امروز : 228
ديروز : 2519
افراد آنلاين : 12
همه : 1164395
 
نوشته شده توسط : طراح

با ورود الگوريتم موبايل گدون يك سري قوانين تازه براي توليد محتوا بوجود آمد. زيرا در گذشته وبمستران فقط براي مانيتور هاي رو ميزي توليد محتوا مي كردند و اهميتي به سايز مانيتور نمي دادند اما اكنون شما ديگر نمي توانيد مانند گذشته به توليد محتوا بپردازيد و چه بخواهيد و چه نخواهيد بايد اين قوانين جديد را رعايت كنيد.

فرض كنيد تمامي آب موجود در پارچي را مي خواهيد درون يك ليوان بريزيد مسلما تمامي آب درون ليوان جا نميشود!

AdministratorfilesUploadFile9898023-large.jpg

مشكل درج تصاوير در پست ها

از اين به بعد بايد توجه داشته باشيد از در پست هاي خود از تصاوير ريز و كوچك استفاده نكنيد  زيرا كاربري كه از موبايل استفاده ميكند ديگر نمي تواند پيغام شما را درك كند. و شايد مضمون اشتباه برداشت كند.

مشكل پخش ويدئو ها

خوب تقريبا همه ميدانند كه بسياري از گوشي از فرمت فلش پشتيباني نميكند و بر اساس الگوريتم موبايل گدون نبايد در سايت ها از فرمت فلش استفاده گردد. حتي اگر مشكل فرمت را برطرف سازيد بعد از آن بايد با مشكل اندازه و نحوه نمايش در موبايل ها سر و كله بزنيد.

مشكل پاراگراف ها

در صفحه نمايش مانيتور ها هر پاراگراف شامل 2 تا 3 خط ميشود اما همان پاراگراف در موبايل تبديل به 10 تا 20 خط ميشود.

مشكل تيتر ها

همانند موردي كه در بالا ذكر شد بايد عنوان ها و تيتر ها را كوتاه تر انتخاب كنيم تا تيتر و عنوان چند خطي نداشته باشيم.

مختصر بنويسيد

 حتما شما هم در زمان نوشتن پيامك از كلمات كوتاه و مختصر استفاده ميكنيد. توجه داشته باشيد كه اگر كاربران شما بيشتر از طريق موبايل وارد سايت شما ميشود بهتر است از اين مختصر نويسي ها در توليد محتوا سايت خود استفاده نماييد. در غير اين صورت متن بيش از حد طولاني مي شود و كاربر را خسته ميكند.

اميدواريم مقالاتي كه در مورد طراحي سايت ريسپانسيو براي شما عزيزان قرار ميدهيم مفيد باشد. لطفا نظرات، پيشنهادات و انتقادات سازنده خود را با ما شركت طراحي سايت مبنا در ميان بگذاريد.:: موضوعات مرتبط:

:: برچسب‌ها: ،
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]