امروز : 104
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 8
همه : 1164271
 
نوشته شده توسط : طراح

عملگر برقي يكي سيستمي است كه براي باز و بسته كردن شير به كار مي رود. اين عملگر ها الكترومكانيكي بوده و جريان الكتريكي را به مكانيكي تبديل مي كند. پس ما با استفاده از عملگر هاي برقي مي توانيم بر روي شير هاي دستي آن را نصب كرده و اين شير ها را به صورت برقي كنترل كرد. از اكچويتر هاي برقي در مكان هاي بسياري از قبيل تصفيه خانه ها و كارخانه ها و نيروگاه ها و پالايشگاه ها و... مي توان استفاده كرد. در مراحل حركت اتوماسيون صنعتي در واقع عملر هاي برقي بخش آخر و حركت را انجام مي دهند. عملگر هاي برقي در دو نوع خطي و دوراني وجود دارند. عملگر هاي خطي با توجه به نام آن ها در يك راستا حركت مي كنند اما عملگر هاي دوراني به صورت دوراني مي چرخند و در قسمت هاي مورد نياز استفاده مي شوند. براي اطلاع از فروش انواع اكچويتور برقي آيوما به سايت مراجعه كنيد.

عملگر Actuator |Auma-شركت كارون خوزستان

بر روي اين عملگر ها قدرتي تعييين مي شود كه بسته به نوع فعاليت و اندازه ي شير مي باشد. ايت شير موتوري ها به صورت هاي دو طرفه و سه طرفه مي تواند مورد استفده قرار بگيرد. آيوما يكي از برند هاييي است كه از سال 1364 فعاليتش را در بخش توليد انواع اكچويتور برقي آيوما آغاز كرد. شركت آيوما توانست شعبه هاي مختلفي را در سراسر دنيا داشته باشد و محصولات خود را به صورت گسترده در اختيار مشتريان خود قرار دهد. براي اطلاع از قيمت عملگر برقي ربع گرد آيوما از طريق لينك اقدام كنيد.

ﻋﻤﻠﮕﺮﻫﺎى ﭼﻨﺪ دور SA 07.2 – SA 16.2/SAR 07.2 – SAR16.2 (ﺑﺪون ﺗﺠﻬﯿﺰ ...

 آيوما برندي معتبر است كه اكچويتور برقي آيوما را با بهترين كيفيت به توليد رسانده و در كشور آلمان پيشرفت بسياري داشته باشد. در واقع هيچ اتوماسيوني بدون عملگر مقدر به كار كردن نبوده و بايد براي حركت خود عملگري كه بتواند كار را به صورت برقي انجام دهد ، را داشته باشد. براي اطلاعات و مشاهده اكچويتور برقي آيوما و خريد به سايت مراجعه كنيد.

 :: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]