امروز : 110
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 5
همه : 1164277
 
نوشته شده توسط : طراح

سوئيچ خودرو از لوازم ضروري هر خودرويي است كه باغ آن مي توان قفل خودرو را باز و بسته كرد. با سوئيچ خودرو مي توان درب ها و صندوق خودرو را باز و بسته كرد همچنين استارت نيز وابسته به بودن سوئيچ خودرو مي باشد اما اگر سوئيچ خودروي شما گم شد بايد چه كار كنيد؟

براي ساخت سوئيچ خودرو و ساخت ريموت خودرو بايد از قفل درب ها و يا استارت استفاده كرد و الگوري آن را به دست آورد تا دوباره ساخت سوئيچ خودرو انجام گيرد اما اگر خودروي مورد نظر سيستم امنيتي داشته باشد بايد سوئيچ كد گذاري شود و در واقع سوئيچ و كد در سيستم امنيتي تعريف شود كه بايد توسط شخص ماهر انجام گيرد.

ساخت سوئيچ و ريموت يدك و تعمير ريموت خودرو در تهران

ريموت وسيله اي براي انتقال فرمان ما به خودرو است كه باعث انجام مواردي از قبيل باز و بسته شدن قفل ها مي شود. فرمان هايي كه از طريق ريموت به خودرو داده مي شود از طريق سيكنال هاي مايكروويو به گيرنده انتقال داده مي شود و سپس رسيور كدگشايي را انجام داده و عمليات انجام مي گيرد. ساخت ريموت در انواع مختلفي صورت مي گيرد كه داراي قابليت هاي خاصي هستند. انواع ساخت ر يموت عبارت است از ريموت كدفيكس ، ريموت كد لرنينگ، ريموت هاپينگ. براي ساخت انواع ريموت از طريق لينك اقدام نماييد.

ريموت تويوتا | ساخت و تعمير سوئيچ يدك تويوتا در تهران

براي اين كه بخواهيد ريموت را كپي كنيد بايد فركانسي كه ريموت اصلي روي آن بوده را بدانيد كه براي دانستن آن نياز به دستگاه فركانس ياب است كه ريموت بر روي محل مربوطه بر روي دستگاه قرار داده مي شود و سپس دكمه اي از ريموت فشرده مي شود كه فركانس اصلي مشاهده خواهد شد اما اگر دسترسي به دستگاه فركانس ياب نداريد مي تواند بعد از باز كردن ريموت عدد فركانس را از درون آن بيابيد. براي آماده كردن ريموت نيز بايد كليد هاي باز و بسته را با هم فشار داده و بعد از چشمك زدن ريموت، دكمه ي قفل را رها كرده و سپس دكمه ي ديگر رها شود. براي ساخت سوئيچ و ريموت بي ام و به سايت مراجعه كنيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]