دارامان

سئو-طراحي سايت

سئو-طراحي سايت
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 422
ديروز : 312
افراد آنلاين : 1
همه : 336361
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

تابلو يكي از تجهيزات تبليغاتي به حساب مي آيد كه امروزه بر سر در بيشتر مغازه ها، فروشگاه ها، شركت ها، رستوران ها، هتل ها، مراكز درماني و ساير مراكز خصوصي و دولتي ديده ميشود. تابلو تاثير زيادي در ديده شدن دارد و در انواع مختلفي نيز توليد ميگردد. يكي از انواع تابلو كه طرفداران زيادي را به خود جلب كرده است تابلو كامپوزيت ميباشد. تابلو كامپوزيت همانطور كه از نامش نيز پيداست از قطعات كامپوزيت در ساختو توليد بهره برده است و از جذابيت بالايي نيز برخوردار ميباشد. تابلو كامپوزيت از تابلوهاي مدرن محسوب ميشود كه براي ساخت آن در تابلو سازي از ورق كامپوزيت، آهن آلات و اتصالات و روكش مخصوص ميباشد.  تابلو كامپوزيت از مزيت هاي زيادي برخوردار است كه به برخي از آنها اشاره خواهيم نمود.

مزيت هاي تابلو كامپوزيت در تابلوسازي

كامپوزيتي كه در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت استفاده ميشود بسيار سبك است كه همين موضوع دست تابلو ساز را باز ميگذارد تا به راحتي و در عرض مدت كوتاهي تابلو را بسازد. تابلو كامپوزيت از نصب آساني نيز برخوردار است كه كاملا به سبك بودن متريال به كار رفته در ساخت آن مرتبط ميباشد. تابلو كامپوزيت با اينكه سبك ميباشد اما از مقاومت بالايي برخوردار است و ميتواند براي مكان هايي كه احتمال برخورد ضربه و همچنين اسيد و حلال ها وجود دارد بسيار مناسب ميباشد. در تابلو سازي براي ساخت تابلو كامپوزيت از حروف برجسته استفاده ميشود كه بكارگيري از اين حروف برجسته در برخي از تابلوها امكان پذير نميباشد. تابلو كامپوزيت همواره تميز است و هيچگونه آلودگي بر روي آن مشاهده نميشود كه اين به دليل قابليت پاكسازي خودكار آن ميباشد. خاصيت كامپوزيت به گونه اي است كه آلودگي به سختي بر روي آن مي نشيند و همواره تميز به نظر ميرسد. در تابلو سازي ورق كامپوزيت را به راحتي فرم ميدهند كه همين موضوع روند ساخت را تسهيل و تسريع ميكند. ورق كامپوزيت  نوعي ورق انعطاف پذير است كه در تابلو سازي و بر اساس نياز مشتري ميتواند به هر شكاي در آيد. تابلو كامپوزيت ضد زنگ است و براي استفاده در مناطقي كه رطوبت هوا بالا ميباشد كاملا مناسب است. بارندگي، رطوبت و همچنين برف از عواملي هستند كه باعث زنگ زدگي تابلو ميشوند كه تابلو كامپوزيت در برابر همگي اين عوامل مقاوم است و به هيچ وجه زنگ نميزند.

قيمت تابلو كامپوزيت

قيمت تابلو كامپوزيت در تابلو سازي متفاوت است و بستگي به رنگ و ضخامت ورقي دارد كه براي ساخت آن استفاده شده است. ورق هاي كامپوزيت كه از ضخامت بالايي برخوردار هستند قيمت بيشتري دارند. در قيمت تابلو كامپوزيت هزينه نصب نيز دخيل است و نسبت به مكان نصب و همچنين بزرگ يا كوچك بودن تابلو هزينه متفاوتي دريافت ميشود. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به ساير تابلوها مقداري پايين تر ميباشد زيرا ورق كامپوزيت از ديگر ورق ها ارزان تر ميباشد و همچنين از روش نصب آسانتري نيز برخوردار است. قيمت تابلو كامپوزيت نسبت به تعداد تابلو نيز متفاوت است و هر چه تعداد تابلوهايي كه سفارش ميدهيد بيشتر باشد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش خواهد يافت. گروه تابلو سازي راما مي تواند مشاوره لازم را در زمينه انواع تابلو به شما ارائه دهد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۳:۰۹ ] [ طراح ]

تفنگ بادي همانطور كه از نامش نيز پيداست از انرژي باد براي پرتاب گلوله به سمت هدف بهره ميبرد و از جمله اسلحه هاي غير جنگي و مناسب براي شكار محسوب ميشود. تفنگ بادي به وسيله ساچمه تغديه شده كه اين ساچمه ميتواند تا فاصله مشخص كه بستگي به برد اسلحه دارد را مورد هدف قرار دهد. تفنگ بادي از قدمت بسيار طولاني برخوردار است و شايد جالب باشد كه بدانيد اولين تفنگ بادي در سال ۱۵۸۰ ميلادي مورد استفاده قرار گرفت و امروزه نيز اين اسلحه در موزه استكهلم نگهداري و در معرض ديد عموم قرار گرفته است. تفنگ بادي در انواع مختلفي توليد ميشود كه برخي از آنها براي شكار و برخي ديگر براي مسابقات تير اندازي مناسب ميباشند. تفنگ بادي در اوايل پيدايش چندان پيشرفته نبود و دقت بالايي نيز در هدف گيري نداشت. با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژي تفنگ بادي دستخوش تغييرات زيادي شد و امروزه نوع پيشرفته اين نوع سلاح توليد ميشود كه از لحاظ كيفي با سلاح هاي قديمي قابل مقايسه نيستند. امروزه به طور كلي دو نوع تفنگ بادي توليد ميشود كه يك نوع از آنها تپانچه بادي و نوع ديگر اسلحه پي سي پي ميباشد كه طرفداران بيشتري نيز نسبت به اسلحه هاي ديگر دارد. در ادامه هر يك از تفنگ بادي ياد شده را بيشتر توضيح خواهيم داد. يكي از انواع تفنگ بادي كه از آن تنها براي مسابقات تير اندازي استفاده ميشود تپانچه بادي است. تپانچه بادي نوعي اسلحه كمري است كه برد به نسبت كمتري دارد و همانطور كه گفته شد براي مسابقات تير اندازي كاربرد دارد. درست است كه تپانچه بادي از برد كمي برخوردار است اما دقت آن مثال زدني است و اگر تيرانداز نسبت به استفاده از آن تسلط داشته باشد ميتواند اهداف مورد نظر را به راحتي مورد اصابت قرار دهد.

نوع ديگري از تفنگ بادي كه با ويژگي هاي خود نظر بسياري از علاقمندان به تيراندازي را به خود جلب كرده است تفنگ پي سي پي ميباشد. تفنگ بادي پي سي پي از دقت بالايي برخوردار است. تفنگ پي سي پي از لحاظ دقت با تفنگ هاي پيشين قابل مقايسه نيست و از ميزان خطاي بسيار كمتري برخوردار است. تفنگ بادي پي سي پي نيازي به ساچمه گذاري براي شليگ مجدد ندارد. تفنگ بادي پي سي پي از يك خشاب برخوردار است كه ميتواند براي تعداد شليك هاي زيادي بدون آنكه نيازي به ساچمه گذاري باشد مورد استفاده قرار گيرد. تفنگ بادي پي سي پي با يك بار خشاب گذاري ميتواند براي چندين بار شليك پياپي مورد استفاده قرار گيرد و مانند ديگر تفنگ هاي بادي محدود نيست. تفنگ بادي پي سي پي از صداي كمتري نيز به هنگام شليك برخوردار است.

لوله به كار رفته در ساخت تفنگ بادي پي سي پي به گونه اي است كه صدا را تا حد زيادي كاهش ميدهد و حتي در صورتي كه صداي زيادي از شليك حاصل شود نيز ميتوان از صدا خفه كن براي كمتر كردن صداي ايجاد شده بهره گرفت. تفنگ بادي پي سي پي قدرت بالاتري نيز دارد. شايد تفنگ هاي بادي نسل قبل نيز از قدرت خوبي برخوردار باشند اما دقت آنها با افزايش قدرت كاهش پيدا ميكند. تفنگ بادي پي سي پي اينگونه نيست و در كنار قدرت از دقت بالايي برخوردار ميباشد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با فروشگاه طبيعت نو تماس بگيريد

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۰:۰۶ ] [ طراح ]

براي آماده كردن تخمه افتابگردان و ديگر انواع تخمه از دستگاه تخمه پز استفاده ميشود. دستگاه تخمه پز از دستگاه هاي رايج در ميان قنادي ها، خشكبار ها و فروشگاه هاي عرضه انواع تخمه و خشكبار ميباشد. دستگاه تخمه پز از دستگاه هايي است كه ميتواند حجم بالايي از تخمه آفتابگردان را در مدت زمان كوتاهي تفت داده و آماده مصرف كند. دستگاه تخمه پز از يك ظرف استيل بزرگ برخوردار است كه يك شعله در قسمت زيرين آن وظيفه گرم كردن ظرف را بر عهده دارد.

انواع تخمه پز

انواع دستگاه تخمه پز بفروش ميرسد كه بطور كلي ساختار و شكل ظاهري آنها به يك شكل ميباشد. در ساخت انواع تخمه پز بيشترين متريالي كه به كار رفته است استيل ميباشد. استيل كاربرد بسيار زيادي در ساخت انواع تخمه پز دارد. اما دليل استفاده از استيل در ساخت انواع تخمه پز چيست؟ استيل ويژگي هاي زيادي دارد كه به همين دليل براي ساخت انواع تخمه پز از آن استفاده ميشود. از جمله ويژگي هاي استيل بايد به انتقال حرارت و همچنين بهداشتي بودن آن اشاره نمود. استيل از قابليت پاك شوندگي آساني برخوردار است و بعد از استفاده به راحتي ميتوان سطح آنرا تميز نمود. در ساخت انواع تخمه پز اتصالات و همچنين يك موتور كه وظيفه آن به گردش در آوردن ظرف ميباشد نيز به كار رفته است.

خريد تخمه پز

براي خريد تخمه پز بايد به كيفيت بدنه، اتصالات و همچنين موتور آن توجه داشته باشيد. هر چه كيفيت دستگاه بالاتر باشد در نتيجه از دوام و عمر بيشتري نيز برخوردار خواهد بود. اگر براي خريد تخمه پز موارد بالا را مد نظر قرار ندهيد مجبور خواهيد شد تا در كوتاه مدت دستگاه جديدي را خريداري نماييد. براي خريد تخمه پز برندهاي زيادي را پيش روي خواهيد داشت اما دقت داشته باشيد كه هر برندي قابل اعتماد نيست و بايد نسبت به برند مد نظر خود بررسي و تحقيقات لازم را انجام دهيد. براي خريد تخمه پز ميتوانيد از فرونشده بخواهيد تا دستگاهي را به شما معرفي كند كه از گارانتي و يا همان ضمانت نامه برخوردار باشد. دستگاهي كه داراي ضمانت نامه باشد اين مزيت را ايجاد ميكند تا در صورت لزوم مشكل دستگاه را بدون آنكه هزينه اي پرداخت كنيد برطرف نماييد.

قيمت تخمه پز

كيفيت ميتواند تاثير زيادي بر روي قيمت تخمه پز داشته باشد. معمولا دستگاه هايي كه از كيفيت بالايي برخوردار هستند قيمت نسبتا بالايي نيز دارند.  براي افرادي كه قصد دارند تا استفاده زيادي از دستگاه داشته باشند بهتر است قيمت تخمه پز را مد نظر قرار ندهند و اين دستگاه را از نوع با كيفيت خريداري كنند. در قيمت تخمه پز فروشندگان نيز بي تاثير نيستند و برخي از آنها قيمت ها را بدون آنكه منافع مشتري را در نظر بگيرند بالا ميبرند. براي اينكه بتوانيد مناسبترين و منصفانه ترين قيمت تخمه پز را به دست آوريد بهترين راه پيش روي شما فروشگاه اينترنتي ميباشد. با مراجعه به فروشگاه اينترنتي ميتوانيد از ميان دستگاه هاي موجود در فروشگاه اينترنتي ليون ايران و با مشاهده اطلاعات يكي از مناسبترين آنها را انتخاب و سفارش دهيد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۳:۲۵ ] [ طراح ]

پفيلا از تنقلاتي است كه در بين مردم و همچنين كودكان طرفداران بسيار زيادي دارد. پفيلا به دو روش توليد ميشود كه يك روش صنعتي و روش ديگر خانگي ميباشد. پفيلايي كه به روش صنعتي توليد ميشود را ميتوان بصورت بسته بندي شده و با يك برند خاص از فروشگاه ها و سوپر ماركت ها تهيه نمود. در روش دوم توليد پفيلا از روش خانگي استفاده ميشود كه در اين روش پفيلا طعم و مزه بسيار بهتري دارد. دستگاه پاپ كرن ساز از دستگاه هايي است در فروشگاه ها براي تهيه پفيلا مورد استفاده قرار ميگيرد و در انواع مختلفي به فروش ميرسد.

انواع پاپ كرن ساز

پاپ كرن ساز در انواع مختلفي توليد ميشود كه ميتوان پاپ كرن ساز خانگي، پاپ كرن ساز صنعتي،‌ پاپ كرن ساز برقي و پاپ كرن ساز گازي را نام برد.  انواع پاپ كرن ساز را بايد نسبت به نياز خود تهيه نماييد. انواع پاپ كرن ساز با كيفيت ها و در برندهاي گوناگون نيز وجود دارند كه براي خريد آنها هرگز نبايد عجولانه تصميم بگيريد. فروشگاه ها و همچنين افرادي كه قصد دارند تا پفيلا را براي فروش تهيه نمايند بايد پاپ كرن ساز را در نوع صنعتي كه بصورت گازي وجود دارد را تهيه نمايند.

خريد پاپ كرن ساز

از مهمترين و حائز اهميت ترين نكاتي كه بايد در خريد دستگاه پاپ كرن ساز مد نظر داشته باشيد اندازه ظرف و يا همان كاسه ميباشد. پاپ كرن ساز هايي كه از ظرف و يا همان مخزن بزرگي برخوردار هستند ميتوانند پفيلاي بيشتري را توليد كنند و اگر شما هم قصد داريد تا پفيلا را به اندازه اي تهيه نماييد كه در بازار بفروش برسانيد بايد ظرفيت دستگاه را مد نظر قرار دهيد. براي خريد پاپ كرن ساز ميتوانيد نسبت به برند آن توجه داشته باشيد زيرا شركت هاي خارجي و داخلي زيادي وجود دارند كه اين دستگاه را توليد ميكنند و هر يك نيز كيفيت هاي متفاوتي دارند كه دستگاه هاي بي كيفيت ممكن است مشكلاتي را براي شما بوجود آورند. ميزان مصرف انرژي در خريد پاپ كرن ساز براي افرادي كه مصرف زيادي از دستگاه دارند يكي از نكات مهم محسوب ميشود.

قيمت پاپ كرن ساز

قيمت دستگاه پاپ كرن ساز نسبت به برند و مدل دستگاه متفاوت ميباشد. ظرفيت دستگاه نيز ميتواند در قيمت پاپ كرن ساز تاثير بسيار زيادي داشته باشد و بايد توجه داشته باشيد كه اگر به دنبال پاپ كرن ساز هاي بزرگ هستيد بايد هزينه بالاتري را نيز براي خريد آن بپردازيد.

قيمت پاپ كرن ساز با اينكه در برخي از فروشگاه ها از يك تعرفه ثابت برخوردار است ولي برخي از فروشندگان اقدام به بالا بردن قيمت ها نموده اند كه همين موضوع نارضايتي مشتريان را به همراه داشته است. براي اينكه بتوانيد بهترين قيمت پاپ كرن ساز را به دست آورده و سپس خريد خود را انجام دهيد بايد قيمت هاي چندين فروشگاه را با يكديگر مقايسه نماييد. نيازي نيست تا براي استعلام قيمت پاپ كرن ساز به فروشگاه ها بصورت حضوري مراجعه نماييد و ميتوانيد از فروشگاه اينترناي خريد خود را انجام داده و دستگاه يا دستگاه هاي مورد نظر خود را در محل دريافت نماييد. با خريد پاپ كرن ساز از فروشگاه اينترنتي ليون ايران در هزينه و انرژي خود تا حد زيادي صرفه جويي نيز خواهيد نمود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۳:۳۲ ] [ طراح ]

پفيلا از تنقلاتي است كه در بين مردم و همچنين كودكان طرفداران بسيار زيادي دارد. پفيلا به دو روش توليد ميشود كه يك روش صنعتي و روش ديگر خانگي ميباشد. پفيلايي كه به روش صنعتي توليد ميشود را ميتوان بصورت بسته بندي شده و با يك برند خاص از فروشگاه ها و سوپر ماركت ها تهيه نمود. در روش دوم توليد پفيلا از روش خانگي استفاده ميشود كه در اين روش پفيلا طعم و مزه بسيار بهتري دارد. دستگاه پاپ كرن ساز از دستگاه هايي است در فروشگاه ها براي تهيه پفيلا مورد استفاده قرار ميگيرد و در انواع مختلفي به فروش ميرسد.

انواع پاپ كرن ساز

پاپ كرن ساز در انواع مختلفي توليد ميشود كه ميتوان پاپ كرن ساز خانگي، پاپ كرن ساز صنعتي،‌ پاپ كرن ساز برقي و پاپ كرن ساز گازي را نام برد.  انواع پاپ كرن ساز را بايد نسبت به نياز خود تهيه نماييد. انواع پاپ كرن ساز با كيفيت ها و در برندهاي گوناگون نيز وجود دارند كه براي خريد آنها هرگز نبايد عجولانه تصميم بگيريد. فروشگاه ها و همچنين افرادي كه قصد دارند تا پفيلا را براي فروش تهيه نمايند بايد پاپ كرن ساز را در نوع صنعتي كه بصورت گازي وجود دارد را تهيه نمايند.

خريد پاپ كرن ساز

از مهمترين و حائز اهميت ترين نكاتي كه بايد در خريد پاپ كرن ساز مد نظر داشته باشيد اندازه ظرف و يا همان كاسه ميباشد. پاپ كرن ساز هايي كه از ظرف و يا همان مخزن بزرگي برخوردار هستند ميتوانند پفيلاي بيشتري را توليد كنند و اگر شما هم قصد داريد تا پفيلا را به اندازه اي تهيه نماييد كه در بازار بفروش برسانيد بايد ظرفيت دستگاه را مد نظر قرار دهيد. براي خريد پاپ كرن ساز ميتوانيد نسبت به برند آن توجه داشته باشيد زيرا شركت هاي خارجي و داخلي زيادي وجود دارند كه اين دستگاه را توليد ميكنند و هر يك نيز كيفيت هاي متفاوتي دارند كه دستگاه هاي بي كيفيت ممكن است مشكلاتي را براي شما بوجود آورند. ميزان مصرف انرژي در خريد پاپ كرن ساز براي افرادي كه مصرف زيادي از دستگاه دارند يكي از نكات مهم محسوب ميشود.

قيمت پاپ كرن ساز

قيمت پاپ كرن ساز نسبت به برند و مدل دستگاه متفاوت ميباشد. ظرفيت دستگاه نيز ميتواند در قيمت پاپ كرن ساز تاثير بسيار زيادي داشته باشد و بايد توجه داشته باشيد كه اگر به دنبال پاپ كرن ساز هاي بزرگ هستيد بايد هزينه بالاتري را نيز براي خريد آن بپردازيد.

قيمت پاپ كرن ساز با اينكه در برخي از فروشگاه ها از يك تعرفه ثابت برخوردار است ولي برخي از فروشندگان اقدام به بالا بردن قيمت ها نموده اند كه همين موضوع نارضايتي مشتريان را به همراه داشته است. براي اينكه بتوانيد بهترين قيمت پاپ كرن ساز را به دست آورده و سپس خريد خود را انجام دهيد بايد قيمت هاي چندين فروشگاه را با يكديگر مقايسه نماييد. نيازي نيست تا براي استعلام قيمت پاپ كرن ساز به فروشگاه ها بصورت حضوري مراجعه نماييد و ميتوانيد از فروشگاه اينترناي خريد خود را انجام داده و دستگاه يا دستگاه هاي مورد نظر خود را در محل دريافت نماييد. با خريد پاپ كرن ساز از فروشگاه اينترنتي ليون ايران در هزينه و انرژي خود تا حد زيادي صرفه جويي نيز خواهيد نمود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۹:۳۱ ] [ طراح ]

پفيلا از تنقلاتي است كه در بين مردم و همچنين كودكان طرفداران بسيار زيادي دارد. پفيلا به دو روش توليد ميشود كه يك روش صنعتي و روش ديگر خانگي ميباشد. پفيلايي كه به روش صنعتي توليد ميشود را ميتوان بصورت بسته بندي شده و با يك برند خاص از فروشگاه ها و سوپر ماركت ها تهيه نمود. در روش دوم توليد پفيلا از روش خانگي استفاده ميشود كه در اين روش پفيلا طعم و مزه بسيار بهتري دارد. دستگاه پفيلا ساز از دستگاه هايي است در فروشگاه ها براي تهيه پفيلا مورد استفاده قرار ميگيرد و در انواع مختلفي به فروش ميرسد.

انواع پفيلا ساز

پفيلا ساز در انواع مختلفي توليد ميشود كه ميتوان پفيلا ساز خانگي، پفيلا ساز صنعتي،‌ پفيلا ساز برقي و پفيلا ساز گازي را نام برد.  انواع پفيلا ساز را بايد نسبت به نياز خود تهيه نماييد. انواع پفيلا ساز با كيفيت ها و در برندهاي گوناگون نيز وجود دارند كه براي خريد آنها هرگز نبايد عجولانه تصميم بگيريد. فروشگاه ها و همچنين افرادي كه قصد دارند تا پفيلا را براي فروش تهيه نمايند بايد پفيلا ساز را در نوع صنعتي كه بصورت گازي وجود دارد را تهيه نمايند.

خريد پفيلا ساز

از مهمترين و حائز اهميت ترين نكاتي كه بايد در خريد پفيلا ساز مد نظر داشته باشيد اندازه ظرف و يا همان كاسه ميباشد. پفيلا ساز هايي كه از ظرف و يا همان مخزن بزرگي برخوردار هستند ميتوانند پفيلاي بيشتري را توليد كنند و اگر شما هم قصد داريد تا پفيلا را به اندازه اي تهيه نماييد كه در بازار بفروش برسانيد بايد ظرفيت دستگاه را مد نظر قرار دهيد. براي خريد پفيلا ساز ميتوانيد نسبت به برند آن توجه داشته باشيد زيرا شركت هاي خارجي و داخلي زيادي وجود دارند كه اين دستگاه را توليد ميكنند و هر يك نيز كيفيت هاي متفاوتي دارند كه دستگاه هاي بي كيفيت ممكن است مشكلاتي را براي شما بوجود آورند. ميزان مصرف انرژي در خريد پفيلا ساز براي افرادي كه مصرف زيادي از دستگاه دارند يكي از نكات مهم محسوب ميشود.

قيمت پفيلا ساز

قيمت پفيلا ساز نسبت به برند و مدل دستگاه متفاوت ميباشد. ظرفيت دستگاه نيز ميتواند در قيمت پفيلا ساز تاثير بسيار زيادي داشته باشد و بايد توجه داشته باشيد كه اگر به دنبال پفيلا ساز هاي بزرگ هستيد بايد هزينه بالاتري را نيز براي خريد آن بپردازيد.

قيمت پفيلا ساز با اينكه در برخي از فروشگاه ها از يك تعرفه ثابت برخوردار است ولي برخي از فروشندگان اقدام به بالا بردن قيمت ها نموده اند كه همين موضوع نارضايتي مشتريان را به همراه داشته است. براي اينكه بتوانيد بهترين قيمت پفيلا ساز را به دست آورده و سپس خريد خود را انجام دهيد بايد قيمت هاي چندين فروشگاه را با يكديگر مقايسه نماييد. نيازي نيست تا براي استعلام قيمت پفيلا ساز به فروشگاه ها بصورت حضوري مراجعه نماييد و ميتوانيد از فروشگاه اينترناي خريد خود را انجام داده و دستگاه يا دستگاه هاي مورد نظر خود را در محل دريافت نماييد. با خريد پفيلا ساز از فروشگاه اينترنتي ليون ايران در هزينه و انرژي خود تا حد زيادي صرفه جويي نيز خواهيد نمود.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۳۷:۱۱ ] [ طراح ]

افراد مختلفي براي مسافرت هاي خود از هواپيما استفاده مي كنند. به خصوص كساني كه سفرهاي زيادي دارند مانند كساني كه براي كار دائم در سفر هستند هواپيما گزينه مناسبي محسوب مي شود. بسياري از اساتيد نيز هستند كه در دانشگاه هايي دور از هم تدريس مي كنند و براي سفر خود از هواپيما استفاده مي كنند و بنابراين نياز به خريد بليط هواپيما دارند. براي تهيه بليط هواپيما احتياج به دانستن نكاتي داريد كه در ادامه به آن ها اشاره مي كنيم

به روش هاي مختلفي مي توانيد بليط هواپيما را تهيه نماييد. نوع سيستمي خريد بليط هواپيما يكي از روش هايي است كه مي توانيد بليط هواپيما را خريداري نماييد. يكي ديگر از روش هاي خريد بليط هواپيما چارتري مي باشد كه داراي قيمتي ثابت نيست و داراي قيمت شناور مي باشد. سن شخصي كه مي خواهيد براي او بليط هواپيما را خريداري نماييد اهميت دارد بنابراين بايد در خريد بليط هواپيما به شكل سيستمي سن مسافر را به درستي وارد كنيد. براي تهيه بليط هواپيما سه رنج سني وجود دارد: نوزادي تا دو سالگي، دو سالگي تا 12 سالگي و 12 سال به بالا كه قيمت براي هر كدام از اين سنين متفاوت مي باشد.

بليط چارتري بليط هواپيما

ممكن است يك سازمان خاص و يا يك آژانس پيشاپيش بخواهد كليه صندلي هاي هوا پيما را خريداري نمايد در اين صورت موظف خواهد بود كه صندلي هاي هواپيما را پر كند. بليط هواپيما در اين صورت با تخفيف هاي .يژه اي به اين سازمان ها فروخته مي شود. همچنين اين سازمان ها در صورتي كه نتوانند تمام بليط ها را به فروش برسانند قيمت خريد بليط هواپيما را پايين مي آوردند تا بتوانند بليط هواپيما را به فروش برسانند. بنابراين با قيمتي كه خودشان تصميم مي گيرند اقدام به فروش بليط هواپيما به مردم مي كنند.

شما مي توانيد بليط هواپيما را به شكل حضوري انجام دهيد و يا مي توانيد خريد بليط هواپيما را به شكل اينترنتي و يا با استفاده از برخي از برنامه هاي كامپيوتري و يا موبايلي انجام دهيد. البته بايد از اعتبار اين نوع نرم افزارها اطمينان داشته باشيد.

صندلي هاي هواپيما داراي درجات مختلفي هستند و شما مي توانيد بر حسب نياز خود آن ها را خريداري نماييد. نوع درجه يك بليط هواپيما بهترين نوع بليط هواپيما مي باشد و داراي امكانات بيشتري نسبت به ساير صندلي هاي هواپيما مي باشد. يكي ديگر از انواع خريد بليط هواپيما مربوط مي شود به بليط هواپيما درجه تجاري و يا اقتصادي مي باشد. درجه تجاري بليط هواپيما مربوط مي شود به كساني كه كارهاي تجاري انجام مي دهند. قيمت هواپيما مي تواند بر اساس اين كه چه زماني خريداري مي شود نيز متفاوت باشد. يكي از بهترين راه هايي كه مي توانيد اقدام به خريد بليط هواپيما نماييد سايت اينترنتي آهوان مي باشد. شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت اطلاعات مناسبي را در زمينه تهيه بليط هواپيما به دست آوريد. و همچنين مي توانيد با شماره هايي كه در سايت آهوان درج شده است تماس بگيريد و با كارشناسان ما براي خريد بليط هواپيما كه مورد نظر شما مي باشد مشورت نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۵:۱۳ ] [ طراح ]

افراد مختلفي براي مسافرت هاي خود از هواپيما استفاده مي كنند. به خصوص كساني كه سفرهاي زيادي دارند مانند كساني كه براي كار دائم در سفر هستند هواپيما گزينه مناسبي محسوب مي شود. بسياري از اساتيد نيز هستند كه در دانشگاه هايي دور از هم تدريس مي كنند و براي سفر خود از هواپيما استفاده مي كنند و بنابراين نياز به خريد بليط هواپيما دارند. براي تهيه بليط هواپيما احتياج به دانستن نكاتي داريد كه در ادامه به آن ها اشاره مي كنيم

به روش هاي مختلفي مي توانيد بليط هواپيما را تهيه نماييد. نوع سيستمي خريد بليط هواپيما يكي از روش هايي است كه مي توانيد بليط هواپيما را خريداري نماييد. يكي ديگر از روش هاي خريد بليط هواپيما چارتري مي باشد كه داراي قيمتي ثابت نيست و داراي قيمت شناور مي باشد. سن شخصي كه مي خواهيد براي او بليط هواپيما را خريداري نماييد اهميت دارد بنابراين بايد در خريد بليط هواپيما به شكل سيستمي سن مسافر را به درستي وارد كنيد. براي تهيه بليط هواپيما سه رنج سني وجود دارد: نوزادي تا دو سالگي، دو سالگي تا 12 سالگي و 12 سال به بالا كه قيمت براي هر كدام از اين سنين متفاوت مي باشد.

بليط چارتري بليط هواپيما

ممكن است يك سازمان خاص و يا يك آژانس پيشاپيش بخواهد كليه صندلي هاي هوا پيما را خريداري نمايد در اين صورت موظف خواهد بود كه صندلي هاي هواپيما را پر كند. بليط هواپيما در اين صورت با تخفيف هاي .يژه اي به اين سازمان ها فروخته مي شود. همچنين اين سازمان ها در صورتي كه نتوانند تمام بليط ها را به فروش برسانند قيمت بليط هواپيما را پايين مي آوردند تا بتوانند بليط هواپيما را به فروش برسانند. بنابراين با قيمتي كه خودشان تصميم مي گيرند اقدام به فروش بليط هواپيما به مردم مي كنند.

شما مي توانيد بليط هواپيما را به شكل حضوري انجام دهيد و يا مي توانيد خريد بليط هواپيما را به شكل اينترنتي و يا با استفاده از برخي از برنامه هاي كامپيوتري و يا موبايلي انجام دهيد. البته بايد از اعتبار اين نوع نرم افزارها اطمينان داشته باشيد.

صندلي هاي هواپيما داراي درجات مختلفي هستند و شما مي توانيد بر حسب نياز خود آن ها را خريداري نماييد. نوع درجه يك بليط هواپيما بهترين نوع بليط هواپيما مي باشد و داراي امكانات بيشتري نسبت به ساير صندلي هاي هواپيما مي باشد. يكي ديگر از انواع خريد بليط هواپيما مربوط مي شود به بليط هواپيما درجه تجاري و يا اقتصادي مي باشد. درجه تجاري بليط هواپيما مربوط مي شود به كساني كه كارهاي تجاري انجام مي دهند. قيمت هواپيما مي تواند بر اساس اين كه چه زماني خريداري مي شود نيز متفاوت باشد. يكي از بهترين راه هايي كه مي توانيد اقدام به خريد بليط هواپيما نماييد سايت اينترنتي آهوان مي باشد. شما مي توانيد با مراجعه به اين سايت اطلاعات مناسبي را در زمينه تهيه بليط هواپيما به دست آوريد. و همچنين مي توانيد با شماره هايي كه در سايت آهوان درج شده است تماس بگيريد و با كارشناسان ما براي خريد بليط هواپيما كه مورد نظر شما مي باشد مشورت نماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۸:۰۹ ] [ طراح ]

قبل از اينكه يك كارخانه و يا به طور كلي يك مجتمع صنعتي راه اندازي شود ابتدا بايد اقداماتي در كف آن كه از آسيب پذيرترين قسمت ها ميباشد انجام شود. در قسمت كف كارخانجات و مجتمع هاي صنعتي همواره احتمال برخورد اجسام سنگين و تيز وجود دارد كه از اين رو ابتدا بايد كف سازي صنعتي در آنها انجام شود. كف سازي صنعتي بايد به صورت كاملا اصولي انجام شود زيرا عدم در نظر گرفتن اين اصول ميتواند كف را در برابر سايش و همچنين برخورد اجسام سنگين بسيار آسيب پذير كند.

از جمله مشكلاتي كه پس از كف سازي صنعتي غير اصولي ايجاد ميشود بايد به اين موارد اشاره نمود: ترك خوردي يكي از شايع ترين مشكلاتي است كه بعد از كف سازي صنعتي بصورت غير اصولي بوجود مي آيد. بعد از گذشت مدتي بر روي كف ترك خوردگي هايي ايجاد خواهد شد كه اين موضوع ميتواند به دليل استفاده از مصالح و مواد نامرغوب و همچنين اجراي غير اصولي باشد. شكستگي و در نتيجه تبديل كف به سطحي ناهموار از ديگر مشكلاتي است كه با پس از كف سازي صنعتي غير اصولي پديدار ميشود. كف سازي صنعتي غير اصولي ميتواند هزينه هاي زيادي را بوجود آورد و مجبور خواهيد بود تا بعد از كف سازي نسبت به تعمير و بازسازي آن با صرف هزينه هنگفت اقدام نماييد. كف سازي صنعتي غير اصولي هزينه شما را چند برابر خواهد كرد زيرا بعد از گذشت مدت كوتاهي مجبور خواهيد بود تا نسبت به ترميم و يا كف سازي مجدد اقدامات لازم را انجام دهيد.

 

 

مزاياي كف سازي صنعتي

كف سازي صنعتي اگر به صورت اصولي انجام شود مزيت هايي را در پي خواهد داشت. از جمله مزيت هاي كف سازي صنعتي آمد مقاومت بالا ميباشد. كف سازي صنعتي مقاومت بالايي در برابر تردد وسايل نقليه سنگين، مواد شيميايي و اسيدي و همچنين برخورد اجسام نوك تيز از خود نشان ميدهد. از جمله مزيت هايي كه با كف سازي صنعتي بوجود مي آيد تميز كاري آسان كف ميباشد. كف سازي صنعتي بسيار صاف و سيقلي انجام ميشود كه در نتيجه تميزكاري آن نيز آسان خواهد شد. از مهمترين مزيت هاي بوجود آمده از كف سازي صنعتي قابليت ترميم و مرمت ميباشد. در صورتيكه بعد از كف سازي صنعتي مشكلي بوجود آيد ميتوان نقاط آسيب ديده را ترميم نمود. كف سازي صنعتي ظاهري بسيار زيبا را ايجاد ميكند. در كف سازي صنعتي از متريال هايي استفاده ميشود كه اين متريال ها سطحي شفاف و مسطح را بوجود مي آورند و زيبايي بسيار زيادي در كنار مقاومت بالا ايجاد ميشود. از ديگر مزاياي كف سازي صنعتي اجراي ساده و سريع آن است. كف سازي صنعتي درمدت زمان بسيار كمتري نسبت به ساير كف سازي ها آماده بهره برداري و استفاه ميشود.  توجه داشته باشيد كه بايد كف سازي صنعتي را به شركت هايي واگذار كنيد كه در اين زمينه از تخصص و تجربه بالايي برخوردار باشند و بتوانند كار را به صورت كاملا اصولي و بدون هيچگونه ايراد و نقصي انجام دهند. هيچگونه مشكلي نبايد بعد از كف سازي بوجود آيد و عمر و دوام بالايي داشته باشد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت شركت پارس اليس  مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۱۵ ] [ طراح ]

كاربرد رينگ اسپرت چيست

از جمله ذوق و هيجاناتي كه سالهاست خريداران خودرو را درگير خود كرده است استفاده از رينگ اسپرت براي زيباتر كردن و جذاب تر كردن خودرو ميباشد. رينگ اسپرت همانطور كه از نامش نيز پيداست ظاهري اسپرت و ورزشي را براي خودرو بوجود مي آورد. رينگ اسپرت قابلت ريسينگ را براي لاستيك ها و خودرو به وجود مي آورد و افرادي كه در مسابقات اتوميبل راني شركت ميكنند از رينگ اسپرت به جاي رينگ هاي معمولي براي بالا بردن عملكرد لاستيك ها كمك ميگيرند. بيشتر خودروسازان ايراني از بكارگيري رينگ اسپرت براي خودرو اجتناب ميكنند و همانطور كه ميدانيد بيشتر محصولات خودروسازان كشور ما به اين نوع رينگ  ها مجهز نيستند. رينگ اسپرت در بسياري از فروشگاه هاي عرضه لاستيك و رينگ بفروش ميرسد كه ميتوان پس از خريد خودرو به سراغ اين مراكز رفته و لاستيك ها را به اين نوع رينگ مجهز نمود.

راهنماي خريد رينگ اسپرت

اولين و مهمترين نكته اي كه براي خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تناسب آن با لاستيك و همچنين خودرو ميباشد. به هيچ وجه نميتوان يك كت و شلوار مجلسي را با يك جفت كتاني ست كرد. همين موضوع در مورد رينگ اسپرت نيز كاملا صادق است و بايد به كلاس و سبك خودروي خود نيز توجه داشته باشيد. براي خريد رينگ اسپرت بايد توجه داشته باشيد كه كدام رينگ مناسب خودروي شما ميباشد و اگر اطلاعاتي نسبت به اين موضوع نداريد بايد با افرادي كه در اين زمينه فعاليت ميكنند مشورت نماييد. براي خريد رينگ اسپرت بايد به وزن آن توجه كنيد زيرا رينگ هاي اسپرتي كه از وزن بالاتري برخوردار هستند ممكن است به جلوبندي خودروي شما آسيب وارد كنند. بايد رينگي را تهيه كنيد كه از وزن مناسب با خودروي شما برخوردار باشد و اگر نوعي رينگ توجه شما را به خود جلب كرده است بايد رينگ با آلياژ سبك تر را انتخاب كنيد. به طور مثال رينگ هاي آلومينيومي به نسبت از وزن كمتري برخوردار هستند. حتي امروزه رينگ اسپرت با آلياژ منيزيم نيز وجود دارد كه از وزن بسيار كمي برخوردار هستند و اگر بودجه خوبي در اختيار داريد ميتوانيد به سراغ رينگ هاي ساخته شده با آلياژ منيزيم برويد. يكي از مهمترين نكاتي كه براري خريد رينگ اسپرت بايد مد نظر قرار دهيد تطابق رينگ با ترمز و كاسه چرخ ميباشد. عدم تطابق رينگ اسپرت با كاسه و همچنين ترمز ميتواند سلامت اين دو قطعه را به خطر بيندازد و عمر و دوام آنها را نيز كوتاه كند. موردي كه ميتواند باعث آسيب زدن به كاسه و همچنين ترمز شود پهناي بيش از اندازه ميباشد كه از همين رو بايد رينگ با پهناي مناسب را تهيه كنيد. از نكات ديگري كه بايد در خريد رينگ اسپرت لحاظ كنيد لبه هاي رينگ ميباشد.

رينگ هاي اسپرتي كه داراي لبه هاي نازكي هستد ميتوانند با افتادن در يك دست انداز آسيب ببينند و در كل براي شرايط ضربه مناسب نيستند. آسيب ديدن رينگ ميتواند ظاهر آن را تحت تاثير قرار دهد و همچنين ايمني خودرو را تا حد زيادي كاهش ميدهد. تكنولوژي به كار رفته در ساخت رينگ اسپرت تاثير بسيار زيادي در كاركرد آن دارد و بايد به آن توجه ويژه اي داشته باشيد. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد بهفروشگاه اينترنتي رينگ و لاستيك ويتو مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۶:۵۲ ] [ طراح ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب