امروز : 164
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 7
همه : 1164331
 
نوشته شده توسط : طراح

همانگونه كه در ويژگي هاي وب سايت اشاره كرديم وب سايت ها قابليت ها و مزاياي زياد براي ما ايجاد كرده اند، همچنين  بسياري از محدوديت ها را براي كارهاي رسانه ايي از بين برده اند.

مزاياي وب سايت

از جمله اين مزيت ها 6 مورد بارز مي باشند:

1-      اطلاع رساني:

با به وجود آمدن وب سايت ها، ابزار مفيدي براي اطلاع رساني در سطح جهاني به وجود آمده اند. به طوري كه خبگزاري هاي معروف جهان بعد از انتشار خبر خود در وب سايت هاي معروف خبري مي تواند از انتشار آن در تمام جهان، البته به جز كشور كره شمالي كه ارتباط اينترنتي مردم آن با جهان به علت سياست هاي حكومتي قطع مي باشد، اطمينان داشته باشند؛ آن هم در كسري از زمان كه حتي فكر كردن به اين موضوع در گذشته محال بود.

2-      بازاريابي:

در اين امر فقط كافي ست ما وب سايت خود را به موتور هاي جست و جو از قبيل google.com معرفي كنيم. همين امر باعث مي شود كه با كاربران با جست و جو در مورد زمينه كاري ما كه وب سايت ما به آن اشاره دارد، وب سايت ما را پيدا كنند و با تجارت ما و محصولات ما آشنا شوند. فقط بايد در طراحي سايت به نكات css و سئو ي وب سايت مان  توجه نماييم. زيرا اينكار باعث مي شود كه موتور هاي جست و جو وب سايت ما را در مرتبه بالاتري در ليست جست و جوي خود قرار دهند.

3-      در دسترس بودن:

اين مزيت باعث شده كه ما در هر زمان از شبانه روز و هر جايي كه به اينترنت دسترسي داريم، اطلاعات خود را بتوانيم در اختيار كاربران قرار دهيم. اصطلاحا به اين مزيت 7 *24 مي گويند.

4-      تبليغات:

با وجود تعداد زياد كاربران وب سايت ها بهترين مكان براي انجام تبليغات مي باشند. در صورتي كه وب سايت ما داراي بازديد كننده زيادي باشد، مسلما به خاطر اين مسئله شركت هاي مختلف در اين زمينه به شما براي تبليغات نيز مراجعه خواهند كرد. خود شما هم مي توانيد به اين روش خود را در جهان گسترده ي اينترنت معرفي و تبليغ نماييد.

5-      درآمد زايي:

مهمترين مزيت وب سايت ها ايجاد درآمد مي باشد كه به انگيزه مهم امروز در جامعه جهاني كه اشتغال و درآمد براي گذران امور زندگي ست، جان تازه ايي داده است. بسياري از شركت هاي در حال ورشكستگي حتي با راه اندازه وب سايت توانسته اند بقاي خود را تضمين نمايند. زيرا تعدد فروش آنها به اين طريق چندين برابر شده است. همچنين اين تعداد مشتري در صورت رضايت از كيفيت محصولات براي شما ابزار تبليغاتي خواهند شد و در طول زمان اندكي محصولات شما در كل يك شهر يا حتي كشور و يا حتي جهان معرفي خواهد شد.

6-      عدم محدوديت هاي زماني و مكاني:

يك مزيت مهم ديگر وب سايت ها اين مي باشد كه ديگر ارتباط ما با مشتريان و كاربران محدود به خيابان و محله اطراف شركت ما نمي باشد. بعد جغرفيا و جبر جغرافيايي محدودت ارتباط با مشتري از بين رفته است، و مشتري با ارتباط با وب سايت ما، به طور مجازي سفري به شركت ما خواهد داشت، سفري كه اما مجازي خواهد بود. همچنين مشتريان مي تواند در هر زمان از شبانه روز كه حتي جز ساعت كاري شركت ما نيست، فعاليت و درخواست خود را انجام دهند.

و با توجه به اينكه اين ارتباط دو طرفه مي باشد، شركت ما از طريق وب سايت نيز در هر زمان و هر مكان مي تواند با مشتريان خود ارتباط داشته باشد و آنها نسبت به محصولات خود جذب نمايد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۳ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]