سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 216
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82192
چت باکس

پس از نزديك به دو ماه مشاوره با وزارت صنايع و معادن، قيمت فروش بازار لاستيك دولتي ايران در بازار افزايش يافته است. علاوه بر اين، ما قيمت رسمي براي فروش لاستيك دولتي را در نمايندگي رسمي اين شركت بررسي مي كنيم.

تاير ماشين يا به اصطلاح مردم لاستيك، يكي از كالاهاي استراتژيك كشور است كه تأثير مستقيم بر قيمت تمام كالاها در كشور دارد. همانطور كه قيمت اين محصول افزايش مي يابد، هزينه حمل كالاهاي ناوگان محموله و ناوگان كشور نيز افزايش مي يابد و در نتيجه قيمت محصول به اوج رسيده و در نتيجه قيمت كالاهاي مصرفي افزايش خواهد يافت. افزايش قيمت تاير، نرخ اجاره براي شركت هاي حمل و نقل عمومي و اجاره اتومبيل را افزايش خواهد داد كه بيشتر هزينه هاي اقتصادهاي طبقه متوسط ​​را جبران مي كند.

اما همانطور كه در "افزايش قيمت رسمي تاير در ماه هاي بعدي" اشاره شده است، شركت هاي توليد كننده محصولات تاير و لاستيك (مانند تيوب و نوارها) كشور را به لحاظ سياسي و اقتصادي در نظر مي گيرند و در نتيجه دولت بسياري از تحريم ها عليه مواد خام براي توليد اين كالاي اساسي تحميل شده است. به همين علت، پس از چند ماه مشورت، قيمت داخلي و خارجي تايرها و حاملها افزايش يافت و وزارت صنايع و معادن و تجارت و سازمان حفاظت از توليد كنندگان و مصرف كنندگان با توجه به حجم زياد كارگران و كارگران در صنعت، با افزايش قيمت لاستيك ها و لاستيك ها موافقت كردند.

قيمت رسمي فروش لاستيك دولتي در نمايندگي هاي فروش (دسامبر 1397)

شركت بارز با تقريبا 40 درصد كل توليد لاستيك دولتي داخلي، هيچ استثنائي از اين قانون نيست و در نتيجه اين تصميم، قيمت رسمي لاستيك دولتي بارز نيز افزايش يافته است. با توجه به فرم هاي خريد براي عوامل توزيع، قيمت تاير در حدود 20 درصد افزايش مي يابد، لاستيك هاي با تنوع بيولوژيكي حدود 32 درصد افزايش مي يابد و لاستيك هاي راديال (TBR)در حدود 24 درصد افزايش مي يابد. با توجه به اين موضوع، قيمت فروش رسمي تاير و لاستيك دولتي در نمايندگي رسمي اين شركت (هر جفت / 2 حلقه) به شرح زير است:

  • اندازه تاير 165/65/13 Pride: 284.000 دلار
  • عرضپرايد 175/60/13 لاستيك هاي بزرگ: 302،000 دلار
  • اندازه تاير 175/70/13 پيكان پيكان: 324.000 دلار
  • اندازه تاير 185/65/14 پژو: 373،000 دلار
  • اندازه تاير 185/65/15 Samand: 402،000 Tomans

اسناد مورد نياز براي دريافت لاستيك دولتي

قيمت تاير و لاستيك در بازار آزاد در حال حاضر و به دليل كاهش عرضه در دو ماه گذشته تفاوت قابل توجهي با قيمت تاييد شده و دولت اين محصول در نمايندگي رسمي وجود دارد، به عنوان لاستيكپرايددر قيمت حدود 400 هزار تومان، تايرهاي خانواده پژو قيمت حدود 500 هزار تومان و لاستيك سمند  و Dachia Logan (L90) با قيمت حدود 550 هزار تومان فروخته خواهد شد. اين تفاوت در محموله تاير بسيار بيشتر است و تاير 315/80 / 22.5 داراي قيمت تقريبا 6 ميليون دلار (بيش از دو برابر قيمت لاستيك دولتي ) است.

شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به فروشگاه اينترنتي لاستيك يوزپلنگ انواع لاستيك دولتي را خريداري نماييد براي اطلاع از قيمت لاستيك دولتي مي توانيد با كارشتاسان ما در فروشگاه يوزپلنگ در ارتباط باشيد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۹:۵۹ ] [ طراح ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب