت زمان بسيار كوتاهتري نسبت به ساير رنگ ها خشك ميشوند و پروژه رنگ آميزي بسيار زود تر تمام خواهد شد. بخصوص اگر قرار باشد تا پروژه بزرگي رنگ آميزي شود در نتيجه زود خشك شدن آن يك مزيت بسيار بزرگ به حساب مي آيد.

رنگ گالوانيزه به هيچ وجه بعد از خشك شدن و همچنين گذشت سالها پوسته پوسته نميشود. رنگ هاي معمولي اينگونه نيستند و بعد از گذشت رمان كوتاهي به صورت پوسته پوسته در مي آيند. اگر رنگ گالوانيزه به صورت پوسته پوسته در آيد مطمئنا رنگ از نوع نامرغوب بوده و يا رنگ كار تسلطي بر روي رنگ آميزي نداشته است.

از مهمترين مزاياي رنگ گالوانيزه كه بايد به آن اشاره شود تطابق آن با شرايط آب و هوايي مختلف ميباشد. اين نوع رنگ ميتواند با هر نوع شرايط آب و هوايي بدون آنكه با مشكلي روبرو شود سازگاري داشته باشد.

نحوه رنگ آميزي با رنگ گالوانيزه

براي رنگ آميزي با رنگ گالوانيزه ابتدا سطحي كه قصد رنگ كردن آن را داريد به خوبي بايد خشك شود. در صورتيكه سطح به خوبي خشك نشده باشد رنگ نميتواند چسبندگي خوبي را با سطح ايجاد كند و  پس از مدتي جدا خواهد شد. اگر سطح مورد نظر داراي زنگ زدگي باشد بهتر است به خوبي از زنگ زدگي پاك شده و سپس رنگ آميزي را شروع كنيد. يك سنباده زني ساده ميتواند سطح را براي رنگ آميزي با رنگ گالوانيزه آماده كند.

رنگ گالوانيزه را از نوع با كيفت تهيه كنيد و بايد توجه داشته باشيد كه هر رنگي نميتواند از لحاظ كيفي در سطح مناسبي قرار داشته باشد. رنگ گالوانيزه اي كه كيفيت خوبي نداشته باشد به خوبي بر روي سطح نمينشيند و بعد از مدتي از جاي خود بلند ميشود. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شركت مبتكران صنعت رنگ و رزين تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۶:۱۴ ] [ طراح ]

با گذر از خيابان ها متوجه خط كشي هايي كه به منظور افزايش ايمني معابر رسم شده اند خواهيد شد. به اين دسته از خط كشي ها كه براي نظم دادن به حركت وسايل نقليه و همچنين عابران رسم ميگردد خط كشي ترافيكي ميگويند. خط كشي ترافيكي بر حسب موقعيت و همچنين سرعت طرح معبر متفاوت ميباشد. خط كشي ترافيكي در جوامع مدرن بسيار ضروري ميباشد و به دليل اينكه مردم با اين خط كشي ها آشنايي پيدا كرده اند در صورت عدم بكارگيري از اين خط كشي ها شاهد بروز بي انضباطي ها و هرج و مرج در خيابان و اماكن  مختلف شهري و برون شهري خواهيم شد. خط كشي ترافيكي به روش هاي مختلفي انجام ميشود كه در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهيم كرد.

نوعي از خط كشي ترافيكي وجود دارد كه توسط رنگ انجام ميشود و  از پركاربردترين روش هاي خط كشي ميباشد. در اين نوع خط كشي ترافيكي از رنگ به عنوان ماده اصلي استفاده ميشود كه البته نوع رنگ نيز توسط سازمان مربوطه و متناسب با شرايط متفاوت ميباشد. در خط كشي ترافيكي با استفاده از رنگ از موادي همچون رنگدانه ها، رزين و همچنين حلال هاي مختلف استفاده ميشود. همچنين ممكن است به اين مواد ريزدانه ها با مواد يو وي براق نيز اضافه شود. در خط كشي ترافيكي با اين روش رزين ها نقش بسيار زيادي را ايفا ميكنند زيرا اين رزين ها هستند كه باعث چسبندگي رنگ به سطح و كف زمين ميشوند. در خط كشي ترافيكي با استفاده از رنگ نسبت به شرايط از طيف هاي رنگي متفاوتي استفاده ميشود به طور مثال در اتوبان ها از رنگ سفيد و يا همچنين زرد استفاده ميشود.

از انواع خط كشي ترافيكي بايد به خط كشي ترموپلاستيك اشاره نمود. در خط كشي ترموپلاستيك از هيدروكربن ها، استرها كلوفن، مالنيك استرها كلوفن استفاده ميشود كه از خط كشي هاي رايج در دنيا نيز ميباشد. خط كشي ترافيكي به روش ترموپلاستيك هزينه بيشتري دارد و همچنين از دوام بالاتري برخوردار است. ماشين خط كشي ترموپلاستيك با ماشين هايي كه براي خط كشي رنگ استفاده ميشوند تفاوت هايي دارند. در خط كشي ترافيكي به روش ترموپلاستيك ابتدا مواد با دماي ۲۰۰ درجه حرارت داده ميشوند و سپس به سطح خيابان پاشيده ميشوند. خط كشي ترافيكي ترموپلاستيك ضخيم تر از خط كشي با رنگ ميباشد و به همين دليلصدايي با عبور خودرو از روي آن ايجاد خواهد شد.

خط كشي ترافيكي با نوار پليمري براي علامت گذاري خطوط عابر پياده كاربرد دارد و از انواع خط كشي با بازتاب نور بالا است كه همانند يك شبرنگ عمل ميكند. از خط كشي ترافيكي با نوارپليمري در توقف گاه ها، ايستگاه ها و خطوط تاكسي و غيره استفاده ميشود كه ميتواند حريم ميان عابر و وسايل نقليه را به خوبي مشخص كند.

نوع ديگري از خط كشي ترافيكي وجود دارد كه به آن خط كشي اپوكسي گفته ميشود و در آن از رنگدانه به همراه كاتاليزور استفاده شده است. تمامي مواد در يك ماشين مخصوص با يكديگر مخلوط شده و سپس بر روي سطح جاده اسپري ميشود. خط كشي ترافيكي با مواد اپوكسي از سال ۱۹۷۰ رايج شده و امروزه نيز به عنوان يكي از روش هاي خط كشي مورد استفاده بسيار زيادي دارد.  شركت مبتكران صنعت رنگ و رزين مي تواند راهنمايي هاي لازم را به شما در اي زمينه به شما ارائه دهد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۴:۵۵ ] [ طراح ]

سرويس خواب را بايد از اصلي ترين لوازم هر اتاق خواب دانست. براي اينكه هر فردي بتواند خواب راحت و آسوده اي را تجربه كند بايد سرويس خواب در اختيار داشته باشد. از گذشته تا به امروز سرويس خواب براي جهيزيه در نظر گرفته ميشود و از اجزاي مختلفي نيز تشكيل شده است. سرويس خواب به صورت سليقه اي انتخاب و خريداري ميشود و خوشبختانه در كشور ما توليد كنندگاني وجود دارند كه مدل هاي متنوعي از سرويس خواب را براي سلايق مختلف توليد و روانه بازار كرده اند. با ورود به بازار براي خريد سرويس خواب متوجه تنوع زيادي از محصولات شركت هاي مختلف خواهيد شد اما از كجا ميتوان يك سرويس خواب مناسب را تهيه نمود. براي خريد سرويس خواب بايد نكاتي را در نظر داشته باشيد كه قصد داريم در ادامه مطلب به صورت مختصر به اين نكات بپردازيم.

راهنماي خريد سرويس خواب

اگر براي خريد تختخواب به فروشگاه وارد شديد مطمئنا سرويس خواب هاي زيادي را مشاهده خواهيد نمود اما بهتر است تا با ديدن زرق و برق آنها عجولانه تصميم نگيريد و به تناسب آن با دكور و همچنين رنگ اتاق توجه داشته باشيد. هر سرويس خوابي كه مشاهده كرديد مطمئنا با اتاق شما تناسب نخواهد داشت و بايد دو عنصر سبك و همچنين رنگ را مد نظر قرار دهيد. براي خريد سرويس خواب بهتر است ابتدا رنگ آن را مورد بررسي قرار دهيد. رنگ بايد به نحوي باشد كه تضادي را با ساير وسايل موجود در اتاق برقرار نكند و كاملا با يكديگر هماهنگ باشند. البته براي انتخاب رنگ بايد نورگير بودن اتاق را نيز در نظر بگيريد. هر چه اتاق نورگير تر باشد دست شما باز است تا بتوانيد سرويس خواب با رنگ تيره تر را انتخاب كنيد. دومين مورد سبك سرويس خواب است. دو سبك مدرن و كلاسيك از سرويس خواب در بازار وجود دارد كه متناسب با دكور اتاق ميتوانيد يكي از آنها را تهيه كنيد. توجه كنيد به هيچ وجه از سبك هاي كلاسيك براي منازل با دكور مدرن استفاده نكنيد زيرا تضاد زيادي را بوجود خواهد آورد.

براي خريد سرويس خواب اگر نسبت به رنگ و سبك به توافق رسيديد بايد كيفيت آن را مورد بررسي قرار دهيد. كيفيت سرويس خواب بسيار مهم است و ميتواند دوام آنرا طولاني تر كند. گذشته از آنكه كيفيت سرويس خواب ميتواند طول عمر بيشتري را به همراه داشته باشد اين مزيت را ايجاد ميكند تا ضربه و فشار نيز نتواند آسيبي به آن وارد كرده و در كيفيت تاثير بسزايي داشته باشد.

 

از نكات خريد سرويس خواب كه بيشتر مردم توجهي به آن ندارند راحت بودن تخت آن ميباشد. تخت سرويس خواب بايد خوابي راحت را براي شما به ارمغان بياورد و فقط زيبايي آن ملاك نميباشد. ممكن است در نگاه اول سرويس خواب زيبا و با دوام به نظر برسد كه اين موضوع  نميتواند در راحتي آن نقشي داشته باشد. براي خريد سرويس خواب بهتر است تا از فروشنده نسبت به راحتي تخت آن اطمينان حاصل كنيد. از عواملي كه در راحتي تخت سرويس خواب تاثير دارند ابعاد تخت و همچنين نوع تشك ميباشد. فروشگاه اينترنتي ديجي چوب يكي از فروشگاه هاي معتبردر زمينه توليد انواع وسايل چوبي مي باشد

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۸:۰۳ ] [ طراح ]

بسياري از كسبه و تجاري كه در زمينه هاي اقتصادي فعاليت دارند مطمئنا همواره چه در محيط كاري و چه در منزل اموال و مداركي دارند كه نياز است تا به صورت شبانه روزي از آنها محافظت شود تا از سرقت آنها جلوگيري شود. به طور معمول كسبه پول نقد، طلا، اسناد، دسته چك ها و ديگر مدارك خود را يا در محل كار و يا منزل خود نگهداري مي كنند از اين رو لازم است تا آنها را در گاوصندوق هاي ايمن قرار دهند.گاوصندوق خانگي يكي از آن دست گاوصندوق هايي هستند كه متناسب با قرار گيري در محيط خانه طراحي و ساخته مي شوند و مي توان از آنها در پذيرايي ، اتاق خواب و حتي به صورت مخفيانه در درون ديوار ها نيز استفاده نمود.

انواع گاوصندوق خانگي

گاوصندوق خانگي يكي از مدل هاي مختلف گاوصندوق مي باشد كه از آن براي محافظت بيشتر اموال و دارايي هاي با ارزش در برابر سرقت استفاده مي شود. گاوصندوق هايي كه امروزه توليد مي شوند در دو نوع ديجيتالي و دستي خواهند بود كه هر يك از آنها داراي ويژگي هاي منحصر به خود خواهند بود. در نوع دستي گاوصندوق خانگي رمز گذاري بر روي آن به وسيله قفل هاي رمز نگاري شده دايره اي مي باشد كه معمولا از يك الي سه واحد رمز نگاري تشكيل شده است و براي باز كردن گاو صندوق لازم است تا هر سه رمز نگار به درستي تعيين شده باشند و در ادامه قفل نهايي را به كمك كليد گاو صندوق باز كرده و محتويات داخل آن را افزايش يا كاهش داد. نوع ديجيتالي گاو صندوق خانگي نسل پيشرفته گاو صندوق ناميده مي شود. اين مدل از گاوصندوق نيازي به كليد نداشته و به كمك رمز هاي عددي با استفاده از صفحه كليد الكترونيكي بازگشايي مي شود. با توجه به امنيت بالاتري كه اين مدل از گاو صندوق دارد استفاده از گاو صندوق ديجيتالي به عنوان گاو صندوق خانگي رواج بيشتري داشته و در صورتي كه شما نيز به دنبال گاو صندوق خانگي مناسبي براي مراقبت از ابزار ، وسايل و اموال خود هستيد مي توانيد از اين نوع گاو صندوق خريداري و استفاده نماييد.

 

خريد گاو صندوق خانگي از راه هاي گوناگون

براي خريد گاوصندوق خانگي راه هاي مختلفي وجود دارد، يكي از پر دردسر ترين و زمانبر ترين كارها براي خريد گاوصندوق خانگي خريد حضوري آن از فروشگاه هاي سطح شهر مي باشد. در صورتي كه قصد خريد گاو صندوق به صورت حضوري را داشته باشيد مي بايست وقت خود را صرف پيدا كردن فروشگاه هايي در اين زمينه نموده و سپس حضوري به آنها مراجعه نموده و نسبت به تهيه گاوصندوق خانگي مورد نظر خود اقدام نماييد. راهي ساده تر براي اين منظور آن است كه شما به وب سايت هاي فروشگاهي ارائه دهنده انواع گاو صندوق مراجعه نموده و پس از مطالعه مشخصات و امكانات و ويژگي هاي هر يك از اين گاوصندوق ها نسبت به خريد آنلاين گاوصندوق مورد نظر خود اقدام نماييد تا در مدت زمان كوتاهي براي شما درب منزلتان ارسال و تحويلتان شود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۹:۵۲ ] [ طراح ]

تابلو يكي از تجهيزات تبليغاتي به حساب مي آيد كه امروزه بر سر در بيشتر مغازه ها، فروشگاه ها، شركت ها، رستوران ها، هتل ها، مراكز درماني و ساير مراكز خصوصي و دولتي ديده ميشود. تابلو تاثير زيادي در ديده شدن دارد و در انواع مختلفي نيز توليد ميگردد. يكي از انواع تابلو كه طرفداران زيادي را به خود جلب كرده است تابلو كامپوزيت ميباشد. تابلو كامپوزيت همانطور كه از نامش نيز پيداست از قطعات كامپوزيت در ساختو توليد بهره برده است و از جذابيت بالايي نيز برخوردار ميباشد. تابلو كامپوزيت از تابلوهاي مدرن محسوب ميشود كه براي ساخت آن در تابلو سازي از ورق كامپوزيت، آهن آلات و اتصالات و روكش مخصوص ميباشد.  تابلو كامپوزيت از مزيت هاي زيادي برخوردار است كه به برخي از آنها اشاره خواهيم نمود.

مزيت هاي تابلو كامپوزيت در تابلوسازي

كامپوزيتي كه در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت استفاده ميشود بسيار سبك است كه همين موضوع دست تابلو ساز را باز ميگذارد تا به راحتي و در عرض مدت كوتاهي تابلو را بسازد. تابلو كامپوزيت از نصب آساني نيز برخوردار است كه كاملا به سبك بودن متريال به كار رفته در ساخت آن مرتبط ميباشد. تابلو كامپوزيت با اينكه سبك ميباشد اما از مقاومت بالايي برخوردار است و ميتواند براي مكان هايي كه احتمال برخورد ضربه و همچنين اسيد و حلال ها وجود دارد بسيار مناسب ميباشد. در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت از حروف برجسته استفاده ميشود كه بكارگيري از اين حروف برجسته در برخي از تابلوها امكان پذير نميباشد. تابلو كامپوزيت همواره تميز است و هيچگونه آلودگي بر روي آن مشاهده نميشود كه اين به دليل قابليت پاكسازي خودكار آن ميباشد. خاصيت كامپوزيت به گونه اي است كه آلودگي به سختي بر روي آن مي نشيند و همواره تميز به نظر ميرسد. در تابلو سازي ورق كامپوزيت را به راحتي فرم ميدهند كه همين موضوع روند ساخت را تسهيل و تسريع ميكند. ورق كامپوزيت  نوعي ورق انعطاف پذير است كه در تابلو سازي و بر اساس نياز مشتري ميتواند به هر شكاي در آيد. تابلو كامپوزيت ضد زنگ است و براي استفاده در مناطقي كه رطوبت هوا بالا ميباشد كاملا مناسب است. بارندگي، رطوبت و همچنين برف از عواملي هستند كه باعث زنگ زدگي تابلو ميشوند كه تابلو كامپوزيت در برابر همگي اين عوامل مقاوم است و به هيچ وجه زنگ نميزند.

قيمت تابلو كامپوزيت

قيمت تابلو كامپوزيت در تابلو سازي متفاوت است و بستگي به رنگ و ضخامت ورقي دارد كه براي ساخت آن استفاده شده است. ورق هاي كامپوزيت كه از ضخامت بالايي برخوردار هستند قيمت بيشتري دارند. در قيمت تابلو كامپوزيت هزينه نصب نيز دخيل است و نسبت به مكان نصب و همچنين بزرگ يا كوچك بودن تابلو هزينه متفاوتي دريافت ميشود. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به ساير تابلوها مقداري پايين تر ميباشد زيرا ورق كامپوزيت از ديگر ورق ها ارزان تر ميباشد و همچنين از روش نصب آسانتري نيز برخوردار است. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به تعداد تابلو نيز متفاوت است و هر چه تعداد تابلوهايي كه سفارش ميدهيد بيشتر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. گروه تابلو سازي راما مي تواند مشاوره لازم را در زمينه انواع تابلو به شما ارائه دهد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۰:۴۵ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب