امروز : 21
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 4
همه : 1164188
 
نوشته شده توسط : طراح
من زماني كه تعداد تجارت هايي را بدون اينكه ليست ايميلي داشته باشند ديدم شگفت زده شدم.

اكثر اين سايت ها و تجارت هاي كوچك و بزرگ، تمركز اصلي خود را براي دريافت ترافيك سايتشان از شبكه هاي اجتماعي مي گيرند. اين خيلي عاليه، اما بعد چه خواهد شد؟ كاربران به وبسايت شما خواهند آمد، مطلبتان را مي خوانند و سايت را ترك مي كنند.

تحقيقات نشان مي دهد كه بيش از 70 درصد بازديدكنندگاني كه پس از مطالعه، سايت را ترك مي كنند هرگز باز نمي گردند. اين بدين معني است كه بيشترين تلاش ها و وقت گذاري هاي شما براي سايتتان به هدر مي رود. آيا شما راضي به اين هستيد؟

من مي دانم كه چنين چيزي را نمي خواهم. به همين دليل است كه من با يكي از دوستانم براي يافتن يك راه حل خوب كه آن نيز، تبديل كردن بازديدكنندگان رفتني به اعضاي ثابت و مشتريان بالقوه است همكاري مي كنم.

با استفاده از همين روش ساده، اعضاي سايت ما 600 درصد افزايش داشته اند.

ما از گرفتن 70 عضو ايميلي جديد در روز به 445 عضو جديد در هر روز با ميزان ترافيك در قياس با گذشته رسيديم.

اينها همه با استفاده از يك سرويس دهندۀ ارائه كنندۀ خدمات قانوني ايميل مثل يكي از پلاگين هاي وردپرس به نام OptinMonster شدني هستند.

حال اين به اصطلاح نگهدارندۀ كاربر در وبسايت چه مي كند؟

خب اين پلاگين اين امكان را به شما مي دهد كه حركات موس و سرعت صفحه به صفحه شدن كاربر را در وبسايتتان ببينيد. همچنين اين قابليت را دارد كه يك پيام طرح ريزي شده درست در هر لحظه اي كه كاربر قصد خروج از وبسايت را دارد به وي نشان دهد.

اين مفهوم هر روز در تعارفات ما اتفاق مي افتد. فكر كنيد، زماني كه يك مهمان در حال ترك خانۀ شماست، شما او را به برگشتن و ماندن دعوت مي كنيد. چرا همين كار را به صورت مشابه براي بازديدكنندگان و مهمانان سايتمان نكنيم؟ من انجام دادم و كار هم كرد!

اگر شما يك وبسايت يا وبلاگي داريد كه برايتان مهم است، پس بايد كار با OptinMonster را آغاز كرده و ايميل ليست خود را بسازيد.

در طي 10 سال گذشته، تعداد بسياري از شبكه هاي اجتماعي را ديدم كه آمدند و رفتند. اوليها فرندفيد، ديگ، ماي اسپيس، پلارك و غيره و غيره بودند. تنها چيزي كه براي هميشه نزد خود شما و در امنيت خواهد ماند، اعضاي دنبال كنندۀ شما در ايميل ليستتان هستند.

در حال حاضر شما با وارد نمودن كد WPB10 مي توانيد از 10 درصد تخفيف در خريد پكيج هاي سايت بهره مند شويد.

لطفا نظراتتان را براي ما بنويسيد. ما تلاش مي كنيم به همۀ نظرات پاسخ دهيم.

منبع: wpbeginner

:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]