سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 186
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82162
چت باکس

نايلون شيرينگ ، از جمله نايلون هاي مورد استفاده در صنعت بسته مي باشد. نايلون شيرينگ با دماي 160 و همچنين 220 درجه سانتيگراد، وضعيت محصول را تغيير مي دهد. نايلون شيرينگ در اندازه هاي مختلف توليد مي شود. همانطور كه مي دانيد، عرض و طول محصول و همچنين حجم آن در صنايع مختلف است و به درخواست مشتري و سفارش وي توليد نايلون شيرينگ انجام مي شود.

نايلون شيرينگ در نوع يك و دو لايه توليد مي شود كه مانند ساير شيرينگ ها كيفيت لايه هاي آن را افزايش مي دهد. ضخامت نايلون شيرينگ متفاوت است و از 30 تا 200 ميكرون است. عرض آن نيز مي تواند از 10 تا 120 سانتي متر متفاوت باشد.

اگر مشتري نياز به ورقه نايلون رنگي داشته باشد، مي تواند اين شيرينگ را در رنگ هاي مختلف سفارش دهد. نايلون شيرينگ قيمت زيادي نداشته است، و اين باعث شده است تا كل صنعت كوچك و بزرگ اين نوع شيرينگ به راحتي و با هزينه كم براي استفاده در نظر بگيرند. نايلون شيرينگ مي تواند به عنوان يك پالت و در ابعاد بزرگ براي بسته بندي استفاده شود. البته، براي استفاده از نايلون شيرينگ، شما نياز به چند لايه در اطراف محصول قرار دادن به طوري كه آن است كه تاثير قوي است.

نايلون شيرينگ براي دو هدف در صنعت توليد و استفاده مي شود:

  • نايلون شيرينگ در همه صنايع غذايي براي جلوگيري از ورود هر آلودگي به بافت محصول استفاده مي شود.
  • نايلون شيرينگ به منظور پوشش محصولات براي ممانعت از شكستگي و آسيب به آنها استفاده مي شود.

نايلون شيرينگ، از جمله نايلون هاي مورد استفاده براي بسته بندي محصولات براي كارخانه ها و كارگاه ها مي باشد. نايلون شيرينگ از جنس پلاستيك بسيار حساس به ويژه در برابر گرما مي باشد كه براي بسته بندي محصولات مختلف مناسب مي باشد. نايلون شيرينگ به خوبي پس از گرما توسط بدنه جذب مي شود و مي تواند مانع شوك هاي كوچك شود كه منجر به خراش شوند. نايلون شيرينگ داراي مزيت بزرگي در بسته بندي محصولات است كه همچنين جلوگيري از ورود گرد و غبار به محصول مي باشد. هيچ كدام از نايلون هايي كه در حال حاضر براي بسته بندي استفاده مي شوند نمي توانند همچون نايلون شيرينگ از نفوذ مرطوب جلوگيري كنند.

انواع نايلون شيرينگ وجود دارد كه برخي از آنها براي بسته بندي محصولات غذايي مناسب است و ديگران براي بسته بندي محصولات توليدي در كارخانجات توليدي استفاده مي شوند. انواع نايلون شيرينگ داده شده براي بسته بندي محصولات توليدي در كارخانه ها داراي ضخامت بيشتري هستند و مي توانند از محصولات بيشتر محافظت كنند. انواع نايلون شيرينگ را مي توان از شركت ناب پلاستيك ، يكي از شركت هاي فعال در زمينه فروش نايلون براي بسته بندي بدست آورد. انواع نايلون شيرينگ مناسب براي بسته بندي محصولات غير خوراكي را در شركت ناب پلاستيك ارائه مي دهند كه شما قادر به خريد آنها خواهيد بود.

براي خريد نايلون شيرينگ بهتر است در وهله اول اطلاعات كامل دراين زمينه به دست آورده و سپس اقدام به خريد نايلون شيرينگ نماييد. در خريد نايلون شيرينگ بهتر است ابتدا بررسي قيمت، كيفيت و اعتبار شركت را بررسي كرده ، و سپس مطمئن شويد كه خريد شما كامل است. با خريد نايلون شيرينگ از شركت  ناب پلاستيك ، مطمئن شويد كه نايلون را با كيفيت مناسب و قيمت مناسب خريداري مي كنيد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۸:۴۹ ] [ طراح ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب