سئو-طراحي سايت
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 146
دیروز : 214
افراد آنلاین : 1
همه : 82122
چت باکس
يادداشت نگارنده (مترجم):

زمانيكه مشغول كار بر روي اين متن بودم، به اين نيز توجه كردم كه اين متن مي تواند منهاي ايجاد جرقه در اذهان بسياري از شما خوانندگان محترم، يك نوع تبليغ نيز براي قالب هاي X شود كه حقيقتا انقلابي در صنعت طراحي سايت مي باشد.

به همين دليل در صورتي كه تمايلي بر طراحي سايت بر پايۀ اين قالب ها داشتيد مي توانيد با همكاران من با شمارۀ 0216123 واحد طراحي سايت تماس بگيريد. براي اطلاعات بيشتر توضيحاتي كه در پايان همين متن مي آيد را مطالعه نماييد.

مطلبي كه در ادامه مي آيد تنها يك متن خشك و ساده و ترجمۀ صرف نيست. تمام همت خود را گمارديم تا با يك چارت بندي حرفه اي و مدرن، مطلب را به صورت چند رسانه اي تقديمتان كنيم كه بي شك براي ماندگاري، پياده سازي ايده هاي خلاقانه ياري رسان خواهند بود.

مطالب درج شده از منابع متفاوت گردآوري و بدان ها داده هاي ديگري اضافه شده اند كه در پي نوشت همين مطلب، منابع مورد نظر درج خواهند شد.

آيا فكر كرده ايد كه يك كامنت (ديدگاه) در يك وبلاگ مي تواند براي شما پول بسازد و سودآور باشد؟ خب، در حقيقت اين اتفاق براي من افتاد و اگر شما هم چنين چيزي را بخواهيد، شدني است. در اين مطلب كه به نوعي مي تواند راهنما هم باشد، من با شما تمام مراحلي كه منجر به سودآوري من از يك كامنت شد را برايتان شرح مي دهم.
من هفتۀ گذشتۀ در ارتباط با راهنماي مديريت نظرات وبلاگ نوشتم و اگر شما خواننده وبلاگ من باشيد مي دانيد كه تنها به كامنت هاي با كيفيت، سطح بالا و معنادار اجازۀ انتشار مي دهم. من يك سياست مشخصي را براي تاييد كامنت ها براي خود ساخته ام كه باعث افزايش و ارتقاي سطح مطلب خواهد شد همچنين مشوقي خواهد بود براي ساير خوانندگان وبلاگ كه كامنت هاي سطح بالا و مرتبط با مطلب درج كنند.
روز گذشته مطلبي را در ارتباط با قالبهاي سوييفت وردپرس منتشر نمودم كه شامل محبوبترين قالب هاي وردپرس بود و كامنت هاي متعددي از مردم گرفتم كه تلاش داشتند قالب ها را امتحان كنند و در واقع با كاور كردن آنها، به صورت مجاني به دست آورندشان. امروز كامنت ديگري از يكي از خوانندگان بلاگ به نام راسپال دريافت كردم كه اطلاعاتي درمورد يك سري از همين قالب هاي محبوب وردپرس به نام X مي داد. اين يك نام بسيار دسته اول براي يك قالب وردپرسي است، نه؟

كامنت 1اسم اين مجموعه قالب از همه بيشتر براي من جالب بود. اطلاعاتي از آنها نداشتم پس شروع به تحقيق درموردشان كردم. زماني كه مشغول تحقيقات بودم متوجه شدم كه اين قالب هاي ويژه امتياز و رنك شماره 2 در سايت ThemeForest را داراست و اين كار بسيار بزرگي بود. به علاوه اين قالب در دسته بندي قالب هاي مدرن و چيزي بود كه بسياري از ما بدان نياز خواهيم داشت.
نمايي كلي از يكي از اين قالب ها:

يكي از قالب هاي Xحال چطور كامنت مذكور براي من پولساز شد!؟
تحقيقاتم را در اين زمينه ادامه دادم و به صفحۀ اختصاصي قالب هاي X مراجعه كردم كه به صورت اختصاصي طراحي شده بود. به امكانات آنها نگاه كردم. همۀ آنچه كه نياز بود را يافتم. امكاناتي نظير Flat UI, Google Authorship و طراحي واكنشگرا و اين ها براي افرادي مثل شما و من بدون هيچ نوع نيازمندي به مهارت هاي فردي ايجاد شده اند. در اين مورد بيشتر صحبت خواهيم كرد اما ابتدا بگذاريد به همان موضوع كامنت برگرديم.
سريعا سراغ فرم تماس رفتم و با سازنده تماس گرفتم و درخواست كپي قالب را براي بازنگري فرستادم. اين دقيقا متن ايميلي است كه براي او ارسال كردم (به بزرگي خودتان غلطهاي املايي را ناديده بگيريد):

ايميل نخستدر حدود 15 دقيقه بعد پاسخي گرفتم و آنها بيشتر از خودم خوشحال بودند كه درخواست كپي قالب را داده بودم. اين پاسخيست كه براي من فرستادند.

ايميل دومو اين هم پاسخ بعدي من به طراحان:

ايميل سومو اين آخرين پيامي است كه بين كايل و من پيش از گفتگو در اسكايپ رد و بدل شد:

ايميل آخرو در نهايت در حدود 5 دقيقه پس از گفتگوي ايميلي ما، من با كايل شروع به گفتگوي تلفني در اسكايپ كردم كه يكي از اعضاي گروه بازاريابي سايت Theme.co بود كه در 30 دقيقۀ اول در ارتباط با كارشان گفتگو كرديم و او تعريف كرد كه چطور اين قالب ها را ساخته اند و در پشت اين طراحي ها چه گذشته است.
زماني كه در حال گفتگو درمورد قالب بوديم صحبت را به سمت موضوع تبليغات كشاندم و از او در مورد گزينه هاي تبليغاتي كه براي شناساندن بيشتر اين سري قالب در نظر گرفته اند پرسيدم. او هم در پاسخ به من گفت كه در وبلاگ من چند قسمتي را كه هنوز براي تبليغات اشغال نشده را ديده است. در همين حين من متوجه شدم كه صفحۀ مورد نظر او را چند ماهي است كه به روز رساني نكرده ام. صفحه اي كه براي تبليغ بنري در سايدبار وبلاگ خودم وجود دارد و 650 دلار ارزش گذاري شده بود. خب اين خيلي بد بود اگر قيمت ها را در لحظه به روزرساني مي كردم، پس از كايل خواستم تا به من اجازه دهد كه از فروش رابطه اي هم استفاده كنم و بنرشان را در سايدبار بلاگ قرار دهم كه او هم مشتاقانه پذيرفت.
در عرض چند دقيقه او براي من يك فايل گرافيكي فرستاد و همچنين مبلغ مورد نظر را به حسابم از طريق PayPal واريز كرد.

مبلغ واريز شدهاين تمام اتفاقي بود كه در يك ساعت اتفاق افتاد كه حاصل يك كامنت محدود و در واقع معنادار بود.
نكتۀ پاياني:
كليت اين داستان در مورد اين نيست كه چطور 650 دلار از فروش مستقيم آگهي به دست آوريد اما به شما نشان مي دهد كه چطور با چنين ايده هاي مشابهي براي خود پولسازي كنيد. اول و در مرحلۀ نخست كامنت هاي بلاگتان را بسيار جدي بگيريد و همينطور اگر كامنت مي گذاريد، واژگان را هوشمندانه انتخاب كنيد.
تنها نصيحتم اين است كه پيش از درج كردن هر كامنتي اطمينان حاصل كنيد كه اين كامنت مرتبط با پست درج شده است. به علاوه زماني كه كسي در وبلاگ شما در مورد چيز جديدي را كامنت مي كند آن را جدي بگيريد. تحقيق كنيد و بخوانيد. ممكن است چيزي در آن كامنت براي شما جالب باشد. هميشه بدانيد كه در سايت يا بلاگتان صفحه اي براي تبليغات داريد و مكانش را مشخص كنيد كه بازاريابان و صاحبان مشاغل بتوانند گزينه هاي تبليغاتي در بلاگ شما را بيابند.

پي نوشت ها:

    How A Single Blog Comment Made 0 For Me & Takeaway For You? By Harsh Agrawal
    Item details of X - The Ultimate WordPress Theme
    Affiliate marketing From Wikipedia, the free encyclopedia
    طراحي سايت واكنش گرا

معرفي قالب هاي سري X (آپديت مارچ 2014)

انقلاب قالب هاي Xو اما سري X

    چند منظوره در يك طراحي

    كاملا واكنشگرا

    ساخته شده با نيازهاي مهندسين بازاريابي اينترنتي

    امكانات ويژۀ جديد (آپديت جديد) بدون نياز به حتي يك خط كدنويسي

    داراي قابليت عملكرد خودكار سئو و بهينه سازي

    سازگاري كامل با تمام مرورگرهاي اينترنت اكسپلورر 9، 10، 11، فايرفاكس، سافاري، اپرا و گوگل كروم

اينها نمونه هايي از امكاناتي است كه سري X دارا هستند. جالب است بدانيد كه سري X به صورت پيشفرض به همراه يك فروشگاه كامل اينترنتي با قابليت يونيك سازي و تغيير كامل قالب و در نتيجه متمايز نمودن آن از ساير وبسايت ها را داراست.

همانطور كه در ابتداي متن آمد، شما مي توانيد براي طراحي سايت خود و استفاده از اين سري جديد، با تلفن ها و يا ايميل آدرس شركت تماس بگيريد. مشاورين ما به طور كامل پاسخگوي شما خواهند بود.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ] [ ۰۱:۳۶:۴۵ ] [ طراح ]
نظرات
نام : خرید گل     ایمیل : [ آدرس ایمیل ]     سایت : [ آدرس وبسايت ]
متن : خیلی جالب بود
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب