امروز : 171
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 7
همه : 1164338
 
نوشته شده توسط : طراح

دندانپزشكي در دو نوع وجود دارد كه شامل دندان پزشكي ترميمي و دندانپزشكي زيبايي مي باشد كه هر يك جايگاه خاص خودش را دارد. دندانپزشكي زيبايي شامل انواع تغييرات در ظاهر دندان و لثه و كام است كه كاملا بايد تخصصي انجام شود.

زيبايي – لامينيت ونير - دندان پزشك تهران، دندانپزشك تهران، دكتر ...

در دندان پزشكي زيبايي بخش هايي از دندان ها شامل تراشيدگي و يا كم و زياد شدن مواد در دنادن مي شود. نقش دندان در چهره بسيار مهم بوده و تاثير بسياري در زيبايي فرد مي گذارد كه با استفاده از دندانپزشكي زيبايي اصلاحاتي روي دندان انجام مي گيرد و اگر اين اصلاحات را در مركزي حرفه اي انجام دهيد مي تواند بي ضرر بوده و حتي از لحاظ سلامت مفيد نيز واقع شود مثلا در پر كردگي هاي عادي از مواد فلزي استفاده مي گردد كه براي اين كار بايد قسمت زيادي از ميناي دندان تراشيده شود اما در دندان پزشكي زيبايي با توجه به استفاده از مواد سراميكي مي توان مقدار كمتري از دندان را تراشيد و نتيجه ي بهتري داشته و زيبايي هم اعمال مي شود. براي استفاده از  انواع خدمات دندانپزشكي زيبايي در تهران از طريق لينك اقدام فرماييد.

دندانپزشكي زيبايي و بهترين متخصص دندانپزشك زيبايي - جراح دندانپزشك ...

ارتودنسي يكي از موثر ترين راه ها براي داشتن دندان هايي مرتب مي باشد كه نتيجه ي كاملا مثبتي دارد. همين طور امروزه بسياري از افراد از سفيد كردن يا بليچينگ دندان استفاده مي كنند تا دندان هايشان زيبا و سفيد شود. در دندان پزشكي زيبايي از ليزر نيز براي زيبايي استفاده مي شود. انواع زيبايي هاي دندان مانند لمينت و كامپوزيت نيز ايجاد لايه اي روي ميناي دندان است كه باعث هماهنگي و هم سطح شدن دندان ها مي باشد و براي افرادي كه دندان هاي نامنظمي دارند و يا مي خواهند دندان هاي زيبا تري داشته باشند ، به كار مي رود.

براي اطلاعات بيشتر در رابطه با دندانپزشكي تخصصي كودكان به سايت مراجعه كنيد و يا با ما تماس بگيريد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]