امروز : 74
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 7
همه : 1164241
 
نوشته شده توسط : طراح

عملگر برقي يكي سيستمي است كه براي باز و بسته كردن شير به كار مي رود. اين عملگر ها الكترومكانيكي بوده و جريان الكتريكي را به مكانيكي تبديل مي كند. پس ما با استفاده از عملگر هاي برقي مي توانيم بر روي شير هاي دستي آن را نصب كرده و اين شير ها را به صورت برقي كنترل كرد. از اكچويتر هاي برقي در مكان هاي بسياري از قبيل تصفيه خانه ها و كارخانه ها و نيروگاه ها و پالايشگاه ها و... مي توان استفاده كرد. در مراحل حركت اتوماسيون صنعتي در واقع عملر هاي برقي بخش آخر و حركت را انجام مي دهند. عملگر هاي برقي در دو نوع خطي و دوراني وجود دارند. عملگر هاي خطي با توجه به نام آن ها در يك راستا حركت مي كنند اما عملگر هاي دوراني به صورت دوراني مي چرخند و در قسمت هاي مورد نياز استفاده مي شوند. براي اطلاع از  قيمت عملگر برقي آيوما به سايت مراجعه كنيد.

لوازم يدكي عملگر ائوما-ايوما :: بازرگاني تاسيسات افشين

بر روي اين عملگر ها قدرتي تعييين مي شود كه بسته به نوع فعاليت و اندازه ي شير مي باشد. ايت شير موتوري ها به صورت هاي دو طرفه و سه طرفه مي تواند مورد استفده قرار بگيرد. آيوما يكي از برند هاييي است كه از سال 1364 فعاليتش را در بخش توليد انواع عملگر برقي آيوما آغاز كرد. شركت آيوما توانست شعبه هاي مختلفي را در سراسر دنيا داشته باشد و محصولات خود را به صورت گسترده در اختيار مشتريان خود قرار دهد. براي خريد انواع اكچويتور هاي برقي آيوما از طريق لينك اقدام كنيد.

اكچويتور آئوما SA and SAR ‚ محرك هاي محدوده نوع SA ‚ وظيفه باز و ...

 آيوما برندي معتبر است كه عملگر برقي آيوما را با بهترين كيفيت به توليد رسانده و در كشور آلمان پيشرفت بسياري داشته باشد. در واقع هيچ اتوماسيوني بدون عملگر مقدر به كار كردن نبوده و بايد براي حركت خود عملگري كه بتواند كار را به صورت برقي انجام دهد ، را داشته باشد. براي اطلاعات و مشاهده عملگر برقي آيوما و خريد به سايت مراجعه كنيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]