امروز : 135
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 5
همه : 1164302
 
نوشته شده توسط : طراح

رينگ يكي از لوازم خودرو است كه به منظور زيبايي بر روي چرخ هاي خودرو قرار داده مي شود. رينگ ها در انواع مختلفي در بازار وجود دارند اما شما بايد رينگي را انتخاب كنيد كه مناسب و مخصوص چرخ هاي شما باشد. فروشندگان اسپرت رينگ هاي مختلفي را براي فروش دارند كه مي توانيد انواع دلخواه را خريداري كنيد. رينگ ها داراي وزن و مدل و ابعاد مختلفي هستند كه در اين ميان رينگ هاي آلومينيومي از انواع رايج مي باشد. رينگ هاي آلومينيومي بسيار متراكم هستند و دوام خوبي دارند. در هنگام خريد رينگ بايد به استاندارد هاي آن توجه كنيد و بايد ابعاد مناسب با چرخ خودرو را خريداري نماييد. برخي از رينگ ها به درستي و خوبي بر روي تاير قرار مي گيرد و برخي ظاهر خوبي را ايجاد نمي كنند كه در زمان خريد رينگ اسپرت جذاب بايد اين نكته نيز توجه داشته باشيد.

رينگ اسپرت 16 پژو 206 مدل 432 | فروشگاه لاستيك

رينگ به دليل اين كه بر روي كارايي تاير و ديناميك خودرو تاثيرگذاراست بايد به درستي انجام گيرد. در بازار فروشنگاه رينگ انواع رينگ ها را بر اساس ظاهري مورد توجه شما قرار مي دهند اما اولين هدف در خريد رينگ زيبايي نيست زيرا تاثير رينگ بر روي تاير و حركت خودرو بر اساس ابعاد و نوع آن مي تواند صورت گيرد كه مهم تر از ظاهر آن است. براي خريد رينگ رنو سايز 16  از طريق لينك اقدام نماييد.

ring

در زمان تعويض تاير يا رينگ بايد دقت داشته باشيد كه قطر رينگ و تاير مناسب و استاندارد باشد زيرا اگر قطر كلي تغيير پيدا كند در بخش هايي مانند كيلومتر شمار شاهد خطا خواهيم بود و در بخش تغيير دنده مشكل خواهيم داشت. رينگ ها باعث فرمان پذيري بهتر خودرو ها در زمان پيچ مي شوند كه يكي از مهم ترين مزيت هايي است كه در استفاده از رينگ داريم همچنين در جاده هاي خشك مي توان خودرو را بهتر كنترل كرد. براي خريد رينگ به سايت مراجعه كنيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]