امروز : 258
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 6
همه : 1164425
 
نوشته شده توسط : طراح

در يك اتوماسيون صنعتي د ر كارخانه ها و در كارگاه ها و مراكز صنعتي براي عمل كردن به دستوراتي كه براي انجام مراحل آن لازم به سيستمي است كه بتواند آن دستورات را اجرا كند ، نياز به عملگر است. عملگر برقي براي شير هاي صنعتي به كار مي رود و مي تواند در حالت هاي تماما باز و و تماما بسته و در حالت هاي نيمه باز قرار گيرد. با توجه به فعاليتي كه انجام مي شود مي توان عملگر هاي برقي را تنظيم كرد. آيوما يك برند معتبر آلماني است كه اين كمپاني داراي نمايندگي هاي بسياري در سراسر دنيا بوده و محصولات بسيار باكيفيتي را توليد كرده است. براي خريد اينترنتي عملگر auma ارزان  از طريق لينك اقدام نماييد.

اكچويتور برقي AUMA| عملگر برقي آئوما| فروش محصولات شركت آئوما ...

عملگر هاي auma را مي توان در بسياري از موار استفاده كرد. عملگر auma براي كاركردش نياز به نيرويي دارد كه بتواند كار خود را انجام دهد و اين نيرو مي تواند به صورت هاي هيدروليكي و پنوماتيكي يا الكتريكي باشد و يا با نيروي باد كار كند. در عملگر auma پنوماتيكي قدرت عملگر به وسيله ي سيالي كه درون مخزن است به دست مي آيد و در عملگر هاي الكتركي سيگنالي توسط عملگر دريافت مي شود كه به واسطه ي آن حركت در خواستي را انجام مي دهد. همچنين در عملگر هاي auma از نوع پنوماتيكي هوا نقش مهمي داشته و با فشرده شدن آن كاري صورت مي گيرد.

اكچويتور برقي AUMA| عملگر برقي آئوما| فروش محصولات شركت آئوما ...

در شير هاي برقي از عملگر auma برقي استفاده مي شود و مي توان براي ميزان باز ماندن اين شير ها درصد تعيين كرد مثلا 30 درصد باز باشد و ... عملگر auma با كيفيت بالايي كه دارد طرفداران بسياري را در كشور ما نيز پيدا كرده است. براي اطلاع از فروش اكچويتور هاي برقي auma در انواع مختلف و با قيمتي ارزان به سايت مراجعه كنيد و براي كسب اطلاعات بيشتر با همكاران ما در تماس باشيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]